Recenze Apple iPhone 7 32GB

Telefon mám týden. Doposud asi 4 roky jsem měl iPad, takže jsem věděl do čeho jdu. Telefon stojí 21 000 Kč, to ano, ale je to proste špička. Tělo je perfektně zpracované. Mám gold variantu, která zepředu vypadá opravdu fantasticky. Zadní stranu trochu kazi bílé predely pro antény. Na telefonu mám al... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Apple iPhone 7 32GB

expert

Petr Hudec

Přidáno: 26. března 2017

Apple iPhone RED - YouTube

iPhone 7 je nyní k dostání v červené barvě jako podpora boje nemoci proti viru HIV a nemoci AIDS. Apple tak konečně po různých barvách, které prezentoval u modelu 5c přinesl trochu oživení i do svého top modelu. Mrkněte na video, kde vám červenou ukážeme -> https://goo.gl/jrNDl2

Ověřený zákazník ESOMOBIL

Mykola Uhrynchyk

Přidáno: 17. března 2017

Zakoupeno v ESOMOBIL

• Telefon mám od 8 března,zatím je všechno v pořádku,předtím jsem měl 4s vydržel aš doteď.

netovinky.com

Přidáno: 16. března 2017

Apple iPhone 7 - Když chcete zůstat na špičce pokroku (recenze) - Netovinky.com

Apple iPhone 7 nepřináší žádnou stěžejní novinku a spíše se jen vylepšovaly již existující funkce a technologie. Podle toho taky vypadá mé doporučení. Jestli už nějaký ten iPhone vlastníte, ideálně z šestkové řady, důvodů pro upgrade příliš nemáte. Na druhou stranu když hledáte svůj první iPhone nebo jen chcete jednoduše zůstat na špičce technologického pokroku, není důvod, proč vám iPhone 7 nedoporučit. Jen o tu jednu redukci budete muset mít v kapse víc.

Celá recenze na netovinky.com

• iOS 10 je naprosto dokonalý systém
  • Svižnost chodu
  • Fotoaparát
  • Design
  • Intuitivní a logické ovládání systému
  • iTunes
  • Display
  • Stereo repro
  • Varianta gold je luxusní

iPhone mám úplně poprvé, přešla jseme z androidu a už teď ho nemůžu dát z ruky. Vůbec se to nedá srovnat , iPhone je naprosto dokonalý po všech stránkách. Vše je naprosto rychlé a spuštění nebo vyhledávaní čehokoliv a kdekoliv je okamžité. Pamět je naprosto dostačující, samozřejmně pokud chcete mít v mobilu filmotéku sáhněte po větší kapacitě ale myslím si že od toho jsou počítače. Co se týče celkového zpracování tak to je samozřejmně na jedničku, vše je z kovu ale zároveň telefon není těžký. Display má velice pestré barvy, vysoký jas a úžasnou jemnost. Naprosto unešená jsem ovšem ze zvuku, kvalita je naprosto ohromující takže sledování videí či poslech hudby je opravdu zážitek. To že chybí 3,5 jack mi vůbec nevadí protože stejně v balení je redukce takže je tu možnost si připojit vlastní sluchátka, i když buďme upřímní drtivá většina stejně používá přibalení Earpods včetně mně protože jejich zvuk není vůbec špatný. Jediný problém může pro někoho být že tím pádem nelze nabíjet a poslouchat na sluchátkách zároveň což ale zase nevidím jako problém protože já to nikdy nedělala. Hlavní fotoaparát dělá naprosto špičkové fotografie a i po hodně velkém přiblížení je fotografie velice kvalitní, no a samozřejmně i přední kamera určená pro videohovory a selfie je kvalitní. Co se týče nového Home Button tak je super že se dá vybrat ze 3 intenzit odezvy takže si každý určitě vybere co mu vyhovuje. Co se týče iTunes tak naprosto nechápu lidi co pořád říkají že je to děsný a složitý. Já teda nevím co jím na tom příjde složitý ale pokud nejste vyloženě pc začátečník tak by rozhodně být problém, přetahování do složek snad umíme každý, dokonce lze přes itunes "udělat" aby jste si mohli vybrat vlastní hudbu na zvonění při větší šikovnosti. Moc se mi prostě líbí že apple má ve všem pořádek a systém, vše je logicky udělané tak aby to bylo pohodlné pro uživatele bez zbytečného nastavování a úplně super je že při spuštění nemáte milion nechtěných aplikací kterí nejdou smazat jak u androidu, iOS je prostě v tomhle bezkonkurenční nesnaží se nikomu nic vnutit jak google, protože ví že svou skupinu lidí má. Systém je naprosto odladěný, čistý, rychlý, intutivní a ještě k tomu prostě vypadá moderně a stylově. Z baterie jsem měla trošku strach protože většinou je iphone pověstný tím že moc nevydrží ale jsem naprosto překvapená, přístroj jsem napřiklad nabila předchozí den kolem 19. hodiny a pak další den jsem ho nabíjela až večer a to jsem ho opravdu nešetřila (poslech hudby cca 2 hodiny, brouzdání na netu, messenger, volání, pouštěný videií a samozřejmně připojený na wifi střídavě s daty) takže opravdu kapacita baterie krása. Ze začátku mi sice chvilku trvalo odnaučit se dělat manévry na které jsem byla zvyklá z androidu ale za pár dní bez problému :-) A co se týče velikosti tak ta je naprosto vyhovující nebo alespoň pro mně mám malé ruce takže konečně ho můžu tak akorát ovládat i jednou rukou, vleze se pohodlně do kapsy ale zároveň na něm lze pohodlně sledovat něaký ten film. Takže jediné co můžu říct na závěr je že cena je opravdu oprávněná, apple je totiž opravdu originální a to ve všem, kvalita a pohodlnost je na prvním místě, už jen zpracování krabičky a uspořádání vevnitř člověk pochopí s kým má tu čest ;-)

JanSk

Přidáno: 13. února 2017

• apple :-)
  • propracovaný design
  • rychlý software
  • výdrž baterie 2 dny
  • nepřítomnost jack nahradí redukce- součást balení
  • Jet barva krásná, ale jen chvilku. Pořád upatlaný telefon a brzo odřený, takže se neobejde bez pouzdra. Naštěstí jsem proto zvolila růžovou i když ten černý je luxusní :-D

Přes tu vysokou cenu koupě nelituji. Přecházela jsem z androidu takže Iphone 7 je můj první. Celkové zpracování a ios10 velice milé překvapení. Rozkoukala jsem se rychle a nemohu si stěžovat. Aplikace které běžně používám jsou i na ios zdarma. S pomocí youtube tutoriálu jsem pokořila i stahování hudby a nastavení vlastního zvonění. Baterie mi vydrží při běžném užívání (spuštení wifi nebo dat trvale) a surfování na internetu či fb dva dny. Přesto jsem stejně zvyklá z předchozího telefonu nabíjet denně. Jack mi vůbec nechybí dokonce je v balení přidaná redukce na normální sluchátka takže v tom opravu nevidím žádný problém. Foťák super a dokonce nekvalitní fotky z minulého telefonu si krásně telefon dobarví. Velice oceňuji funkci probuzení ze spánku, když telefon nasměrujete na obličej. Ihned je připravený k odemčení. Tak teď už jen aby takhle skvěle sloužil aspoň ty dva roky (na jako předchozí telefony co vydrželi sotva rok), ale to ukáže už jen čas. Zatím bych neměnila.

Ověřený zákazník www.elektrortv.cz

Mirek

Přidáno: 30. ledna 2017

Zakoupeno v www.elektrortv.cz

• Vydrz, zpracovani, rozmery, hmotnost, super nove neopotrebitelne home tlacitko, kvalita zvuku, tel. se probudi po zvednuti a namireni k ocim, vodotesnost, ios10. Pribalena sluchatka uchazejici kvality.
  • Maly displej na velikost telefonu. Konkurence byla dal uz pred 4 lety. Vystoupla cocka zadniho fotoaparatu. Hlinik se lehce poskodi.

Ověřený zákazník Můj nový mobil

Jana

Přidáno: 18. ledna 2017

Zakoupeno v Můj nový mobil

• Je to můj první iPhon a jako většina jablíčkářů už jiný nechci. Ovládání je jednoduché a pochopitelné i pro úplné začátečníky. Jen mi přijde trochu spátečnické,že Apple nenabízí možnost nahrání vlastní melodie nebo písně do vyzvánění. Naštěstí mám šikovného syna,který se s tím úspěšně popral. Telefon se neseká,baterie vydrží cca dva dny velmi častého používání. Jen kdyby nebyl tak drahý. Velmi dlouho jsem se rozhodovala zda koupit nebo nekoupit,proto doufám,že mám zajištěné dlouholeté a bezproblémové používání.
  • Cena (obecně, v tomto obchodě k sehnání za nejnižší cenu).

Ověřený zákazník Mobilfone.cz

Jakub

Přidáno: 17. ledna 2017

Zakoupeno v Mobilfone.cz

• rychlý iOS
  • super design
  • retina displej
  • stereo reproduktory
  • velmi dobré fotografie, videa, slow motion videa
  • baterie vydrží celý den i při aktivním používání
  • přemrštěná cena
  • chybí 3,5 mm jack, ale s adaptérem ok
  • větší výběr zdarma aplikací na Google play oproti AppStore

Apple produkty jsou vždy na vysoké úrovni, ať už designově či výkonnostně. Jediným mínusem pro mě je přemrštěná cena. Přecházel jsem z Androidu (i když jsem byl spokojený, ale telefon bohužel přestal fungovat) na iOS a zvykl jsem si rychle. Telefon se ovládá velmi jednodušše, je rychlý, grafická stránka oproti Androidu vypadá mnohem lépe. Zatím si nemůžu stěžovat. iPhone doporučuji.

Kvalita displeje: Dobrá

www.appliste.cz

Přidáno: 8. ledna 2017

iPhone 7 – revoluci nečekejte, evoluce je to ale pěkná | Appliště

iPhone 7 je sice kontroverznějším zařízením, pořád se ale řadí mezi špičku mobilních telefonů. Jen kdyby měl lepší výdrž baterie a nestál tolik peněz.

Celá recenze na www.appliste.cz
Ověřený zákazník Mobiluj

Přidáno: 1. ledna 2017

Zakoupeno v Mobiluj

• bla

Ověřený zákazník DEXA.cz

Přidáno: 23. prosince 2016

Zakoupeno v DEXA.cz

• Nejlepší telefon na trhu.
  • Naprosto nic.

Klára

Přidáno: 9. prosince 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• rychlost,rozsvícení displeje při jakékmkoliv pohybu,fotografie s bleskem i při otočeni fotoaparátu,velikost 32gb která mi scházela při modelu 6,jeden konektor na sluchátka i nabíječku,zvuk
  • malá výdrž baterie,pomalé načítaní polohových služeb

Můj 4tý iphone.Jsem na 100% spokojená s ios.Iphone 7 je skvělý.Vyhovuje mi jak velikost zařízení tak i paměti.Rozhodnu doporučuju výborná investice.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Ověřený zákazník Mobilium

• Nic jsem zatím nenašla

www.ceskymac.cz

Přidáno: 11. listopadu 2016

Recenze iPhone 7: Téměř dokonalá evoluce - Český Mac

Už před představením iPhonu 7/Plus bylo víceméně jasné, co máme od Applu letos čekat. Obrovské množství nejrůznějších úniků koncem léta umožnilo utvořit si poměrně ucelený obrázek toho, jaké novinky jablečný telefon nabídne. Připravované změny přitom vyvolávaly spíše kritické ohlasy...

Celá recenze na www.ceskymac.cz
Ověřený zákazník aaapple.cz

ohok

Přidáno: 21. října 2016

Zakoupeno v aaapple.cz

• Toto není vylepšená 6, toto je NOVÝ telefon. Představte si jen kolik úsilí je muselo stát předělat vše na vodotěsnost.
  • Nový home button.
  • Nový fotoaparát.
  • Lepší displej.
  • nenávist andoidího světa, kterou ale nechápu.

Jedinečný, exkluzivní neopakovatelný telefon. Kdo na něj memá, zejména mentálně, tak ať si ho raději nekupuje. S iPhonem si kupujete applí enviroment, který nemá obdoby a srovnání, byť se gůgl snaží.
Vynikající zážitek pro osoby obdařené intelektem, vkusem, zklamání pro povrchní a hnidoúišské jedince.
Přesně pro ty, kdo jsou schopni myslet jinak a nedívají se na Novu a neposlouchají Rádio Impuls.

mobilizujeme.cz

Přidáno: 17. října 2016

Fotoduel roku je tady: iPhone 7 vs Galaxy S7 (srovnání fotoaparátů) - Mobilizujeme.cz

Mnozí z vás už se jistě nemohli dočkat. Je tady náš velmi očekávaný fotoduel roku mezi letošními top modely od Applu a Samsungu. V loňském roce z tohoto souboje titánů (iPhone 6s vs Galaxy S6) odešel jako vítěz jihokorejský výrobce, dokáže mu letos americký výrobce porážku vrátit? Nebo si Samsung odnese další vítězství a stane se králem všech fotomobilů i v roce 2016?

Celá recenze na mobilizujeme.cz
Ověřený zákazník O2.cz

Velek

Přidáno: 17. října 2016

Zakoupeno v O2.cz

• Perfektní design (matná černá)
  • Výborná baterie, výdrží v pohodě dva dny při častém používání (surfování, volání, FB)
  • IOS - přechod z Androidu a max spokojenost.
  • Zpracování oproti předešlému HTC ONE dokonalé :)
  • Voděodolnost
  • Výborný foťák
  • Rychlost vše je otázkou mrknutí oka :)

Zatím výborný telefon, předtím jsem měl HTC ONE s Androidem a oproti tomu je Apple nepřekonatelný. Výborné zpracování, čistě subjektivně - velmi povedený design (matná černá). Velmi dobrý foťák především super na focení za horších světelných podmínek. Na denním světle nese srovnání s mojí zrcadlovkou Canon D550. Opravdu rychlý a intuitivní operační systém. Překvapila velmi dobrá výdrž baterie ~2 dny. Jako vyznavač hor a lezení oceňuji voděodolnost (první iphone3 jsem utopil :) ). Široká nabídka příslušenství

Kvalita displeje: Dobrá

Lukáš Kořínek

Přidáno: 16. října 2016

ano můžu pouze doporučit

Přidáno: 15. října 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• Foťák, displej, vzhled.
  • Kluzký, vystupující objektiv.

Vzhled 7 je lepší než předchozí, hlavně v černé vypadá solidně.

Foťák mnohem lepší, nedeformuje obraz. Zásadně lepší skeny dokumentů.

Rychlejší a při používání se nezahřívá tolik, jako "5".

Nový Home button je naprosto v pohodě, mám nastaveno na 1.

Používám bez pouzdra, tak jak předchozí 4S a 5. Takže nevýhoda, že je kluzký a do ruky nevyvážený. I přes to se mi nechce mršit vzhled nějakým pouzdrem. Mohli by do bočnic zabudovat nějaké protiskluzové části.

Objektiv nejen že vystupuje, to není žádná novinka, při používání se mi na stole kolíbe, ale navíc se špiní sklíčko, to se teda u "5" mi nikdy nestalo, že bych musel čistit čočku. Toto beru jako druhý nedostatek.

Ovládání mobilního telefonu: Složité

www.mobilmania.cz

Přidáno: 7. října 2016

Apple iPhone 7: vydařená evoluce [recenze] – MobilMania.cz

Apple iPhone 7 je vydařenou evolucí, která vylepšuje zásadní nedostatky předchozích modelů. Zlepšil se fotoaparát, zvýšil výkon a přibyly stereo reproduktory a voděodolnost. Největší vadou na kráse zůstává chybějící 3,5mm jack, který je pro mnohé uživatele stěžejní.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Top na trhu

Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

freebit.cz

Apple iPhone 7 se ukazuje v první recenzi | FreeBit.cz

Nové telefony od Applu jsou pomalu ale jistě dostupné v kamenných prodejnách v České republice a první recenze promlouvají k potenciálním či novým uživatelům iPhonu 7. K úvodu si můžeme představit specifikaci samotného zařízení. První novinkou je absence zaostalého 3,5mm jack konektoru, do kterého jsme zapojovali sluchátka. Opět dvakrát. Na trhu se objeví samozřejmě i varianta Plus, která oproti iPhonu 7 nabídne 3GB RAM.

Celá recenze na freebit.cz

dobrý

mobilizujeme.cz

Přidáno: 3. října 2016

Recenze Apple iPhone 7: umíráček pro legendu? - Mobilizujeme.cz

iPhone 7 má zastaralý design, nepřináší žádnou inovaci a nemá sluchátkový jack. Tyto stížnosti jsme slyšeli snad tisíckrát ještě před samotným uvedením telefonu. Ve skutečnosti však nové „Jablko“ přináší inovací víc než dost – jen je zase o něco těžší se rozhodnout, zda za něj utratit peníze. Proč? Odpoví naše recenze.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Petr Forman

Přidáno: 1. října 2016

• Apple!
  • ...trošku cena....,ale jsem si vědom, co chci!

Dobrá hračka pro dospělé!

www.youtube.com

Přidáno: 27. září 2016

Apple iPhone 7 - [videorecenze] - YouTube

Apple iPhone 7 je trochu kontroverzní, proto shrneme vše do bodů Klady: - Fotoaparát se světelností 1,8 (iPhone 6s - 2,2) - lepší fotky za horšího světla - Odolnost proti vodě a prachu IP67 - Lepší světelnost displeje - Nový home button - senzorický - Největší kapacita 256GB Zápory: - Stejný design jako 6 a 6s - Nový home button - mechanickou odezvu vibrace nenahradí - Chybí varianta s kapacitou 64GB - Cena Chcete vědět více? Mrkněte na videorecenzi

smartmania.cz

Přidáno: 26. září 2016

Recenze iPhone 7: Novinek je více, než se na první pohled zdá

Na první pohled by se mohlo zdát, že se Apple letos do žádných velkých změn nepouštěl, nové iPhony totiž vypadají skoro stejně jako ty loňské a předloňské. A vsázet tři roky po sobě na stejný design, to chce slušnou dávku odvahy. I my v redakci jsme z počátku k novému iPhone 7 byli skeptičtí, nicméně po otestování jsme zjistili, že novinek je více, než to na první pohled vypadá.

Celá recenze na smartmania.cz
Ověřený zákazník Mobil Pohotovost

daniela novotná

Přidáno: 16. ledna 2017

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Kvalita,vše precizní,rychlé,pěkný foťák. Baterka vydrží dlouho nabitá.
  • Je o něco větší než SE, nebo pětka.

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Ověřený zákazník CZC.cz