Samsung Galaxy Ace Duos S6802

Android 2.3 (Gingerbread)
122 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Mobilium

Oceňuju, že se nemusím učit nic zvlášť nového oproti předchozímu telefonu od stejné značky. Nicméně problémy které měl předchozí model (Galaxy Y Duos) má i tento, a to zejména nefunkční MMS při pobytu v zahraničí přetrvávající i po návratu do ČR, které ani na prodejně nejsou schopni vyřešit. Nevím samozřejmě na 100 %, je-li to telefonem, ale obávám se že ano. Občas se i zasekne, přestane jedna SIM fungovat aniž by to bylo zřejmé nějak jinak než že se mi nikdo nedovolá, apod. Příště asi zvolím konkurenci, i když cenově jsem spokojená a v této velikosti (nechci žádné obří pádlo) toho na výběr moc není :-( Jako velké plus hodnotím odolnost displeje, v okolí jsem byla snad jediná kdo nemá/neměl diplej prasklý, a to mi samozřejmě párkrát spadl. Jak starý model tak i tento.

• , zakoupeno v www.mobilyporuba.cz

• Dobrý na ovladani ,jednoduché meny.
    • Malo přislušenství,mohly byt sluchatka.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

Android 2.3 (Gingerbread)
122 g
Možnost paměťové karty

. pozadí {background-color: EEEEEE}

K tomuto telefonu doporučujeme zakoupit navigační software Sygic, Cela Evropa-nyní v speciální ceně!

Hledáte kvalitní GPS navigační software pro Váš mobilní telefon? Sygic GPS Navigation je ta správná volba. Zakoupením této GPS navigace získáte přístup k nejnovějším mapám. Navigaci můžete bezplatně využívat a aktualizovat na doživotí Vašeho zařízení. Vaše mapy budou vždy aktuální!

Více informací o Sygic navigaci naleznete zde: Sygic

Oficiální distribuce oficiální distribuce pro území celé Evropské unie

Menu je v češtině a také dalších jazycích

Mobilní telefon je odblokován na všechny sítě: T-Mobile, Orange, O2 ... záruka 24 měsíců bezproblémový servis na území ČR

Technická specifikace:

Podporované sítě 2G sítě GSM 850/900/1800/1900 3G sítě HSDPA 900/2100

Displej

TFT kapacitní dotyková obrazovka, 16M barev

Rozlišení 320 x 480 pixelů, 3.5 palce

• Accelerometer senzor -zabezpečuje přetáčení displeje (horizontální, vertikální)
  • Proximity senzor -zabezpečuje vypnutí obrazovky během telefonování

Paměť telefonního seznamu neomezená

Paměť hovorů neomezená

• Paměť pro ukládání: 3 GB
  • Paměť RAM: 512 MB RAM

Slot na karty microSD až do 32 GB -paměťové karty i pro Samsung S6802 Galaxy Ace Duos-

Data

• Infračervený port: Ne
  • USB: Ano, microUSB (MHL), v2.0

Fotoaparát

• Primární fotoaparát (na zadní straně): 5 MPx, 2592x1944 pixelů, autofokus
  • Vlastnosti: Geo-tagging (přiřazení fotky k GPS souřadnici), detekce obličeje a úsměvu
  • nahrávání videa: Ano, v rozlišení VGA @ 30fps
  • Sekundární kamera (na přední straně): Ne

Funkce

Operační systém Android OS, v2.3 (Gingerbread)

Procesor CPU 832

• Video přehrávač: XviD/MP4/H.263/H.264/WMV
  • Organizér
  • Prohlížeč a editor dokumentů/obrázků
  • Hlasové ovládání/vytáčení/Příkazy
  • Prediktivní vkládání textu (SWYPE)

Baterie

Standardní baterie, Li-Ion 1300 mAh

• Průměrná výdrž: až 520 h (2G)/až 410 h (3G)
  • Doba hovoru: až 16 h 20 min (2G)/až 6 h 40 min (3G)

Velikost

Rozměry 112.7 x 61.5 x 11.5mm

Hmotnost 122 g

Obsah prodejního balení:

Samsung Galaxy Ace S6802 Duos

Baterie

Síťový adaptér microUSB synchronní kabel

Dokumentace

• všechno

Nejhorší mobil jaký jsem kdy v životě používal. Nikdy více Samsung jako telefon....

• velikost?
    • dual sim
    • Fotoaparat
    • Baterie
    • S e k a s e
    • ram
    • procesor

Spatny telefon :/ (° ͜ʖ ͡° )

• dvě sim
    • skoro vše

špatný telefon pokud už chcete takto levný telefon tak bych se ještě podíval

• , zakoupeno v Mobilium

• Velikost ( akorat do ruky ty je vse )
    • dual sim
    • Fotoaparat
    • RAM ( Se ka se )
    • 3mpx bad :(

radsi nic nerikam ble..........

• Vše

Nejhorší co jsem kdy v životě držel...

• , zakoupeno v www.mobilyporuba.cz

• Dobrý na ovladani ,jednoduché meny.
    • Malo přislušenství,mohly byt sluchatka.

• reproduktory
    • odezva
    • kvalita fotek
    • stopky si musíte stáhnout
    • výdrž baterie
    • seká se poněkud často
    • někdy mi nejde zapnout
    • rychlé ošoupání
    • chybí přední kamerka
    • první baterie mi vydržela ani ne rok

příšerný mobil, nejsem spokojena

• Odolný, vydržel spoustu :)
    • Telefon na 2 simkarty
    • Nemá blesk a kvalita fotoaparátu je slabá
    • Nedostatek operační paměti, telefon se seká a je pomalý

Telefon mám už 2 roky, a jediným důvodem proč jsem si ho koupila byla nízká cena. Dnes lituji. To, že je telefon na 2 sim karty, je pro mě problém. Simkarty nestíhají, "perou" se o signál. Neplní svou funkci obě naráz. Chybí mi blesk a přední kamera, což se dá omluvit cenou. Telefon se mi občas sám od sebe vypne, třeba i během hovoru. Když potřebuji rychle napsat zprávu, klávesnice přímo zmizí. Dnes už najdete lepší mobilní telefony za podobnou cenu.

• Velmi dobrá a přehledná funkce Dual SIM.
    • Přijatelná funkce internetu.
    • Lze sehnat i neoriginální baterii s vyšší kapacitou.
    • Do auta vhodný slot pro nabíjení na spodní straně telefonu.
    • Dostačující kvalita fotografií.
    • Dobře fungující hlasové ovládání (navigace apod.).
    • Pro prohlážení internetu není telefon špatný, ale v dnešní době už bych do něj rozhodně nešel.
    • Mimořádně pomalé odezvy telefonu, především při telefonování. Telefon při vytáčení volaného často kolabuje, mnohdy trvá i 15 min. než se někomu dovoláte - proboha už nikdy jednojádrový procesor a 512 MB RAM!!!
    • Po roce se začaly sekat i aplikace a zvolna postupně i internet.

Tento mobil mám již 1,5 roku a po té době jsem z něj nešťastný. Naivně jsem si myslel, že uvedené paramatry budou královsky stačit (předešlý telefon HTC Touch Diamond se stařičkým Windows Mobile 5.0).
    Velmi často se seká, je třeba jej min. 2x denně restartovat vyndáním baterie, poté velmi dlouho najíždí. Někdy není možné až 15 min. volat, protože toho není mobil schopen. Dnes bych jednojádro s RAM 512 MB nebral ani omylem, pokud se mi jej podaří reklamovat v záruční době určitě půjdu do 4 jádra, a 4,5" display (asi Vonino Ego QS, který má na šířku jen 65 mm).
    Poslední dobou se začínají sekat i aplikace, které byly prozatím OK.
    Po zkušenostech se Samsungem bych se nebál třeba čínskejch a jinejch rozvojovejch značek.