Recenze Apple iPhone 6 Plus 16GB

Ověřený zákazník Mobiluj

Ivo

Přidáno: 4. března 2016

Zakoupeno v Mobiluj

• Velký displej a větší výdrž baterie oproti ostatním modelům
  • Vzadu vystouplá čočka fotoaparátu, ale v praxi to vůbec nevadí

Při porovnání s 6S plus jsem se rozhodl pro starší verzi 6 Plus, a to hlavně z důvodu nižší hmotnosti a také příznivější ceny. Myslím, že tím nepřicházím o žádnou podstatnou funkci a užívám si perfektního přistroje. Kdo zná produkty Apple, zajisté ocení.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel
Ověřený zákazník SmartPhony.eu

Petr

Přidáno: 2. března 2016

Zakoupeno v SmartPhony.eu

• Displej, zpracování, iOS

Pro uživatele Apple produktů netřeba popisovat. Aféra s ohýbáním je fáma aneb ano, ohnete ho stejně jako každou věc při užití potřebné síly. S krytem nic nehrozí.

Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Pokročilý uživatel

odborník

Přidáno: 12. října 2015

iPhone 6 plus vs iPod touch - YouTube

Jedná se o porovnání iPhone 6 plus a iPodu touch. Pokud by Vás zajímala samostatná recenze tohoto přístroje, tak neváhejte a napište nám pod video.

netovinky.com

Přidáno: 8. srpna 2015

Apple iPhone 6 Plus - Větší a vybavenější sourozenec (recenze) - Netovinky.com

Kompletní recenzi standardní verze poslední generace iPhonu jsem publikoval už na začátku tohoto roku. Zvětšená verze Plus se mi do rukou dostala teprve před pár týdny a krom testování jablečné hudební služby Apple Music, jsem začal zkoušet i samotný phablet. Změn oproti standardní verzi není mnoho, o to jsou však markantnější.

Celá recenze na netovinky.com

www.mobilmania.cz

Přidáno: 19. května 2015

Testujeme iPhone 6 Plus: VELIKOST a design [1/4] – MobilMania.cz

Na úvod čtyřdílné seznamky s iPhonem 6 Plus vyřešíme otázku nejdůležitější: dá se žít s jeho velikostí? Pak podrobně prozkoumáme design.

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Apple iPhone 6 Plus vs. Samsung Galaxy Note 4 - YouTube

V tomto roce jsme se dočkali představení dvou významných modelů zapadajících do kategorie phabletů. Samozřejmě mluvíme o Samsungu Galaxy Note 4 a Apple iPhone 6 Plus. Jak si tito konkurenti vedou ve srovnání, se dozvíte v našem videu. Byl to těžký souboj, z kterého vzešel jeden vítěz.

Martin Prokop

pokročilý

Martin Prokop

Apple iPhone 6 Plus - videorecenze - YouTube

Apple iPhone 6 Plus nenabízí jen velký displej. Za cenu přes 20 000 Kč toho dokáže nabídnout daleko více, třeba skvělý fotoaparát či opravdu svižný systém iOS 8. Jaký dojem na nás ale udělal jako celek? To se dozvíte v naší videorecenzi.

Ověřený zákazník Electro World

Martin Kašpar

Přidáno: 5. listopadu 2014

Zakoupeno v Electro World

• Kvalitně zpracovaný produkt
  • Pěkné prostředí telefonu
  • Výborná podpora
  • Velmi slabá výdrž baterie

Telefon jsem po 3 dnech prodal a vrátil jsem se k Nokii ( Nokia Lumia 930 ). Ta výdrž baterie je pro mě nepřekonatelná. Hodně volám a kolem 16 hodiny jsem musel telefon nabíjet, a to jsem radši neřešil e-maily. Na a nedovedu si představit kdybych si pustil nějakou hudbu nebo nedj bože navigaci. Škoda kdyby vydržel alespoň jeden den v plné zátěži, tak si ho nechám. Jinak displej vynikající. Samozřejmě je to můj názor a nikomu ho nevnucuji. Někomu to třeba nebude překážet.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Hodnotím se jako: Technický guru

Přidáno: 30. října 2014

Apple iPhone 6 Plus (recenze) - mobilenet.cz

Nikdy neříkej nikdy. To je pořekadlo, které Apple ne vždy úplně dodržuje a nejnovější Apple iPhone 6 Plus je toho jasným důkazem. Vždyť, kdo by ještě před rokem řekl, že Apple přispěchá s 5,5palcovým tabletofonem? Tak či tak, nový iPhone 6 Plus dokázal upoutat pozornost, a o to tu přeci celou dobu jde.

mobilenet.cz

Přidáno: 30. října 2014

Recenze Apple iPhone 6 Plus: ve velkém stylu | mobilenet.cz

Celá recenze na mobilenet.cz

tech.ihned.cz

Přidáno: 26. října 2014

iPhone 6 Plus ukazuje, že Apple umí dělat skvělé telefony, ale ne velké telefony | tech.ihned.cz

Hlavní přínosy iPhonu 6 Plus jsou jednoznačné: Větší obrazovka, optická stabilizace obrazu u fotoaparátu a nakonec citelně delší výdrž baterie. iPhone 6 Plus vydrží i při aktivním používání bez problému celý den. To vše ale za cenu horší ergonomie. Apple neumí dělat velké telefony a znát to je na rozměrech a hlavně na ovládacích prvcích.

Celá recenze na tech.ihned.cz

www.svetandroida.cz

Přidáno: 18. října 2014

Apple má problém - iPhone 6 se ohýbá v kapse

Videa, srovnání s mnohem odolnějšími telefony konkurence

Celá recenze na www.svetandroida.cz

tech.ihned.cz

Přidáno: 18. října 2014

www.letemsvetemap...

Přidáno: 13. října 2014

Recenze iPhone 6: velikán v každém slova smyslu, ovšem takový tu není poprvé

Opět dokonalý, ale takový tu již byl sedmkrát Novému iPhonu 6 není příliš co vytknout a vše co bych označil za problém nebo chybu je čistě o subjektivním pocitu a o tom, že každý člověk má jiný pohled na design, velikost a mnoho dalších aspektů, které tvoří výsledný produkt. iPhone 6 je skvělý telefon, ovšem teď mě tak napadá, iPhone 5s byl také skvělý telefon a iPhone 5, no ten byl v té době také skvělý telefon a stejně tak iPhone 4s byl na tu dobu skvělým telefonem. Pokud pro vás není při výběru telefonu stěžení velikost displeje, pak je iPhone 6 něčím, jako dalším dílem herní série NHL. Ano opět zde máme perfektní hokej a můžeme si být jisti tím, že EA na konci roku zahlásí opět rekordní prodeje nového dílu NHL, ovšem kromě soupisky se toho až tak moc nezměnilo. U iPhone 6 mi kromě displeje chybí něco, co by přinášelo další možnost využití telefonu například tak, jako když první iPhone neměl gyroskop a digitální kompas a tyto funkce přinesly až další modely a vždy se bylo na co těšit, vývojáři mohli pracovat s něčím dalším a novou hru ve které bylo nutné použít gyroskop jste si na starém telefonu již zkrátka nezahráli. Pokud tedy pominu displej, pak bych se nebál iPhone 6 označit v podstatě za S řadu a kdyby takto vypadal iPhone 5s, bylo by to pro mě přijatelnější než když Apple u zbrusu nového modelu nezměnil tolik, jak bych sám očekával. Takže pokud máte iPhone 5s nebo iPhone 5, zkuste si raději za dvacet tisíc zajet na pěkný welness víkend, zkuste zajít na pár dobrých večeří a nebo kupte své ženě tu Vuittonku, po které tak touží. Pokud však máte iPhone 4s nebo starší telefony, pak neváhejte a běžte do nového iPhone 6, zaručeně vás totiž nezklame, vždyť to by si přece ani Apple nemohl dovolit, zklamat nás. Ačkoli závěr může znít trošku skepticky, rozhodně ním nechci říct, že je iPhone 6 špatný telefon, to rozhodně ne, je to vynikající přístroj a opět se ukázalo, že Apple telefony zkrátka umí a umí dát lidem přesně to co chtějí. Na druhou stranu, pokud tento model vynecháte, je to zhruba jako když vynecháte osm tisíc dílů seriálu Ulice, o nic zásadního totiž nepřijdete. A pokud pro vás není 20 000kč částka, kterou pravidelně nosíte v pátek večer do baru, pak se zkuste zamyslet nad tím, zda letos raději místo telefonu neinvestujete své peníze například do nového Macu. Recenze iPhone 6 je tedy u konce a já doufám, že jste v ni našli vše, co vás o novince z jablečné stáje zajímalo.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

www.letemsvetemap...

Přidáno: 9. října 2014

První dojmy z iPhone 6: geniální velikost a neuvěřitelně živý displej!

Vzhledem k tomu, že jsme v redakci všichni vybaveni buď iPhone 5s nebo iPhone 5c, po novém telefonu nikdo příliš netoužil a tak se nám na stůl dostal iPhone 6 až nyní. Vzhledem k tomu, že v ČR a SR se zatím oficiálně neprodává, myslím že těm z vás, kteří nevyrazili pro svůj telefon do Německa nebo nežijí v cizině, se jistě i nyní hodí první dojmy a následná recenze této novinky od Applu. Hned na úvod musím podotknout, že jsem byl na rozdíl od mnoha diskutujících pod našimi články k novému designu optimistický a nepřekážela mě dvojice černých čar na zadní straně, ani zaoblené rohy, jediné čeho jsme se bál byla velikost displeje. I když měřím 202cm, prsty příliš dlouhé nemám a tak jsem byl sám zvědav, jakým způsobem dokážu telefon s 4,7″ displejem ovládat jednou rukou. Pojďte se tedy podívat na první dojmy z iPhone 6.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

Přidáno: 2. října 2014

iPhone 6 Plus: Videopohled

Videorecenze velkého iPhone 6 Plus s 5,5" full HD displejem, hliníkovým tělem a přehnaně vysokou cenou. Textovou recenzi telefonu najdete na http://smartmania.cz

Přidáno: 30. září 2014

iPhone 6 Plus: Mírná deformace konstrukce na redakčním kusu - YouTube

V těchto dnes pro vás připravujeme recenzi iPhone 6 Plus – telefonu, který na sebe ihned po představení nechtěně upoutal pozornost díky aféře označované jako BendGate. Zjistilo se, že když na konstrukci telefonu vyvinete nepřiměřené velký tlak, ohne se. Redakční kus se nám sice neohnul, ale přesto u něj po pár dnech testování pozorujeme mírnou deformaci u konstrukce…

mobilizujeme.cz

Přidáno: 21. září 2014

6 důvodů proč je iPhone 6 Plus horší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Po šesti důvodech, proč je nový Apple iPhone 6 Plus lepší než konkurence, jsme pro vás připravili naopak šest důvodů v čem má konkurence jednoznačně navrch.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

freebit.cz

Přidáno: 14. září 2014

iPhone 6 a iPhone 6 Plus s větším displejem, potěší Apple Pay

Jablečná hitparáda z Cupertina je již několik dní na oficiální svobodě a předběžné tržby dle aktuálních informací budou opět atakovat zajímavé zisky společnosti Apple. Po uvedení nových iPhonů, tedy iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus se na magazínech snesla velká nevole vůči jejich výbavě, ta se vrací o jeden rok zpět. Mimo jiné také společnost představila své chytré hodinky pro rok 2015. Nic závratného, prostě nuda.

Celá recenze na freebit.cz

odborník

Přidáno: 22. prosince 2015

Recenze

Jsem ten typ člověka, kterému dáte do ruky nový telefon a on stráví jeho zkoumáním hodiny a hodiny. Nový iPhone 6s plus byl vyjímkou. Vložil jsem do něj SIM kartu, zběžně jsem si jej prohlédl a začal jej používat. Byl to jeden z prvních telefonů, ze kterého jsem byl v tomto ohledu zklamaný. Na první pohled se mi jevil, jako ten samý loňský přistroj. Žádné zásadní změny jsem si nevšiml. Vlastně ne, bylo tam rychlejší Touch ID. Rozhodl jsem se tedy, že si počkám, jak se můj názor změní za pár dní. No a nakonec se z toho stal více než měsíc.

Ověřený zákazník Extratel

David Lašek

expert

David Lašek

iPhone 6 Plus vs iPhone 5s - srovnání - YouTube

Porovnání velikostí a designu iPhonu 6 Plus s iPhonem 5s + nějaké ty dojmy z běžného používání

mobilizujeme.cz

Přidáno: 21. září 2014

6 důvodů proč je iPhone 6 Plus lepší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Apple společně s iPhone 6 Plus vstupuje do zcela nové kategorie přerostlých smartphonů, nebo chcete-li phabletů. Honba za největším počtem jader a nejvyšším rozlišením displeje se však nekoná. Při vývoji se inženýři soustředili především na softwarovou výbavu, která by měla největší iPhone v historii společnosti odlišit od konkurence.

Celá recenze na mobilizujeme.cz

Apple iPhone SE 64GB