Recenze Apple iPhone 6S 64GB

Řeknu na rovinu, vždy jsem měl android a nikdy jsem nebyl moc pro iphone z více důvodů. Většinou jsem měl vlajkové lodě od HTC (one M7, M8 apod). Ale spousta kamarádů o iphonu furt básnila jak je skvělej, úžasnej apod. Říkal sem jim, že si apple za ty prachy koupím, až bude mít trochu větší display ... Zobrazit celou recenzi

Odborné recenze Apple iPhone 6S 64GB

www.letemsvetemap...

Přidáno: 3. října 2015

Recenze iPhone 6s: takový tu ještě nebyl nebo snad ano?

Po vyčerpávajícím sepsání recenze iPhone 6s jsme se konečně dostali na konec. Abych vše shrnul do několika následujících vět, musel jsem hodně zapřemýšlet a zvážit všechna pro a proti. Dospěl jsem k názoru, že iPhone 6s je takový update smartphonu od Applu, který jsme tu ještě neměli. Sice na první pohled vypadá téměř stejně jako loňský model, ale uvnitř a částečně i na povrchu se dočkal mnoha razantních změn. V první řadě je zde 3D Touch displej, který je nástupcem technologie Multi Touch a posouvá nám ovládání telefonu na zcela novou úroveň. Je naprosto jasné, že 3D Touch nebo Force Touch displej začnou brzy nabízet i ostatní výrobci smartphonů, ale Apple se opět ujal vedení a diktuje, jak by mělo vše okolo displeje citlivého na sílu stisku vypadat. Zároveň jsem se dočkali příjemností jako Live Photos, rychlejšího Touch ID a pevnějšího těla, které jsou zajímavé, ale nedávají nám důvod pro upgrade. A nakonec tu máme to nejzásadnější – lepší zadní a především přední fotoaparát, podporu pro nahrávání 4K videa, ale hlavně výrazně rychlejší procesor, 2GB RAM, vylepšenou Wi-Fi anténu a dvojnásobně rychlejší LTE čip, který zajišťuje opravdu plynulé procházení webu na 4G, které už v České republice chytáte téměř všude. iPhone 6s je tak model, který tu ještě nebyl zejména z toho důvodu, že je s obrovským náskokem připraven na budoucnost. Myslím si, že pokud si pořídíte iPhone 6s, tak dlouhou dobu nebudete muset, kvůli obrovskému výkonu, přecházet na novější model. Zároveň vřele doporučuji pořídit si iPhone 6s všem majitelům starších zařízení jako je iPhone 5s, 5 nebo dokonce 4s, protože rozdíl ve výkonu je jednoznačně obrovský a nový iPhone budete kvůli jeho rychlosti milovat. Ihned nebo po čase si zamilujete i větší uhlopříčku a pochopíte, že s větším displejem se pracuje mnohem lépe, rychleji a efektivněji. Navíc delší výdrž baterie je něco, čeho se u iPhonu 6s nabažíte do sytosti a najednou pochopíte, že váš starý model je už opravdu starý a že byl vlastně docela pomalý a malý. Co se týče majitelů loňského iPhonu 6, tak u nich bych si troufl říct, že upgrade není úplně nutný. iPhone 6s je sice o poznání výkonnější, ale například kvalita fotografií není nikterak výrazně rozdílná, rychlejší spouštění aplikací je také zanedbatelné a výdrž na baterii je v podstatě stejná. Důvodem by mohl být zejména 3D Touch displej, rychlejší LTE, 4K video či výrazně lepší FaceTime fotoaparát. Toho samého a ještě něčeho navíc se ale dočkáme i za rok u iPhonu 7 a možná se dokonce zbavíme vystouplé čočky a nevzhledných pruhů. Je tedy otázkou, zda chcete po roce opět vyprázdnit svou peněženku nebo si letos uděláte radost něčím jiným a půjdete až do dalšího modelu, který nabídne to samé včetně zcela nového designu a možná i většího progresu v oblasti pořizování fotografií. iPhone 6s je tu i včetně mnohých vylepšení, která opravdu lákají, a tak je jen na vás, zda do něho půjdete či nikoli. Větší porovnání s loňským modelem přineseme během následujícího týdne a vy tak budete moci získat přesnější informace, zda si příští pátek iPhone 6s pořídit či nikoli.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

mobilizujeme.cz

Přidáno: 4. října 2015

iPhone 6S: velmi skrytý potenciál (první dojmy) - Mobilizujeme.cz

Změny se v nejnovějším telefonu gigantu z Cupertina skrývají pod povrchem. A někdy opravdu hodně důkladně. V některých případech dokonce uživatel zůstává na pochybách, zda se skutečně jedná o vylepšení. Nabízíme vám první z prvních dní strávených ve společnosti iPhone 6S.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

smartmania.cz

Přidáno: 4. října 2015

iPhone 6s a 6s Plus: První dojmy, videopohled a galerie fotografií - SMARTmania.cz

V redakci jsme začali testovat nové iPhony. Ty lákají na pevnější tělo, lepší fotoaparát, výkonnější hardware a především displej s podporou technologie 3D (Force) Touch. Jaké jsou v praxi, prozradí naše první dojmy.

Celá recenze na smartmania.cz

freebit.cz

Přidáno: 9. října 2015

iPhone 6s a 6s Plus je dostupný i v Česku | FreeBit.cz

A jaké jsou první postřehy a zkušenosti z nových iPhonů? První jableční majitelé, kteří si telefon dovezli z Německa, kde se prodává už necelé dva týdny, si novinku od Applu pochvalují. Uživatelé si vychvalují celkové zrychlení operačního systému, rychlejší přepínání mezi aplikacemi díky zdvojnásobení operační paměti RAM a také vylepšenou čtečku otisků prstů TouchID 2.0, díky které se do smartphonu dostanete o několik milisekund rychleji.

Celá recenze na freebit.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 12. října 2015

Recenze Apple iPhone 6S: Maskovaný revolucionář - Mobilizujeme.cz

Na první pohled se u Applu nezměnilo vůbec nic. Vylepšení, která letošní iPhone 6S přináší, jsou skryta opravdu důkladně. Paradoxně mají však právě proto větší význam než obří evoluční skoky. Kdo stráví s iPhonem 6S delší čas, bude se ke starším modelům vracet opravdu jen těžko.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

smartmania.cz

Přidáno: 24. října 2015

Recenze iPhone 6s & 6s Plus: Navenek stejný, uvnitř plný změn - SMARTmania.cz

Nové iPhony 6s & 6s Plus jsou výkonnější, lépe fotí, naučily se rozpoznat sílu doteku a rozhodně je můžeme označit za důstojné nástupce loňských modelů. Apple si za ně ale tradičně nechá náležitě zaplatit. Jaké jsou v praxi, prozradí naše recenze.

Celá recenze na smartmania.cz

www.ceskymac.cz

Přidáno: 10. listopadu 2015

Recenze iPhone 6s Plus: Jablečný premiant - Český Mac

Apple v září již tradičně představil další generaci nových iPhonů, které jsou opět o něco výkonnější, mají lepší fotoaparát a jejich displej dokáže rozpoznat několik úrovní tlaku. Je to však dostatečný důvod k přechodu z loňského modelu a stačí to na stále dravější konkurenci? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

Celá recenze na www.ceskymac.cz

dotekomanie.cz

Přidáno: 11. ledna 2016

Fototest iPhone 6s vs. iPhone 6 vs. iPhone 5s | Dotekománie.cz

Dnes se podíváme na fototest, ve kterém proti sobě postavíme tři poslední generace iPhonů. Tedy iPhone 6s, iPhone 6 a iPhone 5s. Nafotil jsem několik fotek, a to nejen ve dne, ale i v noci. Tam se totiž projeví většinou největší rozdíly. Pojďme se podívat, jak na tom jednotlivé modely jsou.

Celá recenze na dotekomanie.cz

freebit.cz

Přidáno: 23. června 2016

Recenze iPhone SE: ve starém těle, mladý duch | FreeBit.cz

iPhone SE má nachlup stejné tělo, jako iPhone 5s. Tedy vlastně nachlup ne, o ten jeden příslovečný chlup se právě liší. Tím chlupem jsou písmenka SE pod nápisem iPhone na zádech telefonu. Jinak jsou dokonce i rozměry stejné. Za sebe říkám, že je to dobře. Zvlášť, když mi teď na stole leží model 6s a můžu ho porovnat z hlediska držení. Hrany na modelu SE lépe sedí v ruce. Na druhou stranu je telefon ale opravdu malý. Mnohem menší, než jsem za posledních pár let zvyklý, takže zpočátku jsem měl strach, že mi někam zapadne a už ho nenajdu.

Celá recenze na freebit.cz

Apple iPhone 7 32GB