Nokia XL Dual SIM

190 g
Možnost paměťové karty

Doporučuji tento produkt.

• , zakoupeno v ATCMobile.cz

• Dlouhá výdrž baterie(to byl důvod,proč jsem zvolil tento).

Ještě jsem neměl možnost prověřit všechny funkce,ta základní,potřebné k běžnému užívání jsou na vysoké úrovni.

• , zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

• Seká se,dlouhé najíždění do aplikací a zpět.Výrž nic moc.

V cenové relaci jsou uřčitě lepší telefony.

Konstrukce
Android 4.1 (Jelly Bean)
190 g
Možnost paměťové karty

Nokia XL Dual SIM.

Přejít! S telefonem Nokia XL.

Ideální pro všechny, kteří chtějí okusit výhody chytrých dotykoých telefonů a chtějí jednoduchost.

Vaše dálnice do aplikací systému Android™ se prodloužila.

Získejte přístup do světa aplikací Android. Pohybujte se mezi oblíbenými aplikacemi ještě lépe a rychleji pomocí technologie Fastlane.

Xtra Large – extra velký nabitý funkcemi.

Dopřejte si nové zážitky s velkým 5palcovým displejem a 2megapixelovým předním fotoaparátem, který vám umožní videohovory s vysoce kvalitním obrazem.

Přejít! Získejte aplikace.

Získejte přístup do světa aplikací systému Android s chytrým telefonem Nokia XL. Užijte si nejlepší aplikace jako Plants vs. Zombies 2 a Skype na velkém a jasném 5palcovém displeji. Stáhněte si další oblíbené položky ze stovek tisíc skvělých aplikací, které máte k dispozici. (Android je ochranná známka společnosti Google, Inc.)

Žijte ve Fastlane.

Pohybujte se mezi všemi oblíbenými aplikacemi ještě lépe a rychleji pomocí technologie Fastlane. Telefon Nokia XL se vám přizpůsobuje zobrazováním všech nejnovějších aplikací a činností v sociálních sítí ve funkci Fastlane – stačí smýknutím vyskočit z výchozí obrazovky.

Může být váš.

Telefon Nokia XL je s přizpůsobitelným výchozím displejem ještě osobnější. Mějte telefon pod kontrolou pomocí dlaždic s nastavitelnou velikostí – změňte uspořádání oblíbených položek tak, abyste měli všechny důležité aplikace, kontakty a služby přesně tam, kde je chcete.

Přejít! Větší

Chytrý telefon Nokia XL přináší nové zážitky s velkým 5palcovým displejem a 5megapixelovým fotoaparátem s automatickým ostřením. Je také vzhledově velmi povedený. Telefon XL se dodává v atraktivních barvách, s kvalitní odolnou konstrukcí Nokia, kterou již znáte a oblíbili jste si ji.

Offline. V mapě.

Sledování směru je na 5palcovém displeji mnohem příjemnější. Nechte si od telefonu Nokia XL ukázat cestu pomocí našich navigačních aplikací. Zdarma si můžete stáhnout offline mapy HERE Maps a užívat si bezplatné navigace odbočku po odbočce po celém světě díky aplikaci HERE Drive. (Mohou být účtovány poplatky za přenos dat.)

Stručná specifikace:

Rozměry

• Délka: 141,4 mm
  • Šířka: 77,7 mm
  • Tloušťka: 10,9 mm
  • Hmotnost: 190 g

Displej

• Velikost displeje: 5 ''
  • Funkce displeje: Ovládání jasu, Odezva na dotyk, Čidlo orientace, Displej Nokia Glance, Dvojité klepnutí na displej, Široký pozorovací úhel

Fotografování

• Maximální doba hovoru (3G): 13 h
  • Maximální doba přehrávání hudby: 37 h

4zákazníci nedoporučují produkt

• Shit od začátku prodeje
    • Největší hnus a paskvil co kdy mohlo vyjít.

Baterie se již nedá sehnat. Takže to letí do koše.

• o
    • Tento mobilní telefon jsem si pořídil před dvěma léty. V současné době na něm začíná odcházet baterie což je zcela normální. Co normální není je to, že se nikde nedá na tento mobil koupit náhradní baterie. I na internetu se uvádí, že tato baterie není k dostání. Takže nechápu proč se tento mobil nabízí stále k prodeji když k němu není tak podstatný náhradní díl jakým je baterie.

o

• hezký, vydrží pád, velký displej
    • špatně se drží, málo aplikací, po vypršení záruční doby odešel

doufala jsem že telefon od Nokie vydrží ale bohužely

Doporučuji tento produkt.

• Běhá v tom klasický Andorid 4.4.4 CWM Cyanogen mod.
    • Prostě to s těma dlaždicemi se nedá vůbec srovnat.
    • Je to úplně jiná bašta- tel je svižný apod.
    • Google apps - včetně synchronizaci jsou samozřejmostí!
    • teď už nic. Krom toho, že zatím není fix kameru.

Měl tam být klasický android a ne to jejich upravené zkomolené zvěrstvo, kde to němělo ani hlavu ani patu

• Na oko vypadá dobře
    • Oproti Samsung jedno dotykového tlačítko zpět.
    • Hybrid mezi Androidem a WP. Opravdu humus!!!
    • Chaotické prostředí.
    • Seká se při běžné práci. Vytáčí hovory sám a to díky dlouhé zpětné odezvě!
    • Foťák - hnus!
    • Vymazat kontakty - masakr!
    • Nevylazeny firmware - podpora zadna!
    • Při rolování laguje
    • Opravdu nešťastně umístěna vysouvací lišta např v kontaktech. Trefit se na tento výmysl je fakt někdy nad lidský výkon. A ten kdo má hrubší prsty má fakt problem. A dostane se třeba do protokolu.
    • Nemá účet google. Nemožnost obnovit nebo zal.
    • Totální propadak. Nokia nebo vlastně Mikr. neví co chce. Jestli se vydat doprava nebo doleva!

Prostě to není android ale paskvil!
    Samsung S3 NEO oproti tomu to telefonu je o 1000% lepší.
    Jsem zvyklý na prostředí ze Samsungu např NOTE 3.

Kdyby to melo klasicky android 4.4 apod. A režim usnadnění touch wiz. Tak dam hodnocení 80%

Ale pro ty kdo mají na dotýkači problem vytočit jen hovor! Fakt nedoporučuji. Nebo pro starší generaci už vůbec!

• , zakoupeno v ATCMobile.cz

• Dlouhá výdrž baterie(to byl důvod,proč jsem zvolil tento).

• Uživatelské prostředí
    • Výdrž
    • Kvalita zpracování
    • Není google play

Nokia xl je telefon po méně náročné uzivatele. Já ji mám již rok a jsem velmi spokojený. Nehraju na ní nějaké náročnější hry ale to konec konců není určení tohoto mobilu. Mobil používám hlavně na navigaci, která je zdarma a je super, a na prohlížení webu nebo na filmy. Foťák fotí docela dobře ale jen ve dne. Přisvicovací dioda svítí dobře a já ji používám hlavně jako baterku. Telefon je pevný - je zo nokia , už dvakrát mi spadl rohem na beton a vše je vpoho. Telefon bych opravdu doporučil všem kteří od mobilu očekávají že si zavolají, projdou web, zkontrolují emaily, nebo si zahrají nějakou méně náročnou hru a nechtějí se přitom bát že jim spadne a rozbije se.

• , zakoupeno v NEJMOBILY.CZ

• Seká se,dlouhé najíždění do aplikací a zpět.Výrž nic moc.

V cenové relaci jsou uřčitě lepší telefony.

Jsem velmi spokojen