Samsung i8000 Omnia II

Samsung i8000 Omnia II Ruby Red - Kapesní komunikátor stylu iPhone ve stylovém černočerveném barevném provedení (Ruby Red), 3.7" displej (480x800 bodů), pětimegapixelový fotoaparát a vestavěná GPS navigace (podpora A-GPS), 256MB ROM + 2GB paměti a... celá specifikace

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

Recenze Samsung i8000 Omnia II

65% (255)
17% (65)
8% (32)
3% (12)
6% (26)

Jsem pomerne stastnym majitelem tohoto technologickeho zazraku. Za cenu okolo 10k to jeste jde, mohu doporucit, nebudete zklamani. Pokud clovek neni pravdu velky fanda, tak se dle mne investice do "konkurencniho" HTC HD2 nevyplati (tim nechci delat Samsungu reklamu, ale i kdyz tento stroj obsahuje p... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Všechny recenze Samsung i8000 Omnia II

Přidáno: 3. května 2013

• poměrně slušný design
  • dobrý zvuk při telefonování
  • Skoro vše:
  • neskutečně pomalý
  • mizerná odezva displeje a obecně všech reakcí
  • nabíjecí konektor nahoře (při nabíjení a telefonování hodně nepohodlné)
  • hodně špatná sw klávesnice
  • snad každá obrazovka v telefonu má jiný vzhled a styl
  • aplikace instalovatelné jen přes PC

Velmi nepovedený telefon. Dnes už zastaralý, ale i Nokie podobného ročníku řady E, nebo N byly výrazně lepší, rychlejší a s logičtějším ovládáním. Dobrý je snad jen zvuk při telefonování.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dostačující

Přidáno: 3. března 2013

nevím proč tady kdosi paušalizuje jestli Windows do mobilu patří nebo ne. Někomu sedí a někdo ma telefon pouze na hrani tak používá zelenou popelnici (většina plánovaných novinek na rok 2013 je plánována na windows platformách. Omnia II je skvělej telefon

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Dostačující
Michal A.

Michal A.

Přidáno: 2. března 2013

• Svižný
  • Windows Mobile 6.5 PRO
  • Dá se lehce flashnout :-)
  • Skončila podpora Marketplace :-(

Prostě skvělý telefon nedá se nic vytknout až na to že má slabši baterii a skončila podpora Marketplace doporučuji všem fanouškům Windows!

Mikajla

Mikajla

Přidáno: 26. srpna 2012

• Fotoapát
  • Hudební přehrávač velmi hlasitý!
  • Špatná viditelnost venku
  • Pomalý Internet ale jen Explorer Opera Internet skvělá
  • Někdy se sekal ale to bylo podle mě malou pamětí(měla jsem ho vždy nacpanej blbostma)
  • Baterie(když ho používáte pořád musíte ho nabíjet každý den)

Telefon jsem si koupila ne nový ale za těch 5měsíců co jsem ho měla byla jsem spokojená i když se často sekal a byla špatná viditelnost venku.Hudební přehrávač je přímo dokonalý protože hraje strašně hlasitě a to je bomba.Docela mi trvalo než jsem se s ním naučila ale všechno chce čas.Podle mě je to dobrý telefon nejvíce na něm se mi líbil hudební přehrávač protože byl hlasitý a když jste na něj najeli byla každá píseň barevná úplně jinak.

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
cvesspy

cvesspy

Přidáno: 13. července 2012

Velice dobrý telefon vhodný pro každého.

Přidáno: 10. července 2012

(Upraveno 10. července 2012)

• vše

• zamrzání
  • pomalé reakce
  • složitější ovládání
  • nutná občasná restartování
  • nekvalitní fotky a videa

Kdybych si měl před dvěma lety vybrat znovu, tento mobil si už nikdy nevyberu. Windowsy prostě do mobilu nepatří.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Špatná
Hodnotím se jako: Běžný uživatel

pokročilý

Přidáno: 30. prosince 2011

(Upraveno 27. března 2012)

• Výdrž baterie
  • Rozvrtanost

Je to křap

Přidáno: 14. prosince 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• všechno je uplně v pořádku nanic si nemůžu stěžovat

Přidáno: 29. listopadu 2011

• display
  • kvalita
  • design
  • zamrzání systému
  • paměťová karta pod krytem
  • žádný prohlížeč plně nepodporuje Flash
  • nedostatek kvalitních a originálních aplikací

Telefon jako takový je po všech stránkách výborný. Display je parádní, hardwarová výbava je dostačující (mezi WM telefony až nadprůměrná) a fotoaparát skvělý. Jedinou slabinou/výhodou (záleží na úhlu pohledu) je WM 6.5 - Samsung jej sice velmi upravil, ale jádro je pořád stejné. Systém zamrzá, aplikací je čím dál tím méně a vždy se objeví nějaká ta chybka. Jedním z pravidel pro koupi byla co největší použitelnost přístroje na Geocaching - jakožto autonavigace je výborný, jakožto občasná turistická navigace dostačující a jakožto čtečka listingů, no dejme tomu, vcelku dobrá. Nicméně telefon je to velmi slušný, kvalita zpracování je po všech stránkách bezvadná, a tak pomineme-li OS jedná se o velmi dobrý přístroj, který vám nahradí několik jiných "krabiček".

Samozřejmě že kdyby se nějaký smartphone vybíral dnes, sáhlo by se po něčem s Androidem, ale v dobách uvedení konkrétně tohoto telefonu ještě nebyl Android tak slavný.

Dan Patočka

Dan Patočka

Přidáno: 4. listopadu 2011

• Amoled display
  • wifi
  • Divx
  • Windows mobile(už bych nikdy nechtel)
  • časte zamrzání systému
  • pomalý

Jsem s tímto telefonem plus mínus spokojen ale nesedí mi Windows mobile ( je na nej málo aplikací oproti Androidu) chtelo by to lepsší procesor a hlavně pamet ram. Zdá se mi že i když instaluji aplikace třeba do Moje uložistě tak to pořad zaplnuje Hlavní uložiste a tím pádem se toho tam moc nevejde. Přehrávání videi je celkem dobre . S fotoaparatem jsem velmi spokojen. Akorad s GPS mam problemy že mi docela dlouho trvá než se připojí k Satelitum.

lukop

Přidáno: 10. září 2011

(Upraveno 10. září 2011)

Zakoupeno v Aukro.cz

• Display - AMOLED, perfektní resistivní dotykový displej, rychlý procesor a krásný foťák.. Jako zobrazovací zařízení - skvělé, jako telefon už trochu horší..
  • Prostředí Samsung ve Windows - spoustu nedostatků hlavně v možnostech nastavení, nemožnost zvolit vyzvánění k jednotlivým kontaktům a spoustu dalších nedostatků.. Nefunguje správně rotace obrazovky, odemčení kláves při příchozím hovoru - velká mocha (masařka) :o)

Ve srovnání s tím co jsem měl předtím - Neonode N2 - musím říct že jako telefon se mnohem lépe osvědčil N2 :o) Ale je to daň za neomezené možnosti "smartfounů" stupidpfounů :) Ještě jsem chtěl ale dodat že spousta věcí jde "opravit" množství aplikací které jdou sehnat - díky Windows Mobile!

Jiří

Přidáno: 25. srpna 2011

• velký displej
  • relativně dobrá softwarová vybavenost
  • dnes již poměrně příznivá cena
  • Kvalita
  • výdrž baterie (alespoň u mého kusu)

S telefonem jsem byl spokojen do doby, než se vyskytla porucha nabíjení baterie. Vzhledem k tomu, že telefon vydržel nabitý tak den, pokud se s ním nepracovalo, byl pro mě už prakticky nepoužitelný.
Další neblahá věc, která mě s tímto přístrojem potkala, byla nepřesná reakce na dotyky displeje, který nešel za žádnou cenu zkalibrovat.
Pokud bych měl tedy znovu volit telefon, pravděpodobně už by to nebyla Omnia II, ale je to tím, že jsem pravděpodobně narazil na špatný kus.

Přidáno: 15. srpna 2011

• pěkný design, hezký čitelný display
  • neustálé zamrzání telefonu při spuštění více aplikací najednou

po předchozím Apple Iphone II velké zklamání.

Michal

Michal

Přidáno: 6. srpna 2011

• Ostrý displej a pěkné barvy.
  • Celkem slušné fotky, když je přiměřené osvětlení.
  • Zamrzávání telefonu.
  • Celková rychlost je strašná!
  • Malá citlivost navigace.
  • Malá hlasitost i na max.
  • Stylus není integrován do těla přístroje.
  • Pomalý internet.
  • Malá velikost RAM!!

Telefon je neskutečně pomalej!!! Když ho nataktuji na 900MHz, je to lepší, ale zase padají některé aplikace. Takže troška výkonu navíc za cenu nízké stability. Rozchodit navigaci je celkem umění a dost malá citlivost GPS modulu. Velikost paměti RAM je žalostně malá, tak kolem 80-90Mb při prvním zapnutí - po přidání pár nutných aplikací pro správný chod přístroje tak 60Mb. Za týden používání jsem na 30Mb a je nutný restart! Celkově složité ovládání. Rozhodně tento přístroj NEDOPORUČUJI!!

Ověřený zákazník Český-mobil.cz

Standa

Přidáno: 9. července 2011

(Upraveno 9. července 2011)

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• dobrý výrobek za dobrou cenu
  • operační systém Windows mobile
  • kapacita vnitřní paměti 16 GB
  • Navi Pack
  • občas se software tzv. kousne
  • méně aplikací oproti systému Android

kdo je zvyklý na Windows mobile bude spokojen, naopak kdo má rád novinky, nové technilogie, moře aplikací a nevadí mu vyšší pořizovací cena, ten raději sáhne po přístroji s OS Adroid

Petr

Petr

Přidáno: 2. července 2011

• Pomaly start Windows Mobile, obcas nutny restart, mohlo by byt vic RAM, obcas pomalejsi reakce

Je to muj prvni Samsung a telefon s dotykovym displejem. Chvili jsem si zvykal na dotykovy displej. Telefon mam pres rok, jsem s min spokojeny, premyslym o Iphone4 nebo novem Iphone s OS5. ROZHODNE DOPORUCUJI.

Přidáno: 7. června 2011

Jak již bylo ve spoustě zdejších recenzí řečeno, systém je pomalý a to tak, že velmi. Stylus, který se houpe na šňůrce je tragický a chápu ho jako silně nekonalý prvek. Bohužel je nezbytně nutný pro ovládání většiny aplikací, které prstem prostě ovládat nemůžete. Display je poměrně dost necitlivý a stylusem jsem ho za pár měsíců běžného používání poměrně dost poškrábal, ačkoliv jej používám šetrně. Celé zpracování systému a související ovládání chápu jako často nesmyslné a v první řadě naprosto neefektivní, což považuji za jeden z největších nedostatků.
Kdybych se měl zmínit o foťáku, v kvalitě bych problém neviděl. Co je ovšem tragické je odezva a celá reakční doba...ostatně to je stejné v celém telefonu.
Kdo zde píše, že se jedná o super telefon, který si uživatel neumí pouze nastavit, tak prosím. User friendly rozhodně není. Ve své ceně má myslím silnou konkurenci, která umí nabídnout víc

Majšl

Majšl

Přidáno: 1. března 2011

(Upraveno 1. března 2011)

• display(barvy,rozlišení)
  • fotoaparát(částečně)
  • docela zajímavý vzhled
  • rychlost telefonu
  • windows mobile(u tohoto mob. nevýrazné)
  • velká poruchovost

Byl sem vlastníkem tohoto mobilního telefonu a moc překvapen sem nebyl... Před I8000 Omnia II sem měl Samsung I8900 a s osmitisícovkou se nedá srovnat. Díky Symbianu S60 je i8900 rychlejší a na aplikace dostupnější... Má o 3Mpx lepší fotoaparát, kvalitnější display, větší interní pamět, a celkově "hezčí"... I8000 má sice relativně hezký display ale při menším otřesu mi ihned praskl. A to byl jeden z hlavních důvodů proč sem se tohoto mobilu zbavil... Nebyl sem totiž jediný kdo s tímto telefonem měl takové zkušenosti... Citlivost displeye však neni jedinou nevýhodou tohoto telefonu.. Kromě toho že je telefon v "základu" pomalý tak potřebuje častou reinstalaci softwaru kvůli častému zamrznutí... Vzhledem k ceně tohoto telefonu bych raději zvolil výše zmíněnou I8900 nebo klidně i Nokii N97(mini)...:-/

Soter

Soter

Přidáno: 25. ledna 2011

(Upraveno 25. ledna 2011)

• Super!Pozor telefon len pre fajnsmekrov .Kto tu dava slabe hodnotenie tak nepozna alebo nevie obsluhovat omniu 2.Je to vsetko v rucickach.Fotak a video ten sa da nastavit k dokonalosti.Zamrza a je pomaly system blbos,staci nastavit procesor a facha.Bateria ohromna vydrz mal som ine dotikace, 1 den a konec, baterka v cudu tooo Omnia 2 ak na nom neblbnete v poho aj 5 dni.Ze na slniecku slabota displej ha ha ha staci nastavit a zase to ide.Treba trosku citat prirucky a googlovat az nieco napisem!S pozdravom Omniak.
  • Ništ

No proste super

Petr-Feďor

odborník

Petr-Feďor

Přidáno: 14. ledna 2011

• velký super amoled displej (skvělé barvy)
  • vybavenost od wifi po gps atd.
  • systém winmobile
  • odemikání nic moc
  • funkce tlačítka : zpět je podivná
  • nemá automatické čištění paměti ram a vypínání nepoužív. programů.

Mobil mam již dlouho a mohu jen doporučit využívám všech jeho vlastností a jdou skvěle. Doma zapnu wifi a prohlížení a celkově propracované prostředí prohlížeče je ok. Možnost nahrání jakékoliv mobilní navigace a používání jako plnohodnotné navigace funguje skvěle. MOžnost rozšiřování aplikací her atd. zdarma pomocí internetu a funkce marketplace. Mikrofon a reproduktor na skvělé úrovni. přehrávání filmů na super amoled displeji je dokonalé. foťák mi přijde trochu slabší oproti ostatním telefonům co vlastním,( o mnoho lepší je sonyeric.) ale od starších verzí samsungu fotí opravdu dobře. Menu je přehledné a jednoduché. Já osobně mam baterii která vydrží minimálně týden při běžném volání, ale když člověk nechá zapnutý bluetooth wifi a nebo nejhuř gps. tak opravdu vydrží tak do 2dnů. Co je špatně udělané je tlačítko zpět - tato funkce nepracuje jak má a místo aby vás posunula o krok naspět tak vás vyhodí třeba uplně na začátek. Další co je špatně je mazání procesu z ram paměti proto je tu psáno hodně o zasekávání telefonu a podobných problémech. Telefon sám neumí vypnout zaplé aplikace a vyčistit si pamět pro další úžíváni a když je toho moc tak se kousne není to často ale pokud si to člověk sám občas nevymaže tak se to stává. Jakoukoliv aplikaci zapnete a pak z ní vylezete tak je pořád otevřená v ramce a je potřeba v: nastavení-nastavení paměti-paměť RAM , vymazat běžící aplikace. Jinak telefon nemá chybu.

Ověřený zákazník Allmobil.cz

Janků Ľubica

Přidáno: 24. prosince 2010

Zakoupeno v Allmobil.cz

• dodnes jsem zboží neobdržela

nevím jestli bych mohla někomu obchod doporučit

Stanislav Tomáštík

Přidáno: 21. prosince 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Obchod proběhl rychle a standartně.

THF

Přidáno: 14. prosince 2010

Zakoupeno v Digipartner.CZ

• Všechno ;)... rychlost, tvar, vybavenost.
  • Některé trochu moc graficky přeplácané položky Samsungem customizovaného SW telefonu (bublinové SMS apod.)

Super telefon.

• pomalost systému
  • zamykací systém
  • absence zasunovacího stylusu
  • polovina aplikací od Samsungu a polovina od WM
  • občasné zatuhnutí a přeskakování

Tento telefon jsem si pořídil již po jeho uvedení na český trh. Nyní je to zhruba půl roku, co ho vlastním a za tu dobu se s Vámi můžu podělit o praktické poznatky, dle kterých se sami rozhodnete, jestli telefon pořídit, či nikoliv.

Jako plus bych hodnotil určitě fotoaparát, ten je v tomto přístroji na velmi slušné úrovni a jak jsem četl v některých recenzích, že nelze vypnout zvuk, není to pravda, zvuk vypnete tak, že zvolíte profil ticho.(jednoduché, že)
Dalším plusem je dle mého názoru Kalendář a jemu podobné aplikace. Nikdy jsem neměl telefon s tak pěkně a efektivně zpracovaným kalendářem.
Dalším plusem je pro mě možnost nastavit si na plochu spoustu různých miniaplikací, tuto možnost však nabízí řada dalších konkurenčních přístrojů.

Z hlavních nedostatků bych vyzdvihl pomalost celého systému, a to i přes chvástání se výrobce, že je telefon díky osazení rychlého 800Mhz procesoru jeden z těch rychlejších.
Dalším nedostatkem je pro mě celkově prohlížení webových stránek a rychlost na internetu, je dle mého názoru až šílená, že jsem se rozhodl internet v telefonu nevyužívat.
Dalším neduhem je systém zamykání klávesnice, kombinovaný s tlačítkem na boku. Naprosto nevyhovující řešení.
Nepřítomnost zasunovacího stylusu je další věcí, která naštve, o to víc tehdy, když zjistíte, že v telefonu je cca. polovina aplikací naprosto nevhodná pro ovládání prsty( většinou se jedná o aplikace Windows Mobile).

Abych to shrnul, tak tento telefon má v dnešní době jistě daleko lepší konkurenty, ale i tak, pokud jste nenáročný uživatel, tak si myslím, že Vám tento telefon poslouží.

Přidáno: 15. listopadu 2010

Mildik

Mildik

Přidáno: 15. listopadu 2010

• Perfekt funkce,přijatelná cena,perfektní obraz displeje.
  • Náchylnost poškrabání displeje

Fajn mobil, jak pracovně,tak na surfování.

Přidáno: 12. listopadu 2010

• programové vybavení
  • foták

Doporučuji, výborný mobil za slušnou cenu.

Jarda19063

Přidáno: 5. listopadu 2010

• nabitý funkcemi
  • někdy složitější nalezení nastavení

schopný multimediální komunikátor

DD

DD

Přidáno: 20. října 2010

• Spousta aplikací a možnost si telefon přispůsobit ke svému obrazu.
  • Plastový kryt celého telefonu
  • Pořád zapatlaný telefon

Telefon mám asi 2 týdny a jsem spokojený, jako nenáročnému uživateli, který využívá software WM 6,5 mě nemůže nic chybět. Mám verzi 16 giga a kartu 8 giga, takže místa v tekefonu je docela dost. Telefon se mě nekouše a existuje i aplikace, která někomu jak tu psali chybía to je baterka. S touto aplikací telefon svítí hodně a při zhasnutí světla je to paráda. V autě mám sice navigaci,a le občas jsme vyzkoušel i navigaci v telefonu - Sygic maps 10 a navigace funguje zcelas parádně a dle čp.

Ladislav

Ladislav

Přidáno: 13. října 2010

• a to je tak vše.
  • 5MP foťák (hrůza)
  • Windows mobile
  • Reakce na dotyk
  • Internet
  • Při přehrávání filmu moc velký kontrast

Jsem rád že ten telefon už nemám :) měl jsem ho 4 dny a už nikdy!! Fotky jsou na nic fakt děsný Samsung Jet fotil o dost lépe. Internet to je o nervy v opeře posunete stránku a čekate3-4 vteřiny než sjede dolu. Na filmy se vubec nehodi má tak velký kontrast že to je až hnus na mobilu.. Za tu cenu si radši kupte třeba Nokii C6 třeba neříkám že je nejlepší ale lepší než omnia 2 určitě.

Richard Ševčík

Přidáno: 7. října 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Produkt na aukci odpovídal popisu prodávajícího,byl v perfektním stavu.
  • Tento komentář neberu jako nevýhodu spíš jako postupné seznámení s jiným tipem mob.telefonu: dřív jsem používal NOKII,Samsung má v mnohém jinak nastavené ovládání prvků,seznamuji se také s ovládánín pomocí dotykového displeje.

Hledal jsem spojení pro svou práci PDA a mob.telefonu a doufám, že mi tento typ umožní využít veškerých nabízených možností.
Velmi kladně hodnotím i aukci samotnou-byla to moje první akuce a měl jsem z ní trochu obavy.

Evais

Evais

Přidáno: 28. září 2010

• skvělý display
  • výdrž baterie
  • přehrávání hudby a videa
  • možnost GPS navigace
  • zamrzání systému
  • stylus se nedá zasunout do těla telefonu
  • mizení kontaktů

U smartphonu jsem samozřejmě očekávala nějaký ten restart, ale ne při běžném používání jako je telefonování nebo poslech hudby.Mám tento telefon něco přes měsíc a už se mi stalo několikrát, že mi zatuhl při vyžáčení čísla!!!!! Což považuji za největší mínus.Neumím si představit čekat na restart telefonu, když potřebujete např.zavolat sanitku.( naštěstí jsem ji minule volala se svým starým telefonem)
Navíc se mi stává,že v kontaktech z čista jasna nenajdu kontakty,které v telefonu ( nebo i SIM kartě mám.) Někdy pomůže restart, někdy ne a kontakty se zas objeví časem....
Z toho mi vyplýva,že jako multimediální telefon, skvělá věcička,
ale pokud potřebujete nebo se chcete spolehnout na telefon v nouzových situacích, tak si ho nepořizujte.

Javo26

Javo26

Přidáno: 21. září 2010

(Upraveno 14. července 2012)

• Displej
  • Telefon vibruje po přijmutí SMS a to až do doby, než zmáčknu tlačítko pro ukončení hovoru
  • Telefon nevyzvání, když mi někdo volá
  • Pořádně neupozorní při vybití baterie
  • Windows 6.5

Hledal jsem telefon, který by měl slušný fotoaparát, dobrý operační systém, několik miliónu barev, svižnost a to všechno za co nejmenší cenu - našel jsem. Tento telefon je jednoduše dokonalost sama. Po víc jak měsíci používání jsem nenarazil na žádný zádrhel či chybu a jestliže narazíte, tak lehce se dají najít fóra, kde vám poradí a tak vyřešíte většinu problémů, jelikož oblíbenost je opravdu velká. Omnie se hodí jak na práci, tak na zábavu, cestování (obsahuje GPS), sledování filmů a další. Takže mohu doporučít s čistým svědomím a doporučuji co nejdřívě koupit fólii na displej,která stojí okolo 100Kč, ale chrání skvěle a tužka klouže po displeji o něco líp.
Oprava: Po několika měsících jsem narazil na chyby zmíněné v části proti, řešením je Hardwarový reset, ale to je poměrně drastické řešení. Dále telefon pořádně neupozorní, když dojde baterka a není moc příjemné, když to zjistíte, až vám někdo volal, apod.
Teď jsem narazil na další věc, OS Windows 6.5 je maximálně na 2 věci. Nejde ani updatovat na 7.5, ptal jsem se i specialisty a prostě by to odpálilo mobil. Doteď lituju, že jsem za to kdysi da skoro 9 litrů, strašná blbost.

Výdrž baterie při aktivním používání: Jeden den
Hodnotím se jako: Běžný uživatel
Viditelnost displeje na slunci: Výborná

Martyn25

Přidáno: 20. září 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Vše proběhlo bez jakýhkoliv komplikací.
  • Popis předmětu odpovídal realitě.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 20. září 2010

Zakoupeno v Electro World

• Má snad vše na co si můžete vzpomenout :o)

Je úžasnej

Rybář

Přidáno: 27. srpna 2010

Zakoupeno v Digipartner.CZ

• Velký kvalitní displej, množství aplikací pro WM, prohlížeč Opera, 3,5mm jack pro sluchátka, vestavěná GPS a Google maps.
  • Měkké pouzdro v příslušenství, náchylný povrch LCD na poškrábání, nutno ihned opatřit ochrannou fólií.

Předchůdce Samsung Galaxy s operačním systémem Windows Mobile 6.5 s 3,7" odporovým AMOLED displejem (Galaxy již OS Android a kapacitní AMOLED displa). Starší ale povedený model dotykového přístroje pro univerzální použití v kanceláři i na cestách (GPS), přehrávač hudby MP3 i videa 480x800 MP4. Možnost instalace dalších aplikací. Cena opravdu vzpovídá kvalitě i když je již na trhu nástupce (Galaxy, cena okolo 12tis. Kč) svoji příznivce stále má.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 13. srpna 2010

(Upraveno 13. srpna 2010)

Zakoupeno v Electro World

• výkon
  • navigace
  • pohybový senzor
  • displej

doporučuji , patří mezi to lepší na trhu

Robert

Přidáno: 8. srpna 2010

• cena a výkon
  • zatím nic

ok

Bany

Bany

Přidáno: 27. července 2010

(Upraveno 27. července 2010)

• Design
  • Cena - 9tis.
  • HW schopnosti telefonu - 800 MHz,...
  • Výdrž baterie - 3 dny
  • Foto funkce - 5mpx; pěkné fotky
  • občas pomalejší reakce ale nic hrozného

Tento telefon jsem vlastnil pouze krátce. Krom chvilkově pomalejších reakcí se mu nedá nic dát jako mínus.
Prodal jsem jej z jediného důvodu. Byl to můj první telefon s Win.Mobile a ten syst. mi nesedl
Velice se mi líbí jeho vzhled. Po stráncevzhledu syst. díky úpravě Samsungu jsem byl také spokojený. Co mě ale překvapilo bylo focení. Za denního světla dělal fotky naprosto dokonalé.
Rychlost telefonu byla celkově dobrá, ale občas něco zaskřípalo např. při spuštění více aplikací. Kamarád co má W.M. už pár let nemohl věřit vlastním očím, že může být WM tak plynulý. Takže na ten syst. si s tím telefon zřejmě poradil.
Co bych chtěl ale zdůraznit byla výdž baterie. Jediný dotikáč který mi vydržel déle byl Samsung S5230 ale ten nemé zdaleka takovou výbavu a HW jako Omnia II. Nebyl problém telefon nabíjet až po třech dnech. Samozřejmě pokud jsem se nedíval na DivX videa...
Všem kdo je zvyklí na Win.Mobile ho mohu doporučit.

Lady_Marmelade

Lady_Marmelade

Přidáno: 20. července 2010

(Upraveno 31. července 2010)

• dotykový displej
  • gps
  • Wifi
  • snadno se ušpiní
  • špatná viditelnost na slunci

Tento mobil jsem si měla možnost ozkoušet, Omnii vlastní kamarád. Bohužel i on sám si velmi stěžoval na špatnou viditelnost na displeji kvůli sluníčku - nedá se pak napsat ani sms, také co jsem vypozorovala, bylo to, že se displej velmi rychle zanese nečistotami a zůstávají na něm zřetelné otisky prstů, takže je lepší používat stylus. Co se týče vybavení, je podle mého názor Omnia nadprůměrně vybavená, dobrý fotoaparát, funkce WiFi, která je v dnešní době užitečná, neboť mnoho nakupních center nabízí internet přes Wifi zdarma, takže se vyplatí ji mít v telefonu. Operační systém je také výhodou, Gps je spolehlivá. Bohužel kamarádovi mobil upadl ze stolu a jaksi se rozbil, asi nárazem se uvnitř něco poškodilo. Říkal, že už by si tenhle mobil znovu nekoupil a dal přednost Nokii.

Lusinka

Lusinka

Přidáno: 13. července 2010

• navigace!!!
  • časté sekání softwaru

Telefon vlastním půl roku, s funkcemi jsem spokojená,ale pár věcí bych tomu vytkla. Dost často se setkávám s tím, že se mi mobil sekne. Jediná věc, kterou vytýkám, zybtek ideální, naprosto vyhovující, mobil splnil všechny mé přednosti a má vše, co jsem od cool mobilu čekala od Mp3 po navigaci. Vlastně jsem si jej pořídila kvůli navigaci. Dál už nemám co vytknout. Mobil bych doporučila všem lidem, kteří čekají od mobilu maximum, protože to právě samsung omniaII splňuje

15kaplan

• Windovs
  • vydrz baterie
  • dobré doteky
  • nezasekava se

jak zde hodně lidí píše že je pomalý nebo se zasekává tak to není pravda. mam ho asi dva a pul roku a jiny bych si nevybrala. jsem s ním maximálně zpokojená. a nikdy se mi nezaseknul a skoro se nepatlá. má taky velice veliký displej. tento telefon bych určitě doporučila

MotoBob

MotoBob

Přidáno: 29. června 2010

• Vzhled a použité materiály
  • Velký Amoled displej
  • Reakce dotykového displeje
  • Skvělý HW (1GHZ procesor)
  • GPS
  • Windows Mobile 6.5
  • Slušný 5MPX fotoaparát s dvoj-diodovým bleskem
  • Slot na paměťové karty MicroSD HC
  • Certifikace pro přehrávání AVI
  • Občasná rychlost
  • Časté záseky
  • Nestabilní systém
  • Bez fólie telefon nemá budoucnost
  • Výdrž baterie
  • Paměťová karta pod baterií
  • Kvalita natáčeného videa

Skvěle vybavený telefon, který bohužel trpí občasnými záseky a softwarovými chybami. Když si na ně ale zvykneme, máme počítač/telefon/PDA/GPS v jedné krabičce. ;-)

filipsako

filipsako

Přidáno: 26. května 2010

• gps - velmi dobře reaguje (záleží na navigačním softwaru)
  • 5 mpix foťák - na telefon velmi slušné foto
  • operačn systém
  • občas trochu složitý
  • nemá místo pro dotykouvou tužku
  • málá základní paměť(2GB)

Telefon mám již týden a jsem vcelku spokojený, velký displej je opravdu znát na přehrávání videí i co se týče použití mob. jako gps. V předchozích recenzí uživatel hodnotil pomalou gps, ale stím nemohu souhlasit, protože záleží na softwaru. Co se týče zaseknutí telefonu,tak se tomu přátelé nemůžeme divit, jelikož takovéhle tipy telefonu jsou již mini Pc, a komu se Pc občas nekousnul když jsme po něm chtěli mnoho??!! Fotoaparát dostačující a komu se nezdá, tak ať si koupí klasický fotoaparát:-) Mno sice jsem psal že je složitý, ale myslím si že počítače jsou složité a kdo si neví rady s PC tak ať si koupí nějaký velmi obyčejný telefon. Malinko mě mrzí základní paměť 2GB ale tu dnes za pár kaček rozšíříte na kolik chcete. Přátelé pokud se rozhodujete koupi tohoto telefonu tak neváhejte, protože si myslím, že je to dobrý kousek a nebojte se samsungu, protože už to není co to bývávalo:-)

Přidáno: 15. května 2010

• Jsem překvapena tím, co zde píšeš o baterii. Já používám wifi i bluetoth, jsem celý den připojena přes GPRS a baterie mi vydrží minimálně 5dní, když méně telefonuji tak i přes týden, právě výdrž bych hodnotila jako překvapivou, nikdy jsem neměla tel s takovou výdrží baterie.
  • pomalý software

průměrný telefon

rusi

rusi

Přidáno: 14. května 2010

• dobrý foťák, dobrý kapesní přehrávač, poměrně výkonný, 3,5 mm audio jack
  • slabá výdrž na baterii, velmi krátká výdrž při Wi-Fi nebo 3G, ve 3G se často kousne a restartuje, displej sice vypadá slušně, ale bohužel je jen odporový

Když bych se podíval na specifikace telefonu, očekával bych poměrně výkonný a funkční stroj, bohužel realita je taková, že na jedno nabití nevydrží ani den, a to ani při sníženém jasu pod polovinu, při komunikaci přes WiFi či 3G jsem rád, když vydrží alespoň 2 hodiny. Fotky jsou velmi kvalitní, ale z neznámého důvodu mi nefunguje Geo Tagging. Nhrané video vypadá taky velmi dobře, i přesto, že je to v 720P stále i obyčejný kompaktní foťák od Fuji nahrává líp i v podstatně nižším rozlišení. Rozhodně si ale myslím, že v případě tohoto telefonu funkce Face Detection a Smile Detection, příliš nefungují. Celkově vzato, dobrý fotomobil, špatný windowsphone.

Ověřený zákazník 1nakup.cz

Václav Lipavský

Přidáno: 6. května 2010

(Upraveno 6. května 2010)

Zakoupeno v 1nakup.cz

• Spousta funkcí od Microsoftu (nejen Office, ale například MyPhone, který může posílat každý den na Microsoft polohu telefonu a ze svého Live účtu jej můžete vystopovat nebo jen synchronizovat...)
  • Office PowerPoint funguje i s animacemi
  • Office Excel obsahuje většinu funkcí (fx) počítačového Excelu
  • Office podporuje i nové Office 07 formáty
  • Adobe Reader
  • Wi-Fi
  • GPS (bez navigačního softwaru, ale je kompatibilní s Google Maps, fotoaparátem...)
  • Široká podpora video a audio souborů
  • Lze procházet soubory (aplikace Soubory), i skrytými a systémovými (aplikace Průzkumník souborů)
  • Pěkné pouzdro a pero, miniUSB kabel se síťovým a USB výstupy.
  • AMOLED displej
  • Velice kvalitní 5 Mpx fotoaparát
  • Překlápění obrazu (na všechny 4 strany)
  • Velká nastavitelnost ohledně výdrže baterie
  • Automatické nastavení času, MMS a internetu podle SIM (operátora)
  • Občas se kouše
  • Zničehonic přestalo fungovat vyzvánění (Windows nenašel soubory) a Samsung mi doporučil pouze tvrdý restart do továrního nastavení
  • ORC (rozpoznávání textu z fotografie nezná české kódování)
  • Neobsahuje navigační software (alespoň u mého přístroje)
  • Ta slavná "kostka" je docela k ničemu
  • U xT9 nejde vypnout diakritika (zprávy obsahují místo diakritiky otazníky - dá se vypnout u nastavení zpráv použitím Unicode, tím se ovšem zredukuje počet znaků v SMS z 160 na 70)
  • Odstrčené JAVA aplikace
  • Přednastavené staré verze Opery a Facebooku nelze aktualizovat, je potřeba nová instalace a stará a nová verze se vyskytují v mobilu současně (škoda místa)
  • Office Word je spíše Poznámkový blok, co umí tučné písmo, kurzívu a odrážky, nic víc
  • Windows Update není Samsungem v ČR podporován
  • Stav baterie je ukrytý složitě v nastavení (doporučuji stáhnout aplikaci Batti)
  • Chybí aplikace pro použití blesku fotoaparátu jako svítilny

Omnia je díky Windows Mobile podobná svými funkcemi jednoduchému Windowsu. Občas zčerná obrazovka a pomůže pouze vypnutí a znovuzapnutí. Jednou jsem musel přístroj uvést do továrního nastavení (viz PROTI). Přes to všechno jsem s přístrojem spokojen, v 95% plní svou nadprůměrnou funkci. To za ty malé zádrhele stačí. Mrzí mě nemožnost odinstalace nepotřebných aplikací (virtuální hod dvěma kostkami, staré verze Opery a Facebooku, qik pro sdílení videí na internetu - k tomu slouží i MyPhone rovněž nainstalovaný, Internet Explorer, RSS Reader).
Přese všechno lze do mobilu dostat spoutu užitečného a lze ho přizpůsobit obrazu svému. Dávám tedy 80%.

MaxiRofl

• Gps a Wi-Fi
  • Bluetooth
  • Fotak 5 mpx
  • Přehrávání mp3

Tento mobil s dotykovým displayem Samsung i8000 omnia má skvělé funkce. Můžete se těšit třeba na bluetooth, mp3 přehrávač, super fotak 5 mpx, a další potřebné funkce dobrých mobilů. Tento super mobil samsung stojí od nějakých 8000 korun až do 12000 korun. To je asi nejvíc co jsem viděl na trhu. Jinak jsou i dražší prodejci, kteří chtějí na tom hodně vydělat. Má tedy dostykový display, mě se na dotykovém display špatně pracuje, nemám to rád. Ale jsou i lidi, kteří na tom umí suprově, zase ale pak ne na klavesovým mobilu. Samsung i8000 omnia ll je oblíbený téměř po celé republice, říkám to , proto že ho má už většina mých kamarádu a i někteří příbuzní. Doporučuji i z hlediska možnosti wi-fi a gps navigace. Na tomto telefonu se pořádně vyblbnete.

Zobrazuji 1 - 50 ze 90 recenzí [ 1 ] 2

iGet Blackview V3