Aligator S4510 Duo

• , zakoupeno v Sunnyshop

• kvalittní mobil za nízkou cenu
    • jeden již jsem měl, ale vypral jsem ho
    • nic není proti produktu

jak již jsem uvedl jeden jsem již měl a byl jsem sním plně spokojen, jako nyní s tímto

• , zakoupeno v Akup.cz

• za tuto cenu super mobil.Fajn veliký. Používáme teprve týden..zatím ok.
    • zvuk nic moc

zatím jsme nic jiného nenašli.Jsme spokojeni.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Dobrá cena.

Levný telefon s dostačujícími funkcemi.

Konstrukce
Android 4.4 (KitKat)
142 g
Možnost paměťové karty

Aligator S4510 black

Výkonný smartphone s moderním vzhledem a velkou obrazovkou, funkcí dual SIM nabízí spolehlivý výkon za dobrou cenu.

Displej

Velký displej v elegantním až geometrickém těle má úhlopříčku 4,5 palců. S funkcí multitouch můžete ovládat displej několika prsty současně, což se Vám bude hodit třeba při surfování na internetu, kdy snadno zvětšíte text či stránku. Dotykový displej zobrazí ostře fotografie i hry. Samozřejmě je vybaven senzorem otočení, lze ho použít jako eBook.

Fotoaparát

Rádi fotíte a chtěli byste mít snímky jako profesionálové? S 5MPx zadním fotoaparátem zachytíte Vaše zážitky ve skvělém rozlišení. Krásné fotografie vytvoří díky interpolaci a možnosti aktivace blesku. K dispozici máte i přední kamerku, se kterou uděláte úžasná selfie či poslouží k videohovorům.

Dual SIM

Telefon Aligator S4510 se zabudovanou funkcí dual SIM Vám umožní používat dvě SIM karty zároveň. Nemusíte nosit druhý služební telefon nebo měnit mezi sebou karty podle výhod tarifu.

Operační systém a procesor

Plynulý chod telefonu zajišťuje výkonný dvoujádrový procesor a 512 MB operační paměti RAM. Aligator S4510 s operačním systémem Android 4.4 zvládne Vaše požadavky na výkon pro práci i hry, instalaci aplikací, sdílení zážitků, komunikaci s přáteli i posílání fotografií a obrázků.

Paměť

Telefon se zabudovanou interní pamětí 4 GB nabízí dostatek místa pro aplikace či fotografie. Samozřejmostí je i možnost rozšíření paměti přidáním microSD karty do velikosti 64 GB.

Výbava

Plná výbava u telefonu Aligator S4510 je standardem pro každodenní využití nejen pro volání. Samozřejmostí je podpora Bluetooth technologie, GPS, Wi-fi a možnost datového 3G připojení pro rychlé surfování na síti a komunikaci s přáteli. Snadno dostupné aplikace telefon jednoduše promění ve čtečku elektronických knih (E-book), připojením sluchátek zase získáte přehrávač MP3 skladeb nebo FM rádio.

Provoz telefonu je zajištěn 1800 mAh Li-Ion baterií.

Technické parametry Aligator S4510

• kvalittní mobil za nízkou cenu
    • jeden již jsem měl, ale vypral jsem ho
    • nic není proti produktu

• Nízká cena
    • Při delším používání se seká
    • Nejde volání

Telefon jsem dostala jako dárek od rodičů, byla jsem s ním spokojená, ale po půl roce se začal sekat a přestalo mi jít volání.Vždy když mi někdo volal a já hovor přijala, tak mi začal blikat display a dotyčného co mi volal jsem neslyšela a ani on mě.K tomu ještě už při rozbalení telefonu se mi na displayy zobrazovala varovná tabulka, že mám moc dlouho zapojená sluchátka a že můžu přijít o sluch, ale sluchátka jsem vůbec nepoužila. Nejdříve se tabulka zobrazovala jednou za týden ale po půl roce už naskakovala po každém rozsvícení displaye. Nevím čím to bylo způsobené, jelikož jsem s telefonem zacházela dobře, ani jednou mi nespadl. Teď mám telefon necelý měsíc na reklamaci, takže jsem zvědavá jestli to nějak opraví, nebo si budu muset pořídit nový telefon :)

• kvalitní foták dobrí desing
    • zasekava se kvůli aplikaci

já mám ALIGATOR 1rok jenomže mně sklámál stím že když si stáhnu hru tak se hodně seka má spatní procesor. Fotí krásně doporučuji jenom na voláni a na psáni. nedoporučuji na stáhováni her pro začátečníky doporučuji

• Vzhledem pěkný
    • Na tu cenu docela výhodná koupě
    • Nekvalitní fotografie a videa
    • Zadní kryt (bílí) se po častém používání ničí - špiní ( nejde vyčistit )
    • Rychle se vybíjí
    • Často se seká

Mobil je to dobrý, ale není pro celodenní aktivitu na něm.

• , zakoupeno v Akup.cz

• za tuto cenu super mobil.Fajn veliký. Používáme teprve týden..zatím ok.
    • zvuk nic moc

zatím jsme nic jiného nenašli.Jsme spokojeni.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Dobrá cena.

Levný telefon s dostačujícími funkcemi.

• Jako každý smart tf.

Zatím vše oK.

• , zakoupeno v Topelektro

pro starší generaci přehledné a dobře čitelné

• , zakoupeno v Electro World

• xxx
    • xxx

xxxx

• Pro běžné používaní pohoda
    • Baterie!!!

Jsem laik na hodnocení konkrétna. Líbil se mi . Na používání bez internetu fain. Ale ta baterie!? Další nákup neplánuji. Su chudé! Jaký který mobil Je zjistíte až při používání. Takže každý nákup ,,loterie" a to i u drahých.