Xiaomi Redmi Note 2 32GB

Možnost paměťové karty

• super foťák, syn je zcela spokojená, bez problému se dal sehnat kryt i sklo

Velmi dobrý telefon se super výbavou

• , zakoupeno v Beryko.cz

Za cenu okolo 4 tisíc korun se jedná o super telefon.

• Předčil mé očekávání.

Verze operačního systému
Android 5.0 (Lollipop)
160 g
Možnost paměťové karty

Přízeň zákazníků ale netkví jen v designu, velké změny se totiž odehrály v útrobách novinky. Bleskové reakce, nejnáročnější herní tituly s maximální plynulostí či bezproblémové přehrávání videa ve vysokém rozlišení. O to se lusknutím prstu postará extrémně výkonný osmijádrový procesor Helio X10 z dílen MediaTeku, který je podpořen 2GB RAM pamětí. Oku lahodí brilantní 5,5" Full HD displej, který je jemnější a barevnější než kdy dříve.

Špičkovou výbavu doplňuje 16GB či 32GB vnitřní úložiště, které nabídne dostatek prostoru na práci, ale především zábavu v podobě hudby, fotografií, videí či filmů. Právě důležité momenty vám Xiaomi Redmi Note 2 pomůže uchovat navždy - se skvělým 13MPx fotoaparátem pořídíte fotografie a videa, na které jen tak nezapomenete. Přítomnost infraportu je v dané cenové kategorii světlou výjimkou, díky které můžete ovládat další domácí přístroje - televizi, DVD přehrávač nebo třeba chytrou digestoř.

Ve výbavě moderního smartphonu nemůže chybět ani vysokorychlostní datové připojení LTE, se kterým se připojíte v našich končinách. Xiaomi Redmi Note 2 si poradí hned se dvojící SIM karet. Kapitolou sama pro sebe je systém MIUI, který se vůbec poprvé přehoupl do své 7. generace. Díky základu v podobě Androidu 5.0 na vás čekají nekonečné možnosti přizpůsobení, ale i tisíce aplikací či her zdarma. Prostředí MIUI v7 nechává konkurenci daleko za sebou - je jiné, je skvělé, je výjimečné. Kdo nezkusil, nikdy nepochopí.

2zákazníci nedoporučují produkt

• MIUI
    • fotoaparát
    • baterie
    • konektivita

Telefon používám asi 8 měsíců a nemohu si ho vynachválit.

CENA - Telefon jsem koupil asi za 6000kč, a nyní se dá koupit za cenu okolo 5000kč. Za tento telefon se to opravdu vyplatí.
    VÝKON - Telefon disponuje osmijádrovým procesorem MediaTek Helio X10 s taktem 2,2GHz, 2GB RAM (po prvním spuštění volných asi 1,3GB) a grafickým čipem PowerVR GR6200. To umožní hraní i nejnáročnějších mobilních titulů bez jakýchkoliv záseků.
    ÚLOŽIŠTĚ - Telefon lze koupit ve verzi s 16 nebo 32GB interního úložiště. Já mám verzi s 32GB, takže ji budu recenzovat. Po prvním startu si část vezme systém a systémové aplikace, takže pro aplikace a data vám zůstane více jak 26GB. Beru to jako nadstandard, zvlášť v této cenové kategorii. Telefon lze rovněž rozšířit SD kartou, ale u mě to nebylo třeba, protože interní úložiště bohatě dostačuje.
    DISPLEJ - Displej má velikost 5,5" a rozlišení 1920x1080. Výsledná hodnota pixelů na palec je 401, což je více než dostačující. Na displej se dá bez problému koukat i když na něj svítí slunce. Na telefonu lze nastavit režim čtení, změnit kontrast a teplota barev, jas lze nastavit na hodně nízký, což jsem ocenil hlavně v noci.
    MIUI - Nadstavba MIUI běží na Androidu 5.0 Lollipop, který díky nadstavbě nepoznáte. Systém má hodně nastavení, díky kterým si telefon můžete nastavit podle vašich představ. Toto ovšem nemusí vyhovovat méně zkušeným uživatelům. V systému jsou předinstalované základní aplikace jako Prohlížeč, Fotoaparát, Galerie, Hudba, Video nebo třeba Optimalizace, což je aplikace, která vám umožní telefon vyčistit nebo otestovat přítomnost virů. Ocenil jsem hlavně to, že zde nejsou předinstalované aplikace od Googlu, které nikdy nevyužiji ale je zde jen Google Play, přes který si můžu stáhnout aplikace které potřebuji. Systém je rychlý a nezasekává se, čemuž dopomáhá výkonný hardware.
    FOTOAPARÁT - Na telefonu najdete dva fotoaparáty. Zadní má 13MPx a LED diodu, přední má 5MPx. Oba fotoaparáty pořizují velmi kvalitní fotky a dokážou nahrávat video ve FullHD. Nelíbí se mi jen to, že předinstalovaná aplikace Fotoaparát má méně podrobné nastavení, například jsou zde jen tři úrovně kvality fotografií, a to sice "Nízká", "Střední" a "Vysoká". Kvalita videa je ve výchozím stavu také nastavení pouze na 720p. Toto se dá ovšem vyřešit stažením alternativní aplikace z Google Play.
    BATERIE - Baterie má kapacitu 3060 mAh, což umožní používat telefon dva dny na jedno nabití.
    KONEKTIVITA - Telefon disponuje WiFi 802.11a/b/g/n/ac, což se projeví jak dlouhým dosahem signálu, tak i vysokou přenosovou rychlostí. Dále má Bluetooth v4.0 a infraport, který můžete využít například na ovládání domácích spotřebičů pomocí vestavěné aplikace Ovladač, nebo jinou doinstalovanou aplikací. LTE telefon sice podporuje, ale nepodporuje pásma 800 a 900MHz, takže se přes LTE připojíte jen ve větších městech. Jinde se budete muset spolehnout na 3G. Dále má telefon MicroUSB konektor (s podporou USB OTG) na nabíjení a propojení s počítačem a 3,5mm jack na připojení sluchátek.

Telefon hodnotím jako špičku v této cenové kategorii. Měl jsem při koupi pochyby kvůli značce, ale ukázalo se, že to vůbec nebylo třeba a že telefon splnil očekávání.

• , zakoupeno v Beryko.cz

Za cenu okolo 4 tisíc korun se jedná o super telefon.

• Předčil mé očekávání.
    • Z počátku ovládání a nastavení

Zatím jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v Xm.cz

• Akurát velky display na běžné použivání , výborný poměr cena/výkon -> za málo peněz hodně muziky
    • Nwm nic mě nenapadá

rozhodne bych doporuičil, znam hodně lidi co ho mají a ze vsech stran spokojenost, je fajn ze na mobil jde koupit dost vecí není to jak u ostatník činskych znacek ze si koupite hnusny obyčejný silikonový obal ale na tehle si můžete v klidu koupit treba kožený elegatní obal za dobré prachy. Maximalní spokojenost Doporučuji

• , zakoupeno v Beryko.cz

• výkon, cena v obchodu www.beryko.cz, velký display full HD, skvělý foťák, hezké provedení, skvělé na sledování filmů. Docela úspěšně substituje tablet. Mám ho v ruce furt -> i ten mobil.
    • Větší velikost, byl to trošku šok z 4,5" na 5,5", ale už si zvykám, menší výdrž baterky (s tím se počítalo).
    • Funkce věku při focení selfie špatně funugje, přidává mi 2-3 roky :-D

Prohlížel jsem testy a poměr cena/výkon je senzační.

• , zakoupeno v SmartPanda.cz

Jsem spokojena, dostala jsem to co jsem očekávala.

• , zakoupeno v www.mobilyatablety.cz

Nejlepší poměr cena výkon (užitná hodnota).

• , zakoupeno v Beryko.cz

• vse, je to za ty penize proste best tel,...
    • miui, ...
    • 5,5" je fakt uz hodne, ale da se to brat i jako +

nejlepsi pomer cena vykon,...

• , zakoupeno v Beryko.cz

• Zatím vše super kromě baterie.
    • Baterie fakt tak den, ale zatím si s ním nonstop hraju.

Za málo peněz hodně muziky.