Recenze Apple iPhone 6S 128GB

Super produkt

Ověřený zákazník Smarty.cz

frantasikula

Přidáno: 11. července 2016

(Upraveno 11. července 2016)

Zakoupeno v Smarty.cz

• Kvalitni material
  • Nejde s nim dělat běžné věci....

Kvalita za hodně peněz doufam, že překvapí...

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dostačující
Kvalita displeje: Dostačující

Lukáš

Přidáno: 20. června 2016

• Super ;-)
  • Nic ;-)

Skvělí telefon , skvělé funkce apple iOS .

Přidáno: 16. června 2016

• Vše

TOP

Přidáno: 27. května 2016

• Displej
  • Rychlost systému
  • Přehledné nastavení
  • Ochrana uživatelé narozdil od bonzáka google
  • Skvělý fotoaparát
  • Vystouplá čočka foťáku

Už žádný android nechci měl sem spoustu mobilů s androidem e jz nikdy věčné sekání padani aplikacích
Jsem s iphonem spokojený svižný chod systému přehlednost nastavení
Krásný displej a návykové 3D touch jen chce trošku doladit.
Jsem spokojený cena je vysoká sice ale nelitují
Google už nikdy největší bonzák který vás sleduje i když máte vše vyple
Překvapila mě výdrž baterie pro mě dostačující
Telefon je kvalitně zpracovaný
Jen nevýhoda vystoupla čočka fotoaparátu vyřeši pouzdro
Fotky jsou krásně barevné ostré

Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Přidáno: 10. května 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

Je to Apple.

Hodnotím se jako: Běžný uživatel

Liuba

Přidáno: 4. května 2016

(Upraveno 4. května 2016)

• Super rychlé jednání
  • Perfektní komunikace
  • Opravdu žádné

i-Mobily.cz mě příjemně překvapili. Super rychlost, odezva, doručení, zboží - vše proffesionálně a v pořadku. Když kupuješ něco levněji tak občaš máš tendence přemýšlet, že to musí mít nějaký háček. Tady, žádný háček nebyl. Budu nakupovat ještě další

Ověřený zákazník iSETOS

• žádné proti

prostě špička

Přidáno: 17. března 2016

• rychlost a spolehlivost

Co se týká spolehlivosti, cena odpovídá. Zatím jsem neměl spolehlivější telefon.

Ověřený zákazník iWant.cz

Týnka

Přidáno: 6. března 2016

Zakoupeno v iWant.cz

• rychlost, výdrž baterie, ovládání, systém iOS

celkově je iPhone nejlepší telefon, co jsem kdy měla. Raději si připlatím za kvalitní telefon, než abych si koupila levnější android, který se za týden začne sekat. A navíc i ty androidy už stojí kolem 20 000...

Přidáno: 20. února 2016

Perfektni

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Ověřený zákazník iSTYLE.cz

Radek

Přidáno: 15. února 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• Velká paměť, 4K video, video 1080p při 60snímcích za sekundu. Bezkonkurenční multimediální aplikace. Bezvadný stabilizátor obrazu. iOS Je toho víc :)
  • Ve skutečnosti je paměť 114GB. Při odemknutí je někdy sekundová odezva než začne telefon reagovat. Což u iPhone6 rozhodně nebylo.

Je to prostě Apple, většinou si ho lidé kupují jako styl. doplněk. Někdo jako známku prestiže nebo luxusu. Každopádně je to telefon z nejvychytanějším operačním systémem vůbec. Obrovská podpora multimediálních aplikací. Telefon, a vůbec iOS se používá profesionálně k tvrobě hudby propojení s MIDI komponentami. Pro grafické profi úpravy a editace videí atd. a to na profesionální úrovni. Multimediální podpora iOS je oproti Androidu nesrovnatelná a mnohonásobně vyspělejší. Většina lidí co si iPhone koupí jako styl. dopněk ani zdaleka netuší co jejich telefon dokáže. A že se na Andoridu nemusí kupovat aplikace. Resp. všechny app. co jsou na Adroidu zdarma jsou i iOS, a také zdarma. A že si někdo stahuje do Androidu cracklé aplikace ( pirátsky stáhlé a nelegálně ukradené) je jen důkaz české povahy. Kdo si koupí telefon za 30 litrů nemá potřebu stahovat ukradené apky co stojí 99centů.

Hodnotím se jako: Technický guru

dotekomanie.cz

Přidáno: 11. ledna 2016

Fototest iPhone 6s vs. iPhone 6 vs. iPhone 5s | Dotekománie.cz

Dnes se podíváme na fototest, ve kterém proti sobě postavíme tři poslední generace iPhonů. Tedy iPhone 6s, iPhone 6 a iPhone 5s. Nafotil jsem několik fotek, a to nejen ve dne, ale i v noci. Tam se totiž projeví většinou největší rozdíly. Pojďme se podívat, jak na tom jednotlivé modely jsou.

Celá recenze na dotekomanie.cz
Dotekománie.cz

expert

Dotekománie.cz

Přidáno: 11. ledna 2016

iPhone 6s - preview - YouTube

Apple letos představil opět dva nové iPhony, tentokrát s přídomkem 6s. Jeden, ten větší, jsme již recenzovali zde, na druhý s úhlopříčkou 4,7 palce, vám nyní přinášíme videopohled. Apple iPhone 6s přinesl především technologii 3D Touch, díky které displej ví, jak silně na něj tlačíte. Dále jsme se dočkali vylepšeného fotoaparátu s větším rozlišením – 12 MPx. Samozřejmostí je také větší výkon, a dokonce tu máme i větší kapacitu operační paměti. Design ale zůstal nezměněn, jak už to u „s-kových“ modelů bývá. Dost ale teorie, jaký je tento model v praxi? Na to se podíváme právě v následující videorecenzi.

iPhone DESIGNER

odborník

iPhone DESIGNER

Přidáno: 22. prosince 2015

Recenze

Jsem ten typ člověka, kterému dáte do ruky nový telefon a on stráví jeho zkoumáním hodiny a hodiny. Nový iPhone 6s plus byl vyjímkou. Vložil jsem do něj SIM kartu, zběžně jsem si jej prohlédl a začal jej používat. Byl to jeden z prvních telefonů, ze kterého jsem byl v tomto ohledu zklamaný. Na první pohled se mi jevil, jako ten samý loňský přistroj. Žádné zásadní změny jsem si nevšiml. Vlastně ne, bylo tam rychlejší Touch ID. Rozhodl jsem se tedy, že si počkám, jak se můj názor změní za pár dní. No a nakonec se z toho stal více než měsíc.

www.ceskymac.cz

Přidáno: 10. listopadu 2015

Recenze iPhone 6s Plus: Jablečný premiant - Český Mac

Apple v září již tradičně představil další generaci nových iPhonů, které jsou opět o něco výkonnější, mají lepší fotoaparát a jejich displej dokáže rozpoznat několik úrovní tlaku. Je to však dostatečný důvod k přechodu z loňského modelu a stačí to na stále dravější konkurenci? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět v naší recenzi.

Celá recenze na www.ceskymac.cz
Ověřený zákazník Můj nový mobil

Přidáno: 10. listopadu 2015

(Upraveno 10. listopadu 2015)

Zakoupeno v Můj nový mobil

• Rychlost, výdrž baterie
  • zatím nic

Špičkový výrobek Apple

Ověřený zákazník Bestcena

Zdeněk

Přidáno: 2. listopadu 2015

Zakoupeno v Bestcena

Prostě další dokonalý produkt od Apple :-)

Ověřený zákazník Alza.cz

Honza

Přidáno: 19. října 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Špičková kvalita od Apple. 3D Touch je dobrá věc.

Používám iPhone od roku 2009. Apple se o svoje zákazníky stará a pravidelně softwér aktualizuje a vylepšuje. Telefon je funkční a neseká se. Ovládání je jednoduché....

Hodnotím se jako: Technický guru

mobilizujeme.cz

Přidáno: 12. října 2015

Recenze Apple iPhone 6S: Maskovaný revolucionář - Mobilizujeme.cz

Na první pohled se u Applu nezměnilo vůbec nic. Vylepšení, která letošní iPhone 6S přináší, jsou skryta opravdu důkladně. Paradoxně mají však právě proto větší význam než obří evoluční skoky. Kdo stráví s iPhonem 6S delší čas, bude se ke starším modelům vracet opravdu jen těžko.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

freebit.cz

Přidáno: 9. října 2015

iPhone 6s a 6s Plus je dostupný i v Česku | FreeBit.cz

Nová technologie 3D Touch Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek. Když se na iPhone 6s podíváte podrobně, najdete inovace na všech úrovních. Multi-Touch další generace Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. A díky 3D Touch teď dokážete věci, které ještě nikdy nebyly možné. Vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a umožňuje řešit nejrůznější nezbytnosti rychleji a snáz. A v reálném čase reaguje jemnými klepnutími, o která se stará Taptic Engine.

Celá recenze na freebit.cz

mobilizujeme.cz

Přidáno: 4. října 2015

iPhone 6S: velmi skrytý potenciál (první dojmy) - Mobilizujeme.cz

Změny se v nejnovějším telefonu gigantu z Cupertina skrývají pod povrchem. A někdy opravdu hodně důkladně. V některých případech dokonce uživatel zůstává na pochybách, zda se skutečně jedná o vylepšení. Nabízíme vám první z prvních dní strávených ve společnosti iPhone 6S.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

www.letemsvetemap...

Přidáno: 3. října 2015

Recenze iPhone 6s: takový tu ještě nebyl nebo snad ano?

Po vyčerpávajícím sepsání recenze iPhone 6s jsme se konečně dostali na konec. Abych vše shrnul do několika následujících vět, musel jsem hodně zapřemýšlet a zvážit všechna pro a proti. Dospěl jsem k názoru, že iPhone 6s je takový update smartphonu od Applu, který jsme tu ještě neměli. Sice na první pohled vypadá téměř stejně jako loňský model, ale uvnitř a částečně i na povrchu se dočkal mnoha razantních změn. V první řadě je zde 3D Touch displej, který je nástupcem technologie Multi Touch a posouvá nám ovládání telefonu na zcela novou úroveň. Je naprosto jasné, že 3D Touch nebo Force Touch displej začnou brzy nabízet i ostatní výrobci smartphonů, ale Apple se opět ujal vedení a diktuje, jak by mělo vše okolo displeje citlivého na sílu stisku vypadat. Zároveň jsem se dočkali příjemností jako Live Photos, rychlejšího Touch ID a pevnějšího těla, které jsou zajímavé, ale nedávají nám důvod pro upgrade. A nakonec tu máme to nejzásadnější – lepší zadní a především přední fotoaparát, podporu pro nahrávání 4K videa, ale hlavně výrazně rychlejší procesor, 2GB RAM, vylepšenou Wi-Fi anténu a dvojnásobně rychlejší LTE čip, který zajišťuje opravdu plynulé procházení webu na 4G, které už v České republice chytáte téměř všude. iPhone 6s je tak model, který tu ještě nebyl zejména z toho důvodu, že je s obrovským náskokem připraven na budoucnost. Myslím si, že pokud si pořídíte iPhone 6s, tak dlouhou dobu nebudete muset, kvůli obrovskému výkonu, přecházet na novější model. Zároveň vřele doporučuji pořídit si iPhone 6s všem majitelům starších zařízení jako je iPhone 5s, 5 nebo dokonce 4s, protože rozdíl ve výkonu je jednoznačně obrovský a nový iPhone budete kvůli jeho rychlosti milovat. Ihned nebo po čase si zamilujete i větší uhlopříčku a pochopíte, že s větším displejem se pracuje mnohem lépe, rychleji a efektivněji. Navíc delší výdrž baterie je něco, čeho se u iPhonu 6s nabažíte do sytosti a najednou pochopíte, že váš starý model je už opravdu starý a že byl vlastně docela pomalý a malý. Co se týče majitelů loňského iPhonu 6, tak u nich bych si troufl říct, že upgrade není úplně nutný. iPhone 6s je sice o poznání výkonnější, ale například kvalita fotografií není nikterak výrazně rozdílná, rychlejší spouštění aplikací je také zanedbatelné a výdrž na baterii je v podstatě stejná. Důvodem by mohl být zejména 3D Touch displej, rychlejší LTE, 4K video či výrazně lepší FaceTime fotoaparát. Toho samého a ještě něčeho navíc se ale dočkáme i za rok u iPhonu 7 a možná se dokonce zbavíme vystouplé čočky a nevzhledných pruhů. Je tedy otázkou, zda chcete po roce opět vyprázdnit svou peněženku nebo si letos uděláte radost něčím jiným a půjdete až do dalšího modelu, který nabídne to samé včetně zcela nového designu a možná i většího progresu v oblasti pořizování fotografií. iPhone 6s je tu i včetně mnohých vylepšení, která opravdu lákají, a tak je jen na vás, zda do něho půjdete či nikoli. Větší porovnání s loňským modelem přineseme během následujícího týdne a vy tak budete moci získat přesnější informace, zda si příští pátek iPhone 6s pořídit či nikoli.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

Apple iPhone 7 32GB

Apple iPhone 7 32GB