Acer Liquid Z5 Duo

• , zakoupeno v Alza.cz

• vzhled
    • 512 MB RAM
    • Fotoaparáty přední i zadní

Telefon fungoval asi tak první dva měsíce - poté nutný každé další dva měsíce hodit telefon do továrního nastavení, abych si mohla vůbec zavolat!

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Jsem velmi spokojena

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Byl to dárek pro syna

okvalitě a spokojenosti Vám nemohu nic napsat je o dárek,jak sním bude spokojen o se neuvidí hned druhý den po převzetí.

Nejlépe by bylo se zeptat na vše přímo majitele tel. já se to dovím až po delším uživání.

Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
147 g

Provedení výrobku: šedá barva

Ta správná velikost

Smartphone Liquid Z5 má ideální velikost, díky které může nabídnout všechny skvělé výhody chytrého telefonu. Velký 5" displej zobrazuje obrázky i videa jasně a čistě. Díky mimořádně tenkému 8,8mm provedení s elegantními křivkami zvládnete telefon pohodlně ovládat jen jednou rukou.

Ovládání

Začněte svůj den se smartphonem Liquid Z5 jediným stiskem tlačítka AcerRAPID™. Tlačítko AcerRAPID™ dokáže i v případě vypnuté obrazovky bleskurychle zapnout fotoaparát, takže stihnete zachytit každý moment. Umožňuje mimo jiné spustit oblíbené aplikace z domovské obrazovky nebo přijmout hovor.

Přímý zvuk

Smartphone Liquid Z5 je vybaven dopředu směřujícím vysoce výkonným reproduktorem, který zajišťuje čistý a hlasitý zvuk. Díky funkci DTS Sound™ pro smartphony model Liquid Z5 perfektně přehrává hudbu a navíc nabízí vylepšení vokálů, rozšíření stereofonního zvuku a další funkce, takže vše zní naprosto dokonale.

• Procesor Dual Core 1,3GHz
  • Pracovní frekvence procesoru 1,3 GHz
  • Operační paměť (RAM) 0,5 GB
  • Možnost paměťové karty Ano
  • NFC Ne
  • Typ baterie Li-Pol
  • Hodiny Ano
  • Maximální doba hovoru 720 min.
  • Konstrukce dotyková
  • Vypnutí zvonění bez odmítnutí hovoru Ano
  • WCDMA (UMTS) Ano
  • HSCSD Ne
  • Kapacita baterie 2000 mAh
  • Rozlišení displeje 854*480 pix.
  • Hlasité handsfree Ano
  • Kategorie Smartphone
  • Standardně dodávané příslušenství nabíječka / sluchátka
  • EDGE Ano
  • GPRS Ano
  • Maximální rozlišení videa 1 280 pix.
  • GPS Ano

• veľkosť displeja
    • veľkosť telefónu
    • dual sim
    • farby displeja
    • fotky sú kvalitné v dobrom počasí
    • aj keď som mala v mobile pamäte dosť nechcel sťahovať aplikácie.
    • po resetovaní továrenských nastavení je pomalý aplikácie sa zapínajú ako chcú a ktoré chcú.
    • po kúpe za 2 mesiace sa pokazil 2 krát.
    • slabá výdrž batérie
    • nepraktické vkladanie sim kariet
    • batéria sa dá vymeniť len v oprave čo bude ešte drahšie ako sama batéria.
    • nočný režim na fotoaparáte.

Možno som len Ja natrafila na chybný a možno ten mobil vôbec nieje dobrý no už by som ho nekúpila.

Kopila jsem jej v lednu 2015, v zari mi vypl displej z niceho nic a uz nenaskocil, dala jsem ho na reklamaci, a po tydnu mi primo ze servisu acer prisel e-mail, ze to zamitaji ale ze mi nabizi placenou opravu displeje... Acer jsou tupe hovada co tahaji z lidi penize.
    Telefon byl v pohode dokud se mi nestalo tohle, ale Acer jako firma co se tyce telefonu je na hov*o, muj nazor. Telefon Acer bych uz nikdy nekoupila

• , zakoupeno v Alza.cz

• Dosah wifi
    • Kvalita zvuku
    • Otravná Acer portál
    • GPS

Tento telefon jsem dostal jako dar v září 2014. Šlo o pěkný 5" Android, který vypadal celkem rozumně. Má ale své mouchy - wifi má dosah tak pět metrů, GPS se chytá tak za minutu až dvě na volném prostranství s puštěnými daty a dobrým signálem a zvuk je strašný i při zdlouhavém ladění DTS. Dále mě velmi rozčilovala aplikace Acer portál - telefon co pár minut otravoval, dokud jsem nevyplnil registraci a poté otravoval znovu.

To vše by bylo v pořádku. Problém nastal v okamžiku, kdy jsem na telefonu začal používat aplikace, abych využil výkon telefonu.

Telefon se při používání aplikací velmi zahříval a již po dvou dnech se mi na displayi udělala mapa. Jelikož telefon nenosím v kapse, bylo mi jasné, že šlo o výrobní vadu, kdy se začala odlupovat fólie z displaye. Telefon jsem proto ve 14ti denní lhůtě vrátil s tím, že má výrobní vadu. V servisu Acer tuto vadu jako výrobní neuznali a naúčtovali 1400,-Kč za opravu. Ke cti CZC.cz se se mnou jako vyjádření omlouvy podělili a oprava mne tak stála pouza 700,-Kč.

Ten samý kus jsem si opravený koupil znovu za 2700,-Kč, ale všiml jsem si, že se po opravě odchlípává kryt v pravém horním rohu. Zavolal jsem proto do servisu Acer, kde mne ujistili, že pokud to je takto málo (cca půl milimetru), tak to není třeba řešit a že je to normální.
    Po týdnu jsem ale zjistil, že nefunguje GPS a wifi má dosah cca metr od zdroje a ještě k tomu vypadává. Telefon jsem se tedy rozhodl znovu reklamovat. Velice mě pobavilo a zároveň rozčílilo, když se po necelých dvou týdnech ozvali ze servisu Acer s informací, že GPS a wifi nefungují proto, že se odchlípává kryt a tedy tuto závadu neuznávají jako reklamaci, ale mohu si opravu za 1400,-Kč zaplatit sám.

Samozřejmě jsem opravu odmítl a telefon si nechal vrátit. Vzhledem k výše zmíněnému jsem počítal s tím, že telefon si ponechám čistě na volání a zprávy, díky velkému displayi a uživatelsky příjemné klávesnici. Zde jsem byl opět pobaven, neboť při prvním hovoru jsem zjistil, že po vrácení ze servisu nefunguje mikrofon a zvuky z reproduktoru jsou celkově divné a telefon při příchozím hovoru někdy zvoní a někdy je ticho.

Závěrem mohu říct, že i většina čínských šuntů byla kvalitnější, než produkty Acer a servis Aceru je kapitola sama pro sebe, kde je evidentně cílem zařízení přijaté do opravy poškodit ještě více. Má rada? Jelikož jsem již měl velice podobnou zkušenost s notebookem přítelkyně, Acer už nikdy, raději se poohlédnout po nadějném čínském výrobku.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Jsem velmi spokojena

• Zamykací tlačítko navrchu
    • Focení pomocí AcerRAPID (oválek pod čočkou)
    • Naprosto nepoužitelná přední kamera
    • Seká se
    • Malý a potichý reproduktor
    • Tlačítko pro zvýšení hlasitosti již přišlo o svoji původní barvu - nekvalitní 'lak'
    • Malá paměť telefonu
    • Aplikace Hudba je neuvěřitelně nepřehledná
    • Neodinstalovatelné aplikace (např.: Facebook)

Tento mobilní telefon jsem dostala za 'vysvědčení'. Ze začátku jsem byla spokojená, ale zhruba po 2-3 měsících se začal nesmyslně zasekávat a veškeré aplikace po spuštění ihned padaly. Mobil se zasekl takovým způsobem, že vždy, po každém pokusu ho odemknout, se rozsvítila jenom ovládací tlačítka a displey zůstal černý. 'Zásek' trval po celou dobu, dokud se nevybila baterie a dokud nebyl mobil připojen na nabíječku. Přední kamera je naprosto nepoužitelná, její kvalita je nesnesitelná. Naopak zadní kamera celkem pěkně ostří a někdy vyfotí i nějakou tu kvalitní fotku. Telefon také často zamrzává a po stažení zhruba 5-7 aplikací je paměť plná. Čekala jsem nějaký pořádný držák, ale byl to krok vedle. Bohužel naprostý propadák, s mobilem jsou opravdu jen problémy.

• Velky display
    • Seka se
    • 2x uz jsem ho reklamoval kvuli nefunkcnimu fotoaparatu a vypadavajicimu signalu
    • Neketre hry nespustim
    • Spatny fotoaparat (předni je uplne nepouzitelny)

Myslel jsem si ze to bude hodne muziky za malo penez .. ale bohuzel, mobil s kterym jsou jen problemy

• + několikrát spadl na zem jak venku tak doma. Malé škrábance, ale nikdy se nerozbil nebo nepraskl displej
    • -Seká se
    • -Pomalý
    • -často se vypíná
    • -většinou nejde ani zapnout
    • -Tichý reproduktor
    • -výdrž baterie

Kdybych měla možnost znovu si zakoupit tento telefon už bych si ho nekoupila.Opravdu mě zklamal. Mám ho už rok a čekala jsem od někoho víc.
    Na ovládání je telefon opravdu jednoduchý,ale nedoporučuju ho.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Byl to dárek pro syna

• velký displej
    • kvalita fotek (špatné zaostření, občas nefunguje blesk)
    • seká se, zamrzává
    • je pomalý
    • nelze spustit některé hry (např. které zabírají hodně paměti), když ji spustíte, jde třeba jen 2 minuty a pak spadne a nelze spustit
    • nyní už je 2 dny seklý a nejde nastartovat
    • dělá si co chce, píše sám sms (píše písmenka, na která neklikám)
    • sám fotí
    • malá paměť
    • slabá baterie (při aktivním použití vydrží max. 8 hodin)

Tento produkt jsem zakoupila, protože byl za příznivou cenu, nicméně teď si radši koupím mobil za 8000,--, který mi vydrží déle, než tento (koupen 12.8.2014) nyní od 6.3.2015 nelze zapnout, nic. Rozhodně lituji této koupě.