Acer Liquid E3

Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v CZC.cz

supr

• , zakoupeno v iSPACE.cz

Za málo peněz, hodně muziky!

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• zatím skvělý, ale máme ho pár dnů, takže

mobil je fajn, ale máme ho pár dnů, takže se uvidí po čase

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.2 (Jelly Bean)
500 g
Možnost paměťové karty

Acer Liquid E3, Model Liquid E3 byl peclive navrzen tak, aby poskytoval co nejlepsi uchop na vysku i na sirku.Displej smartphonu Liquid E3 s uhloprickou 4,7", rozlisenim HD a technologii IPS1 ozivi video, fotografie i webove stranky. Predni reproduktor s technologii DTS Studio Sound™ vam umozni poslouchat oblibene skladby a uzit si vokaly, jako kdybyste byli primo na koncerte.Diky fotoaparatu modelu Liquid E3 s mimoradne rychlym ostrenim uzvam nikdy neunikne zadny okamzik. Kazdy snimek, ktery poridite, bude vypadat stejne uzasne jako skutecna scena diky premiovemu fotoaparatu s rozlisenim 13 MP a svetelnosti objektivu f/1.8. Smartphone Liquid E3 navic vyuziva technologii Acer Bright Magic, ktera zachycuje vice snimku najednou pro vytvoreni cistych a jasnych snimku i za spatnych svetelnych podminek.Funkce AcerRAPID™ ve smartphonu Liquid E3 rychle spusti fotoaparat i pri vypnutem displeji. Pomoci predniho blesku muzete poridit perfektni autoportrety.

Popis produktu:

• Operacni system: Android 4.2 Jelly BeanProcesor pocet jader: Mediatek MT6589, 4jadrovyProcesor frekvence [MHz]: 1 200 MHzUzivatelska pamet [MB]: 4000 MBVelikost RAM: 1 024 MBPametove karty: microSDHC az32 GB
  • Displej uhlolpricka [palce]: 4,7" IPS LCDDisplej rozliseni [pix]: 720 × 1 280 bodu 312 PPIDotykovy displej: AnoKlavesnice: Ne
  • Podporovane site: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, HSDPA, HSUPAKonektivita: WiFi, Bluetooth, microUSB,GPS: AnoSenzory: Accelerometer, senzor priblizeniFotoaparat: 13 Mpx zadni, 2 Mpx predni. Predni i zadni diodovy blesk
  • Baterie:Typ: LiIonKapacita [mAh]: 2 000 mAh

Hmotnost g 134

Zvysena odolnost

Obsah baleni

Telefon, Adapter, USB kabel, Manual

• výborna velikost,krásny displej, dobry tvar...
    • trochu se nevyznam v nastaveni

Mobil ma vybornou grafiku hodne mista...

• Čistý Android
    • Foťák je na h*vno
    • Displej na zakoupeném přístroji byl vadný
    • Displej který v servisu vyměnili za původní vadný, byl taktéž vadný

Po roce a měsíci mi ruply nervy a zbavil jsem se jej

• za tu cenu to docela jde
    • váha,vzhled
    • málo místa na externim disku
    • do repráku a mikrofonu se chytá bordel
    • nelze vyměnit baterie
    • tišší zvuk
    • seká se,mrzne(mě tak 1 za měsíc)

už bych si ho nekoupila

• tlačítko acer rapid (jsem s ním hrozně spokojená, ikdyž je to "kopírování" od LG, je to opravdu super)
    • telefon se dá odemčít přejetím po displeji, ikdyž je telefon ve spánku (i tak se dají pustit písničky)
    • po aktualizaci android 4.4.2
    • kvalitní displej
    • přední blesk (ale za špatného světla téměř na nic :D)
    • za tu cenu poměrně dobrý výkon
    • málo místa na externím disku
    • fotky nejsou vubec kvalitní, čekala jsem od toho víc. zadní kamera ještě ujde, ale přední to je děs :(
    • do repráku a mikrofonu se chytá prach a veškerý ten "bordel"
    • občas se sekne "acer home přestala pracovat" a pak jedinně restart
    • nemá vlastní přehrávač hudby (musím používat google play a s tím nejsem zrovna spokojená)
    • kvalita repráku nic moc (a tak když chci něco nahlas pouštět, připojím k tomu ještě reproduktor)
    • android 4.2., ale po aktualizaci 4.4.2
    • nelze vyměnit baterie

Myslím, že všechna shrnutí jsem napsala už nahoře :) tenhle mobil jsem si sama nevybrala, byl to darek. já osobně jsem zastance apple a tenhle mobil má do iphonu ještě daleko :D ale i přes to jsem s ním spokojená

• Velký displej
    • 13Mp fotoaparát
    • 8Mp přední kamera
    • Acer rapid
    • V podstatě vše
    • 4GB - mně osobně nestačí
    • Fotoaparát při horším světle nepořizuje se 13Mp bůhví jaké fotky
    • Přední fotoaparát také při horším světle nic moc, ale dá se to přežít v klidu
    • Po 5ti měsíčním používání konstrukce trochu povrzává
    • Občas se přehřeje a spustí upozornění: 'Aplikace Acer Home přestala pracovat''. Musím restartovat telefon, což není zrovna nejrychlejší. - jednou se mi stávalo skoro furt

Poměr cena/výkon jde.

• Mužů říct že,paráda je inteligentní,rychlej,spolehlivej, prostě tak akorat,paráda.....neseka se a to mám zaplejch spoustu aplikací.... Dává to úplně v poho...za tu cenu povedenéj mobil...fakt jo!!!
    • Akorát než sem zjistila jak se dává vyzvánění tak jinak v poho!!!!

Pecka mobil pro lidí kteří nejsou na dnešní dobu tak narocni, jako ta dnešní doba!!!!

• V dané cenové kategorii výborný mobil, Při dobrém světle výborné fotky, při horším světle jsou také dobré, totéž platí pro přední fotoaparát, Reproduktory, Výkon, Výdrž baterie, Design a váha
    • Usazování bordelu, na reproduktorech

V dané ceně výborný mobilní telefon ve všech ohledech, ano baterie nejde vyndat, ale alespoň se na ní neusadí žádný hnus, když budete mít odvahu tomu věřit,úložiště je také dostačující, pokud nejste jedni z těch co si přeplácají mobil aplikacemi o několika gb a pak se divý že jim 4gb nestačí.

• -cena
    • -vzhled
    • -,,málo místa ne externím disku´´ i přes přesouvání souborů stále problém se stahováním
    • -fotoaparát resp.blesk, pokud není výborné světlo, nevyfotíte téměř nic
    • -nelze vyměnit baterii

V žádném případě nedoporučuji. Po necelém roce mi odešla baterie,takže musí být telefon stále na nabíječce. Po pár dnech, co byly problémy s baterií mi zmizely z ničehonic některé aplikace a po té soubory z SD karty. Fotoaparát se sice chlubí 13mpx, ale má tak slabý blesk, že pokud začne být jen trochu šero, nevyfotíte skoro nic. Při stahování mi telefon stále hlásí málo místa na externím disku, ačkoliv soubory jsem přesouvala, ale nic se nezměnilo. Telefon pomalý. S datovým připojením byl také problém, jelikož na mobilní data mi fungovaly pouze některé www stránky a naopak na wifi připojení zase jiné. Telefon se seká, někdy nereaguje. Vypíná si aplikace nebo mi přeskakují www stránky. Prostě od začátku nefungovalo nic tak, jak by mělo. Vyřešil se jeden problém, ale nastal druhý.. Telefon od značky Acer bych si už nikdy více nekoupila, protože nikdo s jiným telefonem s ním neměl tolik problémů.

Jak nastavím LED Diodu?

• , zakoupeno v CZC.cz