Apple iPhone 3G 16GB

Verze operačního systému
iOS 4
133 g
Možnost paměťové karty

Apple iPhone 16GB je originální ve všech směrech. Obsahuje operační systém Mac OS X, který podporuje jeho multifunkčnost a zajišťuje uživatelsky příjemné prostředí. Celému přístroji dominuje rozměrný 3,5" dotykový displej se špičkovým rozlišením 320 x 480 pixelů a schopností zobrazit až 16 milionů barev. K dotykovému ovládání potřebujete pouze Vaše prsty, pro které je celý operační systém přizpůsoben, nevyjímaje dotykovou QWERTY klávesnici.

Pro pořizování digitálních fotografií a ozvučených videozáznamů je připraven vestavěný 2 megapixelový fotoaparát. Apple iPhone 16GB má bohatou vestavěnou flash paměť o velikosti 16 GB. Jak se dalo očekávat, nechybí špičková aplikace iPod pro přehrávání hudby a videa. Hudební komfort podporuje i vstup pro konektor 3,5 mm.

Pro komunikaci slouží bezdrátová technologie Bluetooth a podpora USB datového kabelu, k dispozici je také flexibilní Wi-Fi. Datové možnosti doplňuje GPRS a EDGE. Apple iPhone 16GB obsahuje internetový HTML prohlížeč Safari a Push E-Mail, z dalších funkcí a aplikací je třeba zmínit Google Maps, Widgets či prohlížeč a editor fotografií.

3zákazníci nedoporučují produkt

• ve sve dobe nej telefon
    • design
    • foceni
    • ukladani dat
    • jednoduche ovladani

ve sve dobe jedenz nej telefonu.
    V dnesni dobe se bohuzel jiz prestal vyvijet software na tuto verzi. uz je pouze na telefonovani a SMS. fotak jiz je velmi pomaly, ale i tak jsou fotky velmi kvalitni. mozno pouzit i jako iPod, vleze se tam velke mnozstvi hudby, sluchatka kvalitni, repracky take - moznost pustit nahlas i v aute a je vse krasne slyset. pro deti skvela hracka k lekari ci v aute na zabaveni. v tehdejsi dobe bylo hodne aplikaci, ktere byly urcene specielne pro deti a nasteste je zatim neaktualizovali, takze i tyto aplikace jeste jedou. s iPhonem jsem moc spokojena, bude nasledovat asi novejsi braska :o)) . libi se mi take jednoduche propojeni s PC, kde se automaticky zesynchronizuje :o)) . jsem rada, ze jsem tenkrat investovala do tohoto telefonu :o)) nelituji

Ve své době výroby to byl nejlepší telefon na trhu
    Teď už sice ne ale,stále je to pohodlný telefon
    A seká se proto protože jeho systém už není tak dobrý na dnešní hry.Já ho mám pouze na SMS a telefonování a jsme s ním spokojen.

• Velikost Displeje
    • Appstore
    • App Center
    • iOS (jednoduché ovládání)
    • Procesor (seká se)
    • Zobrazení displeje
    • Fotoaparát
    • Mikrofon
    • Baterka

Mobilní telefon je dobrý na vytahování před kamarády ale na normální používání je předražený. Měl sem iPhone od 2 Gen. a tento je z nich opravdu nejlepší

• Velký displej
    • Dobré barvy
    • Přehrávač mp3 dobrý
    • Fotky nic moc
    • Všechno se musí dělat přes net a počítač,nevyhovující.
    • Náchylný na všechno,spadl z opravdu malý výšky na koberec a vylily se barvy.
    • Seká se.

Má krásný,velký displej,pěkné barvy.Vypadá skvěle, ale na běžné používání nic moc.Platí se zde snad jen za značku Apple.Měla jsem ho chvilku zklamala jsem se.

• App store
    • příjemné prostředí menu
    • Cena!!! za tuhle cenu seženete už lepší telefon
    • Jenom předražený mp4 přehrávač
    • kompatilibita s PC

Pro maldistve ale ani dosplělé bych nedoporučovla to už se vyplatí si koupit nějaký titul SONY XPERIA za stejnou cenu

• Celkem dobrý fotoaparát.
    • Hlasitost taky ujde.
    • Akorát do ruky.
    • Vzhled (líbí se mi víc, než třeba iPhone 4,5).
    • Přehrávač hudby.
    • Boční přepínání hlasitosti (můj předchozí mobil ho neměl).
    • Dobře promyšlený AppleStore.
    • Dobré koukání na filmy / videa.
    • Vynikající chat.
    • Rychlí prohlížeč (ale záleží také na připojení k internetu)
    • Ukládání odkazů = ikony v menu, které vás přesměrují na web, třeba Facebook. Který u 4.2.3 jako iPhone aplikace stáhnout nejde.
    • Při normálním používání vydrží 2-3 dny.
    • Nemá videokameru.
    • Není vyšší verze iOS, aktuální je jen 4.2.3, tudíž 9/10 aplikací nejde stahovat.
    • Nejdou vymazávat soubory, které přidáte do mobilu pomocí iTunes.
    • Nepodporuje .avi formát.
    • U dost aplikací se seká, seká si při odemykání.
    • Za mnoho aplikací v plné verzi se musí platit, ale Android je má v plné verzi zadarmo.
    • Celkem špatné nastavení, nedá se v něm vyznat.

Mobil jsem dostal k vánocům, zezačátku jsem byl spokojený, ale potom jsem zjistil že aktuální verze iOS je 4.2.3 a, že aplikace nejdou stahovat, tedy jsou, ale asi tak 5% ze sta.
    ____________________________________________________

Dost mě to naštvalo, ale teď mě to už tak netrápí, hledám aplikace které jsou pro mojí verzi iOS. Nedoporučuju lidem kteří mají v oblibě hraní her a vyhledávání různých vychytávek na mobil, doporučuji spíš 3GS nebo novější verze iPhone. Přece jen novější má už lepší hardware, ale tak to je verzí iOS.

Mobilu dávám 3,5 hvězdiček z 5ti

• velký displej
    • stabilní systém
    • kompatibilita
    • přehlednost

V práci jsem dostal možnost si vybrat telefon a v rozmezí výběru byla možnost ukázat i na starší iPhone, tak jsem ji využil a krok to byl velmi dobrý. S telefonem jsem maximálně spokojený a při aktualizaci operačního systému mi přijde, že ani po novější verzi moc netoužím. Mít lepší foťák nebo malinko jiný design mi nepřijde tak klíčové.

• Kvalita zpracování
    • Práce s telefonem
    • Fotoaparát
    • Přehrávání písniček nežere baterii

Tento telefon jsem koupil za opravdu výhodných podmínek, do té doby se mi vždy líbil, ovšem jeho cena mi přišla přemrštěná. Do teď jsem vystřídal několik nokií a sony ericssonů, přičemž šlo vždy o dražší modely, proto budu přirovnávat zkušenosti s iphonem ke zkušenostem s telefony těchto dvou značek . Už na první dotek poznáte , že jde o opravdu kvalitní výrobek. Je poměrně těžký, pevný, nic se nikde nehýbe, neohýbá. Perfektně padne do ruky. Co se funkce týče, musím říci, že jsem se do teď nesetkal s žádným jiným telefonem, který by tak příjemně reagoval na mé pokyny. Ovládání má skvělou odezvu, nic se neseká. Menu i nastavení je jednoduché, takže se v něm vyzná opravdu každý. Pokud jde o aplikace, máte k dispozici prakticky neomezené možnosti. Přes iTunes si jednoduše najdete cokoliv, co vás zajímá a aplikace/hra se sama stáhne přímo do telefonu. Není pravda, že za všechny aplikace musíte platit, mnoho skvělých her a aplikací je k dispozici zdarma. Navíc Jailbreak je cesta jak svůj telefon odemknout, i když docela komplikovaná. iPhone bych zhodnotil tak, že se s ním dá opravdu vyhrát. Kvalita provedení i funkčnost je bezkonkurenční, tyto věci bohužel přicházejí za určitou cenu, která byla v minulosti pro mnohé neúnosná. S nástupem nové řady výrazně klesla a proto nemohu než doporučit.

• super hračka

• Všechno OK!