Acer Liquid Z630

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• 2 gb ram
    • 16 gb vnitřní paměť
    • baterie
    • trošku horší viditelnost na slunci.

Zatím mám krátce, ale jako náročný uživatel mobilního tf jsem zatím plně spokojen.
    Určitě za ty peníze perfektní mobil, co uspokojí i náročného uživatele.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Co nejvíce oceňuji - kvalitní baterku s dlouhou výdrží
    • Velmi dobré vybavení (čtyři jádra, slušnej foťák, 2 MB vnitřní paměť...)
    • Veliký displej

Kupováno pro dceru a je velmi spokojená. Chtěli jsme větší displej, aby mohla koukat na pohádky.
    V této cenové kategorii si myslím, že je dobře vybaven.
    Dokonce uvažuji, že si koupím stejný i pro sebe.
    Doporučuji.
    Jediné, že příslušenství se u nás nedá dobře sehnat. Viz. pouzdro. V ČR tak tři typy v několika barvách. V cizině dcera nevěděla, který si vybrat....a za poloviční ceny!!!!

dotykové
Android
400 g
Možnost paměťové karty

CZ Distribuce

Mobilní telefon Acer Liquid Z630 16GB LTE Black 156,3 mm 70mm 8,9 mm

Hmotnost telefonu: 165 g 5,5" úhlopříčka displeje

Android 5.1 Lollipop typ operačního systému 1030 hodin výdrž baterie microSIM typ SIM karty 77,5 x 156,3 x 8,9 mm rozměry telefonu (Š×V×H) 16 GB vnitřní paměť 8 Mpx fotoaparát

LTE nejrychlejší internet microSD slot na paměťové karty 165 g hmotnost telefonu

Ohromný displej

Energie pro zábavu 5,5” displej s rozlišením HD a skvělým 64bitovým čtyřjádrovým procesorem zajišťují rychlou odezvu a plynulé procházení webu, přehrávání videí a hraní. Energie 4000mAh baterie vám bohatě vystačí na celý den.

Špičková přední kamera

Skvělé selfie raz, dva

Ohromte své přátele telefonem, který umí pořídit krásné širokoúhlé selfie, přičemž stačí jen říct „sýr“. 8MP selfie se budou krásně vyjímat na displeji s technologií IPS, který vám umožňuje vidět snímky dokonale z jakéhokoliv úhlu.

Rozdává energii a radost

Stvořen pro ty, co se rádi podělí

Buďte za hrdinu, když svým přátelům nabídnete, že jim dobijete jejich telefon tím svým pomocí nabíjecího portu micro USB. Tento port může být použit také k připojení jednotky USB – pro přehrávání médií, stahování souborů nebo ukládání a sdílení.

Acer navigace

Acer navigace

Spolu s telefonem Acer Liquid Z630 získáte plnohodnotnou offline navigaci Acer NAV.Navigace nabízí kompletní mapy Evropy a dvou letou podporu aktualizací map zdarma.

Parametry a specifikace

Full HD - 1920 × 1080

Výdrž baterie

Kapacita baterie 4 000 mAh

Hardware

Frekvence procesoru 1 300 MHz (1,3 GHz)

Počet jader procesoru 4×

Operační paměť 2 048 MB (2 GB)

Použití a konstrukce

Použití

Chytrý telefon – Smartphone

Dotykový displej

Provedení

Kvalitní reproduktory

Funkce

Funkce

Wi-Fi, BlueTooth, GPS, Dual SIM, Přední kamera, Kalendář/Budík, Dotykový displej, Hudební přehrávač, Svítilna, OTG

Senzory

Platforma

Google Android

Rozměry

Šířka 77,5 mm (7,75 cm)

Výška 156,3 mm (15,63 cm)

Hloubka 8,9 mm (0,89 cm)

Barva

Barva

Černá

Obsah balení

Balení obsahuje

Napájecí adaptér, USB kabel, Sluchátka, Rychlá startovní příručka, Záruční kartička

Konektivita/rozhraní

Podporované internetové protokoly

GPRS, EDGE, HSDPA, LTE (4G)

Typ SIM karty

Micro SIM

Konektory

Jack (3,5mm), USB micro

Datové Funkce

Frekvence LTE 800 MHz - Plně kompatibilní s O2, T-Mobile, Vodafone, Cat. 20., 1800 MHz - Plně kompatibilní s O2, T-Mobile, Vodafone, Cat. 3., 2100 MHz, 2600 MHz - Plně kompatibilní s O2, T-Mobile, Vodafone, Cat. 7.

Hmotnost přesně 165 g

2zákazníci nedoporučují produkt

• Určitě výborný v poměru cena - výkon
    • Horší fotografie

Za 5 měsíců používání naprostá spokojenost, jedinou výtkou jsou slabé fotografie - Samsung Galaxy S3 je má ZNATELNĚ lepší !! Ale co se týče výkonové stránky, tak telefon pracuje spolehlivě. Nejnovější a nejnáročnější hry pro něj nejsou problém - žádné sekání. Určitě doporučuju

Telefon som dostal a od zaciatku mi vadila velkost. po dni používaní som bol nadšený , no nie na dlho. tel.sa pri nabíjaní prenastavy(wignety 1x) niekedy zamrzne a musím vybrat baterku-2x. hlasitost sa mi zrazu ztlmi na minimum a nepočujem že mi niekto volá.navigace acer ide-nejde takže ako hračka ma telefon velice oslovil ale na funkcie ako telefonovanie to moc neni navigace vás nechá v neznámu. takže by bolo fajn mat ešte jeden smartfon v zálohe. A to som nadaval na LG Leon ale simku dávam naspat a tradáááá.

Perfektní telefon s velikým displayem a ohromnou baterkou.

• Velký display
    • Plynulost
    • Vnitřní Pamět 16 GB
    • O trochu huř přední fotak

Rozhodně za ty prachy,podle mě asi nejlepší volba doporučuji

• Display,rychlost,LTE,docela slušné fotky
    • těžký telefon,těžké ovládání

Telefon jsem koupil v mobil pohotovosti a jsem zatím celkově spokojenej.Pár much telefon má,ale to nejspíš protože snim ještě pořádně neumim.Po dvou týdnech hodnotim kladně,ale za ty prachy seženete už lepší!

• Výdrž baterie
    • Dual sim
    • Velikost paměti
    • Zezadu se logo firmy začalo loupat
    • Telefon neupozorňuje na stav baterie

S produktem jsem zatím spokojená. Od této firmy máme i tablet, kterému se bohužel začala nafukovat baterie, tak doufám že můj telefon nepotká stejný osud.

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

• nebyl přiložen manuál musím dohledávat na internetu

ok

• Za tu cenu dobrá koupě.
    • Snadné poškození sklíčka fotoaparátu.

Až na níže popsaný problém jsem s telefonem velmi spokojen. Prozatím hlavní nedostatek - vystouplé sklíčko fotoaparátu se snadno poškrábe a fotoaparát je pak k ničemu. Bohužel je součástí telefonu a tak je jeho výměna drahá v porovnání s cenou tel. Mám originální flip pouzdro, které sklíčko nechrání a tak doporučuji pouzdro co toto sklíčko chrání.

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• 2 gb ram
    • 16 gb vnitřní paměť
    • baterie
    • trošku horší viditelnost na slunci.

Určitě za ty peníze perfektní mobil, co uspokojí i náročného uživatele.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Co nejvíce oceňuji - kvalitní baterku s dlouhou výdrží
    • Velmi dobré vybavení (čtyři jádra, slušnej foťák, 2 MB vnitřní paměť...)
    • Veliký displej

V této cenové kategorii si myslím, že je dobře vybaven.
    Dokonce uvažuji, že si koupím stejný i pro sebe.
    Doporučuji.