Prestigio MultiPhone 5455 Duo

• , zakoupeno v Chytré elektro

• - snadné intuitivní ovládání telefonu
    • - bezproblémové přepínání mezi 2 sim kartami
    • - jasný, krásně čitelný display
    • - výdrž baterie (i při max. využití telefonu vydrží jistě celý den)
    • - fotoaparát
    • - systém Android 4.4
    • - rychlost telefonu
    • - dostatečný výkon
    • - odpovídající cena
    • - nízká váha
    • - tenkost (postranní rozměr jen 1 cm)
    • - elegantní design a vzhled
    • - naprosto neosvětlená základní tři tlačítka na telefonu - při nedostatečném osvětlení je nutno je hledat poslepu
    • - až moc velký telefon
    • - přemíra pro mě zbytečných "netřebných" předinstalovaných aplikací
    • - bez dodatečné instalace Mobileuncle MTK Tools (zdarma dostupné na Obchod play) velmi nízká hlasitost. (Po jednorázové instalaci a vlastním nastavení je po problému.)

Hlavním důvodem při výběru telefonu byl telefon co podporuje 2 sim karty, má kapacitu baterie nad 2200 mAh, wifi, kvalitní fotoaparát a cena max. do 4.500,- Kč.

Zpočátku jsem si sice nemohla zvyknout na "kravskou" velikost telefonu, ale později jsem v tom objevila výhodu. Žijeme holt ve světe tabletů...
    Shlédnutí videí nebylo prvopočátkovým plánem, ale někdy se to hodí... Rozlišení barev, jas a čitelnost displaye je jedna radost.
    Co ovšem nemůžu výrobci odpustit jsou nepodsvícená 3 základní tlačítka v dolní části obrazovky. Člověk si nakonec ale zvykne.

Co se baterie týče, vydrží i 3 dny. - Záleží na tom jak moc člověk telefon namáhá. (Kapacita 2400 mAh je dostatečná i pro náročný provoz.)
    2 simky + wifi + skype jedou nonstop. Do toho nějaké to volání, sem tam internet (e-mail).
    Už dávno neplatí, že telefon je na telefonování. Nabízí spoustu dalších funkcí. Někdy netřebných na úkor baterie.
    Některé aplikace (hlavně všechny hry) jsem ihned odinstalovala. Ty co nešly, tak jsou, aby se asi neřeklo; ale každopádně neubírají energii z baterie.

Fotoaparát s výkonem 13 Mpix fotí / zaostřuje "sám" a dobře.

Přestože jsem byla po léta věrná značce Samsung, nelituji, že jsem nakonec přesedlala na médii neznámého výrobce Prestigio. Prestigio MultiPhone 5455 Duo byla dobrá volba. Po více jak 2 měsících denního užívání hodnotím telefon jako povedený, jelikož splnil moje požadavky.

• , zakoupeno v Alza.cz

poměr cena výkon

• , zakoupeno v OKAY.cz

• velký fotoaparát

kvůli velkému fotoaparát
    lehký na používání. Určitě bych ho doporučil

Konstrukce

• GPRS: ANO
  • EDGE: ANO
  • WiFi: ANO
  • Integrovaný fotoaparát : ANO
  • Rozlišení fotoaparátu : 4128 × 3096 (13 Mpx)
  • Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
  • HDMI : NE
  • NFC: NE
  • kompatibilita ACC pro GSM: Prestigio MultiPhone 5455
  • Provedení výrobku: modrá barva

Prestigio MultiPhone 5455 DUO vás na první pohled zaujme velice zajímavým a originálním designem. Se svým 4,5" IPS displejem padne dobře do ruky. Chrání jej povrchová úprava Gorilla Glass 3. Pochlubit se může čtyřjádrovým procesorem o taktu 1,3GHz, 1GB RAM nebo fotoaparátem s vysokým rozlišením až 13Mpx. Baterie s kapacitou 2400 mAh je také příjemným překvapením.

Díky funkci Dual SIM můžete být dostupný na dvou telefonních číslech zároveň, aniž byste museli používat dva telefony nebo karty zdlouhavě vyměňovat.

Vlastnosti

Android 4.4

Dual SIM 4.5" IPS kapacitní multi-dotykový displej

Vysoký výkon

Výborná kvalita zpracování a originální design 13Mpx fotoaparát s bleskem a automatickým ostřením

Vysokokapacitní baterie

GSM 900/1900

WCDMA 1800

GPRS, EDGE, HSDPA

Displej 4.5" IPS kapacitní multi-dotykový s povrchovou úpravou Gorilla Glass 3

Rozlišení: qHD - 960x540 (16 milionů barev)

Paměť

Kapacita - 2400 mAh

Hmotnost 140g

Rozměry 134 x 67 x 9,5 mm

Obsah balení

Mobilní telefon MultiPhone 5455 DUO, USB kabel, nabíječka, sluchátka, rychlý průvodce

• Android 4.4
  • Dual SIM
  • 4.5" IPS kapacitní multi-dotykový displej
  • Vysoký výkon
  • Výborná kvalita zpracování a originální design
  • 13Mpx fotoaparát s bleskem a automatickým ostřením

GSM 900/1900

WCDMA 1800

GPRS, EDGE, HSDPA

Displej 4.5" IPS kapacitní multi-dotykový s povrchovou úpravou Gorilla Glass 3

Rozlišení: qHD - 960x540 (16 milionů barev)

Paměť

• Šířka (cm): 10.00
  • Hloubka (cm): 5.00
  • EAN: 8595248122444
  • Záruční doba: 24 měsíců

Mobilní telefon 4,5" TFT LCD, Quad-Core (1,3GHz), 4 GB, fotoaparát 13Mpx, WiFi, Bluetooth, GPS, FM rádio, DualSim, , Android 4.4, oficiální distribuce

• Nelze koupit náhradní baterii 2400Ah 8,88

Prestigo je jedna v servisu z nejhorších.Neseženete baterie na více produktů Prestgio 5355 a Prestigio 5455

• vzhled
    • výdrž baterky
    • fotoaparát
    • celkem odolný proti nárazu
    • vše ostatní

Mobilní telefon jsem měla necelý rok. Totální nevýkonost. Ano,je levný, ale to nic nemění na tom,že ho opravdu nedoporučuji. Totálně zasekaný,pomalu nešlo ani nic zapnout. Stále se zapínal a vypínal. Aplikaci nefungovali jak meli. Prostě pro mě hodně slabý telefon.

• foťák , gorila glass, výdrž baterie. 2 SIM karty barevně rozlišené, notifikační dioda - lze rošířit na emaily, facce. atd.
    • Za tyto peníze tenkrát super mobil (únor 2015 3 299,-)

Mám tel od února 2015 a nemohu si na něj stěžovat. Vše pracuje jak má. Pošta outlok i email bez problémů. Zálohování na disk. Bluetoth spárování v autě hands free - super.
    Samozřejmě , kdo chce hrát hry na vyšší úrovni musí mít RAM 2 GB a to tento tel. nemá.....
    Baterie při zapnutí WIFI+Bluetooth vydrží 2 - 3 dny.

• Dobrá cena
    • Dobrý foťák
    • Odolný, prakticky nerozbitny
    • Občas se sekne obraz některé aplikace na domovské stránce ale to je asi chyba té aplikace
    • Po zapnutí mizí ikony některých aplikací

Za tu cenu jsem nic nečekala, ale jsem nadmíru spokojená, kvalitní telefon, který má málokdo.
    Foťák je dokonalý na slunci jde taky dobře vidět, vydržel už i několik pádů s malými odreninami. Na to, že ho mám půl roku nemůžu jsem velmi spokojená.

• +výborný fotoaparát
    • +velikost
    • +odolnost hardweru
    • -slabá výdrž baterie
    • -nevydržel ani rok a odešla základová deska a ne jen mě
    • -seká se
    • -po půl roce odešel mikrofon

Nedoporučuji kupovat si jakékoliv zařízení od značky "prestigio". Já tuhle chybu již opakovat nebudu

• Krasný foták
    • android
    • špatná výdrž baterie
    • tlusté rámečky
    • špatná viditelnost na slunci

Vzhledem k tomu,že jsem ho měla rok.
    myslím že tuto recenzi mám právo napsat.
    Určitě si tento telfon nekupujte.
    Nevyplatí se to!!!
    Mám v plánu si koupit Huawei P8.
    Myslím,že bude o mnohem výkonější,

• Nedá se sehnat baterie.

Nekupujte !!!!
    Nedá se sehnat náhradní !!!

• , zakoupeno v Chytré elektro

• - snadné intuitivní ovládání telefonu
    • - bezproblémové přepínání mezi 2 sim kartami
    • - jasný, krásně čitelný display
    • - výdrž baterie (i při max. využití telefonu vydrží jistě celý den)
    • - fotoaparát
    • - systém Android 4.4
    • - rychlost telefonu
    • - dostatečný výkon
    • - odpovídající cena
    • - nízká váha
    • - tenkost (postranní rozměr jen 1 cm)
    • - elegantní design a vzhled
    • - až moc velký telefon
    • - přemíra pro mě zbytečných "netřebných" předinstalovaných aplikací

Fotoaparát s výkonem 13 Mpix fotí / zaostřuje "sám" a dobře.

• výdrž baterie
    • fotky a video ve slušné kvalitě
    • chybí mi možnost přiřadit vyzvánění k jednotlivým kontaktům
    • nelze sehnat originál knihové pouzdro, sehnala jsem si universální.

mám ho už rok a stále je bez poruchy, neseká se, celkově spokojenost

• Fotoaparát
    • Výdrž baterie
    • odolnost
    • Horší viditelnost na slunci,ale dá se nastavit

Tento telefon mám přes 1/2 roku.Musím říct,že cena je velmi nízká na to, jaký telefon je!
    Neseká se,hlasitě hraje a pobere každou hru a aplikaci kterou si stáhnete. 13mpx fotoaparát nádherně kvalitně fotí zabere každý detail.Jediné mínus u tohoto telefonu je ten,že má hodně aplikací vestavěných,které nejdou odinstalovat.
    Baterie, jelikož jsem takový závisláček a musím furt na něčem být,mi vždy vydržela den.
    Jinak,telefon jsem si nechala omylem na střeše auta, a odjela. Hned jsem si to uvědomila naštěstí, ale ten daný moment byl frustující. Čekala jsem svůj mobil na odpis..Sbírala jsem ho s displejem dolů, displej ani jeden škrábanec, jediný úraz co prestigio utrpěl, je prasklé sklíčko u fotoaparátu! Za mě,je tento telefon nejlepší jak cenově tak i parametry má výborné.
    Pokud chcete telefon na vše tzn.(hry,volání,brouzdání po netu a facebooku) je prestigio to pravé pro Vás.
    Samsung,Nokia,Apple atd... se můžou jít klouzat :-)