THL W8

• Úhlopříčka:  5" HD

Paměť:

• Operační paměť:  1GB RAM
    • Interní paměť pro aplikace (ROM):  4GB
    • Slot pro karty:  microSDHC (rozšiřitelné až 64GB)

Fotoaparát:

Přední a zadní kamera

Rozlišení zadního: 8.0Mpx (3264x2448, automatické ostření, LED dioda na přisvícení)

Rozlišení předního 3,2Mpx (podpora Skype, videohovory)

Natáčení videí ve fullHD rozlišení (1080p)

Video: AVI, MP4, FLV, 3GP, MOV, ASF, MPEG, RMVB, H.263, H.264, atd.

Podporované sítě:

WLAN: Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n, podporuje Wi-Fi hotspot

Bluetooth s EDR & A2DP

MicroUSB v2.0

Zvuk:

Vyzvánění:  vibrace, MP3, WAV, ACC, atd.

FM rádio 3,5 mm výstup

Speciální funkce:

Nastavení automatického vypnutí a zapnutí, e-kompas,

G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS&A.GPS, Multi-touch, Dual SIM, Akcelerometr pro automatickou rotaci, senzor blízkosti,světelný senzor

Navigace:

GPS & A.GPS

Baterie:

Kapacita: Li-Ion 2000mAh

Provedení:

• Barva:  bílá/šedá
    • Rozměry: 144×73.6×9.9 mm
    • Hmotnost: 160 g (včetně baterie)

Obsah balení:   · mobilní telefon ThL W8 · nabíječka · USB kabel · sluchátka · 1x baterie Li-Ion 2000 mAh

• Jednoduchý, kvalitní, výkonný a přitom s těmito funkcemi levný telefon!
      • Rozšiřitelná paměť, Android, rozlišení displeje, fotoaparát

Jediná odlišnost,která mnoho lidí možná odrazuje je značka. Ale pod touto značkou se skrývá opravdu mnoho a úplně se vyrovná konkurenci se známými značkami a ještě možná i něco víc...Vybavení + displej + fotoaparát + paměť + dual sim + 2 baterie = za takové peníze se jen těžko dá něco podobného pořídit!!! Nemá chybu a určitě splní funkci i náročnějším uživatelům..Bezpochybně DOPORUČUJI!!!

• výkon
      • 5" displej
      • fotoaparát
      • dual SIM
      • 2x baterie v balení

RECENZE NA THL W8!!!
      verze Androidu 4.2.1

Dlouho jsem hledal mobil na 2 SIMky, po neustálém nošení dvou mobilů (soukr. a služeb.) jsem se rozhodl pro dual SIM. Po pár dnech používání absolutní spokojenost. Mám jej hlavně na práci, čili denně volání a e-maily (pokud zrovna nejsem u PC nebo NTB) - pozn.: jako e-mail. klienta doporučuji Aqua mail (fakt super!!!).
      Kvalita fotoaparátu je ok, byl jsem léta zvyklý na 5 MPx, fota z THL jsou o něco lepší, na momentky stačí stejně tak i kvalita videa.
      Čtyřjádro o 1,2 GHz je znát, stejně tak 1 GB RAMka, vnitřní pamět 4 GB ok + v mobilu 32 GB paměťovku. Pro práci tedy velmi svižný mobil za třetinovou cenu obdobných mobilů, ovšem pod výraznějším a známějším (= několikanásobně dražším) brandem.
      Pokud o tomto mobilu někdo uvažuje tak za mě vřele doporučuji. Mezi dual SIM se řadí mezi špičku!

• Velká baterie (dostačují na velikost displeje)
      • Dobrý foťák (i přední)
      • Vubec se neseká
      • Vypadé pěkně
      • Android 4.2 ( ráda bych aktualizaci za 4.3, ale to se asi nedočkám)
      • Dual sim funguje bez problémů
      • Velká pamět (mám 16Gb a nevím proč tam mam i paměťovku, která má jen 2Gb :-D )
      • Pro někoho může být mínusem velikost (už se nevedje do kaspy, ale co by kdo chtěl s 5palcovým telefonem :) )
      • Pomalu se nabíjí (ale myslím, že pro takto velkou baterii nic zvláštního)

Vlastním THL W8 Beyond

Ve srovnání se Samsungem, který má velmi podobné parametry je tento telefon o polovinu levnější.
      A výkon a kvalita tohoto telefonu je velmi povedená.

Vystouplý foťák mi nevadí, ovšem mám obavy, abych si vystouplé místo nějak neodřela.

Mám telefon v bílé barvě a k němu bílé flip pouzdro. Flip pouzdro je pro mě velmi praktickou věcí, nepoškrábe se display, ale velmi se špiní. Proto doporučuji koupit telefon a flip v černé barvě.
      Byla bych ráda, kdyby se vyráběl nějaký flip v barevném provedení, nebo se vzory :)

Jinak jsem s koupí velmi spokojena. Nemám skoro co vytknout.

Jsem ráda, že jsem při koupi dostala dvě baterie, využívám je. Pokud jedu někam dál, nabiji obě dvě a v případě potřeby vyměním.

Telefon je vhodný pro pokročilejší uživatele.

• Výkon
      • HD Display
      • Plynulý systém (bez záseků)
      • Žádné ,protože za cenu nelze nic vytknout :)
      • Jen by to chtělo Root.

Tento produkt jsem si vybral díky výkonu ,který souvisí s cenou.
      Obrazovka mi dodává ten pravý zážitek ,když hrajete nějakou hru a nebo koukáte na film. :)
      Je to velice perfektní SmartPhone. Doporučuji!

(Také používejte aplikaci "TaskKiller" ,vyčistí vám RAMky)

• krásný FULL HD displej 1920x1080
      • 5" dipsplej - vše krásně vidět
      • hezký design v bílé barvě
      • 2G RAM
      • čeština
      • skoro nefunkční GPS
      • špatně fungující hardwarové tlačítko Home
      • vystouplá čočka fotoaparátu
      • hůř se vejde do kapsy u kalhot
      • menší kapacita baterie
      • dlouhé nabíjení s originální nabíječkou

Recenzuji THL W8s v bílé barvě!!!

Telefon jsem zakoupil na webu http://www.levnesmartphony.cz/. Nemusíte se o nic starat a telefon Vám přijde DHL až domu. Menší výtku bych měl k zaslání odkazu na sledování balíku u DHL až po doručení a delší prodleva na odpověď emailem při řešení problémů(odpověď druhý den).

Co se týče telefonu THL W8s. Krabička obyčejný karton, ale po rozbalení vykoukne opravdový veliký krasavec. Telefon dobře padne do ruky, v bílém provedení je lesklý, hezky zaoblený. Ovládání jednou rukou již trochu obtížnější, telefon si musím posouvat (nemám velikou ruku). Váha telefonu přijatelná a nosit v kapse u kalhot se ještě dá.

Kapacita baterie je menší v porovnání s čínskou konkurencí a nabíjení s originální nabíječkou (500 mA) trvá opravdu dlouho - z 20% na 100% zhruba za 5h!

Systém svižný, zatím bez záseku. Při volání si dejte pozor, aby jste měli horní okraj telefonu správně na uchu, jinak nezafunguje senzor blízkosti, telefon nezhasne a uchem si mačkáte displej :-) + to žere více baterii.

Dodáváno ještě s náhradní baterií, nabíječka+kabel, sluchátka - dobrá, mají na sobě i mikrofon a tlačítko na příjem hovorů, pozastavení/přehrávání hudby. Dále jsem dostal jako dárek kožený kryt.

Jak jsem psal v záporech, nejspíš jsem dostal vadný kus, kdy mi skoro nefunguje GPS a hardwarové tlačítko Home má horší dotek. Nyní je v jednání řešení, možná nový kus. Jinak jsem s telefonem spokojen.

• David!
      • Čtěte podrobně recenze! Každý recenzent se vyjadřuje o jiné mutaci THL W8!

PROSÍM, čtěte podrobně recenze, protože každý píše o jiných mutacích THL W8 ať už W8+, či W8s nebo W8 Beyond. Jelikož tu není záložka pro ostatní mutace, musí se vše psát pod základní model THL W8! Pouze základní verze tudíž W8 má pouze HD displej tzn. rozlišení 1280x760. Ostatní počínaje W8+ mají už Full HD displej 1920x1080. Takže to není žádný klam, jak David píše, každý se vyjadřuje se svojí zkušeností s telefonem a já ti můžu odpřísáhnout, že moje W8+ má Full HD :) Takže prosím čtěte podrobně recenze a hlavně také sledujte, co kupujete. Přece si někdo nemůže na základě recenze na heuréce koupit špatnej telefon.
      Jakub Hejduk

• david
      • .Jen to, že jsou zde hlupáci co píší že je telefon Full HD a už výrobce uvádí že je pouze HD.

děkuji 4 zabedněncům pro které nebyla má recenze užitečná.Jde vidět že v 21 století se stále najdou lidé co jsou negramotní a neumí číst.

• ZATÍM NEVÍM. ALE UŽ CENA A FUNKCE TELEFONU JSOU VÝZVOU KE KOUPI
      • NIC JEŠTĚ JSEM JEJ NEKOUPIL

Full HD je označení pro rozlišení obrazovky. To se udává v pixelech a pro Full HD je to konkrétně 1920 x 1080 pixelů.

NEVÍM PROČ VŠICHNI PÍŠETE NĚCO O FULL HD KDYŽ V POPISU VROBKU JE 1280X720. TO NENÍ FULL HD

• - cena
      • - full HD
      • - vzhled
      • - výkon
      • - fotoaparát 13 MPx
      • - Android 4.2 (U mě v CZ)
      • - notifikační dioda
      • - pro mě +, proč někoho možná mínus -> 5" telefon
      • - v balení jsou 2 baterie
      • - trochu slabší baterie takže při plném využití nevydrží moc douho. To je ale u těchto smart phonů klasika ať už se jedná o Samsung, HTC a nebo právě THL
      • - Vystouplý fotoaparát a vystouplá koncovka na USB (pro mě nevýhoda)
      • - horší viditelnost na slunci
      • - ty nejnáročnější hry se sekají a nebo se vůbec nerozjedou (například Real racing 3 což je hodně náročná hra)

Píši svůj názor na THL W8 BEOND!!! (ten má 16 GB interní paměť, 13 MPx přední fotoaparát, 1.5 GHz Quad core procesor a FullHD display)

Můj první telefon s Androidem. (již vlastním tablet Asus transformer Pad kde android je také) Nemůžu si na něj prakticky stěžovat. telefon má Display který je nádherně jemný, jasný a ostrý. Při sledování HD a full HD videí se ani nestačím divit detailům.
      Zakoupeno v eshopu Mn (www.mnshop.cz). Doba dodání je delší, ale za to tento obchod s čínskými telefony nabízí 2 letou záruku a má příznivé ceny. Doporučuji jak obchod tak telefon.

• - 5" Full HD IPS displej, 1920 x 1080
      • - rozměry 144 x 73.6 x 9.9mm
      • - váha 148g
      • - české prostředí
      • - bílé/černé provedení
      • - za skvělou cenu nelze vytýkat žádné nedostatky

Značka THL je v Číně již velmi dobře známá svými kvalitními výrobky v oblasti telekomunikačních technologií.

Model W8s nabízí naprosto dostatečný výkon pro všechny nadšence, kteří nehodlají za telefon utráce horentní sumy a natíží je dilema, že v kapse nemají známou značku. Vypíchnout můžeme třeba 2 GB operační paměti, 32 GB vnitřního prostoru s podporou 64 GB microSD. I tohle stačí na to, aby telefon strčil do kapsy Samsung Galaxy S4 v oblasti úložného prostoru, jelikož náš milý Samsung pro náš trh povolil prodej pouze 16 GB verze, což je nejhorší varianta S4, kterou Samsung vyrábí. Co ovšem nezapomněl, je krásný startovní cena kolem 16.999,- Kč.

Pokud by Vás tento telefon zaujal, neváhejte se na mě obrátit, rád Vám zodpovím veškeré informace. Kontakt: [email protected]