Samsung S5610

27% (290)
10% (106)
4% (51)
6% (62)

Tímto bych chtěl jen reagovat na recenzi Ztalíčka ... za pouhých cca. 1800,- tolik kritiky? To snad není ani možné. U Samsungu je známo, že hry které nabízí v základu jsou jen demo. Vše, co zde uvádíš, že nejde, samozřejmě jde a videa jdou samozřejmě osvítit led diodou, která stačí při natáčení jen ... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Koukám,že tady všichni záporáci koupí telefon za úplný pakatel a pak po něm chtějí,aby uměl to samé co telefony za desítku :-) :-) :-) :-) Zobrazit celou recenzi

Negativní recenze Samsung S5610

Machr

Machr

Přidáno: 15. září 2012

martin

martin

Přidáno: 11. července 2012

• své uživatele si najde
  • své odpůrce též .-)

Tento telefon bych nedoporučil tomu, kdo :
- potřebuje odolnější telefon (zadní kryt vypadává již při minimálním nárazu, baterie vyletí a musíte nastavit čas )
- je zvyklý na nokie a jejich ovládání
- ho chce používat s BT handsfree - ten telefon to pořádně neumí ani s nejnovější HF Parrot (asi chyba sw)
- nemá rád pomalý systém telefonu a prohlížení fotografií.

Po dvou měsících píšu další, pro mě osobně nepříjemné "features" tohoto telefonu.
- zámek kláves - lze nastavit pouze automatika kdy se aktivuje po zhasnutí displeje, takže bud máte nastavenou aspon minutu nebo víc a klávesnice je odemčená, ale zase zbytečně šajní displej, a nebo to máte nastaveno na vteřiny a pak je šílenost když se vám telefon zamyká při psaní sms, když se vám zamyká když jste někde v menu a podobně. S tím souvisí systém zamykání - dlouhé podržení hvězdičky - super na to, aby se vám telefn odemknul v kapse (dvojklik jako u nokie je podstatně vhodnější).
-tlačítko vypínání telefonu - vzhlede k tomu že telefon je při přechodech např v galerii, nebo z režimu fotoaparátu pomalejší, často se stane že déle přidržíte tlačítko pro návrat do menu a šup, telefon se vypne.
- tlačítko fotoaparátu - super když dáváte telefon do držáku v autě a nemáte to zamklý, spustí se foták.
- pokud na baterii zbývá jedna čárka, telefon brutálně snižuje jas displeje a okamžitě ho vypíná - venku ve dne na takovémhle displeji neuvidíte ani zblo...
- časté skokové ztlumení hlasitosti během hovoru ( nelze již pak upravit), při dalším hovoru již ok
- klávesnice, některé klávesy vynechávají, zvlášt klávesa č. 7 (stejný probém u několika telefonů)

Možná to vypadá že jsem proti tomuhle dyzajnově hezkýmu founu zaujatej, ale není to tak. V ovládání jsou takový boty který čoveka nakrkly před lety u uplně jiné generace telefonů, a tady je to zase.

Přidáno: 11. května 2012

(Upraveno 17. května 2012)

• hezky vypadá
  • falešný hovor
  • možnost aut.odmítnutí čísel ze seznamu nebo neznámých
  • osvětloací dioda aktivovaná jedním stiskem
  • výdrž baterie (i víc než 3 dny silného provozu)
  • reprák má solidní výkon .-)
  • kvalita displeje
  • nedotažený systém
  • uchycení zadního krYtu
  • klávesnice
  • nabíjecí konektor uUSB na horní straně
  • nechutně pomalý pohyb v menu, prohlížení galerie

Telefon jsem dostal jako služební ( po N6310i, N6300, N6303). Po rozbalení nebylo možné telefon nabít. Nechal jsem ho tedy vybít a pak zkusil nabít...povedlo se až po x tém pokusu asi za dva dny. Telefon vypadá hezky, ale je to plasták, má pouze kousek plechu v krytu baterie.
Nejsem spokojen s klávesnicí - při používání v ní často různě praská (to samé jsem měl u telefonů po x letech provozu)
Za skutečně neštastné považuji to, že telefon NEMA jakoukoliv signalizaci - zmeškaný hovor, zpráva) - toto je pouze zobrazeno ve SPODNiM stavovém řádku, který je ovšem zakrytý nápovědou o odemčení klávesnice pokud na ní hrábnete------ dokud neodemknete klávesnici tak nevíte jestli vám někdo volal !

Editor SMS - vložit např. smajlíka je tak složité že už je ani nepoužívám (a přitom paleta smajlů tam je)

Displej - již při minimálním šikmém pohledu na displej dochází k rozpití barev a zrcadlení, tenhle displej snad někde před lety zapoměli ve skladu a použili na tenhle foun - je šílenej!.

Nemá regulaci podsvícení v závislosti na okolním osvětlení (když vám někdo v noci zavolá tak je moc příjemný se podívat do displeje kerej hezky šajní.-)

Milan

Milan

Přidáno: 4. srpna 2012

• pěkný vzhled
  • na mobil velmi slušný fotoaparát s bleskem
  • vynikající výdrž baterie cca týden
  • 3,5mm jack
  • kvalitní reproduktor
  • přehraje i filmy
  • nekvalitní displej (špatné pozorovací úhly)
  • není kovové konstrukce (kovový je pouze zadní kryt baterie a navíc jenom z části)
  • horší psaní SMS
  • špatně řešené zamykání klávesnice
  • správce souborů stojí za ...
  • nemá WiFi
  • pouze jedno schéma

Telefon jsem si vybral kvůli jeho vzhledu a výbavě. Navíc cena byla opravdu nízká. Bohužel postupem času se objevilo několik drobností, které mi ovšem při běžném používání dost vadí. Nejdříve se pokazilo kolébkové tlačítko na ovládání hlasitosti, funguje, ale má malou citlivost. Dále je to opravdu bídný displej. Můj předchozí telefon (5 let starý!) ho měl lepší. Dále při psaní SMS už se mi několikrát stalo, že jsem zprávu nechtěně odeslal (stačí zmáčknout středové tlačítko a SMS se bez upozornění odešle). Největší slabinou telefonu je ale zámek klávesnice. Telefon se v kapse (přestože ho nosím v pouzdře) samovolně odemyká a to mi opravdu vadí. Z tohoto důvodu uvažuji o návratu k "véčkovému" telefonu. Přesto mohu telefon nenáročným uživatelům doporučit.

miracz

miracz

Přidáno: 29. září 2013

• výdrž baterie je nej plus
  • dobrá led ( pro použití jako svitilnu-podržení šipky nahoru)
  • docela dobrý foťák (oproti SE elm podstatně lepší)
  • přehledné menu
  • někdo tady psal ,že nejde nastavit doba zámku, já říkám že jde. Stačí nastavit u displeje/podsvícení/např 30 sec a zámek bude fungovat stejně.
  • docela přehledné menu
  • přímo "idio**ké" je odemykání klávesnice to je důvod proč ho měním za jiný. mívám ho v kapse a nekolikrát deně se mě buď odjistí a vypne ne vytočí nějaké číslo.
  • po několika dnech plný prachu (pracuji jako tesař) SE které jsem měl předtím byly v tomto směru o dost lepší.
  • nepodařilo se mě jej připojit k PC přes Bluetooth
  • Dost mě vadí klávesnice, mačká se lehce, a když někdo volá a vy ho vytahujete z kapsy tak v 50% je hovor už přijatý.

Nebýt těch mušek a jedné masařky (odemykání klavesnice)
tak by to byl dobrý telefon pro lidi co chtějí hlavně volat a sem tam něco vyfotit.

alex_kidd

alex_kidd

Přidáno: 25. prosince 2012

• velký displej
  • fotoaparát
  • mp3 přehrávač
  • vypíná se hovor
  • někdy toho druhého co vám volá neslyšíte

telefon doporučuju používat jako mp3 přehrávač to hraje opravdu skvěle a samozřejmně fotoaparát, na volání to moc neni ani při aktualizaci firmware přes kies.

vapo

vapo

Přidáno: 21. listopadu 2012

• Povedený design
  • Slušná výdrž baterie
  • Možnost použít blesk jako svítilnu
  • Display
  • Klávesnice
  • Menu nastavení

Telefon jsem zakoupil jako náhradu za můj starý a již nefunkční telefon a spíše jsem byl zklamán. Vybíral jsem podle recenzí a ceny. Doslova katastrofou je displej, který zkresluje a mění barvy již při sebemenším náklonu jakýmkoliv směrem. Nemožnost upravit si hlavní nabídku (např. posunout si hodiny do jiné části na displeji - pokud si jako pozadí nastavíte např foto člověka, budete mít hodiny přímo přes jeho obličej). U starého tel. jsem měl fotoaparát 3.2 mp, zde je 5.0 mp ale výsledky jsou spíše stejné. Avšak chápu, že u telefonu za tuto cenu (1734,-) nemůžu čekat zázraky. Pohromou je ale pro mě klávesnice. Měsíčně napíšu 600 až 700 sms, klávesnice však nereaguje dobře, vyžaduje více síly při psaní, ale i tak vynechává písmena nebo je nesmyslně přeskakuje. A tohle by neměl dělat i telefon za tuto cenu. Přepínání velkých a malých písmen je také velice nelogické. Po vyjmutí baterie se datum a čas resetují. Menu nastavení je celkem obsáhlé, ale přijde mi že tam přesto nic není. (mohlo by mít polovinu položek a stačilo by)
Zkrátka, cena odpovídá kvalitě a telefon splňuje požadavky na volání a sms, víc toho moc nedokáže. Za tyto peníze se to ale musí očekávat. Pokud však někdo hledá levný, pohledný a funkční přístroj, pak je tento produkt určen právě jemu.

K.

K.

Přidáno: 15. ledna 2014

• v dnešní době u mobilu nadstandardní foťák
  • luxusní vzhled (tedy alespoň na první pohled)
  • jeden z posledních svého druhu (alá Nokia 6300 apod.)
  • průměrně vybavený, avšak odfláknutý model s velkou chybovostí

Dostala jsem za úkol pořídit zaměstnancům naší firmy klasický tlačítkový telefon pro nenáročné, avšak s dobrým foťákem, který je v terénu občas zapotřebí. Myslela jsem, že min.rozlišení 2 MPx, blesk a automatické ostření nebude u nedotykového telefonu vůůbec žádný problém. Ovšem to jsem se šeredně spletla - jediný model, který toto splňoval byl tento Samsung. Bohužel, právě díky výše uvedenému nedostatku a špatné propracovanosti je jen zpola funkční. Všem zaměstnancům vykazuje tento telefon stejné chyby: hovory v jejich průběhu často vypadávají (zcela zmizí síť), při vyzvánění se samovolně odemyká nebo naopak je hovor přijmut samovolně. Beru to jako vadu celé řady, nikoliv jednoho konkrétního telefonu. V brzké době budu všechny reklamovat.

Kozel

Kozel

Přidáno: 13. února 2013

• Fotoaparát
  • Displej
  • Zpracování
  • Baterie
  • Malé možnosti softwaru

Tento telefon je super . Je mi 15 a nechtěl jsem žádný smartphone jelikož mám tablet . Takže tenhle telefon mi silně postačí na sms,volání a opravdu super fotoaparát už nefotím kompaktem :) Nevýhoda je málo aplikací no ale od toho mám tablet takže asi nic .A cena taky úžasná . Doporučuji.

Ověřený zákazník ePROTON.cz

Přidáno: 27. ledna 2013

Zakoupeno v ePROTON.cz

• Jednoduchý telefon klasické konstrukce.
  • Přehledné ovládání.

Zatím nic za danou cenu. Dobrá volba.

Anetica.. :))

Anetica.. :))

Přidáno: 16. listopadu 2013

• Dobrý foťák
  • Design
  • Velikost a tloušťka
  • Reproduktory
  • Blesk
  • Displej s různých úhlú pohledu
  • Když spadne .. rozletí se minimálně na 3 kusy
  • Snadno se poškrábe zadní kryt
  • Kllávesnice
  • Zamykání/Odemykání
  • Baterie - při připojení na internet

Hned jak sem ho dostala spodl mi na zem ..šlápla sem naněj a hned mněl na zadním krytu tři praskliny které sem musela zalepit nálepkama.. !

Špatné Zamykání/Odemykání . mám ho v kapse a mezi tím se mi odemkne a nakliká tam nějaké telefoní číslo na které v horším případě zavolá..

Když se připojím na internet baterka prudce klesá a musím zase nabíjet.. celkově baterka už mi blbne možná to bude těma rokama..,. mám ho 2 roky.. jsou tam 4 čárky a tři minuty to klesne na 1 a potom jsou tam zase dvě.. Budu mít nový ale ráda bych ho někomu darovala protože je na tom docela slušně.. :))

royalcze

royalcze

Přidáno: 30. října 2012

• Elegantní design
  • Fotoaparát 5 megapixelů
  • Tlačítko na focení
  • Telefon celý ve folii
  • Krytka na USB vstup
  • V tlačítkách vrže a skřípá
  • Při rychlém psaní SMS telefon vynechává
  • Chudé příslušenství k telefonu
  • Špatně zvolený systém odemykání/zamykání telefonu

Po koupi telefonu jsem byl přímo nadšený, ale časem jsem začal objevovat nedostatky, které mě občas dovedly opravdu hodně vytočit. Když píšu rychle SMS, telefon vynechává, takže se pak musím zabývat opravováním chyb. Dále mi vadí, že k zamknutí/odemknutí telefonu stačí zmáčknout hvězdičku, takže se mi telefon v kapse vždy odemče a následně buď vypne, nebo se vytáčí různá čísla atd... Myslím, že lepší by bylo vyřešit zamykání telefonu pomocí dvojkliku jako u Nokie. Také když jsem otevřel krabičku s telefonem, nebyl jsem zrovna nadšený výbavou telefonu. Myslím, že tam mohli dát aspoň ty sluchátka. Nabíječka se nedá rozdělat na dvě části (na kabel a zástrčku), což je celkem škoda. Jestli chcete jednoduchý telefon, za nízkou cenu a dobrým výkonem, kupte si Nokii C2-01. Jestli vám nevadí si připlatit, kupte si Nokii C5-00, ale hlavně si proboha nekupujte toto!

Roman

Roman

Přidáno: 16. října 2014

• Přehledný a hezky zpracovaný klasický telefon. Pro ty, co nechtějí dotykový telefon, je to vhodná alternativa.
  • Koupil jsem do práce čtyři kusy všichni si stěžovali na "jak ze sudu" znějící hlas v reproduktoru. Vyzkoušel jsem, měli pravdu, zvuk je opravdu hůře zřetelný, pokud se přidá kupříkladu šum z provozu, nerozumíte vůbec.

Koupil jsem je z důvodu nekomplikovaného ovládání, kvalitního zpracování, ale problém se slyšitelností je zarážející. V tomhle ohledu jsem horší telefon nikdy v ruce neměl...

Jan Táborský

Jan Táborský

Přidáno: 21. září 2014

• Sro nemilovníky dotykáčů super, velice kvalitní foťáček pro dokumentaci a zasílání na web. Celkové solidní zpracování. Vše vzhledem k ceně!
  • Občas se sám o sebe vypíná. Mám již druhý kus. Jakákoli oprava a přeinstalace je k ničemu.

Pokud vám nevadí, že občas budete nedostupní a nedovoláte se - až po restartu. Kupte si ho.
Výslovně nedoporučuji!!! Je to vadný model naprosto nepoužitelný k účelu- být na spojení. Jakékoli reklamační oddělení použije taktiku - u nás se to neprojevilo.

Jan

Jan

Přidáno: 8. září 2014

• relativně dobrá klávesnice
  • fotoaparát - v této kategorii slušný fotoaparát
  • kovový vzhled
  • display
  • komfort ovládání (software), což je pro mně důležitější jak design
  • poruchovost (asi špatný kus)

Oproti Nokii 3120 clasic ze které jsem přešel daleko horší software. Např. je nemožné si nastavit zamykání klávesnice podle času (tady je volba pouze zamknuto/nezamknuto). Kdo byl zvyklý na jednoduchou Nokii zapláče.

Nevím jestli se někomu z uživatelů stalo, ale samovolně se začal vypínat po zhruba půl roce užívání-cca. 1-2 x za den..Nezáleží jestli ho máte v ruce a něco s ním děláte nebo jen v klidovém režimu. Reklamace - bez úspěchu. Telefon je prý v pořádku, což je nesmysl. Tenhle Samsung už nikdy!!!!

Asi smůla na vadný kus:-(

Registrovaný uživatel

nováček

Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. července 2014

• výkonný foťák
  • pěkný design
  • spousta funkcí
  • solidní výdrž baterie
  • velký displej s dobrým rozlišením
  • nízká cena
  • obsahuje anglický slovník a převodník měn, vah a měr
  • volaný je často špatně slyšet (drmolí)
  • při koupi přístroje nedostanete v balení kabel na propojení do PC ani sluchátka, což je jinde standard
  • v menu je spousta ikonek a aplikací, které jsou mi k ničemu, protože je nepoužívám nebo vůbec ani nevím o co jde (Facebook, ChatON, Synchronizace a podobně)
  • tlačítko zamknutí/odemknutí klávesnice je hvězdička dole v levém rohu; každou chvíli se mi klávesnice odemkne v kapse
  • za určitých okolností (mě dosud neznámých) telefon nezobrazuje nepřijaté hovory!!!
  • jiné ovládání než u Sony Ericsson, všechno je tu naruby
  • nemá wifi

V práci se rozhodovalo, že se mi koupí nový telefon. Vydupal jsem si, aby mi nedali dotykový, a tak jsem vybíral tlačítkovou klasiku. Za normálních okolností bych o Samsung ani nezavadil, protože tuhle značku mám skálopevně spojenou jen s domácími spotřebičemi. Vzpomínám si jak mě kdysi jeden prodejce lámal, ať si ho koupím. "Pane, to se teda pletete, protože Samsung to už dávno nejsou jenom kuchyňské spotřebiče." Tehdy jsem mu nevěřil a dodnes si za svým rozhodnutím stojím, protože koupit si telefon Samsung je pro mě podobně alternativní záležitost, jako vybírat auto a koupit si "číňana". Posledních několik let jedu v Sony Ericssonech a ty považuju za to nejlepší, co mi může mobilní svět nabídnout. Dodnes nedám dopustit na milovaný K770i, který používám dodnes, protože je to neskutečný držák. S ním také srovnávám ostatní telefony. Ale zpět k našemu Samsungu.
Telefon je dodáván bez jakéhokoliv standardního příslušenství. Skoro se divím, že mi dali nabíječku. Chybí usb kabel k PC, paměťová karta nebo sluchátka. Dost mě štve, že tento telefon nemá wifi, což jsem ale věděl dopředu a s tím i do toho šel. Absence wifi je sice tristní, ale pořád je to určitá daň za to, že nemusíme používat dotykáč.
Telefon je sice poněkud zvláštní na ovládání, ale dá se na to zvyknout. Menu je natolik spletitý labyrint možností, že až zrak přechází. Ideální pro člověka, který naprosto přesně ví co chce a musí mít furt něco extra.
Chválím anglický slovník a také převodník měn, vah, měr atd. To je opravdu vychytávka. Super věc je také záznamník během hovoru.
Jako internetový prohlížeč je již předinstalovaná Opera mini. Ještě jsem jí nevyzkoušel, protože máme blokovaný internet.
Nevýhodou je, že v menu je také spousta různých ikon, jejichž funkce mi uniká (Synchronizace, ChatON, BTmsgr, Samsung Apps, Google) nebo ikony, které nikdy nepoužiju (Facebook, E-mail). Zbytečně mi tam jen zabírají místo. Byl bych vděčen, kdyby šly smazat. Naštěstí jdou alespoň přemístit.
Úděsná věc je psaní sms. Klávesnice je tak příšerná (i když designově nádherná), že stačí malý úklep ne přímo na danou klávesu a zpráva už se odesílá. Neexistuje žádné varování ve smyslu: Odeslat zprávu? Stejné je to u mazání zpráv i kontaktů, bez varování se po zmáčknutí příslušné klávesy provede úkon (i když je klávesa zmáčknuta omylem).
Další věcí, která patří u ostatních telefonů ke standardu, je počítání znaků při psaní sms. Víte, že např. ještě 15 znaků a text bude rozdělen do dvou sms. Tady to zjistíte až ve chvíli, kdy se objeví např. 2/5 (=zpráva bude rozdělena do dvou z pěti možných). Při psaní sms je také snadné přidat si obrázek, hudbu nebo video (viz ikonky dole). Celkově vzato je ale psaní sms na tomto telefonu ZA TREST!
Výčet nevýhod a nedostatků pokračuje. Zamykání klávesnice je buď automatické (po určité době) nebo manuální. Nevýhodou je, že se nedá ve vteřinách nastavit, za jak dlouho chci aby se telefon zamknul. Další nevýhoda je, že odemykání klávesnice se dá provést i dlouhým zmáčknutím hvězdičky. Díky tomu se mi každou chvíli v kapse odemkne.
Strašnou nevýhodou je nezobrazování nepřijatých hovorů. Pokud je telefon odemčený a já k němu příjdu, nepoznám, jestli mi někdo volal nebo ne. Podle ničeho se to nedá poznat. Tak musím hledat a zkoušet, zdali snad někdo nevolal. Na najednou ejhle - tolik nepřijatých hovorů? No a vlastně kolik, vždyť musím rozklikávat jednotlivé hovory a zjišťovat, kdy mi kdo volal (jestli už to není ze včerejška apod.). To je další velká černá tečka a šílené mínus pro tenhle telefon.
Telefon jako takový není úplně špatný. Pro člověka, který dříve neměl žádný telefon nebo používal nějaký prehistorický krám to bude chytrý pomocník a třeba si na něj zvykne. Křiví se mi huba když to musím říct, ale pořád je to vhodná alternativa k dotykovým telefonům (tzn. furt lepší než používat dotykáč). Osobně jsem s tímto telefonem velmi nespokojený a nejradši bych jej vrátil zpět.
Tato recenze není zoufalým nářkem nad mým osudem, nýbrž velkým varováním, ať tento telefon raději nekupujete.

Kvalita displeje: Perfektní

Přidáno: 5. února 2014

• přijatelná cena
  • příjemný vzhled
  • lehký, vyhovuje mi velikost kláves i displeje
  • foťák dělá hezké fotky - i po vyvolání jsou pěkné
  • baterie mi vydrží cca týden při běžném provozu
  • užší možnost nastavení telefonu
  • sám se z ničeho nic vypíná - v servisu mi řekli, že to může dělat paměťová karta
  • není vidět zmeškaný hovor - překrývá jej informace o zamknutí - chybí ikonka (sms ikonka je)

- tento telefon doporučuji nenáročnému uživateli, za přijatelnou cenu přijatelný telefon, malý syn mi jej několikrát již hodil na zem a nemá ani škrábnutí

terinka

terinka

Přidáno: 26. října 2013

• často se sám od sebe restartuje a nebo se mně stává že je normálně zapnutý ale nikdo se mně nedovolá.

Jinak je super ale nevim jak řešit ty problémy.

Karel

Karel

Přidáno: 29. září 2013

• předstíraný hovor
  • dost funkcí (pro běžné užívání zcela postačuje)
  • displej
  • výdrž baterie
  • mechanická konstrukce (hned odpadne zadní kryt)
  • PŘÍŠERNÁ kvalita hovoru (nejhorší co jsem kdy slyšel)
  • samoodemykání klávensice a vytáčení různých čísel
  • několikrát deně samovolné restarty

Telefony jsme nafasovali jako služební a po týdnu používání jsem SIM kartu raději hodil do svého soukromého HTC.
Největším záporem je zcela jistě naprosto katastrofální kvalita hovoru (reprodukce), kdy druhému účastníkovi nejde prakticky rozumět.
Možná jsem dostal zrovna špatný kus, ale tento "telefon" podle mě naprosto nezvládl ani svou nejzákladnější funkci - telefonování

Uzivatel tohoto telefonu

Uzivatel tohoto telefonu

Přidáno: 11. června 2013

• Dlouhá výdrž baterie
  • Hezký klasický jednoduchý vzhled
  • S připojenými sluchátky (Jakýmikoli, kromě originálu) nelze mluvit do mikrofonu na telefonu. Takže já volajícího slyším a on mne bohužel ne. Moje 6 let stará Nokia to uměla!
  • Obslužná aplikace přes Bluetooth/Kabel do PC pro správu SMS a Kalendáře? Neexistuje. Zazálohujete si maximálně kontakty a updatujete firmware. (Ale jednoduše poslat SMS z PC, která se následně přes telefon odešle to je pro Samsung scifi, stejně jako editace kalendáře)
  • Přenese z Nokie špatně data narozenin kontaktů ze starého telefonu.
  • Strašné psaní SMS s T9 u Samsungu. Nepochopitelné ovládání, ani nemá smajlíky (Nemyslím tím závorku a dvojtečku)(Oproti Nokii naprostá katastrofa)
  • Podpora FW a Software pro tento telefon (SMS a Calendar manager) nedostatečná.
  • Java aplikace MAXIMÁLNĚ 500KB, zapomeňte na instalaci větší aplikace.
  • Pokud si v ovládání nastavíte na tlačítko, které spouští (Dlouhým stiskem) "blesk" jako svítilnu/baterku něco jiného, než je z výroby (A co tam bylo si již nepamatuji) tuto finkci ztratíte a svítilna již nejde použít. To tlačítko pak můžete držet roky a nic se nestane, trošku škoda.

Pročetl jsem dost recenzí a nechal si nasadit růžové brýle. Zpracování je nadprůměrné a pokud člověk nebude v životě připojovat tento mobil k PC a JEN telefonovat, dobrá doporučuji.

Kdo je zvyklý na Samsungy a umí volat a psát SMS taky doporučuji.

Kdo by nedej bože chtěl editovat kalendář v PC přes BlueTooth / Kabel ať se poohlédne po něčem kvalitním.

Díval jsem se po telefonu jako prostředku pro volání, občasné SMS a organizér (Kalendář vždy při ruce), jelikož není možnost editace z PC nemá tento telefon pro mne žádnou cenu.

Doufám, že vám tato recenze pomůže. Dodal jsem body co zde nebyly.

Jindrich

Jindrich

Přidáno: 18. srpna 2012

• fotak
  • skripani pri psani sms
  • pri sebemensim padu se rozpadne
  • chybi usb
  • nema wifi
  • pri psani sms se sam vypina (na reklamaci to nedokazi opravit)
  • je v cely v plastu
  • vstup na usb nahore
  • obcas odmita brat pamet. kartu

Tento telefon jsem si koupil asi pred 4 mesici, behem teto doby uz ho mam po 3 na reklamaci, 1. reklamace- sam od sebe se vypina a nebere pam. kartu, 2. reklamace-to same+ odesel displej, 3.uplne to same, telefon jsem si vyzvednul po druhe reklamaci a behem 2 dnu jsem ho daval zpet uplne se stejnymi problemy.
Jedina vyhoda telefonu je, ze ma slusny fotak a nizkou cenu. Telefon bych doporucil tem, kteri maji neustale cas a naladu ho chodit reklamovat.

Tomáš

• software
  • ovládání
  • příslušenství
  • tlačítka

Tento telefon jsem dostal od firmy, takže si nemůžu stěžovat, ale určitě bych si jej nekoupil. Pro lidi, kteří chtějí opravdu jen volat a psát ( i když psaní není žádný zázrak) je to dobrá volba. Mnozí píšete, že za tu cenu lepší telefon nekoupíte, ale dle mého názoru to není úplně pravda. Pokud k pořizovací ceně připočítáte příslušenství (datový kabel, sluchátka, paměťová karta), které je u jiných výrobců součástí balení, dostanete se zhruba na stejnou cenu.
Můj poslední telefon bez OS byl SE K770i a popravdě musím říct, že byl snad ve všem daleko lepší než tento Samsung.
Absenci Wi-fi nevidím jako problém, protože všeobecně internet a tlačítkový telefon nejdou dohromady.
Ovšem velké sklamání je pro mne ovládání a software. Chtěl jsem si nainstalovat některé aplikace, které jsem dříve využíval, ale nastal problém a Java mi vyhodí error.
Nejprve jsem myslel, že je chyba ve firmwaru, ale ten je aktuální. Navíc propojit tento přístroj se Samsung Kies (zkoušel jsem několik verzí) je téměř nemožné, takže na nějaký upgrade či reinstal firmwaru můžete zapomenout.
Nakonec přidám alespoň jeden kladný bod a to je fotoaparát.
5Mpix je za tuto cenu opravdu hodně, ovšem kvalita fotografií je srovnatelná s 3,2Mpix cyber shotu, který měl SonyEricsson.

aaa

• reproduktor
  • hry

nic moc telefon

Přidáno: 11. listopadu 2013

Ano to je pravda... za to omluva! Nerad jsem mystifikoval. Nicméně nic zásadního to na zbytku nemění. Můj dojem z něj je skutečných 50/50 a vyvažuje to ta šílená výdrž baterky.

Iva Plesnerová

Iva Plesnerová

Přidáno: 21. května 2013

(Upraveno 25. května 2013)

• foto
  • po 4 mesicich totalne klekl,zitra jde na reklamacku

samsung uz nikdy vice a v planeu uz nekoupim ani spendlik nedali mne ani nahradni mobil asi velmi chuda firma a ted budu muset koupit dalsi mobilek ale rozhodne ne v PLANEU.

Tom

mmartan

nováček

mmartan

Přidáno: 7. dubna 2013

• dostal jsem ho zadarmo jako firemní
  • dlouhá výdrž baterie
  • foťák

ZADARMO

Ověřený zákazník tadykoupimmobil.cz

Přidáno: 18. července 2012

Zakoupeno v tadykoupimmobil.cz

• Klasický telefon, dobrý foták a slusná výdrž baterie.
  • zatím jsem nezjistil

Kdo nepotřebuje v telefonu plno zbytečností, je naprosto dostačující.

gábina

gábina

Přidáno: 3. června 2014

• dobré fotky
  • hodně funkcí
  • naprosto nevyhovující klávesnice - pokud nestisknete tlačítko na přesném místě (asi 1 milimetr), napíšete jiné písmeno a pořád mažete a opravujete. Nevím, kdo spojené řádky klávesnice vymyslel. Měl by na tom za trest psát. Já jsem to vydržela jen půl roku - a dost.
  • Baterie vydrží v nepřerušeném provozu průměrně 48 hodin. Naprosto nedostatečné.

Tento telefon bych nepoužívala ani kdybych ho dostala zadarmo.
Doporučuji jen lidem se silnými nervy a sklonem k dobrodružství. S tímto mobilem si užijete.

Adamer

Adamer

Přidáno: 2. června 2014

• Dobré fotky
  • Na svojí dobu byl perfektní
  • Hezky vypadá
  • Stál tři tisíce

Byl to vážně dobrý telefon
Můj leader mezi telefony s tlačítky a nedotykovím displayem
Teď už nedoporučuji

Hodnotím se jako: Technický guru
Pavel

Pavel

Přidáno: 29. prosince 2013

• Výpadek signálu na několik hodin pokud ho nerestartuji.Momentálně po třetí v reklamaci 1/reklamace uznaná závada 2/ reklamace neuznaná.

Ani náhodou.

Skálová

Skálová

Přidáno: 24. října 2013

• vzhled telefonu
  • poměrně kvalitní fotoaparát
  • podle oficiální odpovědi společnosti Samsung je vyroben z křehčího materiálu a proto není problém ho normálním používáním poškodit - citace : uvedené materiály máji jinou strukturu a z toho plynoucí křehkost, není tedy neobvyklé, že dojde k poškození vnitřní části a venkovní je zdánlivě beze změn.

Pro mě jednoznačně - telefon Samsung mi už nesmí do bytu a když tak hodlám nakupovat v zahraničí, kde není problém s reklamací. A když bude reklamovat jakýkoliv telefon, nejenom zn.Samsung, tak dávám do protokolu, že si nepřeji servis Britex.......

Přidáno: 21. března 2012

Takže, telefón som si bol vyzdvyhnúť dnes v pražskej pobočke firmy Anacomp. Firma O.K., jednanie zamestnancov fajn, priateľské. No k veci. Telefón je fajn. Za túto cenu určite. Mal som už Samsungy a bol som maximálne spokojný, takže tejto kúpesom sa nebránil. Nakoľko som už nechcel dotykáč a vrátiť sa k tejto konštrukcii. Mobil má prijateľnuú veľkosť, možno trošku "placatý". Dizajn krásny, fakt perfektnáý a veľký display. Farebný a ostrý s možnosťou nastavovania jasu a dĺžky svietenia. Ovládanie jednoduché, no musíte si naň zvyknúť. Má zaujímavo riešené Blu Tooth. Ale k horšiemu. .-( Ale dá sa. Príjemné ovládanie a menu. Menu je čiastočne podobné "Nokiám". Ale fakt len málo. V balení som nemal nič, okrem nabíjačky. Ani pam. kartu. A stručný návod. Mám ho len pár hodín, no zatial som spokojný. Čo som očakával a potreboval to tu je. :-) Je to proste telefón, ktorý dobré vyzerá, ma peckový foťák, mp3 a podobne. A za príjemnú cenu.

Kvalita displeje: Perfektní
jolana

jolana

Přidáno: 5. března 2014

• měla jsem zájem o tlačítkový telefon pro základní užívání a tento mi byl doporučen jako solidní z momentálních nabídek
  • levný
  • splňuje základní požadavky pro člověka, který chce tlačítkový telefon
  • docela dlouho vydrží baterie při běžném používání
  • Nejsem žádný náročný uživatel a přesto jsem našla pár výhrad, který mi hned na začátku užívání vadí:
  • budík: můj starý telefon také tlačítkový na tapetě ukazoval, na jaký čas je budík nastaven (ikonka budík a u toho čas třeba 6:00), tento telefon jen ukazuje, že je aktivován budík, takže musím vždy před spaním ověřovat, jestli mám nastaven správný čas budíku- docela obtěžující
  • nejde jednoduše navolit na různé dny různý čas buzení (je tam příkaz sice týdně-ale neumožní zvolit jiný den než ten, který právě je-třeba pondělí, takže se musí počkat na úterý a zase uložit budík pro úterý a až po týdnu si s úspěchem uložíte různé budíky pro celý týden)- nepochopitelně složitý
  • internet - občas při prohlížení vypadne - telefon se vypne i přes nabitou baterii (ale u tlačítkového telefonu se nepředpokládá časté užívání internetu, takže to beru sportovně..) - dle recenzí je to častý problém u tohoto telefonu a není to vada kusu
  • foťák - nic moc fotky- můj starý telefon obdobné třídy před 7 lety s 3.2 mps dělal lepší foto než tento s 5.mps
  • sms - odesílá se bez ptaní, zda chci zprávu opravdu odeslat, takže když omylem při psaní stisknu nesprávnou klávesu, je zpráva hned odeslána i v polovině psaní bez možnosti zrušení- to mě docela štve
  • doručenky - ukládají se jako nová zpráva, což je nepřehledné (dřívější telefon doručenku ukládal jako znak k odeslané sms, takže bylo hned zřejmé, že tato zpráva došla)
  • při vyjmutí baterie byť jen na chvilku se nově musí nastavovat den a čas. A jelikož se kryt lehce uvolní a baterie vypadne, je to docela nepříjemný
  • málo základních vyzvánění, musí se nahrát

Asi bych dnes volila spíše značku Sony než Samsung (dříve jsem měla Sony E.a i když byl též tlačítkový, byl "vymakanější")

Ověřený zákazník mobilprovás

Přidáno: 5. února 2014

Zakoupeno v mobilprovás

• design, displej, klávesy
  • naprosto špatná baterie, při minimu telefonátu vydržela 1 a 1/2 dne

designově celkem líbivý, na cenu dost funkcí, nemám rád dotykáč, ale pro výdrž baterie naprosto zklamal, takže hodnotím jako zmetek, nemám tolik času, abych se staral jen o nabíjení Naprosto špatná komunikace s prodejcem, jejíž výsledkem je to, že do tohoto obchodu již nikdy nevkročím.

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
Kristýna

Kristýna

Přidáno: 29. října 2013

• výdrž baterie
  • příšerná kvalita hovoru- praskání, není nic slyšet i po zapnutí reproduktoru
  • telefon se sám vypíná během hovoru
  • odchlipuje se klávesnice po měsíci užívání
  • jde o již druhý vyreklamovaný kus během měsíce

nikdy více

Přidáno: 26. dubna 2013

• kvalitní foták ,jeduchost
  • všechno příšlustenství usb slucházka chybí

telefonování sms

• Nízká cena
  • 5 Mpx fotoaparát
  • dobrý vzhled
  • Špatný systém zamykání/odemykání telefonu
  • proměnlivá kvalita zvuku hovorů
  • malé možnosti softwaru
  • užší možnost nastavení telefonu
  • nevalný zoom

Zájemcům o tlačítkový mobil se slušným fotoaparátem, zejména uživatelům zvyklým na kvalitu Nokií, nedoporučuj.

Drozd

• Jednoduché ovládán
  • Dobrý foták
  • Ztrácí signá
  • pomalé otevírání složek
  • Při příchozím hovoru se příjme hovor snad kterou koliv kláesnicí.Nechtěně bud příjmu hovor nebo ho odmítnu
  • Upomínky nemaj symbol

Telefon za pár korun,U bych si ho nikdy nekoupil

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 5. ledna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Stredni velikost pro velke ruce
  • Neukousnutelne klavesy pro deti
  • Velka vydrz
  • Slusne funkce
  • Problemy se signalem na obvyklych mistech.

Jednoduchy, pekny telefon s rozumnymi funkcemi, ktery vydrzi dlouho bez stavy. Bohuzel ale obcas dojde ke ztrate signalu. Vzdy pomohl restart, ale je to otrava.

vapo2

vapo2

Přidáno: 10. prosince 2013

• Možná foťák
  • Skoro vše

Jedním slovem katastrofa. Telefon mám rok a každý den s ním je utrpení. Počínaje velmi slabým displejem, který se musí sledovat pod určitým úhlem jinak je špatně čitelný. Další hrůza je klávesnice. Při psaní naprosto běžně vynechává písmena bez ohledu jakým tlakem klávesy používáme. Menu je poměrně dost rozdělené, i když v něm vlastně nic není, takže ovládání k ničemu. Minimum možností nastavení. Při sebe menším nárazu se rozloží a vypadne baterie, pak je nutné znovu nastavovat čas a datum. Neustále vyhledává signál a to i tam kde prokazatelně je. Najednou ztratí signál i ze tří čárek na nulu. Po necelém roce se mi přestaly zobrazovat jaká koliv zmeškaná čísla, odchozí a i příchozí hovory. Vždy je tam jen: neznámé číslo. Kvalita tohoto telefonu je velice nízká a ucházející foťák to určitě nedožene, protože tenhle telefon je úplně k ničemu a měli by ho dávat zadarmo.

aree

aree

Přidáno: 2. dubna 2013

• fajn design pre klasiku, ináč všetko je šunt a parádny, trabant v kabáte bmw
  • všetko, len málo je tam toho dobrého a čo tam je tak je podpriemerné, foto vraj 5mpx - možno aj to sotva, kupil som ho a varujem ostatných je to skuška vašej pohody, keď to najmenej čakáte jednoducho sa vypne - asi aby ste sa zbytočne neožarovali....je to jeden šikmooký nepodarok z príťažlivým makeupom, nekupujte radšej si doložte na niečo osvedčenejšie...

Ak si chcete testovať trpezlivosť tak vrele doporučujem, ak ho chcete používať ako telefón radšej nie, určite by steho naučili lietať...

Přidáno: 21. února 2013

• Dobrá cena, fotoaparát
  • špatný zvuk ze sluchátka

Telefon jsem si koupila před 6 měsíci, již dvakrát jsem ho měla na reklamaci a teď budu reklamovat po třetí - při hovorech jsou ze sluchátka slyšet šumy, na displeji při vytočení čísla se často objevuje nápis NEPOVOLENO a nelze se z něj dovolat, a to i několik minut a při plném signálu.
Tento výrobek bych si už nikdy nekoupila a nikomu ho nedoporučuji!

Ilča

Ilča

Přidáno: 24. srpna 2012

• slušný foťák
  • snad vše ostatní

Jediné co je fajn je slušnej foťák a to že má klasickou klávesnici,žádnej dotykáč.
Telefon sem koupila mě i mému příteli,když si voláme slyšíme se blbě jako by s ozvěnou,kolikrát i když je na tichém míste šumí to tak že musím dávat pozor co vůbec říká,navíc mu se začal telefon docela často vypínat a to kdykoliv,volá a z ničeho nic píp a telefon vypnutej.Já naopak když někomu volám vypípne mi to ještě před spojením hovoru a pak mi žádné číslo nejde znovu vytočit,zkoušet znova to můžu až po vypnutí a zapnutí telefonu!

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den

• výdrž
  • málo zábavy
  • dispej
  • wifi

Tento telefon nedoporučuji, protože se na něm unudíte a za tu cenu si radši kupte lepší telefon.

Přidáno: 28. dubna 2014

• Dobrá výdrž baterie
  • zapínání na čelním panelu - zprovozní se i při náhodném dotyku
  • kalendář priti Nokii 6303 stojí za prd
  • malé písmo při psaní SMS
  • o dost větší než Nokia 6303
  • celkově horší, než o generaci starší Nokia 6303

Při srovnání s Nokii 6303 (stáří 5 let) je o generaci zpět. Prostě opět platí - čím novější, tím horší.

Přidáno: 11. listopadu 2013

• Perfektní výdrž baterie.
  • Váha.
  • Divně pracující upomínky v kalendáři.
  • Sám neaktualizuje čas.
  • Nemožnost většího rozsahu nastavení zamknutí klávesnice.
  • Dnes už asi i absence WiFi.
  • Nejdou spustit ani středně náročné Java hry jako je třeba Poker atd.
  • Nechápu politice milionů konektorů, proč tam proboha nedali USBmikro, nebo mini?

Dostal jsem ho jako služební telefon a pro porovnání mám už x let i Nokia 6300 a je to opravdu neporovnatelné. Vím, že to není dělo za 10k, nicméně asi by neměl vnitřním vybavením klenout pod úroveň 4 roky starého telefonu.
Pro firmu za pár šupů bych ho asi pořídil, ale jako soukromá osoba nevím. Snad jen pokud bych byl opravdu základní uživatel. 5mpx na foťáku to nespraví. :-)

Viditelnost displeje na slunci: Výborná
aleš

aleš

Přidáno: 3. října 2013

(Upraveno 3. října 2013)

• Průměrný foták.
  • Bohudík jsem se ho zbavil během jednoho týdne užívání což vnímám jako pozitivum.
  • Kupovat nekvalitní telefon kvůli průměrnýmu fotáku je ovšem hloupost.

Slabá výdrž baterie.Uděláte 5 fotek a 3× si zavoláte a telef. pak vydží jen 3 dny.Pokud ho nosíte v kapse,neustále se zapíná a vypíná i při zamknuté klávesnici.Je příliš kluzký.Měl jsem ho jen týden,ale během tý doby mi 3× spadl a to jsem opatrnej.Klávesnice vrže.Nejhorší ovšem je,že Samsung naprosto ignoruje český jazyk.Neumí pořádně psát v češtině.Telefon se pyšní prazvláštními kreténskými zkratkami hrajícími si na češtinu.Pokud budete někomu důležitému psát sms,raději mu zavolejte nebo si bude myslet,že jste idiot ze zvláštní.Nelogické prostředí a ovládání.Jestliže na noc vypínáte mobil,budík Vás ráno na 100% neprobudí.
Podtrženo sečteno - SHIT - z asie.

Ověřený zákazník VR MOBIL

Radek

Přidáno: 27. listopadu 2012

Zakoupeno v VR MOBIL

• kvalitní foto
  • výdrž baterie
  • baterie,zdá se,nevydrží udávanou dobu hovoru
  • při volání se vypíná - možná souvislost s bluetooth
  • zámek klávesnice

-koupil jsem ho pro udávanou výdrž baterie a cenu,bohužel se zdá,že zdaleka nevydrží udávaný čas hovoru.
Proto nedoporučuji

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dobrá
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Ověřený zákazník Hurámobil.cz

Přidáno: 25. listopadu 2012

Zakoupeno v Hurámobil.cz

• fotoaparát
  • velikost, není k němu dodáván datový kabel

vybrán z důvodu shánění tel. s dobrým fotoaparátem, ovládání složitější a tedy ze začátku chaotické
při tomto nákupu jsem podcenil jaký druh paměťových karet tel. bere + při dalším nákupu bych se zaměřil na dodáváné příslušenství - datová kabel by už mohl být u tak složitějšího tel. samozřejmostí

Zobrazuji 1 - 50 ze 76 recenzí [ 1 ] 2

Nokia 301 Dual