Sony Ericsson U1i Satio

EDGE
Diktafon
FM rádio

• , zakoupeno v Max-shop.cz

Telefon jsem měla pro manžela jako vánoční dárek.Manžel si ho přál,takže věděl co tel. umí,je s ním spokojen až na jednu jedinou věc a to je výdrž baterie.I přesto že byla správně zformátována,nacož si manžel opravdu potrpí při zakoupení nověho tel.,tak tato baterie vydrží 3 maximálně 4 dny.Jinak by ho doporučil každému kdo je trošku náročnější.

• , zakoupeno v uMobil

• Dobře vypadající. Přehledný.
    • Chybí 3.5 mm konektor.

Vybral jsem si tento produkt protože se mi líbí a sony ericssony jsou velmi dobré a hodně vydrží.

• , zakoupeno v tadymobil.cz

• kvalitní telefon s výborným foŤákem

sony erisson má nejlepší foťáky na trhu
    pěkné provedení

EDGE
Diktafon
FM rádio
Kalkulačka

Zaostřujte klepnutím prstu 12,1megapixelový fotoaparát s xenonovým bleskem a intuitivním dotykovým zaostřováním nabízí úchvatné fotografie ve vysokém rozlišení, které si budete chtít zvětšit.

Kouzelný dotyk

S telefonem Sony Ericsson Satio™ máte veškerou oblíbenou zábavu na dosah prstu. Pouhým klepnutím na displej si z přehledné nabídky s plně dotykovým ovládáním pusťte televizní seriály, videa, podcasty či hudbu.

Širokoúhlý zázrak

Potěšte své oči sledováním filmů a fotografií na telefonu Sony Ericsson Satio™ se zobrazením 16 milionů barev. Na 3,5" displeji s obrazem ostrým jako břitva a poměrem stran 16:9 je uvidíte v optimálním zobrazení.

Specifikace

Černá

Stříbrná

Bordó

Paměť podpora SanDisk microSD™ - až 32 GB

Skutečná volná paměť se může lišit podle konfigurace telefonu od dodavatele

Výdrž baterie

Výdrž baterie se může lišit v závislosti na používání sítě a telefonu

Sítě

Režim Letadlo

Rozpoznávání rukopisu

Symbian™ OS

Telefonní seznam

proč se mi to vypyna samo a nevim co stim je

• Mam ho od chvíle co přišel na trh. Kromě výměny dotykové plochy (za kterou si múžu sám) a baterie žádnej problem. Sice prohližeč fotek a mp3 přehrávač chtěli nahradit samostatnými aplikacemi(púvodní nestojí za nic), ale vše ostatní funguje stále bez problému. Nakonec těžko budu hledat náhradu ,sice je pomalejší při startu ale jen posunu krytku a fotim, a to nemá žádnej další fotomobil. A kricí fólie nijak nesnížila citlivost displeje, ale musí být pro dotykové plochy , ne každá je použitelná.
    • Opravdu mi chyběl 3,5 jack.
    • Baterie ma výdrž podle používání, při přehrávání mp3 celý den,filmy tak púl dne. Stejně tak internet. Ale v pohotovosti klidně čtyři dny.
    • Nevyřešený status telefonu, symbian od nokie , mněli by na něj jít aplikace pro symbian, ale protože se hlásí jako SE. tak se musí komplikovaně přez PC instalovat pomalu každá aplikace.

Sice byl dražší při pořízení ale to odpovídalo době uvedení na trh a novince. Těžko ho nahradím až doslouží. Ale celou dobu slouží k plné spokojenosti. V dnešní Androidové převaze je trochu pozadu množstvím aplikací ale nakonec jich tolik zas nepotřebuju, nechám si jen ty se kterými jsem spokojen a které potřebuju. Pro někoho dobrý přístroj ,pro jiného absolutní šit. SE mně nikdy nezklamala, zato nokie téměř vždy. Takže příště nevim jestli Sony (zatím se mi xperie nelíbí).

• Fotoaparát
    • Prakticky nerozbitný
    • Seká se
    • Postrádá 3,5mm Jack
    • Pomalý
    • Symbian
    • Výdrž baterie

Telefon vlastním už přes 2 roky a musím říct že jediné s čím jsem spokojen je fotoaparát. Fotky s ním pořízené jsou opravdu velmi kvalitní. Telefon se seká, neexistují pro něj prakticky žádné pořádně využitelné aplikace, je pomalý už při spuštění jedné aplikace, natož při pokusu spustit aplikací více. Telefonu občas selhává i anténa. Při ztrátě nebo poškození originálních sluchátek není možné připojit sluchátka normální kvůli nezbytnosti originálního portu. Výdrž baterie při normálním používání nepřesáhne jeden den. Tento telefon opravdu nedoporučuji, protože v této cenové kategorii existují desítky lepších a kvalitnějších přístrojů.

• Za ty peníze snad nic!!!!!!!!!!!!Možná by za zmínku stálo že má bohaté balení a že i když nemá u hudby ekvalizer tak je ve sluchátkách zvuk dost kvalitní.celkem velký displej.
    • Špatné a mizerné fotky!Symbian!!!!Vetšné sekání a zamrzání telefonu,telefon si dělá co chce!!!!Mizerné repro,hovor tak tak že byl slyšet a to i v tichu!!!!!!Přehráváč hudby nemá ani ekvalizer!!!!!Nic na něj skoro už není-žádné aplikace skoro žádné hry prostě nic!!!!Asi z 5 ti nainstalovaných her mi jely jenom 2!!!!!Displej se hned podře a poškrábe!!!!Nemužete na něm mít foliji na displeji v tu ránu telefon přestane reagovat na dotyky uplně-ještě v životě jsem se s tímhle u žádného mobilu nesetkal a to jsem jich měl už hodně!!!!!!!!!!!!!Špatné rozlišení displeje!!!!!

Nejhorší sony Ericsson jaký jsem kdy měl!!!!!Nechápu jak tenhle ten krám mohl získat nějáké ceny v roce 2010-2011!!!A ještě všude píší že super fotí!!!!12 mpx a fotky hnus,to už kdejaký telefon co má 5 mpx fotí lepé než tenhle ten krám!Jsem moc rád že už ho nemám,měl jsem už několi mobilu této značky i samostatné sony xperie atd a vždycky to byly šmejdy a kazovky!!!!!!!!Už nikdy žádný mobil od sony ericssonu nebo od sony nechci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jenom samé šmejdy vyrábějí!!!!!

• Vynikající fotoaparát
    • Nejporuchovější telefon, který jsem kdy měla

Více než telefon to byl spíše fotoaparát, po roce se začal sekat, zamrzal mi hovor na displeji, musela jsem vyjmout baterii a za chvíli se zasekl znovu. Dále mi začal hlásit, že je plný C: i přestože jsem všechno vymazala. Chvíli hlásil, že místo již je a pak najednou zase není. Vzhledem k plnému C: jsem se následně na to nemohla nikomu dovolat, nemohla jsem odeslat nebo přijmout smsku. Nakonec jediné, co i přes hlášení plného C: šlo, byl právě fotoaparát. Dále se mi velmi často nemohli ostatní dovolat i přestože jsem telefon měla v provozu a signál se ukazoval jako plný. Často mi také telefon hlásil, že byla vyjmuta SD karta přestože byla stále na stejném místě bez jakékoliv manipulace. Občas mi také u smsek mizela jména příjemců. Pokud chcete fotoaparát, ze kterého se velmi zřídka dovoláte nebo pošlete zprávu, je pro vás Satio ten pravý, já osobně jsem ale čekala i funkce telefonu a to bohužel pro mě osobně telefon nesplňoval. Tudíž doporučuji těm, kteří chtějí pouze udělat pěkné snímky.

• fotoaparát perfekní fotky
    • špičkové ovládání
    • wifi
    • velký do rukou
    • slabý procesor
    • slabá baterie

je to dobrej mobil hlavně pro mladší uživatele,ale ma perfekní fotoaparát.Videa nejsou moc dobrý.Nesnadná instalace do počítače.Chybí instalační DVD.Jinak tento mobil není špatný.A doufam že příští verze tohoto mobilu bude už z androidem.

• Foťák
    • Výdrž baterie
    • Symbian
    • nemá 3,5mm jack
    • seká se
    • výdrž baterie

Mám ho od března 2012, zamilovala jsem si ho,i přesto,že nemá android a výše uvedené protiklady.. Ale před týdnem mi začala blbnout klávesnice,takže jsem smsku o pěti slovech psala 10 minut.. A dnes se mi vymazaly kompletně všechny doručené smsky.. Proto kupuji jiný telefon. Ale to bylo asi z důvodu opotřebení..Jinak mohu doporučit,má výborný foťák..Fotí líp než ostatní telefony a díky velkému displeji se dá koukat na filmy.

• + perfektní fotky (žádný telefon mi ještě lepší fotky neudělal)
    • + snadné ovládání
    • + kvalitní přehrávání hudby
    • + elegatntní a jedinečný vzhled
    • - mohutný do ruky
    • - nemá jack na klasická sluchátka
    • - při stuštění více aplikací najednou se může zpomalit

Satio je klasický Sony Ericsson, na ovládání jednoduchý, elegantní, bezproblémový telefon, u kterého si rychlost použití foťáku a výsledných fotek nebudete moct vynachválit. Zahlcen různými aplikacemi bude trošku pomalejší, nejen proto bych ho doporučila lidem, kteří radši jednoduchost než krabičku plnou her a předpovědí počasí.
    Svým vzhledem a mohutností (na kterou si zvyknete dřív, než si myslíte) na sebe strhne všechnu pozornost.
    Kdo má značku Sony Ericsson rád, určitě si ho zamiluje, sotva si ho pochová :)

je to nej mobil...

• Symbian zase není úplně nejhorší OS na světě, má své vychytávky oproti Androidu (manažerské funkce)
    • Kvalitní a přesný dotyk (nemusí se ani moc tlačit)
    • Kvalita hlasu při telefonování
    • Velký průměr čočky fotoaparátu + krytka fotoaparátu + xenon
    • Po upgrade celkem solidní video a fotky za OPTIMÁLNÍCH SVĚTELNÝCH PODMÍNEK!!!
    • Pěkný manažerský telefon pro rok 2009
    • Velký a robustní
    • Strašně pomalý a zasekaný
    • Pěkný reklamní trik Sony Ericssonu se 12,1 Mpix, občas mám pocit, že fotí hůře než moje staré 3,2 MPix SE K800i (vyvážení bílé, vysoká aberace, vysoký šum)
    • Xenon vystačí jen na malou vzdálenost, tudíž noční portréty jsou pěkné, zbytek co je ve větší vzdálenosti je katastrofa (malý snímací čip v telefonu nepobere dostatek světla) a proto je popředí pěkně osvícené a pozadí totálně tmavé
    • Zamykací jezdec občas nereaguje
    • Krkolomný senzor polohy, to je asi pro mě ta největší katastrofa tohoto telefonu, jelikož mi pořád přeskakuje otáčení dsipleje
    • Absence 3,5 mm jacku a USB konektoru, místo toho hloupý Fastport
    • Přehrávač médií mi připadá jako neodladěná beta verze
    • Pomalá Wi-Fi
    • Výdrž baterky je k pláči

Telefon mám něco málo přes půl roku a nejsem příliš spokojený. V roce 2009 možná dobrý telefon, ale dnešní telefony už jsou dávno úplně někde jinde. Proto ho nemohu doporučit. I já sám budu brzy měnit.