Samsung S5260 Star II

Android 2.3 (Gingerbread)
94 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v mobilTEL.cz

průměrný telefon stačí na běžné užívání

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• Velmi jednoduchý .telefon, přehledné menu,wifi
    • menší plocha u psaní sms

Měla jsem star I a s porovnáním s se star ii je stylovější,má funkce navíc wifi a také přehledné menu a dobrou ovladatelnost.

• , zakoupeno v F-mobil.cz

Verze operačního systému
Android 2.3 (Gingerbread)
94 g
Možnost paměťové karty

3" WQVGA dotykový displej Předinstalovaní klienti komunitních serverů (Facebook, Twitter) a Instant Messaging služeb Podpora Wi-Fi (b/g/n) FM rádio s RDS a 3,5 mm jack. 3" WQVGA dotykový displej

Podpora Wi-Fi (b/g/n)

FM rádio s RDS a 3,5 mm jack

K dipozici během února 2011

Star nyní s podporou sociálních sítí

Mobilní telefon Samsung Star II z vás učiní hvězdu vašeho společenského života. Díky rychlému dotykovému displeji s velice krátkou dobou odezvy a uživatelskému rozhraní TouchWiz 3.0 se snadno připojíte k sociálním sítím a službám pro přenos rychlých zpráv. Budete také moci procházet fotografie a hudební alba, takže váš zážitek z tohoto dotykového mobilního telefonu bude dokonalý. Prostřednictvím rychlejšího připojení WiFi s větším pokrytím zůstanete v sociálním kontaktu, ať se nacházíte kdekoli. Mobilní telefon, který všechny tyto funkce poskytuje, má navíc inteligentní a nadčasový design, takže zůstane stále stylový.

Snadný a rychlý plnohodnotný přístup k sociálním sítím

Společenské kontakty jsou důležitou součástí lidských životů. A protože lidé jsou mobilnější než kdykoli dříve, poskytuje mobilní telefon Samsung Star II řadu různých způsobů, jak se snadno připojit k nejrůznějším sociálním okruhům. Uživatelské rozhraní TouchWiz 3.0 nabízí zdokonalené funkce pro zasílání zpráv včetně nástrojů pro přímý přístup k sociálním sítím, integrovaného telefonního seznamu pro okamžité navázání spojení přímo z telefonního seznamu a aplikace Social Hub Basic, která umožňuje integrovat správu osobních informací a poskytuje také přístup k více účtům z jedné obrazovky.

Zážitek z intuitivního dotykového ovládání

Díky snadnému intuitivnímu ovládání a možnosti přistupovat k nástrojům pouhým pohybem prstu poskytuje dotykový displej bohatší uživatelský zážitek. Uživatelské rozhraní TouchWiz 3.0, které umožňuje snadný přístup k více funkcím, nabízí zážitek podobný smartphonu. Odesílání zpráv je velice jednoduché, zejména díky funkci Quicktype založené na technologii T9 Trace a rychlé a bezproblémové odezvě dotykového panelu typu C. Pomocí přizpůsobitelné a rozšiřitelné hlavní nabídky a nabídky na domovské obrazovce si můžete mobilní telefon přizpůsobit podle svých potřeb.

Produktivní práce na cestách

S tímto mobilním telefonem můžete zůstat produktivní i mimo kancelář. Díky funkci Exchange Active Sync budete mít s sebou na cestách vše potřebné, od e-mailů až po seznamy kontaktů a časové rozvrhy (tato funkce podporuje formáty MS Office 2007, PDF a TXT). Můžete pracovat s formátovanými dokumenty, aniž byste s sebou museli nosit počítač. Splňte všechny své úkoly a zároveň zůstaňte bez zavazadel a mobilní. Slovník vám pomůže s okamžitým překladem, což je skvělé při mezinárodních jednáních.

Mobilní vymoženosti, který zvyšují výkon

S tímto mobilním telefonem si budete moci užívat lepší možnosti připojení, přehrávání multimédií a rozšiřitelnosti. Jeho funkce sahají od bezdrátového internetového přístupu 802,11 b/g/n (WiFi) s vyšší rychlostí a větším pokrytím až po skvělý zvuk a umožňují příjemnější používání. Díky 3,5 mm konektoru na sluchátka můžete k tomuto mobilnímu telefonu připojit jakákoli sluchátka nebo přenosné reproduktory. Karta microSD, která je snadno přístupná z boční strany mobilního telefonu, poskytuje dostatek místa na ukládání všech vašich dat.

Zábava na dosah ruky

Tento mobilní telefon můžete používat nejen ke komunikaci, ale i k zábavě. Zbavte se stresu a dopřejte si trochu zábavy při hraní her, poslouchání hudby nebo fotografování s přáteli pro radost, ať jste kdekoli.

Specifikace:

Platforma

• Provozní frekvence GSM&EDGE: EDGE (850, 900, 1.800, 1.900)
  • Síť a data GPRS, EDGE
  • Operační systém Samsung
  • Prohlížeč Dolphin
  • Uživatelskému rozhraní TouchWiz 3.0
  • JAVA™ (MIDP2.1, CLDC 1.1)

Displej

• Pohotovostní režim až 1.000 hodin

Fotoaparát

• Rozlišení 3,2 Mpx
  • Digitální / optický zoom Digitální
  • Fotoefekty Ano (podporuje jen scénický režim)
  • Vývážení bílé Ano

• Hlasová schránka a hlasová pošta Ano

Zprávy

• SMS, MMS, Email
  • Prediktivní vkládání textu T9
  • Cell broadcast (lokální zprávy)
  • vCard / vCalendar

Paměť

• Uživatelská paměť 30 MB
  • Pamět na SMS 1.300
  • Položky v telefonním seznamu Dle paměti přístroje
  • Externí paměť Až 16 GB (microSD)

Správa osobních informací (PIM)

• Kalendář

Další informace

• Mobile Tracker Ano
  • Doteková obrazovka Typ C
  • 3,5 mm konektor na sluchátka
  • funkce Exchange Active Sync (podporuje formáty MS Office 2007, PDF a TXT)
  • Rozměry (VxŠxH): 107,5 x 54 x 12,4 mm

• Je odolný.
    • Má wifi.
    • Když mi nešel dotyk ale stačí čekat měsíc a mám funkčního mobila.
    • I spálenina se sama překryje a displej scelí.
    • Díky tomuto mobilu už kvůli mp4 ji nemusím kupovat nebo tu muziku dávat do servisu.
    • Paráda.
    • Music: You Win!!! Bejšovcová: You lose!!!
    • 22aa: 3:0
    • Lepší než novaj křáp s androidem.
    • Dlouhé čekání na samoopravu.

Sice oprava je sice dlouhá ale je to furt lepší než aby se displej sám neopravil jako u mp4.

• WiFi
    • výdrž
    • paměť
    • kvalita fotoaparátu
    • vzhled
    • displej

Mobil jsem používala dva roky, naposledy jsem jej měla v ruce před dvěma lety.
    Šlo o můj první dotykový mobil, který jsem kupovala v době, kdy jsem neměla ponětí o tom, co je potřeba na některé mnou používané aplikace a hlavně jsem hledala něco levného.
    Mobil mi vyhovoval až do chvíle, než jsem začala používat internet. Vzhledem k malé paměti mobilu mi vždy po pěti minutách na internetu posílal o hlášku o nedostatku paměti, což nakonec vedlo k tomu, že jsem vyměnila za v té době opravdu ve všech ohledech lepší.
    I tak si ovšem nemyslím, že na tu dobu, kdy byl dělaný jde o nějaký větší propadák, právě naopak. Hodí se hlavně pro lidi, kteří nepotřebují víc, než jenom mobil na volání a psaní sms.

• Vzhled
    • Ovladaní
    • Trvanlivost baterie
    • Internet
    • Seká se
    • Při zapojení sluchátek s mikrofonem vytačí občas kontakty

Celkově kvůli vzhledu, ceny a nabídky služeb - byl pro mne dostupny.
    Internet mi nenajel - malá kapacita
    Na základní funkce, fotoaparát super jinak jsem nic nevyužila.
    Teď bych už telefon nedoporučila, mám nový nokii lumia 530 a jsem sní spokojená
    Při příštím nákupu budu dávat pozor na recenze, kapacitu telefonu a příslušenství
    Jinak celkově splnil má očekávaní...

• Design
    • Seka se
    • Je pomalý
    • Nejde internet
    • Vydržel mi rok a půl pak odešel
    • V kapse se zapinal
    • Fotak ujde

Samsung uz nikdy!!!
    Ted mam lumii 530 a ten šlape jak po másle. Vim ze je to starý model ale furt se sekají ...

• Wifi
    • Lehce se poškrábe
    • NEKUPOVAT!!!

nekupovat je to šmejd

• Pro nenáročné
    • Vše co už bylo popsáno..

ROZHODNě NEKUPOVAT

• Má ho Asmus
    • Když ho vytáhnu na ulici všichni se smějou

Koupil jsem si ho na vyhození z okna ale přežil to musel jsem ho hodit pod 39 jak přijíždela k zastávce Zelená ta Karosa ho neštěstí rozjebala

• - Neseká se
    • - Foťák nic moc, ale je to už starý model co jse čekali
    • - Je honě věcí a nedostatků, ale je to fakt starý model

Tento mobil vlastní už 4 roky a chystám se koupit nový, ale chci o něm napsat aspoň recenzi jak mi posloužil.

• -Dobrý fotoaparát
    • -me se neseká
    • -pro nenáročné
    • -dobrý zvuk
    • -velká výdrž baterie
    • -špatný internet
    • -MALA PAMET!!!

Dobry pro nenarocne.Po roku mi porad funguje a to byl koupen uz pouzivany.Ale hodne veci mu chybí internet velice spatny...Jinak 50% :D :P

• sám se vypíná
    • malá paměť
    • občas přestane zobrazovat paměťovou kartu
    • když posloucháte hudbu ve sluchátkách začne volat na číslo, s kterým jste volali naposled
    • odemyká se v kapse a volá na různá čísla nebo píše SMS
    • když najedete na internet ukáže se vám nedostatek paměti
    • na YOUTUBE nejdou přehrávat videa
    • seká se
    • není CZ slovník
    • občas nezazvoní budík
    • když si nastavíte na vyzvánění písničku z paměťové karty uloží se i do telefonu
    • nemá android
    • rychle se zapatlá přední obrazovka
    • zadní kryt po čase začne odpadávat + rychle se poškrábe
    • špatně se na něj shání obal

Tento telefon bych si už nikdy nekoupila, po 2 letech používání mi přestaly fungovat všechna tlačítka. Rozhodně NEDOPORUČUJU!!!!