Samsung Galaxy Note II N7100 16GB

Koupit produkt

Neznámá distribuce

Dalších 20 nabídek od 8 700 Kč

Doprava zdarma
Zboží je skladem, 27.11. může být u vás.
Garance nákupu

Přidáno: 26. září 2012

• Display-gorilla glass 2 super amoled + není co dodat
  • Vylepšené funkce S-Pen, opravdu super a uspoří mnoho času
  • Baterie v poměru s hmotností telefonu! 3100mAh
  • Rozměr displaye- když už máte toto nemusíte si kupovat tablet.
  • Android 4.1
  • Čtyř-jádro potěší plynulý chod telefonu a při jeho používání jsem se ani jednou nesetkal se zaseknutím nebo zkolabováním systému.
  • 2GB Ram
  • Fotoaparát 1080p 8MPx
  • Cenu... tu bych sem mohl napsat jako zápor ale co byste chtěli? Je to nejlepší telefon současnosti tak si hold budete muset připlatit.

Telefon jsem měl v ruce jen krátce asi na 10 minut na veletrhu IFA a byl jsem opravdu ohromen, telefon je úžasně lehký ale díky požehnané velikosti dispaye si budete muset zvykat na ovládání obouma rukama. Fukce S-Pen doznala opravdu velkého pokroku, nejvíce se mi asi líbí že když na display přiložíte stylus tak 1cm od displaye uvidíte tam takovou tečku, to výborně poslouží když jste třeba v galerii a nechcete rozklikávat album, stačí na něj najet tečkou a ve zkratce se vám ukáže obsah albumu. Baterii jsem bohužel nemohl podrobit nějakému většímu testu takže zatím nemohu hodnotit. Display Super Amoled + 2GB RAM, kvalitní zpracování není co dodat. Rozhodně také potěší Android 4.1 takže tento telefon bude doufám mezi prvními co obdrží nový android, ale na ten si budeme muset ještě chvíli počkat . Fotoaparát je na stejné úrovni jako u S3 takže krásné ostré fotografie :).

Pavel Frouz

Pavel Frouz

Přidáno: 25. listopadu 2012

• vborná výbava, nepostrádá snad vůbec nic (namátkou - má dostatečnou kapacitu 16GB, navíc podporuje microSD karty, má dostatečnou paměť 2 GB, má S-pen, stavovou diodu, slušný fotoaparát, čtyřjádrový procesor, skvělý kapacitní maxidisplej Super Amoled, atd...)
  • výborné dílenské zpracování tabletofonu
  • zatím slušná podpora ze strany Samsungu (od nákupu již druhý update přes Kies)
  • velmi slušná výdrž baterie (přes 24 hodin při 100% využití - zatím jsem "normální" provoz nevyzkoušel, pořád si s tabletofonem hraju - mimochodem píšu na něm i tuto recenzi přes harwarovou klávesnici a až se divím, jak je to v pohodě)
  • skvělá doba nabíjení - za 2 hodiny je nabitý z 15 na 100%
  • perfektní odezva přístroje
  • výborný displej čitelný i na denním světle
  • plná podpora OTG a HDMI
  • velmi dobrý fotoaparát, pro běžné situace nahradí kompakt
  • nadprůměrná citlivost na wifi
  • v nativním launcheru nefunguje otočení obrazovky na šířku (!), dá se samozřejmě vyřešit alternativním launcherem, ale úplně se TouchWhiz nezbavíte nikdy, navíc TouchWhiz spolupracuje třeba s S-pen, což při nainstalování alternativního launcheru nefunguje
  • cena a s tím související poměr cena/výkon
  • ještě včera jsem za mínus považoval špatnou rekaci automatického nastavení jasu, náhodou jsem ale našel novou aktualizaci FW přes Kies a má pocit, že se to podstatně vylepšilo (nebo jsem si zvykl)

Opět velká spokojenost - dostal jsem za svoje peníze to, co jsem očekával. Od S-pen jsem neočekával žádné zázraky, takže nemohlo být zklamáním. Z počátku jsem si myslel, že ho moc nevyužiju, teď už ho občas vytáhnu. Foťák nepřekvapil, čekal jsem, že bude dobrý, a je.

Komentáře k "formulářovým" odpovědím:

Restrikce TouchWhiz mě osobně nepotěšila, ale chápu, že Samsung k Note II přistupuje i jako k telefonu pro "normální" lidi. A tak zakazují příslušná nastavení. A "technoidi" si to nějak zaonačí (v krajním případě i rootem, na který je podle mě ještě času dost). Ovládání telefonu tedy dávám jako "jednoduché", byť může být i "složité", pokud chcete (a já chci :-) )

Batetrie mě osobně sice ještě dva dny nevydržela, ale až přejde "wow" efekt a já budu k Note II přistupovat jako k normálním pracovním nástroji (což nastane běhěm dvou tří týdnů), tak jsem jistý, že dva dny budou standard. Proto uvádním "dva dny".

Závěrem - výborný pracovní nástroj! Použitelný absolutně všestranně, nemusíte tedy s sebou nosit další telefon či další tablet a v mnoha případech ani notebook. Jak píšu v úvodu - skvěle nahradil můj tabletofon Dell Streak mini a navíc si na nich zahraju i nejnovější hry.

David Stránský

• Systém Android 4.1
  • Kvalitní fotoaparát
  • Funkce
  • NFC
  • Pro některé možná větší rozměry, ale říkám, berte to jako menší tablet.

Měl jsem tu čest setkat se s tímto mobilem na veletrhu IFA v Berlíně a musím říct, že je to opravdu velmi povedený telefon. V mé větší ruce se drží příjemně i když je to větší zařízení, navíc když si řeknu, že je to vlastně napůl mobil a napůl tablet, velikost mě potěší. Oproti prvního Notu je o něco tenčí a užší a i přesto má větší displej a také kapacitu baterie. S Pen reaguje výborně a musím říct, že lépe oproti předešlého Note. Displej je zážitek a ovládání taktéž. Více jsem toho na tomto mobilu objevit nestihl, ale i přes tak krátké seznamování si dovoluji říct, že je to zatím nejlepší telefon. Dost o něm uvažuji.

MotoBob

MotoBob

Přidáno: 22. března 2013

• Úžasný displej (na jeho velikost rozumné rozměry - do kalhot se ještě vejde)
  • Nízká váha
  • Slušný fotoaparát
  • S Pen a jeho prémiové vychytávky
  • Skvělé funkce (SmartStay, Letmý pohled, ...)
  • Hlasové povely (ovládání přehrávače, focení, vyhledávání)
  • Hlasitý reproduktor
  • Provázanost s chytrými televizory
  • Slušná výdrž baterie
  • Spousta aplikací
  • NFC
  • Solidní podpora ze strany Samsungu (předchozí Note byl nejpodporovanější Samsung na trhu; doufám, že Note II nebude vyjímkou)
  • Maličkosti, na které když uživatel přijde, tak je nadšen! :)
  • OTG (prostřednictvím kablíku lze připojit prakticky jakékoli USB zařízení přes flashky, myši až třeba k herním ovladačům)
  • V neposlední řadě prvotřídní hardware
  • Že už se těžko vrátím k menšímu zařízení

Note II je špičkové zařízení, které však není pro každého. Samsung si je vědom faktu, že se mu povedlo stvořit unikátní modelovou řadu, které si uživatelé váží a konkurence se jí snaží marně trumfnout. Telefon vlastním téměř půl roku a mohu jen a jen doporučit! ;)

Mirek

Mirek

Přidáno: 2. ledna 2013

• na to jak je velký se příjemně drží
  • parádní display
  • rychlý
  • neseká se
  • připojení na BT, GPS, Wifi je dílem okamžiku
  • neuvěřitelná výdrž na jedno nabití, klidně i 2 dny
  • kouzelná tužtička nemá chybu, poznámky v pohodě
  • perfektní převod ručně psaného textu
  • budí moc pozornosti
  • do kapsy kraťasů to asi nebude
  • bojim se, že až s ním někde ťuknu tak je konec :-)
  • konektor nabíječky vypadává až mě to někdy vytočí doběla

Velmi dobře vybavený telefon, nebál bych se říct malý tablet. Mám jej 14 dní a od té doby jsem klasický tablet Asus Transformer použil jen na sledování filmů, jinak note II zvládne to samé bez ztráty pohodlí. Velký tablet už sebou nikam nenosím. Poznámky se píší velmi pohodlně, telefonováni normál, psaní jde i jednou rukou, klávesnice se dá posunout na levý nebo pravý "palec" jak to komu vyhovuje. Dosáhnu i na standartní rozložení. Chtěl jsem něco s pěkným, displejem, možností psaní poznámek a note to zvládá na jedničku. Jinak pro ty kdo se rozhodují mezi note a note 2 tak jednoznačne note 2 pokud chcete přesnější převod ručně psaných poznámek do textu.. Note 1 je v tomhle tragéd..

Ondřej Raider Koelbl

pokročilý

Ondřej Raider Koelbl

Přidáno: 10. května 2013

(Upraveno 12. srpna 2013)

• Úžasná jemnost displeje
  • Skvělé barvy (jsem fanoušek AMOLEDu)
  • Vzhled
  • Výkon (žádné záseky) =4 jádra
  • Jako výhodu vidím i značku "Samsung"
  • Vychytávky (iteligentní otočení, Smart Stay aj.)
  • Výdrž baterie (viz. text)
  • Kvalitní FullHD video
  • Vyhovující prostředí (TouchWiz) (pro mou osobu)
  • Možnost výměny baterie
  • Možnost rozšíření paměti
  • S Pen a s ním spojené výhody
  • Velikost displeje (bohužel je s tím spojeno že telefon je velký = což pro mě není problém)
  • Micro SIM (dnes už není až takový problém)
  • Mohl by být výkonější reproduktor - nebo přímo stereo
  • Pro někoho může být příliš velký

Upozorňuji že telefon vlastním, nemám důvod k nepravdivým recenzím.

Telefon mě překvapil výkonem, a hlavně výdrží baterie, která se mi při mém používání (Internet, Facebook, stále zaplá data, WiFi, GPS - ingress, geocaching) vydrží 2 dny.

S-Pen, úžasně se s ním píše, není žádný problém.

Výkon telefonu je vyhovující všem aplikacím a díky 2GB RAM se telefon nekouše. Za celou dobu co ho mám se mi restartoval celkem 2x a to když se mi aktualizoval google play, a když jsem stáhnul Viber a vyskytla se mi nějaká dosti závažná chyba, kvůli které mi po restartu Viber zmizel z telefonu.

O chytrých funkcích Samsung se nebudu zmiňovat, vše funguje krsáně a dokonale.

Pokud by někdo měl nějaký dotaz, rád pomůžu, poradím.

email: policajtok@gmail.com

Aleš Molek

Přidáno: 15. října 2012

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Rychlost (silný procesor), velikost RAM a interní paměti, velký display s vynikajícími parametry a zobrazením, ovládání, tvůrčí software, výdrž baterie, hmotnost, rozměry (velmi tenký, přes svou velikost nikde nepřekáží), Android 4.1, stylus, fotoaparát (vzhledem ke své třídě)
  • Sluchátka! (jsem zvyklý na zvuk úrovně Koss Porta pro a nebaví mě pořád po domácku předělávat sluchátka kvůli mikrofonu a ovládání). Není možnost aby se paměť při připojení k PC zobrazila jako klasický "mass storage" (flashka) - pouze jako fotoaparát či zvláštní hybridní protokol.

Špička ve své třídě určená uživatelům, kteří chtějí či potřebují komunikátor nejlepších parametrů a jsou ochotni zaplatit odpovídající cenu. Lze jej používat jako telefon a (menší) tablet v jednom, nabízí plnou škálu multimediálního využití. Má konkurovat Applu, ve skutečnosti jej předčí snad v každém ohledu. Osobně jsem s ním maximálně spokojený a můžu Samsungu gratulovat k dalšímu úspěchu, navazujícímu na úspěšný Galaxy Note.

Webstr

Webstr

Přidáno: 27. prosince 2012

• skvělý velký display + komfortní ovládání (texty výborně čitelné)
  • vynikající výdrž na baterii (vzhledem k velikosti)
  • nízká hmotnost a tloušťka telefonu (vzhledem k velikosti)
  • opravdu velký výkon (výborné CPU, GPU + velká RAM)
  • S Pen + pro něj optimalizovaný systém a některé programy
  • micro sim
  • OS Android
  • plastová záda (telefonu by skušela víc kovová šasi)
  • Smart dock pro telefon (mohl by být lépe odladěn)

Jedná se o vynikající telefon, který dnes na trhu nemá konkurenci. V podstatě není co k němu vytknout než snad jen to, že vzhledem k jeho velikosti by se do něj jistě vešel slot na plnohodnotnou SIM (takhle si jí musí člověk nechat vystříhnout). A možná vzhledem k jeho ceně mohl Samsung sáhnout ke kovovému tělu místo plastu – to ale není žádný vážný nedostatek. Osobně se mi také nelíbí OS Android a jeho svázanost s účty Google atd.... - tady si ale člověk nevybere (Windows mobile od verze 7 je to samé a iOS Applu je ještě větší zlo) ... každý TOP telefon je dnes bohužel dodáván s Androidem.

Telefon Vám přijde od Samsungu se všemi základními aplikacemi, které pro běžný provoz potřebujete. Aplikace jsou navíc optimalizovány pro S Pen. S Pen je další velká výhoda telefonu - není to totiž klasický dnešní "matlák" - ovládání S Penem je častokrát opravdu příjemnější než prsty. K S Penu bych ještě poznamenal, že ohledem starších PDA s běžnými stylusy, je to opravdu velký rozdíl v praktičnosti používání. Zvláště v optimalizaci pro psaní rukou – stará PDA a jejich SW nerozeznaly psanou angličtinu, natož češtinu. SW S Penu rozezná takřka cokoliv, co jen trochu čitelně napíšete, včetně krkolomných českých slov (zkoušeno ne mém, a na rukopisech několika dalších známých).

Poslední co chci ještě poznamenat je ohledem jeho velikosti – telefon je přesně na hranici – je ještě tak akorát do ruky. Dobře se drží a oproti očekávání, není v reálném používání o nic víc těžší, než můj starý telefon (HTC HD). To samé platí pro nošení v kapse bundy / kalhot (vždy v pouzdru, a vždy dobře sedl do kapsy). … K tomu, že někteří lidé k němu do hodnocení dávají jako mínus velkou velikost, můžu jen napsat, že jsou tito lidé asi pitomci – pokud si koupíte telefon co má 5,5“ display, nemůžete čekat, že bude zabírat stejné místo jako 4“ telefon. Naopak. Vzhledem k velikosti displaye je šasi telefonu opravdu maximálně minimalizovaná aby se uspořilo místo – nikde není zbytečně moc, ani málo místa.

Závěrem – telefon mohu 100% doporučit každému, kdo hledá kvalitní zařízení této kategorie. Kupoval jsem si jej místo starého telefonu a zároveň, jako alternativu tabletu. Oboje funkce zastává výborně a bez větších omezení nebo problémů. Výborně v tomto směru telefon podrží i skvělá výdrž na baterii (oproti např. HTC Sensation je to skutečně neporovnatelně lepší) … 2 dny používání nejsou problém.

PS: k telefonu doporučuji micro SDXC 64GB kartu - ten displey s rozlišením ideálním pro sledování 720p videí si o ni přímo říká

Pavel

Pavel

Přidáno: 24. června 2013

• velký a špičkový HD Super AMOLED displej s klasickou RGB maticí
  • procesor Exynos 4x1,6GHz
  • S pen
  • velká výdrž na jedno nabití (2 dny běžného provozu bez problémů)
  • vyměnitelná baterie
  • odladěnost systému
  • slot pro microSD kartu
  • na mobilní telefon velmi dobrý foťák
  • perfektní GPS
  • pouze 16GB interní paměť (pro uživatele reportuje 10,36GB)
  • v šeru a ve tmě horší fotografie
  • plastové provedení (ale to je malé mínus)
  • bez rootu nemožnost nahrávat data aplikací na microSD kartu
  • pro někoho vyšší cena a rozměry

Byl jsem dlouholetým uživatelem telefonů HTC, moje poslední HTC bylo HTC ONE-tento telefon u mě vydržel pouhých 14 dní. Na první pohled je to velmi pěkný telefon, ale po bližším prohlédnutí a zjištění dílenského zpracování jsem odmítnnul takovýto telefon v hodnotě 17tis Kč vlastnit. O tom, že aspoň můj kus měl již tradiční problém s T-Mobile SIM kartou se nehodlám zmiňovat. Mnohem víc mě rozčilovalo šumění během telefonních hovorů, když byl telefon připojen do 3G sitě a jemné lupání v reproduktorech vždy po každé notifikaci nebo přehrání videa, písničky atd.

Telefonu jsem se v Mobil pohotovosti s radostí zbavil a poprvé v životě jsem sáhnul pro Samsung, konkrétně pro Galaxy Note 2. Poměrem cena výkon nemá tenhle telefon v současné době konkurenci. Mám ho již třetí týden, ve už mám na něm vyzkoušeno a u mě panuje nejvyšší spokojenost.

Vřele doporučuji tenhle mobil všem. Vězte, že peníze za tento mobilní telefon skutečně stojí dát.

A velikosti se nebojte. Taky jsem se bál, ale není vůbec čeho. Do kalhot i do kraťasů se bez problémů vejde.

Ověřený zákazník RG-MOBIL.CZ

Kaczeka Com

Přidáno: 7. března 2013

Zakoupeno v RG-MOBIL.CZ

• Dokonalost...Skvost...Nemá konkurenci - zatím...
  • Není NIC co by se tomuto hybridu phone a tabletu mohlo vytknout...Zdaleka není veliký jak se říká..přesně padne do ruky...pohodlně se dá psát i jednou rukou...Neuvěřitelné zařízení...Jediná věc snad baterie...protože je tak skvělý, že s ním jedete 24 hodin v kuse...;) ne...ok... tak 12 hodin určitě...zkoumám vše co dělá a umí a stále mě nepřestává překvapovat...mě by vyhovovala baterie tak na 7dní plného provozu, ale to je ZATÍM na Zemi s tímto typem baterií a energie nereálné...každopádně já jsem extrém...stále ho používám...bez používání v klidovém stavu vydrží dlouho...záleží též kolik aplikací je spuštěných...celkové nastavení telefonu...Vyhovující a potřebná se stává tzv. kolébka...stojí kol. 500kč a výhoda je, že slouží nejen jako stojánek ale i jako dobíjecí dock či propojení s PC... Prostě...BOMBA bez chybky.

Jak jsem psala...Prostě BOMBA bez chybky...super design...odolnost...kvalitní materiály...nějakej apple se může jít zahrabat...Samsung galaxy note 2 je pro svobodomyslné kreativní jedince...To samé či podobné od Apple je pro lidi, kteří musejí používat pouze jen vše od apple a vůbec..použití u apple je krajně svazující a beroucí svobodnou vůli. Podle mě za tím i stojí boom Samsungu. Vsadil na prosté slůvko "FREE" ;)...je kompatibilní takřka se vším...nesnaží se věci "ztěžovat" ale "zjednodušovat"... je kvalitnější za menší peníz...a přesně to odpovídá té"kouli na noze", kterou s sebou všichni "apple" nadšenci chca nechca vláčejí...prostě já příjdu a nahraju co chci...oni musejí přes ty svoje apple sarapatičky a prográmky, jinak si prostě nepšouknou a zařízení to nepovolí...Nuda...Ztráta času i svobodné vůle ;)...jak jsem řekla...Galaxy Note 2 - Bomba!!!

Ondřej Bláha

Ondřej Bláha

Přidáno: 10. prosince 2012

• Sklo se téměř nedá poškrabat, gorilla glas odolal i drobným v kapse
  • Nejnovější Android 4.1.
  • 4 jádra jsou fajn, ale pokud nebude hrát, či listovat velkými alby stačí v úsporném režimu sundat výkon na 2 jádra
  • Překvapivě se mi bez větších problémů vejde do kapsy. Je to o zvyku, ale jiný takový "polotablet" to nedá
  • Hlasové ovládání a diktování sms a e-mailu nemá téměř chybu
  • Možnosti nastavení
  • Výdrž baterie při hovoru je opravdu skvělá 3100mA je prostě mazec
  • S pen je úžasná záležitost a použití funkce kdy se pohybujete pouze nad obrazovkou a s pen popisuje co je co a ukazuje kam dopadne je velmi dobrá
  • 2 okna - multitasking
  • fotoaparát je asi to nej co jsem zatím v mobilu měl v ruce
  • velmi dobrý zvuk i ve větru
  • Rozměr je někdy velký, ale jen velmi vyjmečně ;o)
  • OBAL:
  • Pokud si kupujete obal a zvolíte designový typ, který kryje jen obrazovku nezapomeňte se zamyslet jak se pak dá uchytit držák do auta a taky většina gest jako letmý pohled je v tu chvilku k ničemu
  • Gumový je zase velký... každý dle svého vkusu

+++++++

Přidáno: 23. listopadu 2012

• Opravdu suprová vydrž na baterie.V 7 rano vyndáno z nabíječky navigace pul hodiny+internet hodinu+zhruba 30 pracovních hovoru a v 16.30 odpoledne jsem na 77%!!!
  • Krásný přehledný display jak na filmy tak i na navigaci
  • Vyjde se do kapsy u mých ryflí.
  • GPS nabíhá velice rychle a navigace je plynulá.
  • Super zvuk z repráků -kamaradům co jsem to pouštěl žasly nad kvalitou i hlasitostí.
  • Psaní perem na display předčilo moje očekávání a funguje velice dobře.
  • Ostatní přednosti nebudu opakovat po lidech co to napsali přede mnou ..můžu jen dodat souhlasím s nimi!!
  • vyhledavaní CZ znaku na klavesnici v prediktaci č,ž,š atd...htc v tomto ohledu bylo lepší

Super telefon s kterým bude spokojen každý kdo ma na něj dostatečně velkou ruku a kdo vyžaduje od telefonu všechny nejnovější vymoženosti doby.Kdo si chce udělat radost na vanoce a nehodla na sobě šetřit tak tento telefonek je pro něj idealní volba.

Bony

Bony

Přidáno: 18. července 2013

• velký Super Amoled display
  • foťák
  • s-pen
  • velká výdrž baterie
  • pro někoho velikost

Telefon jsem si pořídila po podrobném prostudování všech současných nových modelů a mohu jen doporučit! Velký 5,5 Super Amoled display je idealní na sledování filmů, hraní her a surfování na netu, podaní barev a pozorovací úhly super. S-pen je skvělý pomocník, díky kterému je práce rychlejší a nepatlám si display prsty. Pokud jej začnete používat, velice rychle si na něj zvyknete a práce s prsty se vám bude už zdát zbytečná. Dále pak 8mp foťák je pro běžného uživatele zcela dostačující, fotky jsou ostré a barvy reálné - zkušebně vyvoláno pár fotek a paráda takže podle mě nahradí i digi foťák. Alespoň mě tedy ano. Výdrž baterky je také poradní, necelé 2dny a to jsem stále na mobilních datech. Co se týče váhy, nemám sebemenší problém po přechodu z tetelefonu 13Og, pro nekoho může být 50g hodně, ale fakt si rychle zvyknete, mě osobně to vůbec nepřišlo. Procesor rychlý, nic se při práci neseká, rychle načítá fotky, web i aplikace... Pokud sháníte společníka pro práci i zábavu tak vřele doporučuji! A podle mě lepší než S4, o které jsem také uvažovala...

Jan Lupač

Jan Lupač

Přidáno: 17. února 2013

• Rozhodně je + HD (super amoled) displej s upraveným povrchem proti poškrábání.
  • Velmi kvalitní optika
  • Na poměe 5,5" extrémně lehký, vše díky plastům, ale velice odolným plastům! (Na to si Samsung potrpí)
  • Samsung se vždy specializoval na výrobu HDD a myslím že do tohoto telefonu dodat jenom to nejlepší.
  • Možnost až 64 GB MicroSD (Doporučuji MicroSDHC 4. třídy)
  • Výborné zpracování, nic nevrže, ani nevydává jiné děsivé zvuky.
  • Kvalitní reproduktory.
  • Blesk by měl pokrýt dostatečnou plochu.
  • Výborný procesor a grafické jádra.. :)
  • Vypouklí fotoaparát - nebezpečí poškrábání optiky..
  • Trošičku se nepohodlně drží, někdy mám strach, aby mi nevyklouzl, není to kvůli 5,5" displeji, ale kvůli zadnímu krytu, mohl být lépe vyřešený. Ale tohle vše odstraní silikonový, či jiný kryt. :)

Kupujte, rozhodně se to vyplatí, když Vás odrazuje 5.5" displej, jděte do Samsungu Galaxy S III, nebo si počkejte na Samsung Galaxy S IV. (5" displej)!

doktor1

doktor1

Přidáno: 28. října 2012

• Absolutně vše
  • Vůbec nic

Jde o nejlepší telefon všech dob.Vyzkoušel jsem už mnoho smartphounu(HTC DESIRE HD,SAMSUNG GALAXY SII,HTC ONE X,SAMSUNG GALAXY SIII), ale tohle naprostá špička.Brutální výkon,špičkový display,solidní foťák,super stylus S-PEN,super baterie....Rozplýval bych se tu asi hodně dlouho,chci jen říci že mám konečně mobil který určitě nevymněním po 3 měsících a stojí za každou korunu co za něj dáte.Vřele doporučuji. P.S...Jen vzkaz tomu honibrkovi SEMENÁŘOVI : Vůbec nechápu o co se zde snaží.Napíše kuloví a jen zde zabírá místo.Myslím že nad jeho síly patří i telefon NOKIA3310.

daymariel

daymariel

Přidáno: 2. února 2013

• výdrž - při aktivním užívání 2 dny (ale nesmíte mít permanentně puštěnou Wi-fi, datové služby, GPSku atd. - já si internet pouštím, jen když něco hledám nebo čtu maily, fb.., pak ihned vypínám, nicméně aktivně hraju hry a tak 2 hodiny denně čučím na filmy)
  • velikost displeje - pohodlné sledování filmů, hraní her, čtení knih i zpráv, prezentací, surfování po netu
  • stylus - dají se s ním dělat různý blbosti - úprava fotek, psaní poznámek i během hovoru, ukládání výřezů obrazovky a spousta dalších věcí, které jsem ještě neobjevila
  • relativně rychlé nabíjení ze zásuvky, nabíjení pře pc mi přijde poněkud zpomalené (možná je to jen můj dojem)
  • android - k dispozici spousta free aplikací a her, nejvíc mě nadchla appka umožňující naskenovat dokumenty do pdfka
  • pohodlné intuitivní ovládání, zvládne ho snad každý
  • jsem holka a mám malé ruce, nicméně zvyknout si na ovládání SGNII mi trvalo cca týden, teď už mi ani nepřijde velký :-)
  • hw tlačítka nereagují na stylus
  • na telefon v této cenové kategorii bych čekala lepší materiály, nicméně nevrže, díly nikde neodstávají, tak snad ok
  • kvalita přiložených sluchátek je poněkud průměrná
  • na Kies si asi nikdy nezvyknu
  • při přehrávání filmů ve fullHD občas mírně mrzne (ale fakt jen mírně!)
  • kvalita foťáku není úplně top (zhoršená kvalita v šeru, stabilizace obrazu taky není ideální), ale pro běžného uživatele dostačuje (a kdo chce fotit na úrovni, nechť si pořídí foťák :-) )
  • relativně snadné "otlapkávání" zadního krytu - doporučuji nosit s sebou hadřík na brýle
  • do kapsy se vážně nevejde.. :-)

Mám telefon cca měsíc a jsem s ním velmi spokojená. Oceňuji zejména výdrž baterie, velký displej (ty filmy, ach! <3 ), intuitivnost ovládání a spoustu užitečných funkcí (poznámky během hovoru se mi již několikrát osvědčily). Horší kvalita foťáku a hw tlačítka nereagující na stylus jsou pro mě jen drobnosti, na které jsem si zvykla a dokážu s nimi žít. SGNII mi nahrazuje jak bývalý telefon, tak z velké části i funkce notebooku (filmy, zprávy, prezentace, maily, scan, hudba). Problémy s připojením k mobilní síti jsem zatím nezaregistrovala, možná je to ale tím, že se pohybuji spíše ve větších městech.

Ověřený zákazník MEGATEL.CZ

Frank31

Přidáno: 20. června 2013

Zakoupeno v MEGATEL.CZ

• Špičkový display 5,5" HD Super AMOLED.Výdrž baterie,Fotoaparát: 8MPx (3 264 × 2 448),video (1 920 × 1 080), autofocus, blesk)
  • Celková velikost mobilu může někomu vadit při telefonování.

Mobil je absolutní špička ve své třídě a v některých ohledech dokonce převyšuje i Samsung Galaxy 4. Tou věcí je display, který je sice jen HD to znamená (1280x720) oproti full HD (1980x1080) který vlastní čtyřka, rozdíl již patrný v obraze stejně není ale vyšší rozlišení je daní na výdrži baterie a Galaxy Note 2 ačkoli vlastní obří display 5,5 je na tom mnohem líp. Někomu může vadit asi velikost mobilu ale mít v ruce mobilní vysoce výkonný počítač obohacený o možnosti, které vám umožňuje stylus (pero) jsou natolik originální, že výčet toho co Galaxy Note 2 umí, jsou vlastně nekonečně dlouhé. Mohu jen doporučit.

Magda.Lena

Magda.Lena

Přidáno: 21. března 2013

• Velikost displeje - perfekni a pohodlne
  • Rozliseni a prehlednost pri praci - mohu internetove stranky bez obtizi a pohodlne prohlizet v klasicke verzi pro pocitace
  • Casto kritizovany zadni plastovy kryt mi nevadi - alespon jeho nahrada neni draha
  • Tenky a lehky
  • S pen - nekdy prakticky pomocnik, velmi jej ocenuji
  • Bezvadne fotografie - mne to vazne staci a vyhovuje
  • Na dotykovy tel samsung znacna vydrz baterie - 2 dny pri zapnutem datovem prenosu
  • Oproti mym puvodnim telefonum samsung zde uzasne funguje gps - okamzite, rychle - nebe a dudy oproti starsim modelum telefonu samsung, kde je navigace k prdu!
  • Vypadava konektor nabijecky (micro usb), nutna opatrna manipulace pri nabijeni
  • Obcas se sekne - spise ale vyjimecne a to po delsi dobe, kdy ho nevypnu (nekolik dni)
  • Velikost displeje i telefonu- casty argument lidi, ze je to moc velky telefon - je to dan za jeho jine vyhody. Zpocatku me ta velikost vydesila, ale clovek si velmi rychle zvykne a naopak mam ted problem s mensimi telefony, ktere povazuji oproti note 2 za velmi nekomfortni. Zkratka - note 2 je velky, ale s tim je treba pocitat, zalezi na tom kdo co od sveho telefonu chce a je dobre si ho pred koupi osahat.

Povazuji se za pokrocileho uzivatele, jde o muj 4. dotykovy telefon.
Prodala jsem svuj telefon a tablet a poridila si note 2. Nelituji, krasny a prakticky kousek. Mam jej 3 mesice a jsem stale nadsena a doporucuji jej kudy chodim. Uvidime co to udela casem.
Pro zajemce o vykonny prehledny telefon, kteri chteji na svem telefonu vyrizovat i vetsi mnozstvi emailu a dalsi korespondence a budou uzivat internet je note 2 super.
Pohodlne se vejde i do kapsy u kalhot. Problem mam jen u tesnych kalhot s mensimi kapsami.
Kdykoliv svuj note nekomu pujcim, tak dotycny lamentuje jak je obrovsky, ale kazdy si velmi rychle zvykne na prehlednost notu a tezko zase privyka svemu mensimu modelu.

Stream7

Stream7

Přidáno: 7. února 2013

• Myslím, že je to skvělý přístroj. Jenom se občas bojim, jestli nás tyto mašinky vážně nemůžou šmírovat, tím, že to má Android a veškerou konektivitu... Aplikace mají přístup ke kontaktům, galeriím, ke všemu možnému... i SMS...
  • Přijde mi, že Note1 měl lepší obraz, přestože by teoreticky měl být lepší tento Note2... Jo a ještě mě zklamalo, že Note1 měl mnohem výkonnější LED diodu, než tento nový model, možná je to softwarem, ale prostě svítí méně.
  • Špatně vyřešený nabíjecí konektor- i originální napájecí kabel vypadává... "Vypouklý objektiv fotoaparátu, místo toho aby byl zapuštěný a trochu chráněný.

Je to vrchol miniaturizace a technologií...

Přidáno: 16. ledna 2013

• Dnes mi přišla CZ aktualizace na Android 4.1.2 pro galaxy note II
  • Nově předělaná notifikační oblast
  • Notifikační lišta může být modifikována
  • Ovládání úrovně jasu notifikační lištou může být vypnuto
  • Vícenásobné zobrazení může být také vypnuto
  • Webový prohlížeč je rychlejší než předcházející
  • Notifikační lišta byla změněna ze šedé na černou
  • Nová klávesnice od Samsungu (jako Swipe nebo nová klávensnice z verze 4.2)
  • Nový efekt na zamknuté obrazovce (prstem se zobrazuje dotek vody, stylusem se zobrazuje inkoust ve vodě)

Nejvíce mne potěšila nová klavesnice ktera funguje fakt super
Prohlížeč se opravdu o dost zrychlil.
Jen tak dal ...je potřeba v aktualizacích reagovat na určite nedodělavky a řešit je přesně tímto spůsobem
Se svým note II jsem zase o něco spokojenější :-)

czechiaa

czechiaa

Přidáno: 3. prosince 2012

• Obrovský displey (rozlišení & kvalita)
  • Velký výkon
  • Android
  • Stylus (a možnosti s ním)
  • Dioda
  • Reproduktor
  • Zapínání na boku
  • Micro SIM
  • KIES
  • 16GB (málo.. hráči her a fandové filmů pochopí)

Je to můj druhý android telefon, který jsem si pořídil. První byl HTC Sensation a je to opravdu velký krok kupředu.
Vzhled je naprosto úžasný. Dobrý materiál, vše je tam, kde má být, tlačítka nevržou, ale je to nezvyk, ít zapínácí button na straně. Displey je fenomenální, jak jeho rozlišení, tak všestranné využití. Se stylusem se dá úžasně kouzlit. Lze využít ke všemu, co se na zařízení děje. Velký displey má za příčnu také větší rozměry, ale to rozhodně nevadí, protože když už si takový telefon koupíte, musíte s tím počítat.
Dále je telefón absolutně rychlý, neseká se, nikde nečekám na načtení.
S Androidem, nádstavbou od Samsungu, výkonem telefonu je to prostě věc, kterou asi jen tak něco nepředběhne. Měl jsem v ruce i S3, ale po nynější zkušenosti bych si vybral Note II
Bohužel v česku je pouze 16GB verze, to zamrzí a cena je tak na hranici, ale za kvalitu se musí platit.

Ověřený zákazník Český-mobil.cz

Jiří

Přidáno: 13. listopadu 2012

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• Obrovský display, je pěkně zarovnaný se zbytkem rámu - působí jako jedna obří plocha
  • Přes jeho velikost se velmi dobře drží, je poměrně lehký a neklouže
  • Barvy, výraz, krásně se na něj dívá. Fotografie a videa jako živé
  • Zpracování těla - vůbec nevadí, že zadní část je z plastu .. Je velmi tenký a velmi dobře vyrobený, krásně sedí a vypadá moc dobře. Díky kovovému orámování dostává telefon zajímavý výraz
  • Procesor a paměť - úžasně rychlý, spolehlivý, zvládá spousty procesů najednou, neseká se, nezamrzá
  • Fotografie a natáčení perfektní ... i ve špatných světelných podmínkách
  • Uživatelská podpora výborná - spousta vychytávek, které ocení i nároční. Zabezpečení, vlastní nastavení, velmi uživatelsky příjemné
  • S pen funguje bez problémů, aplikací čistě pro tuto věc stále přibývá
  • Výdrž baterie +++, jen žasnu kolik telefon vydrží - navíc nabíječka nabíjí opravdu bleskově, na USB nabíjení podstatně delší
  • Hlasové ovládání na 90% přesné
  • Internet jako blesk, nic se netrhá, žádné zdlouhavé načítání, prostoje
  • Automatický úprava kontrastu displaye podle okolí - velmi oceňuji, užitečná věc
  • Jakoby složitější telefonování oproti "normálnímu" telefonu - to se samozřejmě dá očekávat, přeci jen je to hybrid
  • Ovládání jednou rukou obtížnější - je nutno si zvyknout

Zatím ho mám necelých 14 dnů. Stále se s ním seznamuji, jelikož jsem přešel z "obyčejného" telefonu. Osobně mám pocit, že mám nejlepší mobil současnosti - nemám s ním vůbec žádný problém. S tím souvisí i to, že je tím kompenzována poměrně vyšší cena - ale tak to dnes je. Rozmýšlel jsem se ještě mezi iphonem 5, a rozhodně bych litoval, kdybych zvolil jinak.

Ověřený zákazník SoEasy.cz

carlos

Přidáno: 25. října 2012

(Upraveno 25. října 2012)

Zakoupeno v SoEasy.cz

• Rychlost-procesor-ram
  • Přehlednost
  • Velký displej
  • Vybavení
  • Dokonalý mobil či jako malý tablet
  • Velikost baterie - 3100MAh
  • Stylus

Nejlepší mobil roku 2012
V této podobě nemá konkurenci
Maximální spokojenost se všemi aplikacemi,další se dají doinstalovat přes obchod Google play či přes Samsung apss

Osobně jsem se SAMSUNGEM GALAXY NOTE2 velice spokojen
Kdo chce větší mobil tak vřele doporučuji
Mobil je sice dražší,ale vyplatí se do něj investovat,cena odpovídá kvalitě

Josef Čermák

Josef Čermák

Přidáno: 5. srpna 2014

• Velikost úložiště
  • Velikost displeje
  • Možnost rozšířit úložiště o paměťové karty
  • Možnost spuštění dvou aplikací najednou
  • V době nákupu (srpen 2013) relativně příznivá cena, dnes (srpen 2014) je ještě levnější
  • Žádné negativum jsem neobjevil

Před nákupem tohoto telefonu jsem používal Nokii C7. Ta sice umožňovala řadu věcí, ale již od roku 2012 jsem koukal po tomto telefonu. Jednak se mi líbilo, že má velký displej. Dále jsem si pročítal různé recenze tohoto telefonu, které mě nakonec přesvědčily o koupi tohoto telefonu. Přechod ze Symbianu na Android mi nevadil. Telefon jsem si koupil 1.8.2013. Má úložiště 16 GB, sice uživatelsky je přístupných jen něco přes 10 GB, ale i tato velikost je velmi příjemná, jelikož umožňuje nahrání celé řady písniček, vyfocení řady fotografií, stažení či natočení většího množství videí. Dále si uživatel může do tohoto telefonu stáhnout různé, pro něj užitečné aplikace a hry. Pokud dojde velikost úložiště, lze ji rozšířit pomocí microSD karty až na 64 GB.
Telefon je svižný i po roce používání a nezamrzá.
S-Pen jsem nejprve používal málo, ale po objevení zajímavých možností ho používám častěji. Jistě znáte stav, kdy voláte a volaný vám říká nějakou informaci (např. telefonní číslo), kterou si potřebujete někam zapsat. S tímto telefonem už nemusíte hledat tužku a papír. Jednoduše si hovor přepnete na reproduktor, vytáhnete S-Pen a objeví se vám poznámka S-Note, kam si informaci můžete zapsat (musíte mít tuto funkci mít nastavenou). Dále S-Pen umožňuje např. rychlé příkazy, kdy nemusíte lézt do e-mailové či internetové aplikace, jednoduše napíšete příkaz a už se vám příslušná aplikace otevře.
Baterie vydrží velmi dlouho. Když byl telefon nový a koukal jsem jen na internet (dohromady asi 6 hodin denně) a měl jsem mobilní data puštěna nonstop, vydržela baterie přes 2,5 dne na jedno nabití. Dnes mám v telefonu aplikace, které jsou online (je jich trochu více) a přes to baterie i při 6-8 hodinách surfování na internetu a stále puštěných mobilních datech a sem tam 1 hodinovém hovoru vydrží více než 1 den (a to je zátěž daleko vyšší než před rokem).
Fotografie fotí telefon hezky, jsou koukatelné a uživatel si může nastaviti různé fotografické efekty a různé nastavení expozičních hodnot.
Videa jsou z tohoto telefonu také pěkná a koukatelná. Navíc je možno z videa udělat fotku z některého místa videa (ale to je spíše o aplikaci).
Jako výhodu spatřuji možnost mít 2 aplikace puštěné najednou, že se nemusíte pořád přepínat z jedné na druhou (výhodné je to třeba když si pustíte nějaké video na Youtube, tak můžete zároveň surfovat na internetu a podobně).
U tohoto telefonu je možné rychle zapnout či vypnout mobilní data, zvuk, WiFi apod.
Velký displej umožňuje příjemnější koukání na video, ale je to dle mého názoru příjemnější i na čtení dokumentů, nebo internetových stránek.
Vyzvánění telefonu je hlasité. Zvuk je celkově hlasitý a pokud máte nastavený např. budík, nemusíte se obávat, že zaspíte.
Příjemné je i přímé volání, např. píšete někomu SMS a řeknete si: já mu zavolám, stačí telefon přiložit k uchu a voláte.
Pokud máte vypnutý displej, můžete letmým pohybem rukou nad telefonem zjistit aktuální čas a zmeškané události (displej se na chvilku rozsvítí a informace zobrazí).
Notifikační dioda Vás může informovat o zmeškaných událostech, o vybíjející se baterii, o stavu nabíjení a o právě nabité baterii.
Tento telefon je velmi dobrý pomocník, jsem s ním nadmíru spokojen a zcela splnil má očekávání. I po roce stále objevuji nové a nové možnosti tohoto telefonu.

Ověřený zákazník Mobil se zárukou

Bubble121

Přidáno: 2. listopadu 2013

(Upraveno 10. listopadu 2013)

Zakoupeno v Mobil se zárukou

• SMS: plánovaní času na odeslání, psaní na klasické nebo qwerty klávesnici.
  • FOTO: samozaměření, kdy je obraz opravdu zaostřený, pak teprve fotí, spousta efektů a nastavení.
  • MAIL: bezvadná práce s mailem, kompletní synchronizace s počítačem a možnost spravovat složky.
  • OS: Android 4.1 (JellyBean)
  • Operační paměť: 2 GB
  • 16 GB úložiště v paměti telefonu
  • 1,6 GHz čtyřjádrový procesor
  • 8 Mpix foťák, vynikající kvalitní fotky
  • Neseká se, plynulý, rychlá odezva
  • Připojení NFC
  • Kapacita baterie 3.100 mAh
  • Výdrž baterie cca 3 - 4 dny
  • Možná pro někoho velikost telefonu, ale jde o zvyk.

Opravdu velice kvalitní a komfortní telefon. Někomu možná bude vadit velikost telefonu, musí se na něj zvyknout. Původně si ho koupil manžel, ale opravdu si na něj nezvykl, tak mi ho dal k výročí a já jsem opravdu nadšená. Měla jsem Samsung Galaxy Advance, takže jsem si nemusela na tento telefon zvykat dlouho, co se programů týče. A teď něco k těm novým programům. Dvojitým kliknutím pera S Pen během hovoru si můžete pohodlně poznamenat cestu, telefonní číslo nebo jiné informace. Funkce Popup Note vám umožní nakreslit mapu, poznačit si cestu, telefonní číslo a další informace, i když jste právě uprostřed hovoru. Displej 5,5" HD Super AMOLED tabletu GALAXY Note II nabízí čistější zobrazení a poměr stran 16:9, díky čemuž vám přináší ještě lepší obrazové zážitky. K dispozici máte více psacích nástrojů a šablon poznámkového bloku, takže si vždy snadno zvolíte, přesně takové, které odpovídají vašemu stylu, a to bez ohledu na aktuální činnost. Inovativní design telefonu GALAXY Note II zahrnuje větší obrazovku, ale zároveň zachovává tenké tělo, které vám ideálně sedne do ruky. Kliknout. Obtáhnout. Vystřihnout. Odeslat. To je vše, co je třeba udělat, pokud chcete vložit požadovaný obsah do e-mailu, programu Messenger, S Note nebo Scrapbook. Díky funkci Air View si můžete dokonce prohlédnout obrázky, aniž byste se dotknuli displeje nebo otevřeli složku. Vestavěný čtyřjádrový procesor pracující na frekvenci 1,6 GHz a baterie s kapacitou 3100 mAh je bomba. Baterie má opravdu úžasnou výdrž, několik sms zpráv, cca 5 hovorů, shlédnuté maily, nějaká ta hra každý den, příležitostní foto a telefon vydrží 4 dny bez problémů "živý".

DIVADA

Přidáno: 14. dubna 2013

• VŠE
  • NIC

Můj dosavadní telefon byl starší HTC HD a čekal jsem na ten nejlepší.Po zakoupení SG jsem zjistil že i moje 2 počítače jsou oproti mobilu pomalé. Byl jsem zvyklý na Windows mobile ale android v této verzi nemá chybu.
Jen je třeba si pohrát s nastavením a všechno jede bez problémů.
Důležitý je správný výběr z mnoha aplikací k propojení z PC a pod.
Jediné na co jsi nemohu zvyknout je vybírání textu za účelem kopírování.
I po 14 dní používání nacházím nové funkce a možnosti přístroje.
je to high-tech.
Po zakoupení pouzdra s klipem na kalhoty a opasek mám vždy k dispozici malý tablet s telefonem a vůbec se mi nezdá být veliký, je to na zvyku. Velikost displeje beru jako výhodu, je možné prohlížet i soubory veliké stránky PDF a podobně.

Ověřený zákazník Mobilplus

Dejvino

Přidáno: 16. února 2013

Zakoupeno v Mobilplus

• Velký displej se skvělým rozlišením.
  • Text psaný perem je skvěle rozeznáván i v češtině. Možnost brouzdat na webu s "hover" funkcí.
  • Úžasná výdrž baterie i při hrách.
  • Uživatelské prostředí od Samsung, příjemný systém učení nových funkcí. Skvěle poladěné, není třeba flashovat jiný systém.
  • Vysoký výkon telefonu, hladký chod grafiky.
  • Někomu může vadit velikost, osobně jsem si ji ale zamiloval.

Pokud vám nevadí větší rozměr, telefon poskytuje všechny pokročilé funkce a příjemné použití, tužka je praktický doplněk.
Hardware vydrží ještě dlouhou dobu podporovat nově vydané verze Android, navíc má širokou komunitu nadšenců, kteří se o to postarají.
A pokud se bude někdo divně dívat, že telefonujete s 5,5 palcovou plackou, určitě vám jen závidí :-)

m_soldier

Přidáno: 29. července 2013

• Velký displej
  • Dobrá viditelnost displeje na slunci
  • Solidní výdrž baterie - vydrží 1 den při plném vytížení, při aktivním 2
  • Multifunkční stylus
  • Jemné rozlišení
  • Svižný systém
  • Vysoký výkon pro pokročilé užívání
  • Kvalitní video
  • Přijatelná cena za odpovídající výkon
  • Horší ovládání jednou rukou
  • Foťák fotí dobře jen za dobrých světelných podmínek
  • Při horším světle má vysoký šum

Váhal jsem mezi S4 a Note II, nakonec jsem se rozhodl pro Note II a nelituji. Výdrž baterie pro mě byla nejdůležitějším parametrem - při celodenní zátěži má večer kolem 30-40% což je super, předchozí Galaxy Nexus byl při stejném využití odpoledne vybitý. Výkon je dostačující na všechny aplikace vč. her, systém je svižný, já navíc používám Nova Launcher (jsem zvyklý na čistý android z Nexusu) a s tím je ještě o poznání rychlejší, není problém pracovat ve více aplikacích najednou. Za cenu na hranici 10000 Kč vč. DPH bych těžko hledal srovnatelný univerzální přístroj.

Thom32

Thom32

Přidáno: 27. června 2013

• Pro me nejlepsi telefon zatim vubec!! Kazdej ma svoje ja vyzkoušel hodne znacek ale tahle naloz od Pana Samsunga je uzasna!!! Doporucuji vsem co nad nim přemýšlí!!!

Prostě za 1*

Michal Zajíc

Michal Zajíc

Přidáno: 6. června 2013

• Displej
  • Stylus v kombinaci s aplikacemi S-note a S-plánovač
  • Výkon
  • Snad jen cena

Kolem telefonu jsem delší dobu chodil a neustále po něm pokukoval. :) Pořád jsem řešil, zda malý telefon a k tomu tablet nebo Note2. Nakonec (a naštěstí) jsem se rozhodl pro Note 2. Měl jsem obavy kvůli velikosti zařízení. Přeci jenom na prodejně si to osaháte, ale nevyzkoušíte zda se vejde do všech kapes a jak to bude fungovat v praxi. Obavy zmizely už první den. Na velikost jsem si velmi rychle zvykl. Telefon se dá ovládat po nastavení jednou rukou bez problémů (hovory, sms, odemykání). Jediný problém je občas dosáhnout tlačítko Zpět (pokud ovládáte levou rukou). Telefon se vejde akorát do zadní kapsy. Nedá se s tím samozřejmě sedět. :)Pokud tedy váhate kvůli velikosti, nebojte se. Zvyknete si velmi rychle. Když teď vezmu do ruky můj původní 4,3" telefon, tak mi přijde jako šidítko. :)

Co se týče výbavy a funkcí, tak to si můžete přečíst kdekoliv. Telefon je naprosto rychlý a uživatelské prostředí svižné. Zatím mi zvládl všechny hry i aplikace. Ale to se dá vzhledem k HW předpokládat. Mimochodem hraje se na něm velmi dobře. Nexus by asi byl na hraní ideálnější, ale takhle nosím jen jedno zařízení, které mám vždy u sebe!

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Ověřený zákazník MobilPlanet.Cz

Bronislav

Přidáno: 25. února 2013

Zakoupeno v MobilPlanet.Cz

• Obrovská výdrž díky 3100mAh baterii
  • Velý display pro pohodlné čtení, sledování videa, psaní apod.
  • S Pen
  • Svižnost telefonu s podporou karet do 64GB
  • Pár hodin si zvykat na velikost
  • Velmi často (zbytečně) se regulující jas při automatickém nastavení jasu displaye

Přecházel jsem z Xperia Arc kvůli baterii a výkonu. Rozhodoval jsem se mezi Galaxy S3, Note II a Xperií T. Vybral jsem si Note II kvůli baterii doufajíc v to, že bude mít výdrž aspoň podobnou mému předešlému Arcu. Byl jsem překvapen jeho výdrží, která při velké zátěži (internet, hry, video, hudba) byla téměř celé dva dny. Telefon má v sobě 4 jádrový procesor o taktu 1,6GHz s grafickým čikem Mali-400 (najdeme jej i v Galaxy S2, S3...nedivím se, že jej nemění, protože si dokáže poradit se vším. Jediná neduha S3 a Note II je nejisté a často měnící se jas při automatickém nastavení a prohlížeč má své vlastní nastavení jasu. U nás se telefon prodává v 16GB verzi, má NFC a další výbavu. Telefon mě velmi potěšil fotoaparátem o rozlišení 8MPx, který dokáže natáčet vide ve slow motion (až 200 snímků za vteřinu), nebo fast motion (nevýhoda je, že video je v menším rozlišení). Užijete sis ním hodně zábavy, má kvalitní a hlasitý zadní reproduktor. Mohl bych psát do aleluja, ale na to jsem moc líný :D. Ještě dodatek, telefon je hlavně na ovládání dvěma rukama, pokud to nepřekousnete, není to stroj pro vás ;)

Malikdu

Přidáno: 8. února 2013

Zakoupeno v Max-shop.cz

• Jelikoz se jedna opravdu o vylepseny model Samsungu Galaxy S III urcite neudelate chybu touhle koupi, pokud vam nebude na obtiz obrovsky skvely displej a lehce vetsi vaha ( pro me jen papirove ) budete 100% spokojeni.
  • Skvele se drzi i prez sve vetsi rozmery, do kapsy se vejde :) ( uvidime co v lete v sortkach )
  • Pokud chcete high endovy telefon Note II vas urcite nezklame, lepe vybaveny android od Samsungu a na nasem trhu telefon nenajdete.
  • Bateri pri aktivni pouzivani ( hrani her, wifi, internet ) mi vydrzi nejmene 2 dny v pohode. Na takovou masinu skvela baterie.

Vse shrnuto vyse.

Ověřený zákazník Hurámobil.cz

p6374

Přidáno: 29. prosince 2012

Zakoupeno v Hurámobil.cz

• S pen, display, výkon,

Před tím jsem měl Samsund galaxy S2. Takže přechod na výkonější mobil nebyl problém.Pro ty co potřebují větší display, mohu jen doporučit.
Pokud jde o baterii, trochu zklamání. Všude kde jsem četl recenzi psali, že není možné baterii vybít za den. Telefon používám už přes týden a musím denně nabíjet. Vracím se z práce a mám kolem 7% baterie. Nehraji žádné hry ani nepouštím filmy. Je pravda, že mám stále zapnutý internet a email. Ale v recenzích psali, že tohle vše je na dva dny.
Ale i přes to jsem max. spokojen. Baterii vyřeším pro jistotu náhradní ext. baterií s nabíjecím modulem.
Líbí sem mi oproti S2, že je větší možnost nastavení blokování hovorů a sms v základní výbavě. Je možné si nainstalovat aplikace. Ale pokud je to v základní výbavě, jenom dobře.
další vychytávka je posílání sms v určitý čas.

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Perfektní
Výdrž baterie při aktivním používání: Necelý den
Ondžej Bláha

Ondžej Bláha

Přidáno: 10. prosince 2012

• Výborná rychlost a překvapivě se mi bez větších problémů vejde do kapsy. Je to o zvyku, ale jiný takový "polotablet" to nedá
  • Hlasové ovládání a diktování sms a e-mailu nemá téměř chybu
  • Možnosti nastavení
  • Výdrž baterie při hovoru je opravdu skvělá
  • 2 okna - multitasking
  • Nutnost google účtu a jako u všech androidů velký problém spárovat bez placeného exchange serveru s Outlookem

Momenntálně asi TOP produkt pro ty co chtějí telefon s možností tabletu. a neche se jim tahat taška.

snekousek

snekousek

Přidáno: 23. října 2012

• Lepší držení v ruce oproti Note I
  • Přehlednost
  • Větší widgety

Měl jsem Note I a na Note II jsem se těšil.Zklamali mě widgety které jsou větší a tudíž se jich vejde na jednu plochu méně.Jinak celkový dojem na 1 s hvězdičkou.Je svižný a ani spousta otevřených apk nebrání s ním dál pracovat na plno.Samsung na vývoji určitě máknul,narozdíl od Nokie.Pokud by jste chtěli koupit pořádný foun,tak buˇg S3 a nebo tohohle krasavce.

Wendy

• Ram
  • Procesor
  • Stylus
  • Zvuk reproduktoru je parádní
  • Příjem Wifi a GPS je luxusní!
  • Chromový rámeček je z obyčejného plastu....
  • V balení neni vůbec nic navíc ( ba ani obyčejná 2gb paměťovka ) za ty peníze bych čekal min. 16gb v balení
  • Pouzdro opět neni součástí balení
  • Ochranná folie v balení rovněž neni (byť jí nepoužívám)
  • Pro někoho určitě cena!

Note 2 je balen v celkem pěkné,ale překvapivě malé krabičce. Po jejím otevření ale čekalo mírné zklamání.Obsah balení je strohý a nenabízí za tak velké peníze vůůůbec nic navíc.Kdo čeká paměťovku,obal,nebo folie tak bude opravdu zklamán,a přitom tyhle věci když budete pořizovat zvlášť vás výjdou na celkem cca 1000-1500kč určitě.Tak že k ceně ( já dal cca 13500kč ) budete tyto peníze muset připočítat pokud chcete mít telefon v "plné palbě" ....
Na druhou stranu,za tedy 13tis dostanete (dnes je ale cena asi nižší ) luxusně vybavený telefon s užasným displeyem,vyváženým OS,dostatečnou Ramkou, dobrým procesorem,stylusem,a velice rychlou GPS a silnou WiFi.S čitelností displeye jsem neměl problém ani na přímém slunci.Fotky jsou díky 8Mpx a různým nastavením,velice pěkné,tedy alespoň na displeyi Notu..vše je na displeyi velice "živé" a jasné.. po přesunutí do Pc jsou barvy ale jiné a spíše průměrné.Ale video je jiné kafe.. Naprostá paráda,ostrost,zvuk ostrý a nezkreslený tady neni NOTU co vytknout.
Jako další věc bych uvedl přehrávání snad všech druhů formátů videa,nesetkal jsem se zatím se žádným fotmátem co by NOTE 2 již v základu nebyl schopný přehrát.
Další bod bych uvedl GPS resp navigace apod. GPS je velice rychlá a vyhledání polohy i v místnosti je velice rychlé a přesné.WiFi signál také nezaostává a i dosah je velice dobrý.
Samostatnou kapitolou je pak BATERIE.. vůbec nechápu ty "lepáky" co tu hloupě žvatlaj o výdrži max.1den!Já telefon použvám zcela normálně,občas nějaká hra,občas filmek nebo videoklip,navigace také občas a telefon jsem při běžném používání bezproblému udržel "vzhůru" 3dny 14hod a nějaké min a baterie ukazovala ještě 10% !!!! a to nevypínám mobil na noc!!Tak že tady NOTE zaslouží velkou poklonu.
Co naopak zaslouží trochu pohanit,je ochraná "stříbrná" lišta kolem telefonu.. je obyčejná plastová!!Po čase se na ní ukáží malé,vlásčité škrábanečky a to mám telefon v obale a starám se o něj dobře.....
Celkově je NOTE 2 telefon jak má být! Kdyby Samsung trošku stáhl cenu,přidal do vínku paměťovku,pouzdro,a folii..... Celkově koupě nelituji,ale nevím jestli telefon doporučit dále.Přeci jen cena je vysoká a je nutné pořídit min. to pouzdro....

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 13. března 2013

Zakoupeno v Electro World

• Uzasny pristroj, je pomerne drahy ale svojou vybavou a vykonom je opodstatnena kazda koruna co stala. Velkost displeja je fakt ohromujuca a rychlo som si zvikol na tento komfort. Povodne som mal z toho obavy, ale teraz by som kludne siel aj do vatsieho rozmeru.
  • Zadny plastovy krit je divny. Sucasne pouzivam aj iPhon a ten ma na pocit ovela odolnejsiu konstrukciu.

Je to univerzlne vsetko, telefon, tablet, pocitac, navigace. Komprmisi suvsiace s univerzalnostou su velmi citlivo vyvazene a vobec nevadia. Je dost velky aby sa pouzival ako tablet zase nie prilis aby sa nevesel do kapsi. Je dost vykonny aby zvladal vsetky aplikace ale zaroven ma dostatocnu vydrz...

Ovládání mobilního telefonu: Složité
Medojed

Medojed

Přidáno: 7. prosince 2012

• S pen
  • software od Samsungu je prostě boží
  • Baterie vydrží dva dny
  • usnadnění ovládání jednou rukou (u takového obra je to celkem potřeba)
  • obrovský HD display
  • naprostá přesnost při psaní a kreslení, dokonalé rozpoznávání písma
  • s note je úžasná aplikace napsat si číslo co vám někdo diktuje během telefonování nikdy nebylo snazší
  • 2 GB ram, 4 jádrový procesor 1,6 GHz
  • Polaris office zdarma (stahuje se přes samsung apps kdo si myslí, že tahle aplikace je jen google play ala samsung ten se dost plete jsou tam slevové akce a programy zdarma)
  • Ovládání je usnadněno na maximum a tutoriály Vás naučí všechno důležité
  • pro někoho asi velikost
  • když si nastavíte jeden z těch cool vzhledů v galerii a máte v ní hodně fotek může se sekat (ale jen lehce)
  • snadno vyčerpáte fup pokud máte galerii synchronizovanou s dropboxem i při vypnuté wifi
  • voice asistent je úplně k ničemu a nejen kvůli tomu, že podporuje pouze angličtinu
  • dodávaný headset nehraje ani jako průměrná sluchátka, ale alespoň je to headset (nechápu proč se k některým mobilům dávají pouze sluchátka)

Pokud překousnete trochu větší rozměry a cenu je tenhle napůl mobil a napůl tablet ideální volba. Ještě žádné zařízení mě na prodejně nenadchlo tak jako tohle (možná kromě úplně prvního i phonu). Před koupí si, ale určitě musíte zajít na prodejnu telefon osahat (nedoporučuji datart ani t mobile v obou jsem byl a telefon měli zasekaný takže to vypadalo jako by byl úplně k ničemu) jinak můžete být poněkud nespokojeni s velikostí.

Marek Stach

Marek Stach

Přidáno: 19. ledna 2014

• Skvělý displej
  • Barvy displeje
  • Výkon
  • Velikost
  • Široké množství dokoupení dalšího příslušenství
  • microSim
  • paměť 16GB
  • RAM 2GB
  • Skvělý zvuk

Note II N7100 je skvělý telefon, který kombinuje menší tablet a mobil dohromady. V poměru cena/výkon je na tom více než skvěle. Telefon má příjemné uživatelské prostředí. Skvěle reagující SPEN byl milým překvapením. Pro focení je note taková "vyšší střední třída". :) Telefon mě mile překvapil a proto dávám 100% hodnocení bez záporů.

Stepy

Stepy

Přidáno: 20. září 2013

(Upraveno 20. září 2013)

• Velký Super AMOLED HD displej
  • Super rychlý procesor
  • Super grafika
  • Fotoaparát (dělá užasné fotky)
  • Přední kamera
  • Reproduktor
  • Váha (na svojí velikost lehký)
  • Tenký telefon
  • Vydrž baterie
  • Hromada aplikací a her
  • Vejde se v pohodě do kapsy
  • Jde na něm všechno

Zatím nejlepší telefon jaky jsem měl. Můžu ho vřele doporučit. Mám ho sice zatím jen 2 týdny,ale je prostě boží. Jdou na něm ty nejrůznější a nejnáročnější aplikace. Fotky dělá stejné,někdy i lepší jak z normálního fotoaparátu. Velice rychlý a na svojí velikost lehký telefon. Do kapsy se vejde uplně v pohodě. Zatím mi jde na něm uplně všechno a žádnou chybu jsem nenašel a snad ani nenajdu. Doporučuju všem co nad ním uvažují,je super!

DoG

DoG

Přidáno: 14. července 2013

• Displej
  • Samsung extras pro produktivitu
  • Vaha

Velikost displeje je akorat, chtelo by to jeste vetsi:)
Je tezsi, takze mam svalovici pri cteni:)
Multiwindow, minibrowser je skvely pro produktivitu.
Baterie vydrzi i 4 dny, staci vypnout net :D Jinak den. Prehraju z nej full hd + dolby surround film na televizi/AV receiveru, a to leckdy neumi ani dedikovany prehravac. Graficka vrstva s dotykovym perem je pro poteseni, a nejednou jsem to vyzkousel.
Jinak rychly telefon, co ma vsechno mozne v sobe krom LTE.

Boura

Boura

Přidáno: 5. května 2013

• Skvělý telefon prostě celkově..
  • Až na cenu vše OK..

Nejsem tu abych hodnotil tento skvělý telefon to můžu udělat někdy jindy, ale teď bych chtěl poprosit všechny jablíčkáře, aby tu netrousili ty svoje kecy o tom jak byl ve všem první iphone atd... I když něco z toho třeba je pravda, tak je to nezajímá. Recenze si tu čtou, aby se dozvěděli zkušenosti s telefonem a ne aby si četli vaše moudra.. Tím že sem píšu tohle sice taky porušuju to co jsem napsal o recenzích, proto se omlouvám, ale dělám to v naději že sem přestanou psát ovce applu nadávky na samsung atp..

n7610

n7610

Přidáno: 22. března 2013

• Perfektní výdrž na jedno nabití
  • Výborná rychlost zařízení
  • Perfektní display
  • absolutně nic

o tomto produktu jsem začal přemýšlet po tom co Nokia nebyla schopna dostat na trh Lumii 920 ,takže pro mě jasná volba a chybu jsem určitě neudělal,myslím že tohle zařízení hned tak nenajde přemožitele,výborný výkon + kvalita zpracování Gorila 2 sklo, a opravdu silná baterie 3100 mAh,
5,5“ displej Super AMOLED s rozlišením HD
Procesor: čtyřjádrový na frekvenci 1,6 GHz
Operační paměť: 2 GB
Google Android 4.1.2 momentálně (JellyBean)
Snímač zrychlení, geomagnetický snímač, gyrosnímač, světelný snímač, snímač vzdálenosti, barometr
Sítě a bezdrátová připojení:
EDGE / GPRS (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz)
HSPA: HSPA+
Wi-Fi a/b/g/n, Wi-Fi Direct
Bluetooth v4.0 (podpora kodeku Apt-X) LE
NFC, KIES Air
Fantastické S Pen
Přehrává opravdu hodně video formátů:
Formáty videa: MPEG4, H.263, H.264, VC-1, DivX, WMV7, WMV8, WMV9, VP8
Rozlišení videa: 1080p, 30 sn/s
Formáty Audia: MP3, OGG, WMA, AAC, ACC+, eAAC+, AMR, MIDI, WAV, AC-3, Flac

Alda

Alda

Přidáno: 16. března 2013

• intuitivní ovládání, velký displej, výborný foťák. Zatím nejlepší telefon na trhu. 4 jádro na 1.6, 2 gb ram 16 gb paměť+slot pro paměťovou kartu co si za tu cenu přát

Vždy jsem používal jen Nokie ale tento telefon mně přesvědčil že Nokia zespala a hodně a ostatní taky.

Alois

Alois

Přidáno: 27. prosince 2012

• S pen, presnost, kresleni.
  • Rychlost diky ram a procesoru
  • Displej lepsi nez IPS
  • Rozliseni staci, na televizi mate o neco vetsi a taky si nestezujete .
  • Rozpoznani pisma a geometrickych tvaru
  • Uz se nemusite bat ze se prekliknete ba dokonce i prstem .
  • Uprava fotek
  • Velikost
  • Fotak ale to mozna neumim nastqvut nejlepe doporucuji spise camera FX
  • Zavislost

Pisu zrovna z nej ale jsem liny napsat toho vice

HanS

HanS

Přidáno: 15. prosince 2012

• Telefon mám druhý den a ještě jsem ho nedal z ruky :-D ... I tuhle recenzi píšu Psacím Pomoc S-Penu :-D . Co dodat. Naprostá závislost!!!
  • VÚBEC NIC

• Super AMOLED displej 5,5“
  • Android 4.1 s možností upgradu
  • Čtyřjádrový procesor
  • S-Pen

V poměru s velikostí je hmotnost telefonu opravdu nízká, byl jsem mile překvapen.
Telefon fotí neskutečně ostré fotografie! Osobně si myslím, že Samsung má jeden z nejlepších fotoaparátu v telefonech vůbec.
Akorát při plném využívání tohoto telefonu dojde k velké spotřebě baterie, někdy Vám vydrží den, ale někdy také dva dny. Rozhodně mě to nevyvedlo z míry a dokoupil jsem si 2 baterii, která mi problém vyřešila. Dokáži telefon plně využívat až 4 dny bez nabití, což je skvělé.
Telefon je velmi dobře vybavený a má spoustu funkcí, které si oblíbíte a využijete, např. Dropbox!
Design je jednoduchý a tak půvabný.
Telefon je také vybaven S-pen, které Vám ulehčí práci s telefon.
Určitě doporučuji, i těm náročným! Ale podotýkám, že jednou rukou ho nelze ovládat.

Ověřený zákazník Electro World

Petr

Přidáno: 1. srpna 2013

Zakoupeno v Electro World

• Vše, hlavně výdrž baterie.

Po špatné zkušenosti s firmou HTC jsem přešel na NOTE 1 a byl jsem nadšen co tento mobil umí oproti předchozí značce poté byla jasná volba NOTE 2

Ověřený zákazník Český-mobil.cz

Přidáno: 23. června 2013

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• Velký display
  • Spen

Velmi šikový telefon. Display je sice větší než je u telefonu běžné, ale zvykla jsem si rychle a menší už bych nechtěla. I přes velikost se celkem dobře ovládá jednou rukou.

David

David

Přidáno: 20. března 2013

• Jsem spokojen na 100%. Super mobil hlavně na internet a rychlost dokonalá.
  • Cena je vysoká ale zase ten mobil umí dost věci a hlavně je rychlej. Baterie vydrží cca 2,5 dne

Doporučuji na 100%

Sony Xperia Z