Samsung Galaxy Trend S7560

dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
118 g
Kalkulačka

• , zakoupeno v GigaMall

• je fajn
    • občas mi nejde vyťuknout to, co chci, ale to je můj problém

Je to slušný mobil za slušnou cenu pro normálního uživatele, který telefonuje, píše sms, rád fotografuje, občas se projde po internetu a netrvá na něčem super. Je to už druhý mobil stejného typu a jsem s ním spokojený

• , zakoupeno v Huramobil.cz

Po půl roce začaly problémy se sekáním, zahřívá se nadměrně. Nepomůže ani reset do továrního nastavení.

• , zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

jsem spokojena

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
118 g

Dual SIM - telefon na dvě SIM karty: NE
Konstrukce telefonu: dotykový
Systém telefonu: Android 4.0
Interní paměť : 4 GB
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
Velikost paměti RAM: 768MB
HSCSD/HSDPA: ANO
EDGE: ANO
WiFi: ANO
Integrovaný fotoaparát : ANO
Rozlišení fotoaparátu : 2560 x 1920 (5 Mpx)
Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
Vibrace: ANO
USB port: Ano
Typ Sim karty: miniSim

Provedení výrobku: bílá barva

Nový mobilní telefon Galaxy Trend od společnosti Samsung, vybavený výkonným procesorem, který mu umožňuje pracovat rychleji, je neporazitelný. Ať používáte více aplikací současně, konverzujete se skupinou přátel nebo sledujete nejnovější filmy, tento mobilní telefon zvládne všechny vaše požadavky s lehkostí a elegancí. Luxusně velký čtyřpalcový displej nabízí bohaté a živé barvy, které maximalizují váš mobilní zážitek. Aplikace ChatON vám poskytuje nekonečnou zábavu a umožňuje vám zůstat v kontaktu s přáteli. Vychutnávejte si stabilitu a rychlost přinášející bezproblémové a příjemné zážitky z používání všech možností mobilního telefonu Galaxy Trend.

Rychlý a výkonný
Díky procesoru s výkonem 1 GHz tento mobilní telefon zvládá pokročilé operace rychle a elegantně. Bez námahy přepínejte mezi aplikacemi a provádějte více činností současně bez jakékoli prodlevy! S tímto mobilním telefonem už nebudete muset jen nečinně čekat.

Vzrušující zábava s velkým 4" displejem
Už žádné mžourání při čtení textu! Nepřicházejte o detaily při prohlížení fotografií nebo přehrávání videí! Na velkém čtyřpalcovém displeji lze pohodlně zobrazovat webové stránky, dlouhé e-maily, detailní fotografie a videa. Veškerý obsah uvidíte v brilantním podání s křišťálově čistým obrazem.

Optimalizovaný systém Android ICS
Tento mobilní telefon je vybavený nejnovějším operačním systémem ICS, který uživatelům nabízí vylepšenou grafiku a lépe uspořádané rozhraní, díky čemuž lze všechny činnosti provádět intuitivněji a s menším úsilím.

Vzrušující služba Chat On na velkém 4" displeji
Služba ChatON od společnosti Samsung vám umožňuje komunikovat s vašimi přáteli prostřednictvím služby založené na telefonních číslech, která poskytuje více možností než jen zasílání okamžitých zpráv. Volně sdílejte multimediální obsah, chatujte ve skupině se všemi svými přáteli nebo dokonce vytvářejte své vlastní přizpůsobené animované zprávy!

Sítě a bezdrátové připojení
Infra GSM 3G
2G EDGE / GPRS (850 / 900 / 1.800 / 1.900 MHz)
3G HSDPA 7.2
Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4 GHz
Wi-Fi Direct Ano
Bluetooth Profily PBAP, PBA, A2DP, AVRCP, GAP, HFP, HSP, OPP, SPP, GAVDP, HID, PAN, MAP
Connectivity Support USB 2.0
PC Sync. KIES, KIES Air (Samsung Apps)

OS
Android 4.0

Displej
Technologie TFT
Color Depth 16 mil.
Velikost 4,0"
Rozlišení 480 x 800 (WVGA)

Chipset

Camera Resolution(Rear) CMOS, 5 Mpix
Blesk 1 x LED
Automatické zaostřování Ano

Senzory
Snímač zrychlení, geomagnetický snímač, snímač vzdálenosti

Fyzické specifikace
Roměry (VxŠxD) 121,5 x 63,1 x 10,57 mm
Hmotnost 118 g

Barva
Bílá, černá (závisí na zemi)

Konektivita
USB USB 2.0
Earjack 3,5 pi 4 kolíkový
External Memory Slot MicroSD (max. 32 GB)
SIM Support Jedna SIM karta

Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 10.00
EAN: 8806085777040

Záruční doba: 24 měsíců

Mobilní telefon 4" TFT LCD, Single-Core (1GHz), 4 GB, fotoaparát 5Mpx, WiFi, Bluetooth, 3G, GPS, , Android 4.0

• Nejlepší mobil

Blbý mobil

• Dobré reproduktory
    • Horší baterii jsem ještě neviděla
    • Seká se
    • Blbne mi klávesnice

Tento telefon rozhdně nedoporučuji. Jakmile se zapne wi-fi je prakticky nepoužitelný, o baterii ani nemluvím.

• jednoduchý, přehledný
    • byl to můj druhý ,,dotykáč" a byla jsem naprosto spokojená
    • měla jsem ho tři roky a teď slouží dál mamce
    • dobrý fotoaparát , venku dělá moc hezké fotky
    • měla jsem silikononý kryt a ochranou folii, padal na zem dovolím si tvrdit každý den (dítě)
    • nemá ani jednen škrábanec žádné poškození za celé tři roky i přes pády na beton, obrubník, i ze schodů, když spadnul tak se vypnul a jinak nic
    • možno více aplikací najednou
    • internet bez obtíží jen občas trochu pomalejší
    • za tu dobu nepotřeboval servis ani žádné opravy
    • poslech hudby dobrý, při vysoké hlasitosti plechový zvuk, se sluchátky, ale super
    • baterka při minimálním používání vydrží i tři dny,
    • při větším používání den, někdy necelý den
    • občas se seká
    • stažené aplikace nejdou ukládat na paměťovku, což je asi hlavní nevýhoda
    • fotky uvnitř nejsou moc světový, ale tak má to 5 MPx tak se nic takového ani čekat nedá

kupuji si nový kvůli fotoaparátu a malému úložišti pro aplikace, dotěď mi to stačilo, ale mám asi už větší požadavky..:) jinak je telefon funkční a mamka je nyní spokojená jako jsem byla i já a za tu cenu je to vážně nadočekávání super telefon

• + Design
    • + Velikost
    • + Výdrž baterie, klidně i tři dny
    • + Odolný pádům
    • + Snadné ovládaní
    • - Až moc pomalý internet
    • - Malá pamět' (2GB)
    • -Seká se reproduktor (ne nijak moc)
    • -Špatné fotky
    • -Starý android
    • - Někdy nereaguje
    • - Někdy se sám od sebe vypne

Telefon opravdu nedoporučuji! Dala jsem za něj 3 600kč a za tuhle cenu si představuju opravdu o hodně lepší kvalitu...

• hezký vzhled
    • jednoduché ovládání
    • strašně se seká
    • dlouho se načítá
    • baterie

ze začátku(asi1rok)byl mobil úplně v pohodě ale potom se začal hrozně sekat i když nemám moc využité uloziste..

• Velikost do menších dlaní
    • Vzhled
    • Seká se
    • Problémy s nabíjením
    • Rychlé vybíjení
    • Občas nereaguje display

Telefon mám 3. rokem. První rok ještě šel, ale další 2 už to bylo samé trápení, začal se strašně moc sekat, nabíjení vypadávalo, takže se někdy ani nenabil, aplikace padaly. Dnes ten mobil mám už pouze na hovory, smsky, a nejčastěji, aby mi ukázaly kolik je hodin. v dnešní době už opravdu nemá význam si kupovat tento telefon, protože aplikace už jsou náročnější než před lety. NEDOPORUČUJI!

• Mobil je šikovný malý dobré ovládání jen klasický dobrý samsung ! :)))
    • Občas se seká, ale ne pořád jen jednou za čas.Občas "Crashne" aplikace! Jinak dobré..

Mobil je dobrý, šikovný, malý, klasická paměť, je to vážně šikovný mobil hodně šikovný, až na občasné sekání :333 Jinak fájnové.. :) :) :) Vážně bezva

• Musela bych být velice štědrá, abych vůbec nějaké pro našla.
    • Pro začátek, co třeba celý telefon? :)

Telefon vlastním již třetím rokem. První rok se zvládnout dal. Sem tam menší zásek, jednou za čas spadla aplikace, ale kolem dokola nijak velký problém. Ovšem pak to začlo. Telefon semnou v hodně případech přestal komunikovat, pád aplikací se stal denní rutinou. V případě, že se mi někdo snaží dovolat, má smůlu, telefon mě nenechá hovor přijmout. Zřejmě je to nějaká nová strategie jak izolovat majitele telefonu od okolního světa. Bezdůvodně se sám vypne, zřejmě jen tak pro srandu králíkům. Po opětovém zapnutí nahlásí, že je baterie vybitá, ale pak se opětovně sám "nabije" na procento baterie jaká byla před jeho vypnutím. Zřejmě je to nějaký nový model s bezvadnou funkcí samonabíjení ze vzduchu, o které mi nikdo neřekl :) Ovšem abych ho mohla dobít postaru, tedy pomocí nabíječky, musím vymýšlet všelijaké strategie, jak telefon položit či něčím podložit, aby se kontakt telefonu a nabíječky vůbec povedl a potřebná energie aby se přenesla tam kam patří. A i přesto se k telefonu po nějaké době vrátím abych zjistila, že se vlastně vůbec nezačal nabíjet. Nastavené budíky, které předím neměly problém mě probudit, mají najednou problém svůj úkol vykonat a pravděpodobně stávkují. O čekání na odezvu při otevření nějaké aplikace ani nemluvím. Kolikrát mám smůlu a aplikace se ani po 10. pokusu prostě nezapne a když už mám to štěstí, že někdo vyslyší moje prosby, za krátký čas udělá displej *blik* a telefon prostě umře. A pak začíná celý koloběh znovu. Zapnout, dobít se ze vzduchu a pak se zase při nejblišší příležitosti vypnout. Zkrátka a dobře, tento telefon už nikdy více a za mě naprosto nedoporučuji. Ovšem pokud máte nervy ze železa a obyčejné, plně fungující telefony vás nudí, hurá do toho! :)

• , zakoupeno v GigaMall

• Malý displej (4")
    • Špatný displej - je vidět rastr
    • Špatná čitelnost na slunci
    • V krabičce nejsou sluchátka
    • Konektor (musel jsem 2x nechat spravit)
    • Špatná odolnost (lehko se sedřely rohy)
    • Dodávaná nabíječka není kvalitní
    • Neprakticky klouže
    • Špatný desing (působí staře a lacině)
    • Zadní kryt (je odnímatelný)
    • Nadstavba od SAMSUNGU (seká se)
    • Optimalizace
    • Přizpůsobení
    • Widgety se sekají
    • Aplikace se samy ukončují
    • Po roce používání se sám vypínal
    • Vypne se, když spadne na zem
    • Přední fotoaparát
    • Reproduktory na zadní straně
    • Neustále sekání
    • Nerozjede žádné nové aplikace
    • Načítání
    • Pomalé přehrávání videí
    • Starý android (4.0/1) bez možnosti aktualizace
    • Malá kapacita úložiště (2 GB)
    • Malá RAM pamět (asi 400 GB)
    • Dlouhé načítání Google aplikací
    • Samsung tlačítka (pro někoho plus)
    • Špatně využitá přední strana
    • Nemožnost se zbavit předinstalovaných aplikací
    • Nepodporuje aplikace od Microsoftu
    • Přeplácané ikonky (vzhled)
    • Nepodporuje 4G
    • atd.

Měl jsem ho kdysi, ale hodnotím až teď :)

V žádném případě si ho v dnešní době nepořizujte, jedině jenom na volání. dnešní aplikace prostě v žádném případě neutáhne.