Recenze Alcatel 5095K POP 4s

Telefon mám teprve pět dní, ale popíšu první dojmy. Vybrala jsme ho na základě hodnocení zde na Heurece a v zásadě si myslím, že chybu jsem neudělala. Telefon ve skutečnosti vypadá lépe než na fotografiích, na kterých působí více mohutně. Na poslední chvíli jsem vybrala tmavý zadní kryt, na němž ted... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Alcatel 5095K POP 4s

Přidáno: 21. dubna 2018

Recenze Alcatel POP 4S a POP 4 – Výbava proti nízké ceně | mobilenet.cz

Znamená tedy větší opravdu lepší? Podle nás rozhodně ano, ale jeho koupě není tak jasná, jak se může zdát. POP 4S je skutečně v každém ohledu lepší než jeho menší bratříček a stále si zachovává poměrně příznivou cenu. Velký Full HD displej, čtečka otisků prstů, lepší fotoaparát, delší výdrž baterie, výkonnější hardware – to jsou asi ty největší plusy POPu 4S. U našeho kousku byly sice problémy s konstrukcí, ale to může být pouze vadou tohoto konkrétního kusu. Jinak se jedná o opravdu povedenou placičku.

Celá recenze na mobilenet.cz

Přidáno: 21. dubna 2018

Alcatel POP 4S a POP 4 (recenze) - YouTube

Ověřený zákazník MALL.CZ

Přidáno: 10. července 2017

(Upraveno 10. července 2017)

Zakoupeno v MALL.CZ

• .jednoduché ovládání
  • .nadupaný mobil
  • .žádné

.po doporučení
.vzhledem ke krátké době je ještě brzo hodnotit
.uvidím při dalším používání, hlavně při geocachingu
.produktu doporučuji, ale uvědomuji si, že každý má jiný vkus i požadavky

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Kvalita displeje: Perfektní
Ověřený zákazník Mobil Pohotovost

Nohy

Přidáno: 25. září 2016

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Překvapivě solidní výdrž baterie.
  • Rychlý nabíjení.
  • Svižnej systém bez zbytečnýho marastu.
  • Poměrně přesná a rychlá čtečka otisků.
  • Vnitřní paměť 16GB, avšak dá se rozšířit o paměťovou kartu
  • I při minimální hlasitosti je telefon příliš hlučnej (ale to by mohla vyřešit případná aktualizace, bud - li nějaká).

V týhle kategorii s cenovkou do 5000Kč asi ta nejlepší koupě

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
Hodnotím se jako: Technický guru
Kvalita displeje: Dobrá
Viditelnost displeje na slunci: Průměrná

www.mobilmania.cz

Přidáno: 21. září 2016

Alcatel Pop 4S: výběr z rozumu [recenze] – MobilMania.cz

Alcatel Pop 4S je povedený model nižší střední třídy, kterého v konkurenčním boji sráží pouze průměrný fotoaparát a nepřesvědčivé zpracování vrzajícího krytu baterie. Jinak ale nabídne vše podstatné s rozumně nastavenou cenovkou. Poměr cena/výkon patří mezi jeho hlavní přednosti.

Celá recenze na www.mobilmania.cz
Ověřený zákazník Mobil Pohotovost

Přidáno: 19. září 2016

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Za ty peníze vynikajicí telefon.

Gps chytá i v objektech a rychle.Foťák celkem dobře fotí i za zhoršených podmínek(nedíval jsem se na monitor,jen na displej).Rychle nabijí,výdrž jeden den intezivního použivaní,jinak tři dny bez problému s rezervou.Obě simky na 100% a G4 bez problému,téměř všude i na horách kde je dostatečný signál.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Dva dny