Recenze Samsung i8000 Omnia II

Jsem pomerne stastnym majitelem tohoto technologickeho zazraku. Za cenu okolo 10k to jeste jde, mohu doporucit, nebudete zklamani. Pokud clovek neni pravdu velky fanda, tak se dle mne investice do "konkurencniho" HTC HD2 nevyplati (tim nechci delat Samsungu reklamu, ale i kdyz tento stroj obsahuje p... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Telefon je neskutečně pomalej!!! Když ho nataktuji na 900MHz, je to lepší, ale zase padají některé aplikace. Takže troška výkonu navíc za cenu nízké stability. Rozchodit navigaci je celkem umění a dost malá citlivost GPS modulu. Velikost paměti RAM je žalostně malá, tak kolem 80-90Mb při prvním zapn... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Samsung i8000 Omnia II

Přidáno: 14. prosince 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• všechno je uplně v pořádku nanic si nemůžu stěžovat

lukop

Přidáno: 10. září 2011

(Upraveno 10. září 2011)

Zakoupeno v Aukro.cz

• Display - AMOLED, perfektní resistivní dotykový displej, rychlý procesor a krásný foťák.. Jako zobrazovací zařízení - skvělé, jako telefon už trochu horší..
  • Prostředí Samsung ve Windows - spoustu nedostatků hlavně v možnostech nastavení, nemožnost zvolit vyzvánění k jednotlivým kontaktům a spoustu dalších nedostatků.. Nefunguje správně rotace obrazovky, odemčení kláves při příchozím hovoru - velká mocha (masařka) :o)

Ve srovnání s tím co jsem měl předtím - Neonode N2 - musím říct že jako telefon se mnohem lépe osvědčil N2 :o) Ale je to daň za neomezené možnosti "smartfounů" stupidpfounů :) Ještě jsem chtěl ale dodat že spousta věcí jde "opravit" množství aplikací které jdou sehnat - díky Windows Mobile!

Jiří

Přidáno: 25. srpna 2011

• velký displej
  • relativně dobrá softwarová vybavenost
  • dnes již poměrně příznivá cena
  • Kvalita
  • výdrž baterie (alespoň u mého kusu)

S telefonem jsem byl spokojen do doby, než se vyskytla porucha nabíjení baterie. Vzhledem k tomu, že telefon vydržel nabitý tak den, pokud se s ním nepracovalo, byl pro mě už prakticky nepoužitelný.
Další neblahá věc, která mě s tímto přístrojem potkala, byla nepřesná reakce na dotyky displeje, který nešel za žádnou cenu zkalibrovat.
Pokud bych měl tedy znovu volit telefon, pravděpodobně už by to nebyla Omnia II, ale je to tím, že jsem pravděpodobně narazil na špatný kus.

Standa

Přidáno: 9. července 2011

(Upraveno 9. července 2011)

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• dobrý výrobek za dobrou cenu
  • operační systém Windows mobile
  • kapacita vnitřní paměti 16 GB
  • Navi Pack
  • občas se software tzv. kousne
  • méně aplikací oproti systému Android

kdo je zvyklý na Windows mobile bude spokojen, naopak kdo má rád novinky, nové technilogie, moře aplikací a nevadí mu vyšší pořizovací cena, ten raději sáhne po přístroji s OS Adroid

Ověřený zákazník Allmobil.cz

Janků Ľubica

Přidáno: 24. prosince 2010

Zakoupeno v Allmobil.cz

• dodnes jsem zboží neobdržela

nevím jestli bych mohla někomu obchod doporučit

Stanislav Tomáštík

Přidáno: 21. prosince 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Obchod proběhl rychle a standartně.

THF

Přidáno: 14. prosince 2010

Zakoupeno v Digipartner.CZ

• Všechno ;)... rychlost, tvar, vybavenost.
  • Některé trochu moc graficky přeplácané položky Samsungem customizovaného SW telefonu (bublinové SMS apod.)

Super telefon.

Přidáno: 15. listopadu 2010

Přidáno: 12. listopadu 2010

• programové vybavení
  • foták

Doporučuji, výborný mobil za slušnou cenu.

Jarda19063

Přidáno: 5. listopadu 2010

• nabitý funkcemi
  • někdy složitější nalezení nastavení

schopný multimediální komunikátor

Richard Ševčík

Přidáno: 7. října 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Produkt na aukci odpovídal popisu prodávajícího,byl v perfektním stavu.
  • Tento komentář neberu jako nevýhodu spíš jako postupné seznámení s jiným tipem mob.telefonu: dřív jsem používal NOKII,Samsung má v mnohém jinak nastavené ovládání prvků,seznamuji se také s ovládánín pomocí dotykového displeje.

Hledal jsem spojení pro svou práci PDA a mob.telefonu a doufám, že mi tento typ umožní využít veškerých nabízených možností.
Velmi kladně hodnotím i aukci samotnou-byla to moje první akuce a měl jsem z ní trochu obavy.

Martyn25

Přidáno: 20. září 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Vše proběhlo bez jakýhkoliv komplikací.
  • Popis předmětu odpovídal realitě.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 20. září 2010

Zakoupeno v Electro World

• Má snad vše na co si můžete vzpomenout :o)

Je úžasnej

Rybář

Přidáno: 27. srpna 2010

Zakoupeno v Digipartner.CZ

• Velký kvalitní displej, množství aplikací pro WM, prohlížeč Opera, 3,5mm jack pro sluchátka, vestavěná GPS a Google maps.
  • Měkké pouzdro v příslušenství, náchylný povrch LCD na poškrábání, nutno ihned opatřit ochrannou fólií.

Předchůdce Samsung Galaxy s operačním systémem Windows Mobile 6.5 s 3,7" odporovým AMOLED displejem (Galaxy již OS Android a kapacitní AMOLED displa). Starší ale povedený model dotykového přístroje pro univerzální použití v kanceláři i na cestách (GPS), přehrávač hudby MP3 i videa 480x800 MP4. Možnost instalace dalších aplikací. Cena opravdu vzpovídá kvalitě i když je již na trhu nástupce (Galaxy, cena okolo 12tis. Kč) svoji příznivce stále má.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 13. srpna 2010

(Upraveno 13. srpna 2010)

Zakoupeno v Electro World

• výkon
  • navigace
  • pohybový senzor
  • displej

doporučuji , patří mezi to lepší na trhu

Robert

• Je to super přístroj,spokojenost prodám omnia I 900

Ověřený zákazník 1nakup.cz

Václav Lipavský

Přidáno: 6. května 2010

(Upraveno 6. května 2010)

Zakoupeno v 1nakup.cz

• Spousta funkcí od Microsoftu (nejen Office, ale například MyPhone, který může posílat každý den na Microsoft polohu telefonu a ze svého Live účtu jej můžete vystopovat nebo jen synchronizovat...)
  • Office PowerPoint funguje i s animacemi
  • Office Excel obsahuje většinu funkcí (fx) počítačového Excelu
  • Office podporuje i nové Office 07 formáty
  • Adobe Reader
  • Wi-Fi
  • GPS (bez navigačního softwaru, ale je kompatibilní s Google Maps, fotoaparátem...)
  • Široká podpora video a audio souborů
  • Lze procházet soubory (aplikace Soubory), i skrytými a systémovými (aplikace Průzkumník souborů)
  • Pěkné pouzdro a pero, miniUSB kabel se síťovým a USB výstupy.
  • AMOLED displej
  • Velice kvalitní 5 Mpx fotoaparát
  • Překlápění obrazu (na všechny 4 strany)
  • Velká nastavitelnost ohledně výdrže baterie
  • Automatické nastavení času, MMS a internetu podle SIM (operátora)
  • Občas se kouše
  • Zničehonic přestalo fungovat vyzvánění (Windows nenašel soubory) a Samsung mi doporučil pouze tvrdý restart do továrního nastavení
  • ORC (rozpoznávání textu z fotografie nezná české kódování)
  • Neobsahuje navigační software (alespoň u mého přístroje)
  • Ta slavná "kostka" je docela k ničemu
  • U xT9 nejde vypnout diakritika (zprávy obsahují místo diakritiky otazníky - dá se vypnout u nastavení zpráv použitím Unicode, tím se ovšem zredukuje počet znaků v SMS z 160 na 70)
  • Odstrčené JAVA aplikace
  • Přednastavené staré verze Opery a Facebooku nelze aktualizovat, je potřeba nová instalace a stará a nová verze se vyskytují v mobilu současně (škoda místa)
  • Office Word je spíše Poznámkový blok, co umí tučné písmo, kurzívu a odrážky, nic víc
  • Windows Update není Samsungem v ČR podporován
  • Stav baterie je ukrytý složitě v nastavení (doporučuji stáhnout aplikaci Batti)
  • Chybí aplikace pro použití blesku fotoaparátu jako svítilny

Omnia je díky Windows Mobile podobná svými funkcemi jednoduchému Windowsu. Občas zčerná obrazovka a pomůže pouze vypnutí a znovuzapnutí. Jednou jsem musel přístroj uvést do továrního nastavení (viz PROTI). Přes to všechno jsem s přístrojem spokojen, v 95% plní svou nadprůměrnou funkci. To za ty malé zádrhele stačí. Mrzí mě nemožnost odinstalace nepotřebných aplikací (virtuální hod dvěma kostkami, staré verze Opery a Facebooku, qik pro sdílení videí na internetu - k tomu slouží i MyPhone rovněž nainstalovaný, Internet Explorer, RSS Reader).
Přese všechno lze do mobilu dostat spoutu užitečného a lze ho přizpůsobit obrazu svému. Dávám tedy 80%.

Ověřený zákazník Nej mobil

Přidáno: 19. dubna 2010

(Upraveno 19. dubna 2010)

Zakoupeno v Nej mobil

• Výborná výbava a rychlost, univerzální nástroj
  • chybějící indikační diody (nová sms, změškaný hovor, email ...)

Ověřený zákazník MobilPlanet.Cz

Zuzana Halabiová

Přidáno: 12. dubna 2010

(Upraveno 12. dubna 2010)

Zakoupeno v MobilPlanet.Cz

• velký display, mnoho funkcí, výdrž baterie
  • čekala jsem od něj více, je vcelku pomalý, za denního světla není nic vidět, při připojení k internetu se často sekne. Zmizela mi stavová ikona baterie, po přehrání softwaru se znovu objevila a druhý den opět zmizela. Nikdo neví, proč.

průměrný telefon, zbytečně drahý v poměru výkon a cena.

Ověřený zákazník Top Top

Rudolf Říha

Přidáno: 11. dubna 2010

Zakoupeno v Top Top

• Přehledný displej, dlouhá výdrž baterie
  • Služitější ovládání. Kdo neumí pracovat ve Windousech, tak bude mít ze začátku problém.

Je to telefon pro náročného spotřebitele.

Přidáno: 26. března 2010

(Upraveno 26. března 2010)

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• skvělý po všech směrech pro toho,kdo ovládá OS WM.Výborný pro práci i zábavu
  • méně přehledný a pro mě mnohdy nepochopitelný

já jsem ho nakonec vyměnil za telefon s OS Symbian,na který jsem byl zvyklý,nemohl jsem si prostě na ten systém zvyknout

www.mobilmania.cz

Přidáno: 25. března 2010

Samsung i8000 Omnia II - recenze

Samsung Omnia II je plně dotykový telefon, stylusu již opravdu třeba není...

Celá recenze na www.mobilmania.cz

Ludek

Přidáno: 6. února 2010

• výbava, rozlišení, cena
  • nemá klávesnici :-(

super přístroj, pro člověka, který se vzdá klasické mechanické klávesnice

Jena_09

Přidáno: 4. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• výborný displej - jak zobrazení, tak citlivost
  • rezistivní vrstva - možnost ovládat čímkoli
  • pro mne vyhovující prostředí
  • kvalitní fotoaparát
  • poměrně rychlé reakce systému
  • WM - možnost si cokoli doinstalovat a přizpůsobit
  • WM není pro každého
  • pár drobností v nastavení, které se stejně nechají vyřešit
  • stylus není ukryt v těle přístroje (zatím jsem neměl potřebu ho použít, ale někomu to může vadit)

Přecházel jsem ze Symbianu 9.4 S60 5th Edition (Nokia 5800) a oproti tomuto systému si zde mohu vše přizpůsobit. Pro mne bylo velice snadné a rychlé si zvyknout na WM a je výborné mít u sebe "malý počítač" celý den. Zatím mám s tímto zařízením víceméně jen kladné zkušenosti. Telefon je pro lidi, kteři využijí jeho potenciál a nevadí jim, když jednou za čas musí zkoumat, jak zprovoznit nějakou aplikaci či něco přenastavit.

recenzi.cz

Přidáno: 28. ledna 2010

SAMSUNG i8000 Omnia II

Kvalitní a oblíbený mobilní telefon značky Samsung a modelové řady i8000 Omnia II patří mezi moderní mobily s rozměrným 3,7" AMOLED dotykovým displejem, GPS navigačním modulem, operačním systémem Windows Mobile a dobrým WiFi připojením.

Celá recenze na recenzi.cz

www.ce4you.cz

Přidáno: 10. prosince 2009

Velká recenze zařízení Samsung Omnia II I8000

Je to přesně rok, co se první generace zařízení Samsung Omnia snažila (a nutno podotknout, že velmi úspěšně) narušit dominanci zařízení s logem HTC, a dnes tu máme jejího nástupce. Snad ve všech ohledech vylepšená Omnie II I8000, kterou si v dnešní recenzi podrobně představíme, hodlá před letošními Vánocemi zaútočit na dvě "dvojky" od HTC a podle papírových parametrů není rozhodně bez šance. Rychlejší procesor, lepší a větší displej, výrazně vylepšené uživatelské rozhraní včetně mnoha bonusových aplikací, povedený fotoaparát a spousta dalších novinek a vylepšení proti první generaci se tak bude snažit přesvědčit Ježíška, aby vám pod stromeček nadělil právě toto zařízení.

Celá recenze na www.ce4you.cz

smartmania.cz

Přidáno: 28. srpna 2009

Velká recenze výborně vybaveného komunikátoru s WVGA displejem a 800 MHz procesorem

Samsung Omnia II se v České republice zatím ještě neprodává, ale ze zahraničních obchodů a aukčních portálů se dá bez potíží objednat. To je také případ tohoto recenzovaného kousku, který si náš čtenář Roman Rossmanith objednal ze Singapuru a následně jej pečlivě otestoval. Pojďme si tedy toto očekávané zařízení v uživatelské recenzi blíže představit.

Celá recenze na smartmania.cz

Přidáno: 21. prosince 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

Skvělá komunikace, děkuji. Všem mohu jen doporučit

Přidáno: 14. prosince 2011

• amoled display
  • skvěle padne do ruky
  • výdrž baterie
  • wifi a gps na velmi dobré úrovni
  • o dost pomalejší oproti dnešním 1Ghz/2Ghz procesorům.
  • OS Windows mobile 6.5...omezenost vůči OS Android
  • nekvalitní foťák.
  • horší reakce na dotyk
  • občasné restarty...resp nutnost restartovat

Pro začínající "smartphouňaky" naprosto idealni zařízeni. Veškeré PRO a PROTI berte jako srovnání s ohledem na dnešní TOP zařízení. Před dvěma lety to byl také TOP model.
Opravdu mohu jen doporučit.

Přidáno: 3. listopadu 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

telefon je luxusni ale mam problem z kupujicim uz to jsou skoro 2 tydny a nemam porad penize na ucte mel jsem ho posilat na dobirku ale kupujici mi zavola ze ma jen penize na uctu platim asi zbytecne 200 kc aukru za prodanou vec pritom kupujici nic nevzal ale z vasimi strankami jako je aukro a heureka se mi pracuje velice dobre

Jan Judl

Vyhovuje mým požadavkům.

Antonín Machálek

Přidáno: 12. května 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Dobře vybavený a dostatečně velký mobil .
  • Špatně fungující navigace TOM-TOM

Protože potřebuji hlavně fungující navigaci mobil mě nevyhovoval!

Přidáno: 28. března 2010

(Upraveno 28. března 2010)

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• Telefon ma sutocne vynikajucu Hardwarovu vybavenost.
  • Niekedy pomalsie reakcie.

Doporucuji, cena/vykon, lepsi nesezenete.

Apple iPhone 5S 16GB

Apple iPhone 5S 16GB