Recenze Apple iPhone 6 128GB

Celý svůj život jsem byl odpůrcem těchto telefonů, slovo Apple nebo iPhone bylo pro mě něco jako hrozba, nebo možná lépe řečeno jako velké opovržení, protože jsem věděl, jaké funkce skutečně tyhle telefony mají, jakou mají ještě k tomu cenu, a jak to vlastně je, že se kupuje jenom značka... Moc se n... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Chtít za telefon 24K a produktovat takové shitky. Za mě velké zklamání. Bohužel můj poslední iphone, příště se podívám po jiné značce :-( Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Apple iPhone 6 128GB

Ověřený zákazník OKAY.cz

lenka

Přidáno: 12. září 2016

Zakoupeno v OKAY.cz

• prostě všechno ...
  • nic proti...

padne do ruky, krásně fotí, skvělý přístroj

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ

Přidáno: 16. srpna 2016

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

Další v řadě iPhonů, které jsem vlastnil. Tenký, ale hlavně s větším displejem.

Ověřený zákazník OKAY.cz

iPhone DESIGNER

iPhone DESIGNER

Přidáno: 22. prosince 2015

Recenze

Jsem ten typ člověka, kterému dáte do ruky nový telefon a on stráví jeho zkoumáním hodiny a hodiny. Nový iPhone 6s plus byl vyjímkou. Vložil jsem do něj SIM kartu, zběžně jsem si jej prohlédl a začal jej používat. Byl to jeden z prvních telefonů, ze kterého jsem byl v tomto ohledu zklamaný. Na první pohled se mi jevil, jako ten samý loňský přistroj. Žádné zásadní změny jsem si nevšiml. Vlastně ne, bylo tam rychlejší Touch ID. Rozhodl jsem se tedy, že si počkám, jak se můj názor změní za pár dní. No a nakonec se z toho stal více než měsíc.

Ověřený zákazník Electro World

BAUSHOP

Přidáno: 6. května 2015

Zakoupeno v Electro World

• Pěkný telefon a rychly telefon
  • Už ho mám na druhé reklamaci.
  • Během pár dní, jsem si všiml, že display v pravéme i levém spodním rohu cvaka, jak když klikáte na myš. Někde jsem četl, že se tama dostane snadno vlhkost a pak budete mít problém s reklamací.
  • Zatím jsem neřešil, ale pak se do toho přidávalo padání systému a zasekávání foťáku. Musel jsem často dělat tvrdý restart.
  • Dal jsem ho na reklamaci, za 5 dni jsem dostal nový telefon. Radost veliká, asi jen hodinu. Pak jsem si všiml, že na spodku displeje je malá mezera, při stisknutí to lehce cvaká a prohýbá se.
  • Takže jsem se za hodinu vrátil a reklamoval stejnou vadu na jiném telefonu.

Netovinky.com

Netovinky.com

Přidáno: 7. února 2015

iPhone 6 - Videorecenze

iPhony už delší dobu nejsou nejlepším smartphony na trhu, stále se ovšem drží mezi špičkou a těžko spekulovat, zda se za cenu 20 tisíc korun jeho koupě vyplatí. Jestli jej zkrátka chcete a jste smíření s hromadou peněz, kterou následně investujete do dalších Apple zařízení, nestojí vám nic v cestě. Chybu určitě neuděláte, stejně jako ostatní high-endy ale provětrá vaše úspory.

netovinky.com

Ověřený zákazník CZC.cz

Chlup

Přidáno: 15. listopadu 2014

Zakoupeno v CZC.cz

• Používám Apple techniku již dlouho, vše dělá to co mám a co očekávám
  • vyšší cena

Výdrž baterie při aktivním používání: Více než dva dny

www.youtube.com

Přidáno: 30. října 2014

Apple iPhone 6 (recenze) - mobilenet.cz

Apple iPhone 6 vzbudil spoustu rozporuplných emocí ještě předtím, než byl oficiálně představen. Mohlo za to především zvětšení úhlopříčky displeje, což samotný Apple dlouhou dobu odkládal. Větší displej ale nic nevypoví o kvalitách, jaký tedy zvětšený iPhone doopravdy je? Na to vám odpovíme v dnešním testu.

mobilenet.cz

Přidáno: 30. října 2014

Recenze Apple iPhone 6: ten, který určuje pravidla | mobilenet.cz

Celá recenze na mobilenet.cz

www.letemsvetemap...

Přidáno: 13. října 2014

Recenze iPhone 6: velikán v každém slova smyslu, ovšem takový tu není poprvé

Opět dokonalý, ale takový tu již byl sedmkrát Novému iPhonu 6 není příliš co vytknout a vše co bych označil za problém nebo chybu je čistě o subjektivním pocitu a o tom, že každý člověk má jiný pohled na design, velikost a mnoho dalších aspektů, které tvoří výsledný produkt. iPhone 6 je skvělý telefon, ovšem teď mě tak napadá, iPhone 5s byl také skvělý telefon a iPhone 5, no ten byl v té době také skvělý telefon a stejně tak iPhone 4s byl na tu dobu skvělým telefonem. Pokud pro vás není při výběru telefonu stěžení velikost displeje, pak je iPhone 6 něčím, jako dalším dílem herní série NHL. Ano opět zde máme perfektní hokej a můžeme si být jisti tím, že EA na konci roku zahlásí opět rekordní prodeje nového dílu NHL, ovšem kromě soupisky se toho až tak moc nezměnilo. U iPhone 6 mi kromě displeje chybí něco, co by přinášelo další možnost využití telefonu například tak, jako když první iPhone neměl gyroskop a digitální kompas a tyto funkce přinesly až další modely a vždy se bylo na co těšit, vývojáři mohli pracovat s něčím dalším a novou hru ve které bylo nutné použít gyroskop jste si na starém telefonu již zkrátka nezahráli. Pokud tedy pominu displej, pak bych se nebál iPhone 6 označit v podstatě za S řadu a kdyby takto vypadal iPhone 5s, bylo by to pro mě přijatelnější než když Apple u zbrusu nového modelu nezměnil tolik, jak bych sám očekával. Takže pokud máte iPhone 5s nebo iPhone 5, zkuste si raději za dvacet tisíc zajet na pěkný welness víkend, zkuste zajít na pár dobrých večeří a nebo kupte své ženě tu Vuittonku, po které tak touží. Pokud však máte iPhone 4s nebo starší telefony, pak neváhejte a běžte do nového iPhone 6, zaručeně vás totiž nezklame, vždyť to by si přece ani Apple nemohl dovolit, zklamat nás. Ačkoli závěr může znít trošku skepticky, rozhodně ním nechci říct, že je iPhone 6 špatný telefon, to rozhodně ne, je to vynikající přístroj a opět se ukázalo, že Apple telefony zkrátka umí a umí dát lidem přesně to co chtějí. Na druhou stranu, pokud tento model vynecháte, je to zhruba jako když vynecháte osm tisíc dílů seriálu Ulice, o nic zásadního totiž nepřijdete. A pokud pro vás není 20 000kč částka, kterou pravidelně nosíte v pátek večer do baru, pak se zkuste zamyslet nad tím, zda letos raději místo telefonu neinvestujete své peníze například do nového Macu. Recenze iPhone 6 je tedy u konce a já doufám, že jste v ni našli vše, co vás o novince z jablečné stáje zajímalo.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

www.letemsvetemap...

Přidáno: 9. října 2014

První dojmy z iPhone 6: geniální velikost a neuvěřitelně živý displej!

Vzhledem k tomu, že jsme v redakci všichni vybaveni buď iPhone 5s nebo iPhone 5c, po novém telefonu nikdo příliš netoužil a tak se nám na stůl dostal iPhone 6 až nyní. Vzhledem k tomu, že v ČR a SR se zatím oficiálně neprodává, myslím že těm z vás, kteří nevyrazili pro svůj telefon do Německa nebo nežijí v cizině, se jistě i nyní hodí první dojmy a následná recenze této novinky od Applu. Hned na úvod musím podotknout, že jsem byl na rozdíl od mnoha diskutujících pod našimi články k novému designu optimistický a nepřekážela mě dvojice černých čar na zadní straně, ani zaoblené rohy, jediné čeho jsme se bál byla velikost displeje. I když měřím 202cm, prsty příliš dlouhé nemám a tak jsem byl sám zvědav, jakým způsobem dokážu telefon s 4,7″ displejem ovládat jednou rukou. Pojďte se tedy podívat na první dojmy z iPhone 6.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

www.youtube.com

Přidáno: 30. září 2014

iPhone 6: Videorecenze

Videorecenze nového Apple iPhone 6. Kompletní textovou recenzi najdete na http://smartmania.cz

SMARTmania.cz

SMARTmania.cz

Přidáno: 20. září 2014

Apple iPhone 6: Rozbalení a první dojmy

V redakci jsme začali testovat nový iPhone 6 a brzy se podíváme na zoubek také model iPhone 6 Plus. Podívejte se, co se nachází v balení a jaké jsou naše první dojmy?

Apple iPhone SE 32GB

Apple iPhone SE 32GB