Recenze Apple iPhone 6S 64GB

Řeknu na rovinu, vždy jsem měl android a nikdy jsem nebyl moc pro iphone z více důvodů. Většinou jsem měl vlajkové lodě od HTC (one M7, M8 apod). Ale spousta kamarádů o iphonu furt básnila jak je skvělej, úžasnej apod. Říkal sem jim, že si apple za ty prachy koupím, až bude mít trochu větší display ... Zobrazit celou recenzi

Pozitivní recenze Apple iPhone 6S 64GB

• 3D Touch
  • Jednoduchost
  • Live Photo
  • Kvalitní fotky
  • Prostě super telefon :-))
  • Musím ho nosit v pouzdře, jinak by se poškrábal. Tudíž jeho design moc nevyniká. :-/
  • Furt se o něj člověk bojí.

Můj 3. telefon značky Apple (předtím model 4 a 5). Tudíž jsem věděl do čeho jdu. Oproti 5tce je to opravdu veliký skok kupředu. Vyhovuje mi hlavně větší displey a obrovský výkon. Neuvěřitelná rychlost a plynulost systému. Kdo to neměl nikdy v ruce, tak neví. Líbí se mi i o dost víc než nová 7ka.
Rada pro ostatní: 16GB verze je nedostačující!

Co se týká baterie telefonu, tak při větší zátěži (4G, internet, messenger, facebook, hry, atd.) vydrží bez problémů jeden den. Při nižší i dva dny.

Ověřený zákazník Mironet.cz

Dolfi

Přidáno: 30. října 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Design
  • iOS-rychlost a bezproblémovost
  • ekosystém applu na všech zařízeních dohromady
  • display
  • 2 GB Ram
  • 3D touch
  • cena a především to že u nás v ČR nejdou prozatím sehnat vyšší paměťové kapacity,tudíž ho mám z distribuce mimo eu ale to není vada iPhonu :-)

Pro mě jako uživatele více zařízení applu je pro mě iphone 6s top telefon na trhu.Zaplatíte si za kvalitu a spolehlivost.Telefon se neseká ani po dlouhé době.Měl jsem 5s a ten se nesekal vůbec téže,oproti tomu má 6s mnohem větší výkon HW.Takže záležitost budoucnosti.Doporučuji každému.

Radek

Přidáno: 7. března 2016

• Funkčnost
  • Zapadne do ekosystému
  • Displej
  • Výdrž
  • Chybí notifikace
  • Bez obalu leda do kanclu
  • v ČR cena

Po 3G, 4, 5s další Apple do rodiny. Spolu s jinými výrobky od Applu( iMac a iPad) tvoří dobře slazený systém a tak je správa fotek, mailů a dalších dookumentů mezi zařízeními jednoduchá a hlavně funkční. Tentokrát už v 64GB verzi, 16 by bylo málo, video si něco vezme. Osobně mě překvapila výdrž s 5s člověk udělal den, tady dva a jsme na 30%. 3D touch vypadá slibně. Samozřejmě migrace z 5s na 6s bez problémů a vše šlape. V ČR je pak cena výsměchem, přeji evropskému unijnímu svazu krach za jejich nenažranost (CLA a DPH) a českým sráčům v ČNB navíc infarkty za jejich znehodnocení měny. Za 21000 v Electroworldu, když už nic. Otázkou do publika zůstává, kolik by v republice vůbec běželo Androidů a Microsoftů, stát tady Apple to co ve Státech...

Ověřený zákazník Mobilplus

Ludvik

Přidáno: 19. února 2016

Zakoupeno v Mobilplus

• Pro lidi, kteří mají rádi vkusné a designově jednoduché a luxusní výrobky je to opravdu dobrá volba,
  • bezproblémový chod systému,
  • vynikající fotoaparát,
  • Apple si drží cenu,
  • skvělý display.
  • Absence 32GB verze,
  • pro náš trh nelidská cena,
  • vystouplý fotoaparát,
  • křehkost zařízení.

Je to můj třetí iPhone (4S, 5S), Android jsem nikdy neměl a s trochou štěstí (peněz:) nikdy mít nebudu. Nic proti němu nemám a nepopírám, že pro spoustu lidí budou Android zařízení vhodnější než iPhone. Nicméně v mém okolí neznám nikoho, kdo by si Android vychvaloval (i přesto, že jej mají), dokonce znám dost lidí, kteří přešli na iPhone a jsou spokojení. Jedná se ovšem o UŽIVATELE, ne o programátory, techniky a další, technologickou stránkou posedlé, lidi. Ti vždy budou namítat "Slabý procesor, nízká ram, blabla" a ano, může to tak být, ovšem iOS je přímo dělaný pro iPhone a proto to nikdy nikdo nepozná na rychlosti telefonu.
Apple výrobky jsou mi sympatické už dlouhodou dobu. Od 16 let používám iPod, proto mi nevadí používání iTunes. iOS mi příjde jako systém, který znám od jakživa.
Cena je šílená, nechápu ji a opravdu mi hodně vadí. V tomto se Applu nikdy nezastanu. Ono se to ale v Americe kupuje jinak (navíc jsou tam telefony dotované), aneb příběh o tom, jak Čech opět ostrouhal.
Abych to shrnul:
Pokud máte zbytečných 25 tisíc a chcete za ně pořídit nový telefon, tento telefon si chcete !pouze užívat!, běžte a kupte si iPhone, určitě 64GB verzi (fotky, videa, hudba a aplikace něco sežerou). K tomu přihoďte minimálně obal a tvrzené sklo no a pořídili jste si hračku za víc než průměrnou mzdu, gratuluji :) Pokud se k němu ale budete chovat hezky, krásně ho i po pár letech prodáte, bohužel si vytvoříte závislost a budete kupovat nový.

Carlos

Přidáno: 6. ledna 2016

• Váha
  • Zpracování
  • Překvapivě výdrž baterie (1,5 dne)
  • ID touch - reaguje ihned a pokaždé, žádné nepřenosti
  • Velmi vysoká rychlost systému - Toto prostě u konkurence nenajdete
  • 4K videa a fotoaparát
  • Zpomalená videa - 720p 240 fps /s
  • Krásný display čitelný na slunci
  • Rychlost chodu aplikací
  • Multitasking
  • Je tenký a tak člověk nemá pořádný grip při držení
  • Takřka nutnost od prvního dne nosit v obalu a s ochraným sklem
  • Stačí jedno spadnutí a je to v pr....
  • Při velikosti 4K videí a současných aplikací, je (dražší) 64GB verze nutnost

Téměř tři měsíce jsem vybíral nový mobil, kterým bych nahradil svůj starý (ale stále výborný) iPhone 4. Po desítkách hodinách strávených u recenzí, komparací, videí, jsem znovu skončil u Applu.

Můj požadavek na telefon byl jediný, aby mě dobře sloužil minimálně dalších 5 let jako můj předešlý iProdukt. Pevně věřím, že přesně to u tohoto zařízení naleznu.

Co říci a co vypíchnout k tomuto zařízení. Velmi mile mě překvapila výdrž baterie (ikdyž časem také klesne), kdy při středním využití (Internet, Whatsapp, fotoaparát, pár videí a sem tam na pár minut hra) si mobil udrží hranici 55-65% baterky po celém dni. To je opravdu velká změna oproti iPhonu 4.

Čitelnost telefonu je i při polovičním jasu na slunci velmi výborná. Telefon je extrémně svižný, má perfektní multitasking (5 otevřených náročných her, internet, whatsapp, obrázky a stále plynule přepíná bez nutnosti znovu načtení jakékoliv aplikace).

Telefon je tenčí, bez obalu je člověk (který si váží svých věcí) stále nervózní, že telefon vyklouzne z ruky a spadne. Proto je nutnost nosit v obalu (na Ebay za pár korun, široký výběr) a s ochraným sklem (jestli vlastně pomůže, nebudu to zkoušet dobrovolně). Jinak se skvěle drží, a i při své velikosti displeye ho lze ovládat pohodlně jednou rukou jako při psaní, tak i v uživatelském prostředí.

Ověřený zákazník aaapple.cz

Michal Fajmi

Přidáno: 29. srpna 2016

Zakoupeno v aaapple.cz

• IOS - Vše funguje jak má, výhod je opravdu hodně
  • Mám již několik let MacBook, takže přechod z Androidu na IOS byla jen otázka času. Vše teď spolu perfektně spolupracuje.
  • Vzhled a zpracování Iphone
  • Reproduktor je opravdu hlasitý a pěkně hraje muzika
  • Fotoaparát - živé fotky, zpomalená videa
  • Chybí notifikační dioda
  • Klávesnice - při používání více jazyků se musí vždy kliknutím přepnout
  • Apple store - nezobrazuje počty stažení app,, související aplikace nejsou související nebo podobné app jak bych očekával, navíc u každé app vidím jako související ty samé nejprodávanější app což mě v této sekci vůbec nezajímá, hodnocení jednotlivých aplikací buď vůbec není nebo je pouze v malém množství

Po mnoha letech jsem přešel z Androidu na tento Iphone 6s a jsem spokojen. Díky tomu, že již několik let vlastním MacBook byl přechod na Iphone logický krok, ikdyž jsem se tomu 2 roky bránil. Nyní jsem spokojený, je úžasné jak vše funguje a spolupracuje v rámci Mac produktů. Samozřejmě neexistuje dokonalý smartphone a tak i Iphone má některé věci nedotažené a postrádající logiku. Chybí mě notifikační dioda, peru se s klávesnicí při přepínání jazyků a dost mě štve appstore který prostě na Google play nemá, ale celkově převyšují výhody IOS nad nešvary Androidu, především pak výrobců třetích stran. V posledních letech jsem měl Android telefony Asus, Samsung S4, Sony Z3 compact a byl jsem opravdu zklamaný jejich výkonem po určité době a samozřejmě neschopností výrobců dodávat aktualizace systému Android. Sony mě obzvlášť zklamal ale to je jiný příběh. Takže za mě každému kdo přemýšlí nad přechodem z Androidu k IOS to vřele doporučuji a obzvlášť pakliže již máte MacBook.

Ověřený zákazník KASA.cz

Hardy

Přidáno: 29. října 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Brilantní display!
  • Čtečka otisku prstu - rychlost blesku!
  • Rychlost celého systemu.
  • Výdrž baterie je pro mě díky použitému slabšímu akumulátoru opravdu překvapení.
  • 3D Touch - fakt příjemná vychytávka a velké urychlení
  • Výborný 12MP foťák
  • Kvalitní 4K videa
  • rychlý A9 procesor (v mém případě naštěstí TSMC)
  • Působivý design
  • Není to Samsung ;-)
  • Zatím žádná
  • Snad jen absence kvalitního odolného pouzdra typu Catalyst (ale to je jen otázka času)

Naprostá spokojenost. Telefon mi padl ihned "do ruky" i "do oka".
100% kvalita zpracování.

Robo

Přidáno: 29. srpna 2016

• vse

dovod? Apple
skusenosti len tie najlepsie
pouziva sa výborne
a urcite by som ho odporucil kazdemu a par ludi som uz dokazal presvedcit a kupili si Iphone!
IOS, fotak, kvalita

• rychlý telefon
  • skvělý fotoaparát
  • jednoduché ovládání
  • krásný design
  • tlačítko na přepínání hlasitého a tichého režimu na levém boku je velmi praktické a rychlé
  • velký výběr doplňků(ochranná skla, fólie, spousta krytů a obalů)
  • snímač otisku prstu je velmi rychlý
  • příliš vysoká cena

Telefon doporučuji všem, kteří chtějí mít dobrý a rychlý telefon na delší dobu, protože cena je opravdu vysoká.

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 27. února 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• Hudba
  • Foto

Mobil je velice přehledný nedá se v něm ztratit . Také má rychlý systém ,který se ihned načte . Pěkně fotí i přehrává hudbu . Tento mobil jsem si chtěl již dlouhou dobu koupit jelikož jsem byl nespokojen s Androidem a mohu říct ,že jsem udělal dobře ,že jsem šel do Iphone . Vydrží dlouho i když jste na něm nějaký ten čas . Velmi perfektně se s ním pracuje . U tohoto mobilu snad nemohu najít ani nic proti .

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 26. února 2016

Zakoupeno v CZC.cz

Je prostě top!

Ověřený zákazník LSmobil.eu

Anastasia

Přidáno: 24. října 2015

Zakoupeno v LSmobil.eu

Jsem s tímto telefonem velice spokojená.

Eliška Demjanová

Přidáno: 3. dubna 2016

Zakoupeno v Mobiluj

• I když má apple spoustu odpůrců, kteří nikdy nemají žádný racionální důvod, jedná se rozhodně o jednu z nejlepších, ne-li nejlepší značku telefonu. Přes luxusní a originální design přes jednoduchost ovládání, spoustu funkcí, skvělý fotoaparát až 3D touch.
  • Nemám tomuto telefonu opravdu co vytknout, čím dál tím lepší vychytávky jako například 3D touch nebo live foto.
  • Doporučuji větší paměť.
  • Cena není úplně nízká, ale za kvalitu si rozhodně stojí si připlatit.

Jistě to úplně pro každého, ale věřím, že by úplně každému vyhovoval.

Ověřený zákazník i-Mobily.cz

Přidáno: 26. března 2016

Zakoupeno v i-Mobily.cz

• fotoaparát jak přední, tak tak zadní
  • hudba
  • neseká se
  • 3D touch
  • fotografie, které přidáte z počítače nejdou v mobilu smazat
  • vestavěná baterie- nelze vyměnit

Všem bych tento mobil doporučila

Taip

Přidáno: 4. března 2016

Zakoupeno v mobilTEL.cz

• iOS, retina display je fakt kvalitní, Apple prestiž, (mám iPad, takže iPhone využiju jen na volání, občas internet s FB, občas fotku, na kvalitnější fotky mám zrcadlovku), skvělé uživatelsky přívětivé prostředí, co si budeme říkat, lamač srdcí u dívek :D (slečny, které se dívají na Váš majetek jsou stejně špatné, tak si dejte pozor.) S obalem to pro kluka padne víc do ruky, bez obalu to padne jen holkám do ruky (oproti iPhone 5 či 5s).
  • Šílená cena, skoro 21k, doufám, že s obalem a tvrzeným sklem nekřápne display hned po prvním nárazu, pádu. Není možnost výměny baterie a přidání paměťovky, proto jsem si musel koupit 64GB verzi, 16GB je fakt málo. Malá výdrž baterie, pokud jste aktivní, ale stále má větší výdrž než mnoho ostatních smartphonů.

Dříve jsem jel jen Nokie a pak kupoval jen Samsungy, poslední Samsung Galaxy 4 mini mi křápnul na 4 místech v dispalyi a rok po tom (nedávno) odešla baterka, takže při výběru jsem zohlednil víc faktorů. Ve hře byl ještě Xiaomi a Lenovo, nakonec jsem se rozhodl kvůli bezpečnosti iOS a taky jsem si na operační systém zvyknul z iPadu, takže mi android přijde pro uživatele špatný, navíc iOS nemá moc chyb ani viry (Samsung se pořád zasekával atd.). Hodí se při balení dívek, vytáhnete iPhone a hnedka se Vám zvedne prestiž, co si budeme říkat, i ta solidní dívka bude radši s týpkem s pěkným mobilem než s týpkem s nokií 3310. :D Takže pokud snesete tu přemrštěnou cenu, určitě jděte do téhle kvalitky, za mě i barva dobrá, koupil jsem si k tomu tvrzené sklo a kvalitní - knížkový obal z kůže. Gl s vaším výběre, za mě 3,5 hvězdičky (1 hvězdička dolu za cenu, a další 0,5 hvězdičky za maličkosti).

Ověřený zákazník KASA.cz

Přidáno: 12. prosince 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Stabilní sytém
  • design
  • Bez odolnosti

Po 14dnech nejde víc naspat

Viditelnost displeje na slunci: Výborná
Ověřený zákazník Woldoshop s.r.o.

Eliška

Přidáno: 11. září 2018

Zakoupeno v Woldoshop s.r.o.

• design
  • výkonnost
  • paměť
  • fotoaparát
  • přehlednost

Telefon jsem si hlavně pořídila z důvodu, že mám i počítač a je pro mě vše rychlejší a přehlednější. Na produktech apple miluju, že jsou stále rychlé a nezpomalují se postupem času. Samozřejmě design.

Ověřený zákazník Mobily Ostrava

Ověřený zákazník Aaron

Pajandra

Přidáno: 16. května 2016

Zakoupeno v Aaron

• Iphone 6S jsem si vybrala, jako nástupce Iphonu 5S. Starý model mi už nestačil velikosti místa na disku. Jelikož telefon nepoužívám jen k telefonování, tak mi Iphone nahrazuje počítač, fotoaparát, kalendář a spojení se světem. Funguje rychle a bezproblémově. Fotky z nového modelu jsou dokonalé.
  • žádné

Iphone 6S jsem si vybrala, jako nástupce Iphonu 5S. Starý model mi už nestačil velikosti místa na disku. Jelikož telefon nepoužívám jen k telefonování, tak mi Iphone nahrazuje počítač, fotoaparát, kalendář a spojení se světem. Funguje rychle a bezproblémově. Fotky z nového modelu jsou dokonalé. Za sebe mohu Iphone 6S DOPORUČIT

Přidáno: 18. dubna 2016

skvělé

Vaclav

Přidáno: 17. dubna 2016

• snadnost ovládání

bezva přístroj snadné ovládání jsem zvyklý na Jabka
xxx

Vaclav Hejda

Přidáno: 10. dubna 2016

super

Ověřený zákazník i-Mobily.cz

Denisa Bosáková

Přidáno: 4. dubna 2016

Zakoupeno v i-Mobily.cz

• Všechno co slibují recenze vyšlo
  • naprostá spokojenost
  • Menší výdrž baterky než u Iphone 6, ale to je napsáno v recenzích

S těmito telefony jsem byla vždy spokojená a splňují vše, co slibují. Telefon objednaný přes imobily dorazil naprosto v pořádku, rychle a jsem naprosto spokojená se vším co má. Velikou výhodou je rychlost mobilu a dobrá grafika. Výborně se na něm pracuje. Zvládá všechny typy aplikací a přitom všem je tak jednoduchý na používání.

Vojta

Přidáno: 20. ledna 2016

• Vybavenost
  • Konektivita IOS
  • Zpracování
  • Intuitivní a přehledné ovládání
  • Příslušenství
  • Komunikace Windows - iTunes při první instalaci

Dříve jsem používal Nokii N8 a Symbian, který přišel o podporu a tak přestalo skoro vše fungovat, co se internetu a aplikací týče.

Měl jsem k dispozici i Android ale nebyl jsem s ním spokojen z důvodů chybových hlášek, otázek v čem spustíme, sekání telefonu ať to byl Samsung, LG, HTC aj.

Operační systém Windows v Lumii mi vadil ještě více.

Hledal jsem telefon podle systému a nikoliv dle značky!

Skončil jsem u operačního systéme iOS.
Neříkám, že nemá chyby, jen nejsou takového rázu aby vadily.
iTunes není dokonalý hlavně pro Windows ale trocha hledání na internetu a iTunes funguje jak má.

Touch ID mile překvapil dotyk nebo heslo, není nutnost zadávat obrázkové klíče

Baterie vydrží cca 2 dny při volání, a sms občasné hře.
Vypnutím mobilních dat, wifi, BT, polohové služby a zeslabeném jasu se dostaneme na cca 4-5 dnů

Foto a video je ve velmi pěkné kvalitě a možností mnoha nastavení.

Toto hodnocení je individuální a každému vyhovuje něco jiného ;-)

Ověřený zákazník Můj nový mobil

• Snad jen cena

Zatím nejlepší z iPhonů

Ověřený zákazník iSETOS

Přidáno: 14. prosince 2015

(Upraveno 14. prosince 2015)

Zakoupeno v iSETOS

OK

Ověřený zákazník Alza.cz

Kadár

Přidáno: 12. prosince 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Vyšší kapacita zařízení.
  • Větší RAM 2GB, 3D Touch.
  • Větší rozlišení fotoaparátu 12MPx a 5MPx.
  • Velmi svižný 64-bitový chipset.

Max. spokojenost !!!

Ověřený zákazník Eljo.cz

sluníčko

Přidáno: 24. září 2018

Zakoupeno v Eljo.cz

snadnější ovládání,dobré držení telefonu v ruce,kvalitní fotografie

Ověřený zákazník www.elektrortv.cz

Katerina

Přidáno: 13. listopadu 2017

Zakoupeno v www.elektrortv.cz

• Značka
  • Kvalita
  • Nevždy se dá přípojit k wifi, hlavně problém s EDUROAM
  • Slabá výdrž při aktivním využivání

Ověřený zákazník 1M.cz první mobilní

Sandra A.

Přidáno: 15. listopadu 2016

Zakoupeno v 1M.cz první mobilní

• Dostačující výdrž baterie, TOUCH ID, rychlost

Tento telefon jsem si vybrala kvůli jeho rychlosti a kvůli doporučení od známých. Telefon se neseká, líbí se mi TOUCH ID a také jeho kapacita je pro mě dostačující. Pro jistotu doporučuji koupení ochranného sklíčka a obalu. Rozhodně doporučuji.

Veronika

Přidáno: 9. října 2016

• Rychlý a plynuly
  • Neseká se
  • Skvělý fotoaparát
  • Vydrž baterie
  • Vzhled

Dříve jsem měla samé androidy, naposledy 2 samsungy (s3 a s5mini) a od té doby co mam iPhone, tak na něj nedám dopustit. Lepší telefon jsem neměla. Za tu vyšší cenu to stojí

Dagmar

• idTouch

OK

Lukáš D

Přidáno: 22. února 2016

(Upraveno 22. února 2016)

• Foto
  • Video 4K
  • Čtení textu
  • 3D touch
  • Vydrž baterie a rychle nabíjení
  • Nelze nahrávat hovory bez pomocné aplikace, která se většinou platí.

Přešel jsem ze Samsungu Galaxy S3. Už nikdy nechci samsung :)

Pinqinho

Přidáno: 8. ledna 2016

• rychlý IOS
  • kvalitní fotoaparát
  • překvapivě baterka není nijak špatná
  • pěkný design
  • hezký displej
  • omezení např. nutné používat Itunes apod.
  • vysoká cena
  • nemožné rozšířit paměť

Viz pro a proti. Zatím velká spokojenost. :)

Přidáno: 6. prosince 2015

Ověřený zákazník Eljo.cz

Hapik

Přidáno: 3. září 2018

Zakoupeno v Eljo.cz

Dcera je velmi spokojená.

Viditelnost displeje na slunci: Výborná
Ověřený zákazník Woldoshop s.r.o.

Miroslava

Přidáno: 30. srpna 2018

Zakoupeno v Woldoshop s.r.o.

• Telefon funguje bez problému
  • Pan se vším poradi

Jarda

Přidáno: 9. března 2018

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

S klasickým telefonem s androidem se nedá srovnat.Proste ipnone.

Ověřený zákazník iMobily.eu

Vlaďka

Přidáno: 15. září 2017

Zakoupeno v iMobily.eu

• skvělý fotoaparát
  • o žádné nevím

Přidáno: 14. července 2016

• iOS
  • Slabší kapacita baterie, hnusné pruhy na zádech.

Existují lepší telefony, ale se ty bohužel nenají iOS, který nemá konkurenci. Volba je tedy jasná.

Michal

Přidáno: 10. května 2016

Zakoupeno v Mobiluj

• Rychly, spoustou funkci vybaveny a pekne vypadajici telefon. 3D touch opet zjednodusuje a zrychluje praci na telefonu. Nadherne foto i ze spatne osvetlenych mist.
  • Vyssi cena. baterka pri mem pouzivani vydrzi necely den

proste apple :)

Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. května 2016

Zakoupeno v Mobilfone.cz

apple jsem měl vždy za telefon pro snoby, než jsem měl možnost si chvíli pohrát s 5s. zalíbila se mi hlavně jednoduchost ovládání, na první pohled patrná kvalita zpracování a design. čekal jsem na model SE. po osahání a vyzkoušení obou modelů v prodejně padla jednoznačně volba na 6s. do ruky padne tak akorát, ochranný obal je nezbytností. bez něj telefon celkem padá z ruky. doporučuji i ochranu displeje. nedomnívám se, že by byl telefon, vzhledem k výše uvedenému, aktuálně nějak předražený.

Přidáno: 3. února 2016

• krásný design
  • 3D Touch
  • kvalitní displej
  • systém iOS a jeho bezpečnostní přednosti
  • snadná ovladatelnost
  • velmi vysoká cena
  • nižší výkonové parametry než konkurence

Je to již můj druhý iPhone (předchozí byla pětka) a opět jsem maximálně spokojen. Je pravda, že cena je dosti vysoká na české poměry, ale za kvalitu a bezpečnost se vyplatí si připlatit. Budu věřit, že při dalším nákupu bude již hodnota dolaru někde jinde a já nebudu telefon přeplácet kvůli ČNB.

Ověřený zákazník Můj nový mobil

Mates

Přidáno: 23. ledna 2016

Zakoupeno v Můj nový mobil

• Fotoaparát 100%.
  • Systém 100%

Je to špička,cena vysoká ale konkurence žádná.Neseka se,fotí úžasné fotky.A taky úžasný systém nechápu proč všichni odsuzují přešel jsem ze Sony s androidem a nemůžu srovnat,IPhone je proste totální špička mezi telefony,za cenu kterou dáte dostanete to co nemá každy.

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Marcel

Přidáno: 2. ledna 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• rychlost / odezva
  • splňuje očekávání
  • přehlednost
  • vyřídíte na něm spoustu věci
  • Foto / video je bomba
  • je to o zvyku
  • nedáte ho z ruky :-D

Po přechodu z androidu na iOS jsem první hodiny trochu tápal, ale dostává mě celková odladěnost systému a zabezpečení. Připravte se na rozporuplné názory jedinců ve vašem okolí, jak jste si mohli koupit tak drahý telefon. Většinou to říká, ten kdo apple nikdy neměl :). Opravdu doporučuji, když někdo z rodiny či blízkých má apple, možnosti synchronizace jsou parádní. Co je v rozporu, tak aplikace na appstore. Přecházející z androidu poznají, že je tu sice opravdu na výběr, ale některé aplikace, které znají tu nejsou. Takže si třeba nestáhnete ten stejný slovníček, co jste měli na androidu, nebo zjistíte, že tu je velice podobný, byť o trochu lepší, ovšem musíte přihodit nějákou tu minci. Neboť ta verze zadarmo, neni to co jste čekali. S tím se ovšem počítá...

Ověřený zákazník Český-mobil.cz

Přidáno: 21. prosince 2015

Zakoupeno v Český-mobil.cz

Vynikající telefon, u kterého nenacházím žádná negativa

Ověřený zákazník Aaron

Klimatizace a vzduchotechnika

Přidáno: 21. prosince 2015

Zakoupeno v Aaron

• Kvalita Apple

Doporučuji stále kvalitní, proste iphone.

Zobrazuji 1 - 50 ze 130 recenzí [ 1 ] 2 3

Apple iPhone 7 32GB