Sony Ericsson S312

• velky displaj
    • v dobe koupe prizniva cena
    • vydrz baterie
    • chybejici usb rozhrani

nachapu, proc mam psat recenzi na produkt, ktery uz neni v prodeji...

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Suprová domluva i pro člověka který kupuje na Aukru poprvé vše v pořádku zodpovězené všechny dotazy, zboží doručeno hned a bez problémů ve vynikajícím stavu.
  • , zakoupeno v Mobil Best

vyhovující, přehledný, leč nedostupný

Operační systém
bez OS
80.1 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Okamžité nahrávání videa Pořád se něco děje - tak proč to nenahrát na video? Stačí bystré oko a hbitý prst na speciálním tlačítku spouště videokamery. Vyzkoušejte fotoaparát Chcete-li si okamžik uchovat na pořád, použijte dvoumegapixelový fotoaparát. Pomohou vám osvětlená tlačítka, která fungují jako zkratky fotografických funkcí. Kromě toho s funkcí Photo fix v mžiku vylepšíte kvalitu snímku. Připomeňte si, co potřebujete Schůzky, narozeniny, večírky... dokážete si všechna důležitá data zapamatovat? S312 si je zapamatuje za vás. Stačí přidat připomenutí a můžete být v klidu. Zachyťte snadno okamžiky dne Jednoduché nahrávání videa, snadné sdílení fotografií a vše, co potřebujete k tomu, abyste si zorganizovali život: S312 může být váš společník pro každý den. Specifikace Velikost 100.0 x 46.0 x 12.5 mm Hmotnost 80.1 g Displej TFT s 262 144 barvami, 176x220 pixelů Dostupné barvy Dawn Blue Honey Silver Paměť Phone memory 15MB* podpora Memory Stick Micro™ (M2™) Sítě GSM/GPRS/EDGE 900/1800 Doba hovoru / Doba pohotovostního režimu / Videohovor 8 hod. / 400 hod. / x Fotoaparát Blesk Digitální zoom - až 2.5x Fotoaparát - 2 megapixel Nahrávání videa Obrázkové blogování Oprava fotografie Video světlo Hudba Bluetooth™ stereo (A2DP) PlayNow™ Podporuje hudební skladby - MP3, AAC Přehrávač médií TrackID™ Internet Internetový prohlížeč - Openwave™ WAP 1.2.1 WAP 2.0 XHTML Zábava Java Rádio - Rádio FM s funkcí RDS Sledování videa Připojení Modem PictBridge Podpora USB Technologie Bluetooth™ Velkokapacitní médium USB Zprávy E-mail Obrázkové zprávy (MMS) Predikativní zadávání textu Textové zprávy (SMS) Záznam zvuku Komunikace Hlasitý telefon Vibrační vyzvánění Vícehlasé vyzváněcí melodie Design Animace tapety Navigační tlačítko Obrázková tapeta Organizátor Budík Kalendář Kalkulačka Režim Letadlo Stopky Telefonní seznam Úkoly Časovač

• kvalitní
    • lehce ovladatelný
    • pěkný
    • Neumí připravit kávu
    • Neopečete si na něm buřty

Praktický a vyhovující všem požadavkům, které jsem si určil.
    Dle mého názoru si myslím, že je ideální na běžné používání!
    Líbil se mi na něm vzhled a jednoduchost.
    Tento mobil bych mohl doporučit všem, kteří stejně jako já hledají mobil, který je jednoduchý a finančně dostupný. Hodí se především pro starší lidi, kteří si v noci musí posvítit, když jdou například na toaletu!
    Při příštím nákupu si dám pozor, abych omylem nekoupil jiný mobil, než je tento! Chci ho!

• vídrž baterie
    • 2mpx
    • snadno snímatelní kryt
    • displey
    • mp3

je to průměrny mobyl nic naročného pro podpruměrné uživatele

• velky displaj
    • v dobe koupe prizniva cena
    • vydrz baterie
    • chybejici usb rozhrani

nachapu, proc mam psat recenzi na produkt, ktery uz neni v prodeji...

• přehrávač mp3
    • podprůměrný zvuk
    • nelze synchronizovat
    • nepodporuje aktualizaci
    • nespolupracuje se SW jako PC Suite, MyPhoneExplorer nebo MobilEdit

S312 na mě zbyl díky tarifovým telefonům O2 a protože jsem utopil předešlý K770i. Původní předpoklad, že přes PC jednoduše překopíruji kontakty, byl poměrně záhy vyvrácen. Nejen že telefon s mým PC Suite nespolupracoval, ale po nahlédnutí na oficiální stránky SE jsem zjistil, že PC Suite pro S312 ani neexistuje. Nereagoval ani MyPhoneExplorer, či MobilEdit!
    Stránky SE mě upozornili, že telefon nelze aktualizovat a tím pádem se tím problém neřeší. Po telefonátu na linku do SE jsem byl ještě jednou ujištěn, že tento model synchronizaci nepodporuje a hromadu kontaktů tak mohu (jeden po druhém) zkopírovat pomocí Bluetooth.
    Telefon nemá poznámky, pouze jeden budík a celkově je oproti staršímu K770i pomalejší. Plusem sice je hezčí přehrávač mp3, ale jakmile chcete poslouchat hudbu a třeba psát SMS, telefon nestíhá.
    Nejvíce mě však zklamala základní funkce - telefonování. Nejen, že máte pocit, že mluvíte do kbelíku (v telefonu váš hlas podivně dutě rezonuje), ale zároveň vás úroveň zvuku vrací do mobilového pravěku. Člověku na druhé straně je velmi špatně rozumět, a co víc – signál vypadává, takže špatně rozumíte každé druhé, někdy až třetí, čtvrté slovo
    Volal-li jsem delší dobu (cca 3 min a více) telefonát byl přerušen („volané číslo neexistuje“). Následně displej oznámil „Žádný signál sítě“, ztmavl a konec. Pro další telefonování jsem musel telefon vypnout a znovu zapnout.
    Předpokládal jsem, že jde o vadu jednoho kusu. Po následné reklamaci (výměna kus za kus) však probíhaly ty samé problémy a totéž se opakovalo po druhé reklamaci! Ani třetí S312 mě nepřesvědčil Přijat byl jako reklamace a po cca 14 dnech se vrátil ze servisu s tím, že jsem měl pravdu - signál je mizerný, vypadává a hovor se přerušuje. Tím mé pokusy s tímto mobilem navždy skončily.

• Lze minimalizovat při posílaní a při přehrávání
    • Lehké ovládání
    • Klávesnice: dobře se na ní píše
    • Baterie
    • Strašně se seká
    • Fotoaparát
    • Hudba

Tento mobil mám 3 roky, pořád funguje.. Ale už se seká, protože toho v něm mám už víc, zažil si už svoje pády apod. a překvapil mě, stále je v pohodě, jen málé škrábnutí.
    Doporučila bych ho menším dětem, je velmi lehký a a zas tak moc špatný není.. Fotky jsou na můj vkus málo kvalitní ale pro děti do 13 let to stačí.. Je opravdu lehký na ovládání a baterie na něm vydrží také delší dobu ..
    Kdybych to měla shrnout, velmi dobrý mobil..

• vše

Vyhozené peníze

• Hezký vzhled opravdu nádherný hned mi padl do oka ale ještě že už ho nemám
    • Asi všechno a hlavně se seká jako prase

Tenhle mobil je ten nejhorší mobil co jsem v životě mněl doporučuji ho jen dětem. Tento telefon byl v mém případě několikrát na reklamaci no prostě Hrůza jediný co je na něm dobrý je ten vzhled mobil je opravdu hrozný ztrácí se signál škrábe se displej jako hovado. Když se na něco kliknul trvalo 5 vteřin než se to zobrazilo mobil se vždy když se seknul jako že dost luksusně tak se vypl a zas zapl takže ztráta času 5 minut opravdu hrůza mněl sem co dělat abych to za tu pitomou tisícovku prodal. Po tomhle telefonu jsem mněl půl roku Nokia 6303i Classic ten mohu doporučit ale teď už ho mám jen v šuplíku protože sem si od taťky vyprosil Sony Ericsson WT13 Walkman Mix No tyhle dva telefony ta nakoa classic a sony ericsson wt13 to jsou super mobily které doporučuji kdyby ste je chtěli tak mi napiště na email [email protected] a já vám o nich něco povím mám stím dobrou zkušenost TENHLE MOBIL SI ROZHODNĚ NEKUPUJTE TFUJ

• Ovladání
    • Vzhled
    • Fotoaparát , fotky hrozný
    • Seká se!! brutálně!!
    • Ve sluchátkách se nedá poslouchat!!
    • Nejde použít víc schémat než je nainstalováno...
    • Dlouhé spouštění aplikací
    • Budík lze nastavit jen jeden u starších SE co jsou v rodine se dá nastavit více budíků
    • Na volání je to taky hrozný

Schrnutí ?? Kupoval jsem si tento telefon ptotože se mi líbila cena a jeho desing!! Ale co jsem si ho daroval pod stromeček tak jsem byl velmi sklamán!! Funkce , které jsem čekal nebo alespon doufal že budou lepší než co tam jsou , tak jsem se nedočkal... Fotoaparát se nedá použít... vyfotíte fotku a ten čas než to ten telefon zpracuje.. je asi 8 sekund a pak teprve vám telefon dovolí vyfotit další... zvuk z reproduktoru je celkem slušný ale ze sluchátek... no vůbec. 4 schémata co jsou v telefonu nic moc telefon mám 2 roky a celou dobu jedu jen na 1 schéma , protože ostatní nejsou hezký..Než se mi spustí třeba nějaká aplikace, slovník která člověk potřebuje hned , tak vy než ho zapnete tak vám turista uteče :)... Noo ve srovnání s předchozím telefonem SE W200i tak ten byl uplně super do tohodle bych kopnul a doufal bych že to při pádu někoho nezraní..

• mp3 přehrávač
    • foťák v důstojnej kvalitě
    • Design (mám růžovej)
    • jednoduché ovládání
    • výdrž baterie
    • nelze nastavit víc než jeden budík
    • rychle se sundá barva
    • absence poznámek
    • schéma jen od výrobce. To je velikánský mínus!!!

No jak tak čtu vaše recenze, tak ještě se mi nestalo, aby se nějak zasekával, či nějak vypadával signál. signál vypadával jen na místě, kde je signál mizivej. Ovládaní v pohodě. Menu od SE je stejně přehledné, jako ostatní mobily od téže značky (nevím, kde ste ostatní sebrali informaci, že je to Sagen. Nad displejem mám vyloženě napsáno Sony Ericson)
    Podle mě je to mobil pro nenáročného uživatele, který si občas chce poslechnout muziku za pomocí paměťové karty, co si občas chce něco na ulici vyblejsknout a nepožaduje od něho kvalitu jak od opravdového foťáku.
    Kupovala jsem ho za 2000 a zatím jsem s ním problém neměla