Nokia C6

Přidat recenzi

Průměr z 1735 hodnocení.

Smartphone - Nokia - dotykové - Symbian - 0.1953125 GB - 3.2 " - 640 x 360 - 5 Mpix

Buďte si ještě blíž Přátelé a rodina mají vždy přednost - s přístrojem Nokia C6 si budete ještě blíže díky rychlému a snadnému přístupu ke svému e-mailu, kontaktům a... více »

Kde koupit

od 4 200 Kč

Recenze Nokia C6

65% (1126)
17% (295)
8% (148)
4% (66)
5% (99)

Vážení, včera jsem tento telefon koupil a musím konstatovat, ža na Nokii je to opravdu slušný poměr cena/výkon. Na pomalý systém si stěžovat nemohu, ve srovnání např. s SE XPERIA X2, který má WM 6.5 je Symbian v Nokii luxus. Wi-Fi funguje opravdu spolehlivě. Jediná výtka směřuje k nabíjení, Nokia se... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Tento telefon jsem si koupila po dlouhém váhání. Abych začala klady...je to opravdu hezký telefon, dotykový displej krásně reaguje i bez stylusu, skamarádila jsem se s ním velmi rychle, ačkoliv je to můj první dotykový telefon. Na druhou stranu můj přítel má na toto naprosto opačný názor, takže pro ... Zobrazit celou recenzi

Všechny recenze Nokia C6

lukáš blahuš

lukáš blahuš

Přidáno: 1. prosince 2011

• pro mě je perfektní.určitě si ho koupím a nebudu s ním sklamán má ho můj kamarád a také si jej koupím.

určitě si ho koupím a nebudu s ním sklamán je užasný má super diseyne perfektní.

Premious

Premious

Přidáno: 30. listopadu 2011

proradnej Symbian!! :-(

Zdenka Neumannová

Přidáno: 28. listopadu 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• Produkt předčil mé očekávání,použitý produkt jež jsem zakoupila je v perfektním stavu a plně funkční.

Dominik

• velky display
  • klavesnice
  • Wifi
  • hlasitý reproduktor
  • tloušta je veliká ale to je ta klávesnice
  • někdy se mi samo připojuje internet
  • mobil je těžký
  • Os symbian dal bych tam android

tento produkt bych doporučoval lidem kteří nechtějí mít moc dobrý telefon ale kteří chtějí mít nadupany telefon tak bych doporučoval koupit lepší telefon tento telefon je moc tlustý a je to hodně znát v kapse ale škoda že to nemá android

c6.nokiazone.cz

Přidáno: 22. listopadu 2011

Nokia C6 :: články - recenze - příslušenství - hry

Na těchto webových stránkách naleznete veškeré důležité informace o Nokii C6, včetně recenze, výhod a nevýhod, vhodného příslušenství, porovnání cen, skvělé diskusní fórum, tapety, hry, a mnoho dalšího. Tak se koukněte, třeba si telefon pořídíte jako dárek k Vánocům :)

Celá recenze na c6.nokiazone.cz
Pavlína

Pavlína

Přidáno: 14. listopadu 2011

• nemám pro snad nic :/
  • telefon sem měla asi půl roku a z toho byl 5x na reklamaci, sekal se tak, že se musela pokaždé vyndat baterie, ani nepomohlo přehrání softwaru, neoznamovalo to ani vybitá baterie, někdy nešel ani zapnout, dlouho trvalo, než se zapne a pak se třeba i zase sám od sebe vypnul, zadní kryt byl volnější a to nemluvím o klávesnici, někdy ani nesvítila, jen když se jí chtělo, kontakty se někdy nezobrazovali a možná je toho ještě mnohem víc

Telefon sem nakonec reklamovala tím, že chci odstoupit od smlouvy a chci vrácení peněz, poprvé mi tu chybu neuznali, že prý je telefon v pořádku, tak jsem ho doma zapla a znova se seknul, opět sem šla ještě ten samý den telefon reklamovat a dneska mi přišla sms, že reklamace na telefon byla uznána.

Ověřený zákazník mobilprovás

Jelínková Ivana

Přidáno: 7. listopadu 2011

(Upraveno 7. listopadu 2011)

Zakoupeno v mobilprovás

Jsem s produktem spokojena, doporučuji.

petr

petr

Přidáno: 29. října 2011

• Velice pěkní a praktický
  • výkon

Nemohu doporučit nedokáže to ani náročnější prohlížení stránek ani z operou mobile.

Přidáno: 26. října 2011

• WiFi
  • fotoaparát, 2 kamery
  • dotyk
  • hudba
  • vysunovací klávesnice
  • vlastně kromě pár nedostatků v 'proti' je mobil naprosto skvělý.
  • je trošku těžší
  • někdy se sekne nebo trvá déle načítání.

tento mobil má sestra, často si ho pujčuji. Je skvělý!

Přidáno: 26. října 2011

• fotoaparát
  • nastavitelná domovská obrazovka
  • pomalí
  • seká se
  • hodně klikání při instalaci aplikací

zdál jse mi dobrý dříve nokia dělaly dobré mobilní telefony ted už to stojí za nic možná kdyby tam daly výkonější procesor

Vlaďka

• klávesnice - velikost tlačítek
  • kancelářská sada
  • paměťová karta
  • navigace
  • výdrž baterie při připojení k internetu

hlavní důvodu koupě, byla klávesnice a celkově rozumná cena za množství aplikací, které telefon nabízí, ale je spíše vhodný pro běžného uživatele , který je trochu nářočnější

Soňa

Soňa

Přidáno: 15. října 2011

• kvalitní foto, je praktický, ve své podstatě naprosto ideální telefon ...
  • zasekává se, neustále. nefunguje dotyková display na dotyk a to už po měsíci

Tenhle telefon by byl naprosto skvělý, kdyby fungoval... To že mu během měsíce přestal fungovat display je celkem velká chyba. Další velká chyba je to že se seká, bohužel ne při zatížení, ale jen tak z ničeho nic ... Abych pravdu řekla,i přes to že co se funkcí a vzhledu týče je pro mě perfektní, je to krám a nejraděj bych ho zahodila, kdybych měla peníze na nový.....

Přidáno: 15. října 2011

• perfektní mobil !!!!!!!!!!!!
  • eště ho nemám !!!

foxiQ15

Přidáno: 10. září 2011

• GPS,Wifi
  • QWERTY klávesnice
  • 5mpx foták (2x fotak zadni a prední )
  • Cena a výkon
  • Zdarma GPS + hlasová navigace
  • baterka nevydrží moc dlouho na netu(ale to si každy telefon)
  • Těžký
  • pomalý

Koupil jsem si ho na narozeniny a na první pohled byl super,vše ok, pak jsem si tam narval nějaké ty programy a už se mobil sekal :( Jinak internet+wifi je v pohodě

benosh

benosh

Přidáno: 30. srpna 2011

• 5mpx fotoaparát
  • QWERTY klávesnice
  • Poměrně velký displej
  • 3,5 mm jack
  • Nemá kapacitní displej(pouze odporový), jinak nic

Mám tento telefon již měsíc a zatím splňuje většinu mých očekávání. Jsou pouze dvě věci, které mi na něm vadí. Zaprvé, že nemá kapacitní displej. a zadruhé, ale to nevím jestli to je mým přístrojem, nebo celkově touto nokií a to, že mi postupně ubývá paměť. Ale k pozitivům. Ma dost velký displej, takže na filmy ujde. Symbian series60 5th edition(Symbian^1) je již trochu zastaralý a při spuštěných mnoha aplikacích je dost pomalý, ale stačí. Senzor pohybu dovoluje hrát i "nakláněcí" hry, takže hraní také dobré. 3,5 mm jack mě potěšil, proto, že jsem měl drahá sluchátka a chtěl jsem je využít. Na to jakou má cenu, má výborný výkon a sortiment funkcí se mnohonásobně rozšířit na OVI obchodě, takže bych tento telefon všem doporučil.

Ales Marek

Ales Marek

Přidáno: 24. srpna 2011

(Upraveno 5. března 2012)

• rozlišení displaye 640x360
  • -5mpx foťák
  • -čtyřřádková klávesnice
  • -ovi market (většina potřebných věcí zdarma, uživečne aplikace, určite si každy najde tu svou)
  • -přesnost navigace (jaká se dá očekávat, bohužel placená)
  • -lehce si na telefon zvyknete
  • -3,5mm jack výstup
  • -16,7 mil barev
  • -praktický
  • -velmi výhodný poměr CENA/VÝKON
  • menší výdrž baterie
  • - někomu může vadit větší hmotnost (u mě to naopak probouzí pocit masivnosti telefonu až na případy, kdy díky své váze odtrhne za určité situace sluchátka, nabíječku apod.)
  • - někdy se vám bude zdát pomalejší (to bude vetšinou při velkém množství spuštěných aplikací jinak je rychlost bezproblémová)
  • -nepřehrává .avi soubory

Poměr cena výkon je dobrý. Zázraky ale on něj nečekejte:)

Přidáno: 18. srpna 2011

(Upraveno 18. srpna 2011)

• Skvělá QWERTZ klávesnice
  • Výborný 5megapixelový fotoaparát s diod.bleskem ( při stažení patřičného programu blesk může sloužit i jako baterka ) + výhoda Autofocusu(dělá krásné fotky, s iPhonem 3G se nedá porovnat, C6-00 nesrovnatelně lepší )
  • Velký a pěkně přehledný displej
  • Možnost mít pam.kartu až s 16GB a vyndat ji i za provozu
  • Světelné čidlo šetřící baterii
  • Ovi Mapy ZDARMA
  • Možnost prohlížení souborů PDF. a Quickoffice
  • Wi-fi
  • Možnost kakoliv si nastavit pracovní plochu ( uspořádání, přesunutí atd.. )
  • Světlo upozorňující na zmeškaný hovor či novou zprávu
  • Vzhled
  • 3,5mm jack na sluchátka
  • Pohybové čidlo - zamkne telefon při hovoru, takže se nemusíte bát že něco omylem při hovoru zapnete
  • Občas opožděné reakce
  • Hmotnost ( s tou se ale u podobného telefonu musí počítat, QWERTZ klávesnice přece jen nějakou cenu mít musí )
  • Hudba ani Obrázky nejsou rozdělené do složek,i když do telefonu ve složkách dány byly - dá se to ale vyřešit prohlížením přes kancelář a správce souborů

Nokii C6-00 mám 8 měsíců ( má sestra 10 ) a doposud jsme s telefonem neměli žádné problémy. Hodně lidí píše že věčně zamrzá a nereaguje, mě se to stalo pouze 2x a to jsem měl telefon poprvé a zapnul jsem snad všechny aplikace co v telefonu jsou. Vysoká hmotnost je bohužel adekvátní, protože QWERTZ klávesnice taky něco váží, ale nato se musí myslet ještě před koupí. Přibalená sluchátka jsou bohužel slabá, ale to není podle mě handicap telefonu. Fotoaparát výborný, Autofocus a diodový blesk jsou velkým pomocníkem. Baterie při plném provozu vydrží opravdu 2,5 dne, ale pokud telefon nějak výrazně nepoužíváte ( nevyřizujete 30 hovorů každý den, pořád jste na internetu a ještě třeba máte zapnutou GPS ) vydrží i skoro 5 dnů v provozu ( vyzkoušeno ). Nokia C6-00 je "malým" bráškou N97mini. V podstatě je to N97mini v jiném kabátě s jinou cenou, velice dobrou cenou. Pro manažery a náročné uživatele je určitě lepší volba E7, ale pro běžného uživatele je C6-00 výborný pomocník.
Zadní kryt se opravdu trošku vykle a mohl být lépe zpracován, ale dramatické to není. Pakliže jsi pak k telefonu koupíte obal CP-508 od Nokie,vůbec o "deklíku" nevíte.
Podle mě je tento telefon výborný a i přes většinu "záporných" recenzí na zaostalý Symbian telefon nezklame.

Ověřený zákazník MobilPlanet.Cz

papaja14

Přidáno: 18. srpna 2011

Zakoupeno v MobilPlanet.Cz

• klávesnice
  • foťák
  • ten program, co čte zprávy- fakt legrace :)
  • je docela těžký

Mám ho krátce, zatím ho prozkoumávám, není úplně přehledný, ale doufám, že se skámošíme...

o.barina

o.barina

Přidáno: 17. srpna 2011

(Upraveno 10. září 2011)

• internetový prohlížeč
  • gps

Vybral sem si ho protože se mě zdá, že splnuje všechny moje požadavky.

ast-25

ast-25

Přidáno: 14. srpna 2011

• qwerty klavesnice, wifi, proste vse co ma na dnesni dobu mobil mit, GPS,
  • mala vydrz baterie, zamrzal, sekal se (prehrani softu-jako reklamce-vyreseno, slape OK ),anglicka klavesnice-nejde CJ, tlacitka zamku a zvuku-jsou jak pred vypadnutim, cervene tlacitko se zapinanim pristroje-no to je exotismus klasika je klasika

cena-funce 85% neurazi a ani neoslni

Přidáno: 12. srpna 2011

(Upraveno 12. srpna 2011)

o.k.

• WiFi
  • Dva foťáky
  • Vyšší hmotnost
  • Výdrž baterie
  • Občas se sekne ale když počkáte pár vteřin je to vpohodě :)

První dotykový model řady C nabízí vysouvací "QWERTY" klávesnici a širokou výbavu. Tento telefon má poměrně velikou obrazovku takže na koukání na filmy dobrá volba, hodí se i pro ty co nemají případně nevyužívají internet v telefonu... Hlavním plus je GPS která je celkově zdarma (je v offline verzi takže se naplatí za přenost dat z internetu- úplně zdarma-lze zapnout A-GPS, kde už je zpoplatněn přenos dat) Operační systém Symbian^1, je již trošku zastaralý ale stále je dobrý, nechybí WiFi,Bluetooth, 3G, EDGE a.t.d, Proč 90%? Protože ta výdrž baterie když máte "furt" zaplou obrazovku (že svítí) se velmi rychle vybije, velmi se vybíjí i když je zaplá GPS. Další mínus bylo občasné zaseknutí tohoto telefonu, které se stává velmi málo, vysoká hmotnost se dá vydržet (veliká hmotnost kůly klávesnici) Ale znovu přejdeme nati pozitivní věci.: Vzhled je velmi pěkný velmi podobný nokii C5-03, akorát že již zmiňovaná nokia c5-03 nemá-autofocus, takže na této nokia je přetce jenom více naducanějších, ale i jedno mínus ale i plus tu je: +:Není lesklý kryt -: Plastový kryt, snadno se dá poškodit. Dotykoví displej velmi rychle reaguje, lze ovládat i "tužkou" na displej, telefon má senzor pohybu takže lze hrát například závodní hry pouze otáčením telefonu, telefon má dva foťáky (hlavní a přední pro video-hovory) hlavní kamera velmi hezky fotí ale i natáčí sice ne v HD kvalitě ale na videa se nechá koukat. Závěr: Tento telefon je velmi dobrou volbou pro lidi kteří touží po modernějších "nadupanějších" telefonech, tento telefon zakoupíte za poměrně malou cenu. Já jsem přešel z SE, ale naučil jsem se s ním do 1 hod. Tento telefon velmi doporučuji všem věkovým kategoriím.

Ověřený zákazník K-Mobil sro

• QWERTY
  • Výdrž baterie
  • Foťák
  • Hmotnost + rozměry

Fajn mobil pro středně náročné. Baterie je opravdu slabá. Vydrží mi max dva dny. Líbí se mi OVI mapy zdarma.
Zprávy se píšou opravdu dokonale!
Super dotykový display dobře reáguje.

kadinka07

kadinka07

Přidáno: 2. srpna 2011

(Upraveno 6. srpna 2011)

• Jeho funkce ale i vzhled jsou prostě perfektní

Je pro mne jako stvořený
nemám
jestenijak
ano
protože se mi zdá vážně nej
na wifi

MMM :D

MMM :D

Přidáno: 1. srpna 2011

• coooool :)

Mám také v plánu si ho koupit..Všichni tady píšou jak se seká a tak..Ale znám pár lidí a jsou naprosto nadšení..Podle mě jde hlavně o to,jak se k němu člověk chová..Protože na každém telefonu se najde chybička :D

Přidáno: 29. července 2011

• Příjemný design
  • Vysuvná GWERTZ klávesnice
  • Navigace
  • Dotikový displej
  • Internet
  • Vytkl bych asi jen plastový kryt.
  • Jinak sem zatím žádné závady nezjistil :-)

Telefon je dobře ovladatelný a příjemná klávesnice vám umožní rychlé psaní. Displej reaguje velmi dobře a rychle. Vřele tento telefon doporučuji...

karlfonz

karlfonz

Přidáno: 26. července 2011

(Upraveno 26. července 2011)

• Foták 5mpx
  • Dobré ovládání
  • GPS
  • wifi
  • Občas zamrzne ale po restartování je ok :)
  • slabší procesor
  • velká váha

Mám ho už půl roku a jsem sním spokojený :) žádné závady

Ověřený zákazník Alza.cz

• Displej
  • 2.Kamerka ve předu
  • trošku cihla
  • pomalu se odemyká
  • Symbian (jsem trošku odpůrce tohoto OS)

Tento telefon jsem měl jako náhradní na 30dnů za můj normální smartphone (Samsung Galaxy ace), který byl v reklamaci ... ale určitě nemůžu tyto dva telefony srovnávat. Nejdřív jsem se netešil na to až mi tento telefon bude 30 dní sloužit na surfování po internetu, poslouchání muziky a chatování, ale hned poprvé, jak jsem ho dostal do ruky jsem byl překvapen. Není to sice suprový Android, ale je to skvělý pisálek a úžasný brouzdač po netu (díky 3G modulu). Po 30-ti dnech jsem byl úplně závislý na té QWERTY. :D

Ověřený zákazník Český-mobil.cz

Přidáno: 18. července 2011

Zakoupeno v Český-mobil.cz

• manažerské funkce za přijatelnou cenu.
  • starší, pomalejší, větší váha,

pokud chcete levný mobil s bohatou funkční výbavou je tento ideální.

David

Přidáno: 13. července 2011

Zakoupeno v LSmobil.eu

• Rychlý a velmi výhodný mobil s klávesnicí. C6 je dobrý mobil pro rychlé psaní....
  • zatím žádné není...

mobil který jsem chtěl a zatím s ním nemám žádný problém. Jsem spokojen.

nnnn

nnnn

Přidáno: 6. července 2011

(Upraveno 6. července 2011)

chtel jsem se zeptat ze jestli ma GPS ZDARMA na porad dekuji za odpovedi

Peca

Peca

Přidáno: 3. července 2011

• Zatím Ok.
  • Nic.

Jen by me zajímalo,když tu píšete,že se často zasekává,jestli to není způsobeno spíše tím,kde jste ho koupili,takzvané prodejny s "šedým dovozem".Mám ho od T-Mobilu a .....dobrý.

Misity

• skvěle reaguje displej
  • není potřeba stylus
  • kvalitní zpracování
  • spolehlivý mobil
  • občas zamrzne, ale po vypnutí a zapnutí je vše OK

Vlastním mobil cca půl roku a jsem naprosto spokojená! Nelituju toho, že jsem objednala a všem doporučuji!

Karel S.

Karel S.

Přidáno: 1. července 2011

• Pohodlná plnohodnotná klávesnice a pěkně se píšou i české znaky.
  • Navigační klávesa na plnohodnotné klávesnici.
  • až nečekaně kvalitní fotoaparát ( ovšem až s firware 20.0.042 )
  • velký display
  • zatím žádný, u 5730 bylo problém s vyklající se klavesnicí po vysunutí ale tady drží pevně.

- Plnohodnotná pohodlná klávesnice,
ano oproti modelu 5730 který jsem měl před C6 a měl též qwerty klávesnici je tato lepší jelikož není plochá a ale mírně vystupují jednotlivé klávesy.

- Čtyř-směrová navigační klávesa,
se hodí když píšete text a chcete rychle posunout jen o pár znaků.

- Fotoaparát byl z počátku ne moc dobrý ale jak se ukázalo tak to bylo jen otázka firmwaru, s příchodem nového je řekl bych i srovnatelný s modelem N95 8GB též 5MPx

Velký display,
z osobní skušenosti si myslím že display 3,2" s rozlišením 360x640 je dobře použitelný jak na filmy, internet tak i jako e-book čtečka.

Schrnul bych to, že tento mobil je to pravé v poměru cena/výkon. Je hlavně pro "psavce" dlouhých sms nebo chat. Ovšem ani jako pracovní mobil nezaostává ( podpora Office ). Jenom podpora her je slabší jelikož CPU 450 MHz toho zas tolik neutáhne, ale to já neřeším jelikož to rozhodně není můj přednostní zájem.

Ověřený zákazník Mobilmax

SpokojenyZakaznik

Přidáno: 28. června 2011

Zakoupeno v Mobilmax

• výbava
  • kvalita
  • qwertz klávesnice
  • snad jen výdrž baterie

Tento mobil splňoval jako jediný všechny moje požadavky, a po týdnu používání jsem spokojen. Všechny funkce na 100%, fyzická odolnost skvělá. qwertz klávesnice je poklad pro rychlopsavce:-) Jedinou výtku bych směřoval k viklajícímu se zadnímu krytu(spravil to kousek papírku) a k nabíjení.(2 dny jsou opravdu málo),aspoň kdyby nabíjel přes USB...Vzhledem k tomu, že za tu cenu ekvivalentní mobil prostě není, jsem s touhle volbou plně spokojen i přes malé nedostatky.

sára1971

sára1971

Přidáno: 27. června 2011

(Upraveno 27. června 2011)

• vse

uzasna

Michaela Nová

Michaela Nová

Přidáno: 26. června 2011

• dobrý desing
  • přijatelná cena
  • je to telefon ''nadupaný'' funkcemi
  • klávesnice QWERTY
  • dobrý dotykový dispey, který reaguje velmi rychle
  • pro mě asi žádnou nevýhodu nemá

Telefon už vlastním dobrých 7 měsíců, musím uznat, že jsem se hodně obávala té hrozné výdrže baterky, jak tu mnoho lidí psalo nebo častého zamrzávání. je sice pravda, že to není telefon s výdrží jako Nokie E52, ale pokud s ním neplánujete dovolenou bez nabíječky tak je baterie dobrá. I na tom zamrzávání něco je, ale mě se to to stalo za tu dobu maximálně tak 10x. Tento telefon mi naprosto vyhovuje, je nabitý funkcemi, bere mnoho formátů, foťák je průměrný. Wi-fi taky funguje spolehlivě. Má přehledné menu a hlavně musím pochvalit pamět na sms, u některých telefonů (např. Samsung F480) je napsáno, že mají pamět na 500 sms a když jich máte 100 tak vám napíší, že máte plnou paměť. Mě osobně váha telefonu vůbec nevadí, je sice pravdou, že když ho porovnáte s některým telefonem, máte pocit, že v ruce držíte lehčí závažíčko,ale jinak sám o sobě není těžký. já osobně jsem velmi spokojená, a pokud někdo váháte s koupí tak jen doporučuju, určitě zklamaní nebudete. :))

sabca10

sabca10

Přidáno: 18. června 2011

S tímto mobilem jsem velmi spokojená a je zatím nejlepší ze všech co jsem kdy měla.
Co na něm ovšem nejvíce miluji je ta klávesnice na které se opravdu krásně píše.

miki

miki

Přidáno: 17. června 2011

Moc se mi líbi,je dobře použitelný navrhla bych ho všem.

romdrak

romdrak

Přidáno: 14. června 2011

(Upraveno 15. června 2011)

• je celkově dobrej

tento telefon sem si koupi na narozeniny a měl sem ho asi pul roku je na něm všechno dobry jenom trochu pomalej do te doby sem měl 5 telefonu ale tenhle je prostě nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

www.mobilmania.cz

Přidáno: 12. června 2011

Nokia C6: stará paní čtyřřádková (test) - MobilMania.cz

Klíčové vlastnosti: 3,2" rezistivní dotykový displej výsuvná QWERTZ klávesnice operační systém Symbian^1 pětimegapixelový fotoaparát s autofocusem podpora 3G, Wi-Fi, GPS Hlavní nedostatky: plastová konstrukce neinovativní design vyšší hmotnost zastaralé hardwarové parametry

Celá recenze na www.mobilmania.cz
Ověřený zákazník tadykoupimmobil.cz

pajin

Přidáno: 7. června 2011

Zakoupeno v tadykoupimmobil.cz

• protoze se mi hodnes libi tenhle mobil a ma dobre funkce :)

pouziva se mi hodne luxusne a je Nokia c6 luxusni mobil :))

Airie

Airie

Přidáno: 26. května 2011

• dobře vypadá (jak v černé barvě tak v bílé)
  • na QWERTY klávesnici se píše velmi dobře
  • velice dobře fotí
  • často zamrzá
  • vyklá se klávesnice
  • baterie moc nevydrží

Před nějákou dobou jsem si koupila Nokii C6, čekala jsem od ní více. Telefon je těžký,zadní kryt se vyklá asi výrobce nezajmala přesnost. Spodní část mobilu tím myslím QWERTY klávesnici, se velice vyklá. A je spíše vhodná pro ženy, jelikož vrchní řada tlačítek je blízko displeje a větší prsty mají problém tyto tlačítka zmáčknout. Tlačítko na zamikání kláves asi moc nevydrží (dost se vyklá).Často se telefon seká.Krátký USB kabel. Sluchátka jsou nic moc. Telefon má výhody i nevýhody ale kdybych se mohla znova rozhodout tak bych si ho zřejmě nekoupila.Za tyto peníze jsem čekala více...

Ověřený zákazník MobilPlanet.Cz

Přidáno: 26. května 2011

Zakoupeno v MobilPlanet.Cz

• Vypadá elegantně.
  • Je dost těžkej
  • zasekává se

MT se mi líbil, ale měla jsem ho doma pouze tři dny a vracela jsem ho zpět. Nefungovali některé aplikace - fotoaparát nekomunikoval se složkou fotky, takže se na fotky nebylo možné podívat. Velmi často zamrzal a fungovalo na to akorát vyndání baterky. Nebyla jsem vůbec spokojená, takže jsem si vybrala jinej model MT, snad už to bude lepší.

jirka

• qwerty klávesnice
  • foťák
  • slabá baterie
  • "zmatené" menu

Ačkoliv mám mobil z šeého dovozu nemůžu si stěžovat. Zatím vše funguje přesně tak jak by mělo( alespoň podle mě). Mám delší nehty, takže se mi dobře ovládá i doteková obrazovka. všem doporučujisi přečíst návod jinak se budete dlouho proklikávat přes menu a ani to co chcete nemusíte najít. Vcelku jsem ale spokojená.

Zobrazuji 151 - 200 ze 376 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...8

Nokia N8