Sony Ericsson W100 Spiro

• , zakoupeno v Alza.cz

• pro syna super telefon - nyni jiz stary typ

jedna se o dnes jiz stary typ telefonu....kupovan byl jiz pred velkym casem

• , zakoupeno v KASA.cz

Telefon byl pro nenáročného uživatele, proto OK.

• , zakoupeno v Handy Mobil

Operační systém
bez OS
90 g
Možnost paměťové karty

Vyzpívejte to nahlas. Odvažte se nebo se vyklidněte. Sony Ericsson Spiro™ s přehrávačem Walkman™ je mp3 telefon s nejlepším zvukem na trhu – s vaším zvukem.

Vyzpívejte to nahlas. Odvažte se. Nebo se vyklidněte.

Telefon Sony Ericsson Spiro™ s přehrávačem Walkman™ je hudební telefon s nejlepším zvukem na trhu - s vaším zvukem.

Velikost 92.0 x 48.0 x 16.75 mm

Hmotnost 90.0 g

Displej 262,144 barev TFT 240x320 pixelů

Paměť

Paměť telefonu 5MB* podpora microSD až 16 GB * Skutečná volná paměť se může lišit podle konfigurace telefonu od dodavatele

Výdrž baterie

Výdrž baterie se může lišit v závislosti na konfiguraci a podmínkách sítě a používání telefonu.

Sítě / Doba hovoru / Doba pohotovostního režimu / Videohovor

GSM/GPRS/EDGE 900/1800 / 4 hod. 30 min. / 476 hod. / x

GSM/GPRS/EDGE 850/1900 / 4 hod. 30 min. / 476 hod. / x

Doba poslechu hudby: 20 hod.

Fotoaparát

Funkce baterky

Barva: bílý

• Všecno
    • Vydrží při pádu
    • Když spadne do vody tak přestane fugovat reproduktor

Nej mobil xo sem měl

• 3,5 jack
    • všechno ostatní

Mizerný sagemácký krám. Zlatá K550i. I ten nápis Walkman je snad vtip.

• minimálně 2 roky fungoval bez problémů a byla jsem nejšťastnější puberťák na světě :D :)
    • po 3 letech každodenního fungování a minimálně 100 pádech ze schodů,na asfalt,přejetí kolem a pod. :D
    • přestávají mi fungovat tlačítka,klávesu musím zmačknout vícekrát
    • fotografie se někdy nevyfotí správně
    • někdy zamrzá, když např. poslouchám hudbu a přitom píšu sms
    • Po 3/4 roce jsem ho musela reklamovat. Měl špatné kontakty u displeje. Tzn."vyjela jsem s displejem,aleobrazovkaa byla stále černá". Naštěstí se to neopakovalo

Vím, že v dnešní době nemůžu po telefonu po 3 letech čekat zázraky. Do teď mi fungoval velmi dobře a byla jsem s ním spokojená. Jsem 18tiletá studentka a vybrala jsem si ho tehdy sama. A opravdu jsem ho nešetřila,spadl mi všude možně a přežil to. Od kamaráda jsem věděla, že jeho sony taky přežije všechno, proto jsem si ho vybrala...

• , zakoupeno v Alza.cz

• pro syna super telefon - nyni jiz stary typ

jedna se o dnes jiz stary typ telefonu....kupovan byl jiz pred velkym casem

• Zvládá bez problému Micro SDXC 64GB ( testováno s kingston FAT32 )
    • Slušná hustota pixelu.
    • Přehraje mp4.
    • Prohlížeč k ničemu, stránky nad 300kB nezobrazí.
    • Občasný restart.
    • Nepodporuje multitasking.

Jednoduchý Walkman telefon pro nenáročné uživatele.

• pěkný vzhled
    • seká se
    • restartuje se sám
    • někdy se u fotky stane že je tam půlka zelený pruh a zbytek 3 stejný fotky nad sebou
    • neustále plná paměť sms
    • nekvalitní sluchátka
    • jen pro silné nervy
    • odešla obrazovka

....nikdy víc....u telefonu se mi líbil především vzhled...chyba!....neustále se seká,hlásí plnou paměť sms a když něco vymažu tak ho musím restartovat,jinak nejdou spát sms...když si prohlížím sms nebo obrázky tak se sekne a sám restartuje....když ho odpojím od počítače tak se nezamyká-opět ho musím restartovat....asi po půl roce se mi už ani nezapnul-šel na opravu,vyměnili software ale sekal se opět pořád stejně...hodněkrát už jsem měla chuť s ním praštit...nicméně jsem to s ním vydržela,mám ho asi 2 a půl roku a dneska mi totálně odešel displej.zničehonic zčernal,telefon sice reaguje na zapnutí i zadání pinu ale nelze dát ok a navíc stejně nic není na obrazovce vidět takže je na odpis......rozhodně nedoporučuji,zklamal mě

• , zakoupeno v KASA.cz

Telefon byl pro nenáročného uživatele, proto OK.

• , zakoupeno v Handy Mobil

• malý, lehký, velké tlačítka
    • přehledný
    • dobrá cena
    • vydržel jen 8 měsíců

s telefonem jsem velice spokojena,ma vse co by mel telefon mit...klasicke telefony jsou stejne nejlepsi nez ty dotykace...je jednoduchy

• Usb
    • Displei