ZTE Skate

• , zakoupeno v mobilprovás

Spokojenost

• , zakoupeno v mobilprovás

• dobra cena
    • nevýkona baterie-po pěti volání vybitá

produkt doporučuji jen jstli málo voláte

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Velký displej
    • Výdrž baterie
    • Kvalita reproduktoru
    • Nízká cena!
    • Fotoaparát nic moc na 5MP slabý
    • Sluchátka -kvalita zvuku
    • Zadní kryt-lapač otisku prstů
    • Hardwarová tlačítka -kazí dojem lepší by byla senzorová!
    • Rychlé spuštění fotoaparátu

Mobil má moc pěkný design až na hardwerová tlačítka kdyby byla senzorová byl by telefon hezčí.Na to že je to čína kvalitní zvuk,

Konstrukce
EDGE
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Skvělý telefon od výrobce ZTE. Disponuje obrovským 4,3palcovým displejem s dostatečně jemným rozlišením 800×480. Operačním systémem je Android ve verzi 2.3 Ginberbread. Široké možnosti konektivity zajistí, že se připojíte jak přes rychle 3G sítě, tak Wi-Fi či Bluetooth.
ZTE Skate

16 mil. barev
technologie LCD

Paměť:

512 MB RAM
slot na microSDHC karty (až 32 GB)

Telefon:

čtyřpásmový GSM modul (GPRS/EDGE)
3G/HSDPA (900/1900/2100 MHz)

Konektivita:

Bluetooth 2.1 (A2DP, EDR)
Wi-Fi 802.11b/g

120 gramů včetně baterie

Baterie:

Li-Ion 1400 mAh

Další informace:

• Za čtyři roky používání s ním nebyl jediný problém
    • Velký displej
    • Fotoaparát
    • Několikrát letěl k zemi - sklo pořád drží!
    • Velká výdrž baterie i se zapnutými daty - vydržel mi i dva dny naživu.
    • Plast
    • Pomalejší soft
    • Repráček
    • Menší čitelnost na slunci

ZTE Skate byla před čtyřmi lety moje jasná volba, nikdy s ním nebyl žádný problém, po čtyřech letech používání přešel statečně do důchodu jen s lehkými oděrky. (Nepočítám, že už sklo na displeji nevydrželo, když na něm zatančil můj 40ti kilový retrívr.) Celkově jsem s telefonem byla spokojená.

• Foťák
    • Velmi malá interní paměť
    • Snadno se poškrábe
    • Moc aplikací to neutáhne

Je to sr*čka

• 3 rok - žadné poškození,
    • Kvalita fotek, reproduktoru v celku dobrá
    • Zajímavé nastavení na ůsporu výkonu - při doteku dispeje při hovoru cerná obrazovka.
    • Těžký
    • Po roce nefunguje blesk

Dobré

• foťák ujde
    • nyní skoro zadarmo - kupoval jsem ho za trojnásobek
    • zamrzá
    • za dva roky 4*v reklamaci pokaždé s něčím jiným
    • výdrž
    • display
    • působí dost lacině , samé plasty
    • občas když někdo volá tak to nejde zvednout = nereaguje
    • snadno se poškrábe
    • přední reproduktor
    • přední čidlo ( vypíná display při hovoru) zamrzá
    • starý android = málo aplikací
    • velmi slabý procesor
    • neutáhne moc her
    • nepodporuje běžné formáty videí
    • nedostupnost ND

kupoval jsem si ho když vycházel na trh za 6000 kč. je to telefon pouze na volání a focení, nečekejte že si na něm budete hrát hry... je věčně upatlaný na černé barvě jde všechno vidět. rozvrzané přední čudlíky a čidlo na osvětlení displaye je velmi pomalé a nepraktické, ušetří trochu baterie ale po zakrytí čidla telefon reaguje třeba až za 10 sekund. Nedostatek náhradních dílů atd. je toho dost ! za tuhle cenu se dají pořídit i lepší, daleko lepší.

• foták dobrý
    • levný mobil super funkce
    • je stylový
    • vypadá dobře
    • nic mě nenapadá

doporučuji jsem spokojeny

• Dobrý výkon
    • Skvělá Cena
    • Dobrý foťák

Slušný mobil za velmi atraktivní cenu

• Velikost
    • Baterie
    • Zamrzání

Tento mobil jsem pořídila minulý rok, za vyhovující cenu.
    Ze začátku bylo vše bez problému, byla jsem spokojená. Nyní se mi mobil až 10x denně restartuje, někdy i víckrát. Díky tomu je baterie během chvíle vybitá. Jednoho dne se vypnul a už nešel zapnout. Šel na reklamaci. Teď ho bude čekat asi to samé, protože restartování pokračuje dál..

• -velká obrazovka
    • -dobrá ovladatelnost
    • -velmi malé interní úložiště (jen 142 MG)
    • -celkové problémy s hovory
    • -nemožnost kontrolovat počet využitých mobilních dat
    • -rychle se vybíjí
    • -špatná kvalita foťáku
    • -absence přední kamery
    • -problémy se signálem a připojení k intrenetu

Telefon se mi líbil kvůli své velikosti a tudíž dobré ovladatelnosti. Krásně se na něm prohlíží internet, ale negativa převažují nad pozitivními body. Znovu bych si ho rozhodně nekoupila.

• celkem veliký dipsley
    • velikost RAM
    • při častějším užívaní (telefonováni, internet) nutno neustále dobíjet
    • při telefonováni samovolně ukončuje hovor, nebo vytáčí jiné kontakty
    • kvalita fotografii rozhodně neodpovídá 5Mpix - rozostřene, nesyté a mdlé barvy
    • není vhodný k poslouchání hudby - špatná kvalita zkuku
    • často "zamrzá" displej - nutno vypnout a zapnout telefon
    • internetové stranky padaji, musite opakovaně najíždět, než se konečně někam dostanete, a i tak nemáte jistotu, že to opet nespadne
    • strašně dlouho trvá než se cokoliv rozjede (třeba psaní sms, nebo aplikace, galerie, prostrě cokoliv
    • vypadává signál

Mobilní telefon nedoporučuji. Kdybych ho "nedostala", nikdy bych si ho nekoupila. Poměr ceny x výkon neodpovída. Vhodný možná tak pro nenáročné uživatele (sms, sem tam nějaký telefonní hovor). Při častějším používání je potřeba velká dávka trpělivosti - je strašně zpomalený, "padá", zamrzá displej a atd. Nic horšího jsem v ruce neměla a delší dobu neužívala (mám ho cca 10 měsíců).

• Android
    • Displej
    • Reproduktory
    • Mikrofon
    • Zámek
    • Výdrž baterie
    • Malá vnitřní paměť
    • Nepřehledné menu

Telefon mám druhý rok. Jako první mi odešel reproduktor, při vyšší hlasitosti chrastí. Občas blbne mikrofon, takže mě na druhým konci drátu neslyší, pomohlo vypnutí a zapnutí, pak jsem zjistila, že za to může hra POU (nevím proč) tak šla hned pryč a od tý doby OK. Tlačítko (zámek, zapínání) mi začalo protestovat nedávno, takže jsem si ani nemohla telefon odemknout, když právě tímhle tlačítkem aktivujete displej, aby se rozsvítil a dal se odemknout. To mě donutilo vyměnit telefon za starou nokii. Ale musela jsem přejít zpět, protože nokie neumí blokovat čísla, v ZéTéÉčku na to mam app. Poslední, pro mě né moc důležitý, mínus je malá vnitřní paměť, úložiště je právě v telefonu, takže větší aplikace nelze stáhnout. A ne málo jich nejde přetáhnout z telefonu na kartu. Takže Vám telefon vřele NEDOPORUČUJI! ;)