Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů
Vyber produkt > Porovnej ceny > Nakupuj výhodně

Sony Ericsson T707

Přidat recenzi

Sony Ericsson - véčka - Bluetooth - Přehrávání MP3 - Fotoaparát - Možnost paměťové karty

Barevný displej:256tis Pohotovost:400hod Doba hovoru:600min Uživatelská paměť:an Paměť na čísla v tel.:ano Vícepoložkový seznam:ano Bluetooth/Infraport:ano MP3... více »

Již není v prodeji v žádném internetovém obchodě.

Doporučujeme podobné produkty

Recenze Sony Ericsson T707

Statistika hodnocení produktu

84%

 
průměr z 30 hodnocení

60% (18)
23% (7)
10% (3)
0% (0)
7% (2)

Doporučení od zákazníků

1 zákazníků doporučuje tento produkt

Nejpřínosnější pozitivní recenze

(18 z 18 lidí shledalo tuto recenzi jako přínosnou)

90%  

Tenhle telefon mě na první pohled zaujal, a jelikož je to "véčko" pro mne oblíbený styl telefonu, koupila jsem si ho. Těšila jsem se na funkce jako jsou světelné efekty, měnící se schéma podle dne, ovládání gesty...Telefon jsem si koupila z jednoho nejmenovaného e-shopu. Když mi přišel domů, zjistil... Zobrazit celou recenzi

Všechny recenze Sony Ericsson T707

Ověřený zákazník Mobilstyle.cz

DM

Přidáno: 21. listopadu 2011

Zakoupeno v Mobilstyle.cz

80%

Doporučuje produkt
  • cena,vzhled, funkce,přehlednost
  • nedá se sehnat

telefon jsem si chtěla koupit protože s ním již mám velmi dobré zkušenosti

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (1)
  • Ne (1)
Bára

Bára

Přidáno: 7. srpna 2011

60%

  • Lak se za dva roky seškrábal

Už jsem tu níž o tomhle telefonu psala, ale to se mi z něj ještě neseškrábal ten lak z vrchního krytu. Nejdřív se ukáže jen taková jakoby bublinka, ta pak praskne a od ní se to pak odlupuje pořád dál. Mobil jsem si pořizovala hlavně kvůli krásnýmu vzhledu, takže když mi z něj slezl nátěr, je to dost v háji. Dolů šlo i logo výrobce a prosvítají rovnou "vnitřnosti" telefonu. Funguje sice pořád stejně dobře, ale parádu s ním už neudělám a hledám něco lepšího. Poprvé, co mě zklamal SE.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (3)
  • Ne
Ověřený zákazník ATmobil.cz

Anonym

Přidáno: 26. března 2011

(Upraveno 26. března 2011)

Zakoupeno v ATmobil.cz

100%

miluju sony ericssony...mnohem víc než nokie a spol...je úžasně přehledný a má všechno, co člověk potřebuje...

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne (2)
Ověřený zákazník Mobilstyle.cz

octavie

Přidáno: 31. ledna 2011

(Upraveno 5. února 2011)

Zakoupeno v Mobilstyle.cz

100%

  • libi se mi jeho velikost pri otevreni
  • svetelne efekty
  • elegantni
  • plochost
  • ma velmi hlasite vyzvaneni
  • zatim jsem zadne nenasla

Tento telefon kdyz mi prisel tak jsem byla docela prekvapena necekala jsem ze bude tak pekny a elegantni. Hned jak jsem ho otevrela libilo se mi jak byl velky. Libi se mi ze kdyz se chci vyfotit tak trochu vic sklopim vrchni kryt a drzi ( jiny by se treba hned zaklapl) a muzu fotit aniz bych ho drzela v ruce. jsem zatim na nej pysna a doufam ze mi na par let vydrzi. Pro damy jak delany. Cena docela dobra.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne
Ověřený zákazník ATmobil.cz

Marie

Přidáno: 4. prosince 2010

(Upraveno 4. prosince 2010)

Zakoupeno v ATmobil.cz

70%

  • Z venčí pěkný design,málokdo jej má.Snadná manipulace.
  • Chybí mi na tomto mobilu baterka,kterou jsem u předchozího mobilu hodně využívala.Je trošku větší než ostatní véčka.

Čekala jsem od tohoto produktu trošičku víc,ale jinak jsem s telefonem spokojená.Jediné co mě zaskočilo je velikost otevřeného tel.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (2)
  • Ne
Bára

Bára

Přidáno: 20. listopadu 2010

90%

  • Krásný, žensky elegantní vzhled
  • Světelné efekty
  • Dobrý mp3 přehrávač
  • Má ho hodně málo lidí
  • Cena
  • Menu není v češtině
  • Tím pádem chybí např. česká T9

Mobil mám už skoro rok a zatím si nemůžu stěžovat. Jednou se mi sám od sebe vypnul, ale znovu se to neopakovalo, tak asi toliko k závadám. Přístroj je opravdu krásný na pohled a má dostačující vybavení i celkem obstojný fotoaparát. Hlavní vychytávka - ovládání mávnutím, se jak kdy povede, spíš než že by to člověk využil, se u toho pobaví, jak mává jako blázen. Přehrávač hraje skvěle, i videa se dají sledovat, nahrávat a za dobrých podmínek se povede i fajn fotka. Zamrzí snad jen absence T9, dost jsem kvůli tomu omezila psaní zpráv. Na anglické menu se dá zvyknout rychle. Jinak ale doporučuji těm, co upřednostňují design, originálnost, ale naštěstí tentokrát není vzhled na úkor kvality.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (11)
  • Ne
lebka

nováček

lebka

Přidáno: 8. října 2010

90%

  • Pěkný vzhled,
  • výdrž baterie,
  • pěkné funkce,
  • spíše pro ženy,
  • fotky i videa dobrá kvalita,
  • Potíže se softwarem,
  • klávesnice - (musí si na ni člověk zvyknout - není skoro poznat že se tlačítka zmáčnou)
  • v balení není CD
  • sluchátka jsou obyčejná - bez mikrofonu

Tenhle telefon mě na první pohled zaujal, a jelikož je to "véčko" pro mne oblíbený styl telefonu, koupila jsem si ho. Těšila jsem se na funkce jako jsou světelné efekty, měnící se schéma podle dne, ovládání gesty...Telefon jsem si koupila z jednoho nejmenovaného e-shopu. Když mi přišel domů, zjistila jsem, že funkce které telefon má mít, tak vlastně nemá. Chyba byla ve softwaru - místo T707 byl nahraný W508. Tak se telefon tvářil a choval jako jiný typ - to jsem si rovnou mohla koupit W508. Tenhle typ telefonu, není určen pro ČR, takže když už je softwar originální, tak tel. není v češtině - to bych ale uvítala víc než nahraný jiný softwar. Na toto bych tedy chtěla upozornit. Dozvěděla jsem se, že se do T707 nahrává softwar W508 - kvůli češtině. Některé obchody uvádějí, že tel. není v češtině (je tedy original soft) ale ve více e-shopech je pouze zkopírovaná recenze telefonu, a o tom, že není originální softwar, ani vidu ani slechu - takže bacha. S mím telefonem to dopadlo tak že jsem ho reklamovala, na obchod jsem si došlápla, a originál softwar dokonce i v češtině - což nechápu - mi do telefonu nahráli - bohužel i když telefon šlape jako hodinky, nervy byli pořádný - dohadujte se s někým...Pokud ale budete mít štěstí, telefon bude v pořádku, těšte se na krásný telefon -. spíše pro ženy, s praktickými funkcemi i "vymoženostmi"...

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (18)
  • Ne
Anonym

Anonym

Přidáno: 2. července 2010

100%

*****

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (5)
  • Ne (6)
ajiinka111

nováček

ajiinka111

Přidáno: 30. června 2010

100%

Krásný telefon, nikdo ho nemá, snadné použití

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (3)
  • Ne (7)
Ověřený zákazník Mobilní telefony Biz

Anonym

Přidáno: 2. října 2009

Zakoupeno v Mobilní telefony Biz

90%

  • nikdo ho nemá
  • není čeština

jinak super

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (19)
  • Ne (11)

Zobrazuji 1 - 10 ze 10 recenzí