Acer M330 Dual

Windows Phone
400 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Expert.cz

Příliš krátká doba pro objektivní hodnocení.

• , zakoupeno v Electro World

• Cena, parametry, recenze.
    • Nevšimla jsem si OS Windows 10

Windows 10 jsem nezvládla, nepochopila.
    Vracela jsem ho.
    Příště jen Android nebo pro seniory :)

• není to android

Windows Phone
400 g
Možnost paměťové karty

Acer Liquid M330

Jednoduchý. Důvěrně známý. Nový.

Vychutnejte si nejnovější mobilní funkce spolu s důvěrně známým prostředím Windows 10. Smartphone Liquid M330 zaručuje hladký chod systému Windows 10 se všemi funkcemi, díky kterým z tohoto výkonného nástroje dostanete maximum.

Využití systému Windows 10

Systém Windows 10 Mobile nabízí skvělá nová řešení v důvěrně známém prostředí Windows. Dodává se s integrovanými funkcemi, jako jsou digitální asistentka Cortana či cloudové úložiště OneDrive, pro synchronizaci se zařízeními se systémem Windows. 4G LTE

LTE poskytuje oproti 3G až 10x větší rychlost. Můžete brouzdat po webu, hrát hry nebo používat funkce jako Cortana a to vše v nebývalé rychlosti. Se sítí 4G LTE běží všechny vaše oblíbené činnosti rychle a hladce.

Dva fotoaparáty

Liquid M330 je vybaven dvěma 5MP fotoaparáty, díky kterým můžete zachytit významné události a sdílet je či uchovat. Přední kamera je ideální pro hovory přes Skype a pořizování selfie a umožní vám zůstat v kontaktu s přáteli.

Jsem mobilní fotograf

Výška 136 mm

Hloubka 9.6 mm

Hmotnost 142 g

2zákazníci nedoporučují produkt

• “V této cenové kategorii velmi dobrý přístroj.”“V této cenové kategorii velmi dobrý přístroj.”

• windows
    • nedostačující hlasitost přes hands free jabra,sluchátka celkem ok

koupen ve výprodeji za 990,- takže za tu cenu dobrý,používán dva měsíce bez problému

• , zakoupeno v Expert.cz

Příliš krátká doba pro objektivní hodnocení.

• Windows 10
    • podpora Messenger
    • výdrž baterie
    • kvalitní přední fotoaparát
    • horší čitelnost displeje na slunci
    • vypadávání SD karty
    • nefunkčnost zvonění

Telefon jsem kupovala kvůli službě Messenger, který již nebyl Windows 8.1 podporován a upgrade na Windows 10 nebyl možný. Téměř okamžitě se projevila závada vypadávání SD karty. Tovární nastavení, neustálé restarty nezabraly. Následně se nepravidelně přidalo nefunkční vyzvánění. Proběhla reklamace telefonu, výměna základní desky a telefon je již v naprostém pořádku.

• , zakoupeno v Electro World

• Cena, parametry, recenze.
    • Nevšimla jsem si OS Windows 10

Windows 10 jsem nezvládla, nepochopila.
    Vracela jsem ho.
    Příště jen Android nebo pro seniory :)

• Windows
    • Hodně zábírá místo v uložišti systém narozdíl od Androidu.

Chtěl jsem mobil s Windows phone a byla to chyba. Jako pro nenoročného uživatele v pohodě stačí. Ale pro náročnější uživatele ne. Asi si zase budu kupovat android. WP nebrat.

• Nejlevnější mobil z LTE
    • Displej 4,5 akorát
    • Windows, ale i to se dam .)

Já sem maximalne spokojen , protože je presne co jsem hledal. LTE,dualSim,nízká cena, ,,výkon´´. Nic vic od mobilu nepotřebuji.

• není to android

• vzhled
    • velikost
    • system windows
    • křišťalově čistý zvuk
    • proces registrací po zapnutí telefonu

Na windows se dá velmi rychle zvyknout(po androidu).Vše je plynulé, telefon rychle reaguje.Ovládání je logické.Nutností je projít na začátku různými registracemi, aby váš telefon fungoval jak má a byl v plné češtině!!! Vlastní zvonění ke kontaktům lze nastavit po stáhnutí aplikace - Ringtones Creator.Velikost je tak akorát(4,5"), 5" by bylo zbytečně velké.V ruce se jeví pevně a bytelně, kvalitně zpracovaný.Jsem s ním maximálně spokojená.Mám ho cca 14 dní.Výdrž baterie cca 2 dny(moc netelefonuji), občas internet, stálé připojení k wifi.Moc pěkně fotí, na to, že je to telefon a ne foťák.Selfie jsou hodně pěkné.Určitě bych ho doporučila známým.

• V této recenzi si podrobně představíme nejlevnější současný smartphone s Windows 10 Mobile z dílny Aceru, který zaujme p...

Zobrazit celou recenzi na wmmania.cz