Recenze Apple iPhone 6S Plus 16GB

Jája

Přidáno: 17. června 2017

Zakoupeno v iSETOS

• Super velikost
  • Dlouho se nabiji a rychle vybíji

Celkově jsem s produktem spokojena splňuje vše co má a dobře vypadá

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Ověřený zákazník i-Mobily.cz

Lenka

Přidáno: 10. ledna 2017

Zakoupeno v i-Mobily.cz

• Vysněný telefon, u Vás za nejpřijatelnější cenu

Honza

Přidáno: 18. listopadu 2016

(Upraveno 18. listopadu 2016)

Zakoupeno v Můj nový mobil

• Kdo ochutna už nechce jiný
  • Samozrejme cena

Jako dlouholetý androidak se zaměřením na samsung galaxy měl jsem všechny ty největší třídy
Chtěl jsem zkusit něco úplně nového vždy jsem neměl pochopení na iPhone ale musím říct ze opravdu je na tom něco co jsem ani u nejlepšího typu od samsung nepoznal ta plinulost odlehcenost absolutně žádné zasekavani stabilita no proste SUPER! Kdo zkusí iOS už nechce jiný!

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Iveta

Přidáno: 31. srpna 2016

(Upraveno 21. ledna 2017)

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• velký kvalitní displej
  • barevné varianty
  • touch ID
  • 3D touch
  • svižný
  • iOS 10.2
  • na tak velký displej celkem solidní výdrž baterie (při aktivním používání 1,5 dne -2 dny )
  • foťák (perfektní fotky) optická stabilizace obrazu
  • natáčení videí 4K
  • vyšší hmotnost
  • mohl by mít klidně nějakou notifikační diodu (ale spokojím se s blikajícím bleskem při příchozích zprávách nebo hovoru)
  • ocenila bych více aplikacích zdarma ( není jich moc a co jsou dobré se platí což mě odrazuje)

Poslední iphone před lety co jsem měla byl 3Gs , potom 3 samsungy (s3 mini, S3, A5) , znovu jsem se vrátila i iphonu a rovnou zvolila 6s plus , je to skvělý přístroj rychlý , krásný vzhled, foták je perfektní, skvělá viditelnost na slunci , mnoho užitečných novinek a funkcí, jsem nadšená.
Někdo volí jako mínusový bod že má velký displej - každého věc jak velký telefon si koupí a já jsem chtěla 5,5 palce takže mě vyhovuje.Jediné co je nepřijemné je vyšší hmotnost telefonu. Myslím si že po zkušenostech se Samsungama (chválit můžu jen A5 ) je tohle k neporovnání . Určitě nelituju a doporučuju.

Ověřený zákazník SmartPhony.eu

• fotoaparát
  • prostě vše
  • spolehlivost
  • Nemám nic.

Po předchozích zkušenostech s HTC a pak s Lumii 930 jsem maximálně spokojen a nechápu jak jsem do teď mohl mít něco jiného.Na mé používání naprosto dokonalé. Koupil jsem si výborného parťáka ke své práci.
Jsem velmi spokojen s Aplem.

Ověřený zákazník CZC.cz

Martin Smaha Typek

Přidáno: 3. července 2016

(Upraveno 7. července 2016)

Zakoupeno v CZC.cz

• Je to prostě výrobek Apple s iOS, což je precizně odladěný operační systém. Samozřejmě si Apple za to nechá patřičně zaplatit - ostatně proč ne(?). Nechápu, proč zde někdo uvádí jako "proti" jeho cenu - každé zboží má svou cenu a když ho chci a mám na něj, tak si ho koupím, a když na něj nemám, tak si půjčím.... protože ho CHCI.
  • Zrovnatak, nářky, že je velký - no jasně, je velký, kdo má rád velké applovské telefony, jako třeba já, tak se mu to líbí. A kome se to nelíbí, tak ať to sem vůbec nepíše - není důvod nám to sdělovat - máme oči, tak to sami vidíme. "Stěrače stírají..." :)))
  • Jinak jsem windowsák, takže ostatní výrobky Applu nevyhledávám, ale jsou opět kvalitní.
  • Nic.

Měl jsem iPhone 3G, pak 4S. Nyní jsem přezbrojil na iPhone 6S+ a přátelé, je to dělo !

Ověřený zákazník Mobiluj

Maru

Přidáno: 21. června 2016

Zakoupeno v Mobiluj

• Spokojenost.
  • Zatím jsem neobjevila žádné proti.

Přidáno: 14. dubna 2016

perfektní

Přidáno: 12. dubna 2016

• technické parametry
  • manipulace s tak velkým telefonem
  • ne vše je u applu upraveno na tuto velikost (např.lupa)

vynikající telefon pro zájemce s velkým displayem

Přidáno: 11. dubna 2016

Zakoupeno v Smarty.cz

• Perfektní přehlednost
  • Kvalita
  • Výdrž baterie

Perfektní telefon, radost jej používat, rozhodně, pokud chcete mít slušný telefon, tak jej lze opravdu vřele doporučit, jen

Přidáno: 30. ledna 2016

Super telefon

dotekomanie.cz

Přidáno: 11. ledna 2016

iPhone 6s Plus – těžký jablečný velikán [recenze] | Dotekománie.cz

V dnešní recenzi se budeme věnovat v současnosti nejvyššímu modelu s operačním systémem iOS. Tím je iPhone 6s s přídomkem Plus. Toto slovíčko na konci jeho názvu nejen že značí větší úhlopříčku, ale také třeba optickou stabilizaci navíc oproti modelu standardní velikosti. Jak už to tak u Applu bývá zvykem, každý druhý rok vydává „s-kový“ model. Ten si vždy zachová design a přinese klíčová vylepšení uvnitř. Letos tomu nebylo jinak. Jenže stojí tyto inovace vůbec za to? Na to se podíváme ve dnešní recenzi, která bude brána i trochu jako srovnání s předchozí generací.

Celá recenze na dotekomanie.cz
Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Karolina

Přidáno: 10. ledna 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• Urcite skvele funkce, ale vymenila jsem ho za 6s kvuli velke velikosti. Prechazela jsem z 5s a mela jsem velke oci, 6s bohate staci a v ruce je praktictejsi. Tudiz ten hodnotim pro zenu jako idealnim. Maji opravdu delsi vydrz baterie nez predchozi modely, ale vseobecne Apple ma pro me kvalitni vyrobky.
  • velikost

Proste spickovy telefon.

Didien

Přidáno: 30. prosince 2015

(Upraveno 30. prosince 2015)

Zakoupeno v Můj nový mobil

• Telefon jsem měla , sice iPhone 5s , takže jsem zvyklá na iOS .

iPhone DESIGNER

odborník

iPhone DESIGNER

Přidáno: 22. prosince 2015

Recenze

Jsem ten typ člověka, kterému dáte do ruky nový telefon a on stráví jeho zkoumáním hodiny a hodiny. Nový iPhone 6s plus byl vyjímkou. Vložil jsem do něj SIM kartu, zběžně jsem si jej prohlédl a začal jej používat. Byl to jeden z prvních telefonů, ze kterého jsem byl v tomto ohledu zklamaný. Na první pohled se mi jevil, jako ten samý loňský přistroj. Žádné zásadní změny jsem si nevšiml. Vlastně ne, bylo tam rychlejší Touch ID. Rozhodl jsem se tedy, že si počkám, jak se můj názor změní za pár dní. No a nakonec se z toho stal více než měsíc.

Ověřený zákazník Max-shop.cz

Nikola Křivánková

Přidáno: 16. listopadu 2015

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Kvalitní zpracování
  • "Ořezaný systém iOS".

Pro běžného uživatele, kterému stačí volání, sms, internet, facebook, instagram a tyto běžné funkce, či pro Apple fanatika je tento přístroj super hračka. Pro mě je to předražená hloupá cihle a jsem koupí tohoto přístroje zklamaná. Na všechny pokročilejší funkce je třeba stahovat a dokupovat hromadu aplikací. Android u dražších modelů Samsung mi tyto funkce nabízí již v základu. V nejbližší době telefon vyměním za Samsung Galaxy S6 Edge Plus, který mi nabízí mnohem víc prakticky využitelných funkcí bez nutnosti dokupování a stahování dalších appek a více user friendly prostředí.
Od telefonu za 24 tisíc jsem očekávala víc.

www.ceskymac.cz

Přidáno: 10. listopadu 2015

Recenze iPhone 6s Plus: Jablečný premiant - Český Mac

Apple v září již tradičně představil další generaci nových iPhonů, které jsou opět o něco výkonnější, mají lepší fotoaparát a jejich displej dokáže rozpoznat několik úrovní tlaku. Je to však dostatečný důvod k přechodu z loňského modelu a stačí to na stále dravější konkurenci? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

Celá recenze na www.ceskymac.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 4. října 2015

iPhone 6S: velmi skrytý potenciál (první dojmy) - Mobilizujeme.cz

Změny se v nejnovějším telefonu gigantu z Cupertina skrývají pod povrchem. A někdy opravdu hodně důkladně. V některých případech dokonce uživatel zůstává na pochybách, zda se skutečně jedná o vylepšení. Nabízíme vám první z prvních dní strávených ve společnosti iPhone 6S.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

www.letemsvetemap...

Přidáno: 3. října 2015

Recenze iPhone 6s: takový tu ještě nebyl nebo snad ano?

Po vyčerpávajícím sepsání recenze iPhone 6s jsme se konečně dostali na konec. Abych vše shrnul do několika následujících vět, musel jsem hodně zapřemýšlet a zvážit všechna pro a proti. Dospěl jsem k názoru, že iPhone 6s je takový update smartphonu od Applu, který jsme tu ještě neměli. Sice na první pohled vypadá téměř stejně jako loňský model, ale uvnitř a částečně i na povrchu se dočkal mnoha razantních změn. V první řadě je zde 3D Touch displej, který je nástupcem technologie Multi Touch a posouvá nám ovládání telefonu na zcela novou úroveň. Je naprosto jasné, že 3D Touch nebo Force Touch displej začnou brzy nabízet i ostatní výrobci smartphonů, ale Apple se opět ujal vedení a diktuje, jak by mělo vše okolo displeje citlivého na sílu stisku vypadat. Zároveň jsem se dočkali příjemností jako Live Photos, rychlejšího Touch ID a pevnějšího těla, které jsou zajímavé, ale nedávají nám důvod pro upgrade. A nakonec tu máme to nejzásadnější – lepší zadní a především přední fotoaparát, podporu pro nahrávání 4K videa, ale hlavně výrazně rychlejší procesor, 2GB RAM, vylepšenou Wi-Fi anténu a dvojnásobně rychlejší LTE čip, který zajišťuje opravdu plynulé procházení webu na 4G, které už v České republice chytáte téměř všude. iPhone 6s je tak model, který tu ještě nebyl zejména z toho důvodu, že je s obrovským náskokem připraven na budoucnost. Myslím si, že pokud si pořídíte iPhone 6s, tak dlouhou dobu nebudete muset, kvůli obrovskému výkonu, přecházet na novější model. Zároveň vřele doporučuji pořídit si iPhone 6s všem majitelům starších zařízení jako je iPhone 5s, 5 nebo dokonce 4s, protože rozdíl ve výkonu je jednoznačně obrovský a nový iPhone budete kvůli jeho rychlosti milovat. Ihned nebo po čase si zamilujete i větší uhlopříčku a pochopíte, že s větším displejem se pracuje mnohem lépe, rychleji a efektivněji. Navíc delší výdrž baterie je něco, čeho se u iPhonu 6s nabažíte do sytosti a najednou pochopíte, že váš starý model je už opravdu starý a že byl vlastně docela pomalý a malý. Co se týče majitelů loňského iPhonu 6, tak u nich bych si troufl říct, že upgrade není úplně nutný. iPhone 6s je sice o poznání výkonnější, ale například kvalita fotografií není nikterak výrazně rozdílná, rychlejší spouštění aplikací je také zanedbatelné a výdrž na baterii je v podstatě stejná. Důvodem by mohl být zejména 3D Touch displej, rychlejší LTE, 4K video či výrazně lepší FaceTime fotoaparát. Toho samého a ještě něčeho navíc se ale dočkáme i za rok u iPhonu 7 a možná se dokonce zbavíme vystouplé čočky a nevzhledných pruhů. Je tedy otázkou, zda chcete po roce opět vyprázdnit svou peněženku nebo si letos uděláte radost něčím jiným a půjdete až do dalšího modelu, který nabídne to samé včetně zcela nového designu a možná i většího progresu v oblasti pořizování fotografií. iPhone 6s je tu i včetně mnohých vylepšení, která opravdu lákají, a tak je jen na vás, zda do něho půjdete či nikoli. Větší porovnání s loňským modelem přineseme během následujícího týdne a vy tak budete moci získat přesnější informace, zda si příští pátek iPhone 6s pořídit či nikoli.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

Apple iPhone 7 32GB

Apple iPhone 7 32GB