Alcatel 5046D A3

• zatím nic

• ideální velikost jak do ruky,tak do tašky k dokladům
    • lehký
    • dobře čitelný display
    • slabý reproduktor,pokud člověk špatně slyší a nebo je v hlučném prostředí,musí být reproduktor na plnou hlasitost.V Alcatelu One Touch 5020 M´ Pop byl lepší

Celkově spokojenost,vzhledem k tomu,že jsem téměř 4 roky používal starší ALCATEL ONE TOUCH 5020 M´POP a tento mobil jsem si pořídil jako jeho nástupce,tak až na ten reproduktor je za tu cenu ideální pro lidi co mají telefon především na volání a sms a občas na zábavu.

Konstrukce
Android 6.0 (Marshmallow)
147 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Alcatel A3 nabízí soukromí díky programovatelné čtečce otisků prstů, stylový design s metalickým rámečkem a vysoce kvalitní fotoaparát. Je skvělou volbou pro všechny aktivní uživatele sociálních sítí, kteří chtějí současně chránit své soukromí. Umožňuje nastavit rychlé spouštění oblíbených aplikací pro až 5 otisků prstů. Navíc Alcatel A3 nabízí zábavné funkce pro vase selfie a kvalitní zvukové zážitky s chytře provedeným čelním reproduktorem.

Alcatel A3 je chytrý telefon pro běžné potřeby mobilní komunikace a zábavy. 5" IPS displej s rozlišením HD, 4jádrový procesor MediaTek MT6737M 1.25GHz, 1.5GB RAM, 16GB interní paměti; fotoaparáty 13Mpx a 5Mpx (s interpolací až 16MPX a 8Mpx),  Bluetooth 4.2, WiFi, GPS; slot microSD, čtečka otisků, baterie 2460 mAh, platforma Android 6.0 Marshmallow.

Zatím vše OK

• ideální velikost jak do ruky,tak do tašky k dokladům
    • lehký
    • dobře čitelný display

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Slušný mobil za rozumnou cenu
    • Snadná manipulace, splňuje vše co jsem od něj očekávala
    • Zatím nevím o ničem

• snad jen cena
    • máme dva kusy, jeden já, jeden dcera, mám ho 3 týdny- nefunguje senzor přiblížení, GPS, mikrofon-jak kdy, dcera ho má měsíc- nefunguje konektor pro sluchátka, GPS, sám se vypne nebo začne sám od sebe vibrovat a bzučí třeba 3 min. a pak se vypne

za posledních 20 let se u nás preferuje značka Nokia nebo posledních několik let Alcatel, já osobně mám za tu dobu už 4. Alc. - nový kupuju při totálním zničení, děti prakticky to samé, nikdy žádný zásadní problém. Až teď totální zklamání!!
    Dva stejné telefony a katastrofa!!!!!

• všechna pásma LTE
    • HD displej
    • baterie
    • starší Android

Menší mobil s dobrou cenou, kvalitním displejem a baterkou, která vydrží až dva dny na jedno nabití. Můžu doporučit.

Škoda, že se nevyrábějí displej menší pěti palců, ale i tohle je pohoda kompromis. Displej je dobře čitelný, výkon na normální fungování stačí. Baterka vydrží při rozumném používání i dva dny. Wifi i Lte příjem kvalitní. Cena ok.

• cena vs. kvalita
    • displej
    • výdrž baterky
    • zpracování těla mobilu
    • horší kvalita fotek při nedostatku světla

5palcový displej je super, ale ještě menší by byl lepší. Telefon běží v pohodě a bez záseků. Když nejsem pořád na netu, tak baterka vydrží i dva dny na jediné nabití. HD displej má dobrý jas a je dobře čitelný i ze stran. Fotky mírný nadprůměr, jejich kvalita jde dolů s horší světelností. Cena odpovídá tomu, co mobil nabízí.

• poměr ceny a kvality
    • velikost

Docela slušný mobil nižší střední třídy, pro moje potřeby mi naprosto stačí. Vyhovuje mi hlavně velikost, klidně by mohl být ještě menší. Podporuje dvě SIM karty i všechna pásma LTE.

• odladěný telefon za dobrou cenu
    • čtečka otisků prstů
    • dobrý výdrž baterie

Trochu mě zklamal jen Android 6, jinak spokojenost. Snad dá Alcatel v budoucnosti upgrade na Android 7.