Recenze Apple iPhone 6 Plus 128GB

Ověřené recenze Apple iPhone 6 Plus 128GB

jablickar.cz

Přidáno: 3. srpna 2017

Recenze iPhone 6 Plus – větší formát, nové obzory

iPhone 6 Plus není zdaleka dokonalý – pro pohodlné používání jednou rukou je až moc velký, někdy neobratně zachází s nově dostupným prostorem a jeho operační systém by si zasloužil řadu skutečně velkých updatů. Je však jisté, že rodina iPhone má před sebou zcela novou kapitolu. Změna, které se mnozí uživatelé tolik bránili (a i já jsem mezi ně patřil), nakonec přijde vhod všem hráčům, čtenářům, fotografům, ale i dalším uživatelům, kteří rádi využívají svůj telefon pro vytváření i konzumaci různého audiovizuálního obsahu. A k dobru by nakonec měla být i Applu, pro nějž by iPhone 6 Plus mohl sloužit jako odrazový můstek pro další inovaci na poli mobilních telefonů, kde se vývoj – zdá se – pomalu zvolňuje.

Celá recenze na jablickar.cz

Přidáno: 17. srpna 2016

Zakoupeno v SmartPhony.eu

• výkon- je fakt ohromující oproti iPhone 6
  • velikost

úžasný stroj, jen ty rozměry

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den

Přidáno: 22. prosince 2015

Recenze

Jsem ten typ člověka, kterému dáte do ruky nový telefon a on stráví jeho zkoumáním hodiny a hodiny. Nový iPhone 6s plus byl vyjímkou. Vložil jsem do něj SIM kartu, zběžně jsem si jej prohlédl a začal jej používat. Byl to jeden z prvních telefonů, ze kterého jsem byl v tomto ohledu zklamaný. Na první pohled se mi jevil, jako ten samý loňský přistroj. Žádné zásadní změny jsem si nevšiml. Vlastně ne, bylo tam rychlejší Touch ID. Rozhodl jsem se tedy, že si počkám, jak se můj názor změní za pár dní. No a nakonec se z toho stal více než měsíc.

Přidáno: 12. října 2015

iPhone 6 plus vs iPod touch - YouTube

Jedná se o porovnání iPhone 6 plus a iPodu touch. Pokud by Vás zajímala samostatná recenze tohoto přístroje, tak neváhejte a napište nám pod video.

netovinky.com

Přidáno: 8. srpna 2015

Apple iPhone 6 Plus – Větší a vybavenější sourozenec (recenze)

Kompletní recenzi standardní verze poslední generace iPhonu jsem publikoval už na začátku tohoto roku. Zvětšená verze Plus se mi do rukou dostala teprve před pár týdny a krom testování jablečné hudební služby Apple Music, jsem začal zkoušet i samotný phablet. Změn oproti standardní verzi není mnoho, o to jsou však markantnější.

Celá recenze na netovinky.com
Ověřený zákazník Bestcena

Oťas*

Přidáno: 5. července 2015

(Upraveno 5. července 2015)

Zakoupeno v Bestcena

• Velký, rychlý, spolehlivý.
  • Nic mě nenapadá, výrobek spíš stále ještě překvapuje novými detaily.

Dostal jsem, co jsem chtěl. Ostatně vybalování, nastavení a použití každého Apple zařízení je čirá radost.

www.mobilmania.cz

Přidáno: 19. května 2015

Testujeme iPhone 6 Plus: VELIKOST a design [1/4] – MobilMania.cz

Na úvod čtyřdílné seznamky s iPhonem 6 Plus vyřešíme otázku nejdůležitější: dá se žít s jeho velikostí? Pak podrobně prozkoumáme design.

Celá recenze na www.mobilmania.cz
Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 6. května 2015

Zakoupeno v Electro World

zcela vyhovuje mým potřebám

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dostačující
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

Apple iPhone 6 Plus (recenze) - mobilenet.cz

Nikdy neříkej nikdy. To je pořekadlo, které Apple ne vždy úplně dodržuje a nejnovější Apple iPhone 6 Plus je toho jasným důkazem. Vždyť, kdo by ještě před rokem řekl, že Apple přispěchá s 5,5palcovým tabletofonem? Tak či tak, nový iPhone 6 Plus dokázal upoutat pozornost, a o to tu přeci celou dobu jde.

Apple iPhone 6 Plus (recenze) - mobilenet.cz

Přidáno: 13. října 2014

Recenze iPhone 6: velikán v každém slova smyslu, ovšem takový tu není poprvé

Opět dokonalý, ale takový tu již byl sedmkrát Novému iPhonu 6 není příliš co vytknout a vše co bych označil za problém nebo chybu je čistě o subjektivním pocitu a o tom, že každý člověk má jiný pohled na design, velikost a mnoho dalších aspektů, které tvoří výsledný produkt. iPhone 6 je skvělý telefon, ovšem teď mě tak napadá, iPhone 5s byl také skvělý telefon a iPhone 5, no ten byl v té době také skvělý telefon a stejně tak iPhone 4s byl na tu dobu skvělým telefonem. Pokud pro vás není při výběru telefonu stěžení velikost displeje, pak je iPhone 6 něčím, jako dalším dílem herní série NHL. Ano opět zde máme perfektní hokej a můžeme si být jisti tím, že EA na konci roku zahlásí opět rekordní prodeje nového dílu NHL, ovšem kromě soupisky se toho až tak moc nezměnilo. U iPhone 6 mi kromě displeje chybí něco, co by přinášelo další možnost využití telefonu například tak, jako když první iPhone neměl gyroskop a digitální kompas a tyto funkce přinesly až další modely a vždy se bylo na co těšit, vývojáři mohli pracovat s něčím dalším a novou hru ve které bylo nutné použít gyroskop jste si na starém telefonu již zkrátka nezahráli. Pokud tedy pominu displej, pak bych se nebál iPhone 6 označit v podstatě za S řadu a kdyby takto vypadal iPhone 5s, bylo by to pro mě přijatelnější než když Apple u zbrusu nového modelu nezměnil tolik, jak bych sám očekával. Takže pokud máte iPhone 5s nebo iPhone 5, zkuste si raději za dvacet tisíc zajet na pěkný welness víkend, zkuste zajít na pár dobrých večeří a nebo kupte své ženě tu Vuittonku, po které tak touží. Pokud však máte iPhone 4s nebo starší telefony, pak neváhejte a běžte do nového iPhone 6, zaručeně vás totiž nezklame, vždyť to by si přece ani Apple nemohl dovolit, zklamat nás. Ačkoli závěr může znít trošku skepticky, rozhodně ním nechci říct, že je iPhone 6 špatný telefon, to rozhodně ne, je to vynikající přístroj a opět se ukázalo, že Apple telefony zkrátka umí a umí dát lidem přesně to co chtějí. Na druhou stranu, pokud tento model vynecháte, je to zhruba jako když vynecháte osm tisíc dílů seriálu Ulice, o nic zásadního totiž nepřijdete. A pokud pro vás není 20 000kč částka, kterou pravidelně nosíte v pátek večer do baru, pak se zkuste zamyslet nad tím, zda letos raději místo telefonu neinvestujete své peníze například do nového Macu. Recenze iPhone 6 je tedy u konce a já doufám, že jste v ni našli vše, co vás o novince z jablečné stáje zajímalo.

Přidáno: 13. října 2014

Recenze iPhone 6: velikán v každém slova smyslu, ovšem takový tu není poprvé

Přidáno: 9. října 2014

První dojmy z iPhone 6: geniální velikost a neuvěřitelně živý displej!

Vzhledem k tomu, že jsme v redakci všichni vybaveni buď iPhone 5s nebo iPhone 5c, po novém telefonu nikdo příliš netoužil a tak se nám na stůl dostal iPhone 6 až nyní. Vzhledem k tomu, že v ČR a SR se zatím oficiálně neprodává, myslím že těm z vás, kteří nevyrazili pro svůj telefon do Německa nebo nežijí v cizině, se jistě i nyní hodí první dojmy a následná recenze této novinky od Applu. Hned na úvod musím podotknout, že jsem byl na rozdíl od mnoha diskutujících pod našimi články k novému designu optimistický a nepřekážela mě dvojice černých čar na zadní straně, ani zaoblené rohy, jediné čeho jsme se bál byla velikost displeje. I když měřím 202cm, prsty příliš dlouhé nemám a tak jsem byl sám zvědav, jakým způsobem dokážu telefon s 4,7″ displejem ovládat jednou rukou. Pojďte se tedy podívat na první dojmy z iPhone 6.

Přidáno: 9. října 2014

První dojmy z iPhone 6: geniální velikost a neuvěřitelně živý displej!

Ověřený zákazník KASA.cz

Luboš

Přidáno: 25. srpna 2015

Zakoupeno v KASA.cz

Je super není co dodat :-)

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny
Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. května 2015

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• apple je vždycky nejlepší
  • mrznou smsky...
  • je pomalejší než 5S

čekal jsem lepší výkon, ale paráda

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den

David Lašek

David Lašek

Přidáno: 29. prosince 2014

iPhone 6 Plus vs iPhone 5s - srovnání - YouTube

Porovnání velikostí a designu iPhonu 6 Plus s iPhonem 5s + nějaké ty dojmy z běžného používání

Dotekománie.cz

Dotekománie.cz

Přidáno: 29. prosince 2014

Apple iPhone 6 Plus vs. Samsung Galaxy Note 4 - YouTube

V tomto roce jsme se dočkali představení dvou významných modelů zapadajících do kategorie phabletů. Samozřejmě mluvíme o Samsungu Galaxy Note 4 a Apple iPhone 6 Plus. Jak si tito konkurenti vedou ve srovnání, se dozvíte v našem videu. Byl to těžký souboj, z kterého vzešel jeden vítěz.

Ověřený zákazník CZC.cz

Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. listopadu 2014

Zakoupeno v CZC.cz

• Apple

Apple produkt, rychla synchronizace se starym nastavenim iPhonu...

mobilenet.cz

Recenze Apple iPhone 6 Plus: ve velkém stylu | mobilenet.cz

Celá recenze na mobilenet.cz

mobilenet.cz

Recenze Apple iPhone 6 Plus: ve velkém stylu | mobilenet.cz

Celá recenze na mobilenet.cz

Přidáno: 2. října 2014

iPhone 6 Plus: Videopohled

Videorecenze velkého iPhone 6 Plus s 5,5" full HD displejem, hliníkovým tělem a přehnaně vysokou cenou. Textovou recenzi telefonu najdete na http://smartmania.cz

Přidáno: 30. září 2014

iPhone 6 Plus: Mírná deformace konstrukce na redakčním kusu

V těchto dnes pro vás připravujeme recenzi iPhone 6 Plus – telefonu, který na sebe ihned po představení nechtěně upoutal pozornost díky aféře označované jako BendGate. Zjistilo se, že když na konstrukci telefonu vyvinete nepřiměřené velký tlak, ohne se. Redakční kus se nám sice neohnul, ale přesto u něj po pár dnech testování pozorujeme mírnou deformaci u konstrukce…

Přidáno: 30. září 2014

iPhone 6 Plus: Mírná deformace konstrukce na redakčním kusu - YouTube

6 důvodů proč je iPhone 6 Plus lepší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Apple společně s iPhone 6 Plus vstupuje do zcela nové kategorie přerostlých smartphonů, nebo chcete-li phabletů. Honba za největším počtem jader a nejvyšším rozlišením displeje se však nekoná. Při vývoji se inženýři soustředili především na softwarovou výbavu, která by měla největší iPhone v historii společnosti odlišit od konkurence.

6 důvodů proč je iPhone 6 Plus lepší než konkurence - Mobilizujeme.cz

6 důvodů proč je iPhone 6 Plus horší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Po šesti důvodech, proč je nový Apple iPhone 6 Plus lepší než konkurence, jsme pro vás připravili naopak šest důvodů v čem má konkurence jednoznačně navrch.

6 důvodů proč je iPhone 6 Plus horší než konkurence - Mobilizujeme.cz

Apple iPhone X 64GB