Prestigio MultiPhone 5450 Duo

145 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v MALL.CZ

• výdrž baterie
    • výdrž používaného dětského násilí :-)
    • tak samozřejmě pro všechny co fotí o 106
    • mailují a nevím co ještě i na svém telefonu, je absolutně nedostačující

volám,esemskuji, používám whatsApp, sem tam fotím/točím děti, případně otevírací dobu u lékaře či někde v obchodě :-) a na to mi tento telefon již druhým rokem stačí

• vše co potřebuji, funguje

skvělý poměr cena/výkon

• výdrž,
    • velikost,
    • android,
    • design,
    • cena,
    • rozlišení displaye

Za cenu pod 3000 Kč je to dle mého názoru hodně dobrý telefon.
    Někdo žehrá, že tam není větší kapacita RAM, ale mě osobně to naprosto k běžnému užívání stačí.
    Výdrž baterie je samozřejmě jako u každého podobného mobilu ovlivněno tím, jak často a jaké funkce člověk využívá. Pokud jsem zkoušel všelijaké hry a měl jsem zapnutou wifi, baterie jde samozřejmě brzy do kytek - cca 1 den. Pokud jsem mobil užíval tak jako ho užívám obvykle - tzn. že sem tam jdu na net, cca na pár minut při čekání na něco si zahraju nějakou hru, volám a posílám sms, vydržel mi bez nabíjení 5 dní.
    Pokud to někomu nestačí, doporučuji do mobilu narvat autobaterii....
    Hudba není pravda jako na mém hodně sarém telefonu od sony Sony Ericsson Walkman, ale pokud si člověk pohraje s ekvalizérem, dá se to poslouchat. Video, není díky display buhví jaké, ale tak jak u hudby - dá se na to dívat.
    Jediné, co bych vytknul, je display, který při své velikosti by zasloužil opravdu jemnější rozlišení, ale opět se to dá omluvit cenou. Není to taková hrůza, aby se to nedalo přejít.
    Celkem mile mě překvapily i zadní kryty, který jsem před tím, než jsem mobil dostal do ruky, házel do pozadí s tím, že je nevyužiji, ale ejhle, ono to nevypadá zas tak špatně! :-)

Pokud někdo hledá mašinu nejlepších parametrů - mobil nedoporučuji.
    Pokud někomu stačí průměrný až lepší mobil, doporučuji. Osobně bych po něm opět sáhnul.

Konstrukce
dotykové
Android
Verze operačního systému
145 g
Možnost paměťové karty

Vybarvěte si své sny v barvách - právě teď a tady s Prestigio MultiPhonem 5450 DUO. Uvnitř balení naleznete 4 barevné zadní kryty. Změňte svůj styl kdykoliv budete chtít! Tento smartphone kombinuje nádherný design s vynikajícím výkonem. 1.2 GHz procesor vám umožní rychle nahrát vaše oblíbené aplikace. Sociální stě, mail a instant messaging na jedné obrazovce. MultiPhone 5450 DUO vám přinese skvělý zážitek.

PRESTIGIO MultiPhone PAP5450DUO 4,5 Dual SIM

Prestigio MultiPhone 5450 DUO spadá do nejoblíbenější 5kové řady. Mobilní telefon nabízí 4,5 kapacitní multi-dotykový displej, dvoujádrový procesor běžící na platformě Android 4.2 a zejména 4 barevné kryty zdarma v balení. Zapomeňte na stereotypy a nudu, mějte každý den jiný telefon! Díky funkci Dual SIM můžete být dostupný na dvou telefonních číslech zároveň, aniž byste museli používat dva telefony nebo SIM karty zdlouhavě vyměňovat.

Běží na procesoru 1.2 GHz dual-core, MultiPhone 5450 DUO vyřeší jakýkoli úkol, bez ohledu na to, jak je složitý. Hrajte své oblíbené hry, využívejte kancelářské aplikace, surfujte online a sledujte video v kvalitě HD současně!

Poslouchejte oblíbenou hudbu díky zabudovanému přehrávači, s podporou nejběžnějších formátů a s možností vytvářet seznamy skladeb. Připojte sluchátka ke standardnímu 3.5 mm jacku, stahujte oblíbená alba nebo písně a vše uložte na micro-SD flash kartu (až 32 GB).

Vlastnosti

Android 4.2 (Jelly Bean)

Dual SIM 4,5 kapacitní multi-dotykový displej 5 Mpx fotoaparát s bleskem a s automatickým ostřením

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Procesor

MediaTek Cortex A7 Dual Core s frekvencí 1,2GHz

Podpora sítě

GSM 900/1800

WCDMA 2100/900

GPRS, EDGE, HSDPA

Displej 4,5 kapacitní multi-dotykový disple

Rozlišení 854 x 480 (16 milionů barev)

Paměť

PRESTIGIO MultiPhone 5450 DUO 4,5

Dual SIM + 4 barevné kryty

• , zakoupeno v MALL.CZ

• výdrž baterie
    • výdrž používaného dětského násilí :-)
    • tak samozřejmě pro všechny co fotí o 106
    • mailují a nevím co ještě i na svém telefonu, je absolutně nedostačující

• Spokojenost
    • Asi po dvou měsících používáni nešel reproduktor. ale vyřešilo se to reklamací

Po 2 letech užívání samozřejmě po záruce mi odešel nabíjecí konektor na telefonu. Čekám zatím na servis jak to dopadne.
    Ale jinak telefon používán vcelku ve špinavém prostředí( zednické práce a tak) fungoval dobře. Ze začátku v pouzdru ale pak jsem na to kašlal.
    Spadl mi na zem přímo na růžek a zřejmě prasklo sklo krytu, funguje bez problémů.
    Systém šlapal tak jak má.
    Žádné sekání nic.
    Když ho nebude mít cenu opravovat, tak si ho koupím znovu.

• Barevné kryty
    • Mala ram
    • Po roce a pul přestalo fungovat tlačítko off
    • Aplikace se ukončovali
    • telefon pracoval pomalu
    • Občasné problémy se slyšitelností během hovoru

Po roce a pul přestalo fungovat tlačítko off!

• Nerozbytný
    • Nejhorší telefon na světě. Tento telefon se sám zapíná vypíná ukončuje aplikace a nejhorší je že po čase nejde připojit SD karta nebo jedna ze dvou simek. Sám si smaže celou paměť , takže všechny fotky, videa i písničky dokonce i někdy kontakty

Doporučuji nikdy nekupovat !! Nejhorší telefon na světě.
    Byli na něj velice dobré recenze ale opak je pravdou. A pro příští nákup vyberte si radši jiný telefon.

• vzhled je fajn..
    • reproduktor je tichý
    • příšerně se seká a přehřívá
    • nikde se na něj nedá sehnat tvrzené sklo ,či ochranný plastový obal(jen barevné ,které jsou v balení)
    • přední kamera se nesmí dostat do horka jinak se zapaří a jsou na ní šmouhy
    • málo interního místa
    • někdy si telefon začne dělat ,co se mu zlíbí (zapínat se/vypínat,zapínat různé hry/aplikace,posílat zprávy,volat různým kontaktům.. )

Nejsem spokojená.
    Po půl roce jsem se vrátila ke starému mobilu.
    Nedoporučuji lidem s nervy.
    Některé aplikace nejdou ani naistalovat.
    Čekal jsem od tohoto mobilu víc..poměrně víc.
    Patří tedy mezi levnější ,ale tady platí to ,že za více peněz ,více muziky.

• Dobrý fotoaparát
    • Sám se restartuje
    • Nefunguje na 2 SIM
    • Po 2 měsících to ukončil

Prostě hrozný mobil

• Mobil je po necelém roku uplně odepsaný

Mobil jsem si koupila a kvůli ceně čekala jisté nedostačující prvky, ale po necelém roce od zakoupení, už jsou nedostatky tak velké, že už je to k nevydržení. Mobil se seká, sám se vypíná, písničky se přepínají uplně samy, aplikace se vypínají, zobrazení času se sekne a má odchylku i několik hodin. A navíc odešla baterie.Vážně mě tento produkt zklamal! Už nikdy si nic o této značky nekoupím!

• kvalita fotografií
    • hlasitost hudby
    • grafika
    • citlivost displeje
    • seká se
    • aplikace často padají
    • malý výkon
    • nezvládá větší aplikace
    • z ničeho nic se sám restartuje

Lákala mě cena a pozitivní recenze. Už od začátku se sekal, padali aplikace. Příště si musím vybrat mobil podle doporučení blízkých, nebo přečíst více recenzí.

• Výdrž
    • Výkon
    • Displej

Mám problém s displejem vlevo nahoře v rohu poradíte mi ?

• vše co potřebuji, funguje

skvělý poměr cena/výkon