Aligator D200

Odolné
Nadstavba systému
bez nadstavby

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

Má dokonce i bluetooth, dvojitá SIM karta, foťák sice jen VGA ale za cenu 379,-Kč je to odpovídající. Skvělý mobil pro seniory.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Potřeboval jsem pro manželku mobil s jednoduchým ovládáním.
    • Velká čísla na klávesnici
    • Já jsem technický zdatný,já mám chytrý telefon,tak nebyl problém telefon osadit simkartou,zadat telefonní čísla přátel.
    • Naučil jsem se všechny možné zkratky a využití k rychlému telefonování. Budu vysvětlovat manželce.(Bude mít narozeni)
    • Zatím jsem nevýhodu žádné nepoznal.

Pro méně technicky zdatné,na telefonování dobrý typ mobilu

Interní paměť

Velikost paměti RAM

• Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
  • Síťová frekvence (GSM) (MHz): 1900; 900
  • Rozlišení hlavního fotoaparátu : 0,3 Mpx (640 x 480)
  • Rozlišení předního fotoaparátu: Nemá přední fotoaparát

USB port 3,5 jack

Bluetooth

Typ Sim karty: mini Sim Standartní

FM rádio

• Barva telefonu: černá barva; modrá barva
  • Provedení výrobku: černá barva, modrá barva

Výbava a funkce

Skvělý telefon s barevným displejem pro uživatele preferující funkčnost, nabízí dlouhou výdrž baterie i možnost použití dvou SIM karet zároveň.

Podporuje technologii Bluetooth pro použití s bezdrátovým hands-free a také například pro snadný přenos dat mezi telefony nebo počítačem.

Předností je intuitivní ovládání a příjemné uživatelské prostředí pro snadné volání i psaní SMS, stejně jako používání budíku, svítilny nebo kalkulačky.

Pro zpříjemnění dne můžete poslouchat i rádio, telefon je vybaven stereo jack konektorem pro sluchátka.

Výdrž baterie a dvě SIM

Baterie na jedno nabití vydrží v pohotovostním režimu až šest dní, nemusíte tedy být stále v dosahu nabíječky.

Telefon umožňuje použití dvou SIM karet najednou, upozornění na SMS i vyzvánění lze nastavit u každé SIM karty zvlášť a u obou fungují vibrace při vyzvánění nebo příchozí zprávě.

Fotoaparát a displej

Kontrastní barevný displej je dobře čitelný a má ostré zobrazení.

Dobře se vám tak budou prohlížet nejen zprávy, ale i fotografie pořízené zabudovaným fotoaparátem VGA.

Pohodlná velká tlačítka pomáhají s ovládáním telefonu i jeho funkcí.

Design a paměť

Klasický černý vzhled telefonu je ozvláštněn designovým pruhem v červené nebo modré barvě, se kterým ladí i lemování středového tlačítka menu.

Do paměti telefonu můžete uložit až 100 telefonních čísel a ukládá 100 SMS zpráv.

Na SIM kartě můžete mýt uloženo další 100 telefonních čísel.

Pro ukládání hudby a multimediálních souborů můžete použít microSD kartu.

Aligator D200 je vhodnou volbou pro začátečníky a konzervativní uživatele, kteří hledají jednoduché ovládání, klasickou klávesnici a malé rozměry.

Technická Specifikace

Mobilní telefon D200

Baterie

Nabíječka

Návod k použití

Fotoaparát: VGA ( s interpolací)

Bluetooth

• Šířka (cm): 7
  • Hloubka (cm): 5

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Potřeboval jsem pro manželku mobil s jednoduchým ovládáním.
    • Velká čísla na klávesnici
    • Zatím jsem nevýhodu žádné nepoznal.

Pro méně technicky zdatné,na telefonování dobrý typ mobilu

• malý- malá tlačítka pro starší lidi

nemám s tímto produktem zkušenosti

• , zakoupeno v Smarty.cz

• pro důchodce nevyhovuje, malá písmenka, nepřehledné
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Malý, lehký a levný.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• splňuje přesně mé požadavky
  • , zakoupeno v MALL.CZ

důvod:zakoupení daného produktu je dočastnost jelikož můj mobil je na reklamaci a musela jsem být dostupná...

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• malý, lehký
    • přísliš malé písmo,
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• za ty peníze je to bomba
    • malé písmo, nelze měnit velikost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Potvrzování výběru funkcí ( budík ,volání - nemožnost nastavení preferované SIM karty ) ,malé písmo (čísla )