Recenze Apple iPhone 6S Plus 128GB

• velikost
  • kvalita fotografií
  • kvalita zvuku
  • jednoduché ovládání
  • cena odpovídá tomu, co telefon poskytuje
  • viditelnost displeje na slunci skvělá
  • výdrž baterie je v průměru dva dny a více při běžném a nenáročném používání, pokud jsem u telefonu přilepená, tak den cca
  • sluchátka, která jsou součástí telefonu jsou super a krásně čistě hrají
  • přehledný a dá se s ním velmi rychle naučit pracovat
  • software je pro mě sice novinka, ale zvykla jsem si velmi rychle
  • je trošku těžší, než telefony, na které jsem byla zvyklá, ale není to nic hrozného

Josef Pánek

Přidáno: 5. června 2017

Zakoupeno v Electro World

Předražený krám,platí se značka. Bylo to jako dar k 18,jinak bych to v životě nekoupil. Jaký je kvalitativní rozdíl od ostatních mobilů za třetinu ceny,se ukáže.

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Kvalita displeje: Dobrá
Ověřený zákazník Mobil Pohotovost

hodaa

Přidáno: 19. ledna 2017

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• apple

Mněl jsem dříve android po častečnych problemech s timto systemem jsem se rozhod že skusím apple jak většina chvalí že je vše jine ale lepší
Moje skušenost po 10 dnech užívaní skutečně na system apple si musite zvyknout mně to trvalo asi 3 dny ale tet bych se již k androidu nevratil
Je to jina Liga asi o 200%

Přidáno: 1. října 2016

Zakoupeno v Smarty.cz

• apple
  • asi nic

Je to Apple, tak není co dodat. Vše funguje jak má, neseká se nic a rychlost je taky dobrá.

Ověřený zákazník aaapple.cz

Přidáno: 24. února 2016

(Upraveno 24. února 2016)

Zakoupeno v aaapple.cz

• Přešla jsem ze Samsungu galaxii note 4. Mužů říci ,ze je to poradny rozdíl ,iPhone ,proste funguje plynule ,to se nedá srovnat z androidem. Jen předci si musím trochu zvykat na jiný systém ,ale jinak musím říci ,ze jsem rada ,ze jsem se rozhodla koupit iPhone .

Hodnotím se jako: Běžný uživatel

Přidáno: 12. února 2016

• rychlost, interní paměť
  • obava, abych nedostal Samsung procesor :)

aktuální nejvyšší model iPhone, není co dodávat, informací je všude dost

dotekomanie.cz

Přidáno: 11. ledna 2016

iPhone 6s Plus – těžký jablečný velikán [recenze] | Dotekománie.cz

V dnešní recenzi se budeme věnovat v současnosti nejvyššímu modelu s operačním systémem iOS. Tím je iPhone 6s s přídomkem Plus. Toto slovíčko na konci jeho názvu nejen že značí větší úhlopříčku, ale také třeba optickou stabilizaci navíc oproti modelu standardní velikosti. Jak už to tak u Applu bývá zvykem, každý druhý rok vydává „s-kový“ model. Ten si vždy zachová design a přinese klíčová vylepšení uvnitř. Letos tomu nebylo jinak. Jenže stojí tyto inovace vůbec za to? Na to se podíváme ve dnešní recenzi, která bude brána i trochu jako srovnání s předchozí generací.

Celá recenze na dotekomanie.cz

Petr

Přidáno: 8. ledna 2016

Zakoupeno v Electro World

Potrebuji ho k praci, takze potrebuji spolehlivost. Android mi nevyhovoval. Pri kazdodennnim nekolikaletem pouzivani vyssi cena nehraje takovou roli. Naopak nefukcnost vas stoji velke penize.

Ověřený zákazník Můj nový mobil

Kryštof

Přidáno: 21. listopadu 2015

Zakoupeno v Můj nový mobil

• Vysoká kvalita zpracování displeje a zadní části
  • lepší a přesnější touch ID
  • 3D touch displej
  • 4k natáčení videa
  • Fukce hands-free Hey Siri
  • těžší oproti předchozímu 6 plus

Nejlepší mobilní telefon na trhu pro nejnáročnějšího uživatele. Mnoho-násobně rychlejší a přesnější Touch ID. Rychlejší WiFi a LTE je velice znát. 4k natáčení videa je bezkonkurenční. 3D touch displej Vám bude chybět jakmile jednou vyzkoušíte, používám denně skoro při každém používání. Displej a celé záda jsou s příjemnějšího a tvrdšího materiálu než předchozí generace. Baterie vydrží stejně dlouho jako předchozí generace. Velice oceňuji funkci Hey Siri bez nutnosti mačkání tlačítka.

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Hodnotím se jako: Technický guru

www.ceskymac.cz

Přidáno: 10. listopadu 2015

Recenze iPhone 6s Plus: Jablečný premiant - Český Mac

Apple v září již tradičně představil další generaci nových iPhonů, které jsou opět o něco výkonnější, mají lepší fotoaparát a jejich displej dokáže rozpoznat několik úrovní tlaku. Je to však dostatečný důvod k přechodu z loňského modelu a stačí to na stále dravější konkurenci? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

Celá recenze na www.ceskymac.cz

smartmania.cz

Přidáno: 24. října 2015

TEst iPhone 6s & 6s Plus: Navenek stejný, uvnitř plný změn - SMARTmania.cz

Nové iPhony 6s a 6s Plus jsou výkonnější, lépe fotí, naučily se rozpoznat sílu doteku a rozhodně je můžeme označit za důstojné nástupce loňských modelů. Apple si za ně ale tradičně nechá náležitě zaplatit. Jaké jsou v praxi, prozradí naše recenze.

Celá recenze na smartmania.cz

www.letemsvetemap...

Přidáno: 3. října 2015

Recenze iPhone 6s: takový tu ještě nebyl nebo snad ano?

Po vyčerpávajícím sepsání recenze iPhone 6s jsme se konečně dostali na konec. Abych vše shrnul do několika následujících vět, musel jsem hodně zapřemýšlet a zvážit všechna pro a proti. Dospěl jsem k názoru, že iPhone 6s je takový update smartphonu od Applu, který jsme tu ještě neměli. Sice na první pohled vypadá téměř stejně jako loňský model, ale uvnitř a částečně i na povrchu se dočkal mnoha razantních změn. V první řadě je zde 3D Touch displej, který je nástupcem technologie Multi Touch a posouvá nám ovládání telefonu na zcela novou úroveň. Je naprosto jasné, že 3D Touch nebo Force Touch displej začnou brzy nabízet i ostatní výrobci smartphonů, ale Apple se opět ujal vedení a diktuje, jak by mělo vše okolo displeje citlivého na sílu stisku vypadat. Zároveň jsem se dočkali příjemností jako Live Photos, rychlejšího Touch ID a pevnějšího těla, které jsou zajímavé, ale nedávají nám důvod pro upgrade. A nakonec tu máme to nejzásadnější – lepší zadní a především přední fotoaparát, podporu pro nahrávání 4K videa, ale hlavně výrazně rychlejší procesor, 2GB RAM, vylepšenou Wi-Fi anténu a dvojnásobně rychlejší LTE čip, který zajišťuje opravdu plynulé procházení webu na 4G, které už v České republice chytáte téměř všude. iPhone 6s je tak model, který tu ještě nebyl zejména z toho důvodu, že je s obrovským náskokem připraven na budoucnost. Myslím si, že pokud si pořídíte iPhone 6s, tak dlouhou dobu nebudete muset, kvůli obrovskému výkonu, přecházet na novější model. Zároveň vřele doporučuji pořídit si iPhone 6s všem majitelům starších zařízení jako je iPhone 5s, 5 nebo dokonce 4s, protože rozdíl ve výkonu je jednoznačně obrovský a nový iPhone budete kvůli jeho rychlosti milovat. Ihned nebo po čase si zamilujete i větší uhlopříčku a pochopíte, že s větším displejem se pracuje mnohem lépe, rychleji a efektivněji. Navíc delší výdrž baterie je něco, čeho se u iPhonu 6s nabažíte do sytosti a najednou pochopíte, že váš starý model je už opravdu starý a že byl vlastně docela pomalý a malý. Co se týče majitelů loňského iPhonu 6, tak u nich bych si troufl říct, že upgrade není úplně nutný. iPhone 6s je sice o poznání výkonnější, ale například kvalita fotografií není nikterak výrazně rozdílná, rychlejší spouštění aplikací je také zanedbatelné a výdrž na baterii je v podstatě stejná. Důvodem by mohl být zejména 3D Touch displej, rychlejší LTE, 4K video či výrazně lepší FaceTime fotoaparát. Toho samého a ještě něčeho navíc se ale dočkáme i za rok u iPhonu 7 a možná se dokonce zbavíme vystouplé čočky a nevzhledných pruhů. Je tedy otázkou, zda chcete po roce opět vyprázdnit svou peněženku nebo si letos uděláte radost něčím jiným a půjdete až do dalšího modelu, který nabídne to samé včetně zcela nového designu a možná i většího progresu v oblasti pořizování fotografií. iPhone 6s je tu i včetně mnohých vylepšení, která opravdu lákají, a tak je jen na vás, zda do něho půjdete či nikoli. Větší porovnání s loňským modelem přineseme během následujícího týdne a vy tak budete moci získat přesnější informace, zda si příští pátek iPhone 6s pořídit či nikoli.

Celá recenze na www.letemsvetemap...
Ověřený zákazník Aaron

RcKane

Přidáno: 26. února 2016

Zakoupeno v Aaron

• zatím oničem nevím

skvěle vyřešené zpracování videa především velká rychlost práce a podobně

iPhone DESIGNER

odborník

iPhone DESIGNER

Přidáno: 22. prosince 2015

Recenze

Jsem ten typ člověka, kterému dáte do ruky nový telefon a on stráví jeho zkoumáním hodiny a hodiny. Nový iPhone 6s plus byl vyjímkou. Vložil jsem do něj SIM kartu, zběžně jsem si jej prohlédl a začal jej používat. Byl to jeden z prvních telefonů, ze kterého jsem byl v tomto ohledu zklamaný. Na první pohled se mi jevil, jako ten samý loňský přistroj. Žádné zásadní změny jsem si nevšiml. Vlastně ne, bylo tam rychlejší Touch ID. Rozhodl jsem se tedy, že si počkám, jak se můj názor změní za pár dní. No a nakonec se z toho stal více než měsíc.

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Přidáno: 2. listopadu 2015

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• Nejlepší volba pro mé potřeby

Pro pokročilé uživatele, lidi na cestách nejlepší volba. Just works.

Hodnotím se jako: Technický guru

mobilizujeme.cz

Přidáno: 4. října 2015

iPhone 6S: velmi skrytý potenciál (první dojmy) - Mobilizujeme.cz

Změny se v nejnovějším telefonu gigantu z Cupertina skrývají pod povrchem. A někdy opravdu hodně důkladně. V některých případech dokonce uživatel zůstává na pochybách, zda se skutečně jedná o vylepšení. Nabízíme vám první z prvních dní strávených ve společnosti iPhone 6S.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Apple iPhone 7 32GB