Samsung E1182

Jack 3,5
Kapacita baterie
1000 mAh

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jednoduchá obsluha, dvě SIM, Li-on baterie, nízká cena.
    • Chybí slibovaný fotoaparát.Za ty peníze jsem nečekala nic moc,ale nebylo ani foto na displey.

Určitě si budu příště ověřovat recenze.Telefon jsem potřebovala rychle,jindy bych ho pro chybějící fotoaparát vrátila.Ale za recenze aparát nemúže.

• Za ty peníze dokonalý

Kdo chce jednoduchý telefon, za pár korun, tak bude spokojen

• , zakoupeno v Český-mobil.cz

Pokud tento telefon berete jako laciný telefon na volání a SMS, který navíc umí používat dvě SIM, budete spokojeni. Je to telefon se skvělým zpracováním (byť plasty působí poněkud měkce), výborně se drží v ruce a kromě kurzorového tlačítka (které je docela malé) se i dobře ovládá. Volání i SMS je bez problémů a pohodlné, nastavení hlasitosti má velký rozsah, a to včetně zvonění (melodii si však musíte vybrat ze seznamu). Někdo může i ocenit malou svítilnu, její zapínání je však ukryto hluboko v menu. Funkci DualSim jsem však zatím neměl možnost vyzkoušet, podle hledaných recenzí má však různé vychytávky (jako např. odlišení plochy jedné Sim od druhé). Nedoporučuji ho však pro starší, má docela malý display. Ideální použití je podle mě buď jako druhý telefon čistě na volání a SMS nebo někam do práce, kde člověk nechce mít drahý telefon, protože hrozí zničení.

Možnost paměťové karty
Rozlišení displeje
128 x 128
Fotoaparát
Jack 3,5
Kapacita baterie
1000 mAh

Jeden z nejjednodušších telefonů dualSIM komunikuje ve dvou pásmech GSM, má pasivní barevný displej a přijímač FM rádia.

Technická specifikace:

• Podporované sítě: GSM 900/1800
  • Displej: 1,52'', CSTN LCD

rozlišení 128 × 128 bodů 65 tisíc barev

• Další funkce: Rádio, Kalendář, Hodiny, Telefonní seznam (500 záznamů)
  • Rozměry: 106.9 x 44.4 x 13.9 mm
  • Hmotnost: 68 g
  • Napájení: Li-Ion baterie 1000 mAh, výdrž až 660 hodin v pohotovosti až 11 hodin hovoru

Obsah prodejního balení:

Mobilní telefon Samsung GT-E1182 Dual Sim

Baterie

Nabíječka další příslušenství najdete zde ->

Příslušenství pro mobilní telefony

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Jednoduchá obsluha, dvě SIM, Li-on baterie, nízká cena.

• nevím
    • nevím

Zatím jsem ho nekupoval ale proč píšete ve specifikaci baterie 1300 pak o kousek dál baterie 1000 a ve finále že to má fotoaparát a přitom ho nemá tak že celá recenze je lež?

• Za ty peníze dokonalý

• - malý
    • - lehký
    • - levný
    • - velká výdrž baterie
    • z mého pohledu levného telefonu nic co bych potřeboval navíc :)

Začnu tím co nemá. Nemá foťák, nemá data, nemá paměťovou kartu.

Co má. Má slot na 2 SIM. Ovládání SIMek je povedené a dobře se ovládá. Někde jsem četl, že některé telefony na 2 SIM neumí odeslat identifikaci jedné ze SIM, tady problém není a identifikace lze nastavit u každé ze SIM. Jednu ze dvou SIM můžete vypnout. Lze i nastavit čas kdy se má na kterou SIM přepínat. Lze nastavit pozadí a schéma pro každou ze SIM, to aby šlo okem na první pohled odlišit na které SIM jsem. Lze nastavit jas displeje :) Hlasitost lze nastavit extra pro každou SIMku a zvlášť se nastavuje hlasitost vyzvánění, hlasitost SMS, hlasitost klávesnice a hlasitost výstrahy (pěkná funkce co snad nemají ani drahý telefony).

Má rádio, poznámky, úkoly, světový časy, kalkulačku, minutku, stopky, hru, jednoduchý kalendář, budík,má i jednoduchou LED svítilnu nahoře (tam kde mají nokie vypínání).

S vyzváněním si budete muset vystačit s tím co je v přístroji. Vyzvánění jde ale nastavit na každou SIM extra. Lze nastavit automatický zámek klávesnice.

Shrnuli to, jsem spokojený, mám malý mobil na 2 SIM co vydrží jako telefony za starých dobrých časů při aktivním používání déle jak týden nabité (několik hodin volání a desítky SMS), bez aktivního požívání přes 14 dnů reálně. A nikdo se vám ho nebude snažit ukrást :)

V balení najdete mobil, nabíječku, sluchátka s mikrofonem (pro rádio i volání).