Samsung C3322

89 g

• jednoduchý telefon na dvě sim

mám ho teprve pár dní

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• skvělý dvousimkový telefon, jednoduché ovládání - přepínání mezi simkami, 2mpx foťák slušný
    • problém nastavení mms, internetu u některých operátorů

Doporučuji všem, kdo hledají slušný dvousimkový telefon a nemusí nokii.

• vše, co jsem chtěl
    • cena, dual, klasika
    • 2 mega foto, ale za ty prachy...

nenašel jsem nic lepšího v této ceně a jsem s ním zatím spokojen. Kdo chce dual a stačí mu jednoduchý mobil na volání a sms, tady je...

89 g

2,2" TFT displej 2 megapixelový fotoaparát přehrávání MP3, rádio

• jednoduchý telefon na dvě sim

mám ho teprve pár dní

• Jednoduchý, levný, velká výdrž
    • Nepodařilo se mi nastavit doručenky SMS zpráv??
    • Občas nechce být na příjmu, když se delší dobu nic neděje, je třeba ho vypnout a zapnout a pak najednou začnou chodit zmeškané hovory a nedoručené smsky

Levný, dual, klasická konstrukce,

• problém nastavení mms, internetu u některých operátorů

Doporučuji všem, kdo hledají slušný dvousimkový telefon a nemusí nokii.

• vše, co jsem chtěl
    • cena, dual, klasika
    • 2 mega foto, ale za ty prachy...

Jednoduchý dual sim

• Za takuto cenu je vyborny...
    • Mena slovenske ani ceske menu

som spokojny

• Obě SIM na přijmu,lze je označit barevně,jednouduché a rychlé přepínání sim karet,rychlá odezva,slušná výbava.
    • Za 1560,-Kč (cena je odvislá dle momentálního kurzu koruny,shop Extréme) i s dopravou se nedá nic hledat.

V duálu jsem nic lepšího nenašel,český jazyk 100%.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• vydrz baterie, jednoduche ovladani, dualSIM, dobre provedeni klavesnice, pomerne rychla odezva telefonu (pri psani sms / obladani telefonu), kvalitni prehravani zvuku, konektor jack 3.5".
    • kvalita fotografii, nemoznost jednoduse nahravat zvuk o delce vetsi nez 5 minut, plastovy zadni kryt telefonu.

Produkt doporucuji.

Jednoduchy dvojsimkovy telefon s dlouhou vydrzi baterie (>7 dnu).
    Pomerne kvalitni provedeni telefonu, jemne vytky smeruji k plastovemu zadnimu krytu a nizsi kvalite porizovanych fotografii)

V porovnani s telefonem C6112 mohu tento telefon vrele doporucit.

• - jednoduché ovládání
    • - dual SIM funguje výborně
    • - dlouhá výdrž baterie
    • - odolný a praktický telefon
    • - nic

Dobrý telefon za dobrou cenu pro toho, kdo má na práci počítač, na focení kvalitní foťák a potřebuje telefon, který je praktický.

naprostá spokojenost