Sony Xperia ZR

Android 4.1 (Jelly Bean)
138 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Digipartner.CZ

• Vykon, vodo-odolnost, vse v kompaktnich rozmerech.
    • Trochu tlustsi na dnesni dobu, ale porad OK.

Vykonove skvely mobil v kompaktnim provedeni.

.......

• výdrž baterie při běžném používání cca 3 dny
    • bílá je krásná
    • perfektní zpracování
    • vyšší odolnost

telefon splňuje mé očekávání funkcionalitou, kvalitou zobrazení, rychlou odezvou s možností výměny baterie
    solidní odolnost
    top kvalita foto a videa
    výborný zvuk
    dobrá výdrž baterie při běžném používání
    kvalita zpracování za 1
    podpora SONY
    nesetkal jsem se se žádným problémem (cca měsíc používání)
    velmi dobrá koupě, jsem plně spokojen

Verze operačního systému
Android 4.1 (Jelly Bean)
138 g
Možnost paměťové karty

Outdoorový mobil s operačním systémem Android Sony Xperia ZR zaujme svým výkonem, který předčí téměř všechny své odolné konkurenty. Sony Xperia ZR disponuje veškerými dostupnými vymoženostmi současných mobilních technologií jako je Wi-FI, GPS, nebo špičkový fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů. a #160; # a #160; Barevné provedení upřesní prodejce dle dostupnosti. - Aktuílně dostupné v barvách: a #160; a #160; a #160; a #160; a #160; WHITE

Sony Xperia ZR LTE (C5503)

• Rozměry: 131.3 x 67.3 x 10.5 mm, Hmotnost: 136 gramů
  • Operační systém: Android 4.1.2, CPU 1.5 GHz QuadCore
  • Sítě: GSM 850/900/1800/1900 MHz, WCDMA 2100 MHz, LTE
  • Data: GPRS, EDGE, HSDPA, LTE
  • Konektivita: Bluetooth 4.0 (podpora stereo sluchátek), USB 2.0 (Mass Storage), Wi-Fi 802.11 b/g
  • Displej: 4.55" dotykový kapacitní TFT, rozlišení 720 x 1280 pixelů, 16M barev

3zákazníci nedoporučují produkt

• Skvěle padne do ruky
    • Sony
    • Super systém
    • Design (V jednoduchosti je krása)
    • Mám v něm Cyanogen mod.
    • Po 3 letech stále drží
    • Někdy se sekne, i s originálním OS.
    • S cyanogen je to horší :)
    • Slabé sluchátko.

Po třech letech mě tenhle mobil nenechal ve štychu. Baterka originální a nabíjím každý den. To je ale u dnešních telefonů normální. Rozlišení displaye ideální. Větší by bylo zbytečné, žralo by více baterky a lidské oko by to nepoznalo. Konstrukce bezproblémová, nic nevrže, drží, zadní kryt také, těsní dobře, pár fotek pod vodou bylo.

• levný, lehký a odolný mobil
    • dobrý hlavní fotoaparát se spouští na boku
    • rychlý
    • režimy šetřící baterií
    • dobře padne do ruky (mám malou ruku)
    • pěkný design, kovové lišty po stranách
    • na rozdíl od jiných odolných mobilů jde otevřít zadní kryt a tím i snadno vyměnit baterie
    • slabá přední kamera
    • displej by mohl být lepší

Po roce a půl používání jsem s telefonem stále spokojen. Pořídil jsem ho v Rusku v prosinci 2014, kdy byl výrazný pokles ceny rublu, takže mě vyšel skutečně levně!! :-)

K odolnosti: fotil jsem s ním v Aqualandu pod vodou a asi půl hod. blbnul ve vodě. Fotky pěkné a akorát byla ta čočka kamery několik dní zamlžená - přirozený jev kvůli teplotě. Odolnost jsem si později zničil, když jsem v posilovně na jeho okraj upustil kulaté závaží, čímž došlo k odlepení pravého horního rohu displeje.

Ve finálním rozhodování u mě zvítězil nad nějakým Lenovem v podobné ceně s lepším displejem a přední kamerou hlavně protože mi jednak lépe padl do ruky, má tlačítko kamery na boku a slot na micro SD kartu, což Lenovo neměl

• nedoporučuji, telefon po jednom namočení v bazénu (dle návodu do 1,5m a max 30 minut) odešel do věčných lovišť. U prodejce jsem se dozvěděl, při uplatnění záruky, že je v telefonu "oxidace" a že reklamaci neuznají. U sony jsem se dozvěděl, že je telefon určen pro trh v Sadské Arábii a reklamaci musí vyřídit pouze prodejce. Než budete telefon kupovat velice dobře si zjistěte kdo Vám ve skutečnosti telefon prodává. Za finálovou fakturou se mohou skrývat společnosti, které mají jediný zájem a to vás obrat o peníze.

Nedoporučuji

• , zakoupeno v Digipartner.CZ

• Vykon, vodo-odolnost, vse v kompaktnich rozmerech.
    • Trochu tlustsi na dnesni dobu, ale porad OK.

Vykonove skvely mobil v kompaktnim provedeni.

.......

výborný zvuk
    dobrá výdrž baterie při běžném používání
    kvalita zpracování za 1
    podpora SONY
    nesetkal jsem se se žádným problémem (cca měsíc používání)
    velmi dobrá koupě, jsem plně spokojen
    jednoznačně doporučuji
    SONY je prostě SONY

• Protože v dnešní době je na poli telefonů z čeho vybírat, na těchto stránkách vám pomůžeme s výběrem telefonu vysvětlíme...

Zobrazit celou recenzi na itelefon.webnode.cz

• Designově povedený
    • 4.5" - ovladatelnost jednou rukou
    • Baterka vydrží i při běžném používání dva dny
    • Perfektně odladěný KitKat 4.4.4 (o vánocích se prý chystá i 5.0)
    • Skvělej foťák (9 megapixlů a rozlišení na celou obrazovku bohatě stačí)
    • Voděodolnost - když ho upatláte třeba od marmelády, neni problém ho strčit pod tekoucí vodu :)
    • Podpora paměťových karet
    • I po roce a půl bezproblémově funguje + veškeré nové akutualizace
    • Přední foťák - 0,3 MP, je to trošku škoda
    • Celková paměť telefonu 4,59 GB .. pár "potřebných" her a aplikací se tam vejde, ale nečekejte že tam budete mít Asphalt 8, Dead Trigger a Injustice zároveň ...
    • Neni podporovaná distribuce v ČR :(

Poměr cena/výkon naprosto bezkonkurentní, ideální rozměry pro ty co nechtějí "pádlo".

• , zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Rýchla odozva,Kvalitné vonkajšie spracovanie telefónu,vyberateľná batéria,vodeodolnosť(radšej nejdem skúšať) Pomer výkon/cena
    • Po aktualizácii androidu bol zrazu problém pri kopírovaní textu,pri každodennom nabíjaní telefónu musíte stále dookola zasúvať gumennú krytku do zdierky

Myslím že výber tohoto telefónu bola dobrá kúpa, v cenovej relácii okolo 250e nezoženiete lepší telefón.Po vyše mesiaca užívania telefón ani raz nezamrzol ani som nezbadal spomalenie pri viacerých otvorených aplikáciach.Zadný kryt telefónu je ultra tenký a ohybný-mám teda obavu vyskúšať vodotesnosť . Telefón vša doporučujem kúpiť.

• , zakoupeno v Mobil se zárukou

• - ľahký
    • - výkonný
    • - sklo nie je odolné voči poškrabaniu!

Druhý deň používania sa mi spravila na skle výrazná ryha, pričom tablet s odolným displejom prenášam rovnako a nie je na ňom ani škrt... Reklamácia sa na to nevzťahuje, tak si dávajte pozor