Nokia C6

Přidat recenzi

Průměr z 1740 hodnocení.

Smartphone - Nokia - dotykové - Symbian - 0.1953125 GB - 3.2 " - 640 x 360 - 5 Mpix

Buďte si ještě blíž Přátelé a rodina mají vždy přednost - s přístrojem Nokia C6 si budete ještě blíže díky rychlému a snadnému přístupu ke svému e-mailu, kontaktům a... více »

Kde koupit

od 4 200 Kč

Recenze Nokia C6

65% (1127)
17% (297)
8% (150)
4% (66)
5% (99)

Vážení, včera jsem tento telefon koupil a musím konstatovat, ža na Nokii je to opravdu slušný poměr cena/výkon. Na pomalý systém si stěžovat nemohu, ve srovnání např. s SE XPERIA X2, který má WM 6.5 je Symbian v Nokii luxus. Wi-Fi funguje opravdu spolehlivě. Jediná výtka směřuje k nabíjení, Nokia se... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Tento telefon jsem si koupila po dlouhém váhání. Abych začala klady...je to opravdu hezký telefon, dotykový displej krásně reaguje i bez stylusu, skamarádila jsem se s ním velmi rychle, ačkoliv je to můj první dotykový telefon. Na druhou stranu můj přítel má na toto naprosto opačný názor, takže pro ... Zobrazit celou recenzi

Všechny recenze Nokia C6

miki

miki

Přidáno: 10. října 2014

• Funkčnost
  • Navigace gratis
  • Robustní telefon,který vydrží i spadnutí
  • výsuvná klavesnice

telefon jsme koupil v lednu 2011 nový za 1kč,potřeboval jsem nový,a zároven jsem jel na dovolenou do rakouska a potřeboval jsem navigaci.Telefonuju a píšu celý den ,občas něco na internetu.baterie vydrží tři až pět dnů- super ,navigace -super dojede až k baráku s číslem popisným,absolutně přesná a rychlá ,jak si ji nastavíte tak Vám funguje,jediné co potřebujete když jedete na dlouhou trasu je autonabíječka,při zapnuté navigaci vydrží baterie jen pět hodin ,ale to není problém telefonu ,ale dlouhé cesty. budu ho mít čtyři roky bez jediného problému a škrábnutí - nosím ho v pouzdru - několikrát spadl i bez pouzdra.jsem uživatel ,který telefon používá k tomu čemu byl primárně určen-telefonování,sms,internet,práce,poznámky.naprosto pefektní,neseká se ,jen když kliknu tak je tam někdy milisekunda než zareaguje ,ale to je naprosto zanedbatelný ,foták super a tlačítka bez jediného problému.Ještě musím dodat ,že nehraji hry ,na noc tel.vypínám,tím se docílí větší výdrž baterie ,takže poměr cena výkon se nedá ani popsat ,přemýšlím o koupi nového ,ale stále váhám ,protože po čtyřech letech používání stále bez problému funguje a dokonce i baterka ....za cenu co ho tady udávaj bych ho nekoupil ,ale jako tel.super

Petra

• Dlouhá výdrž baterie
  • Různé chytré aplikace
  • Kvalitní klávesnice
  • Výklá se zadní kryt
  • Malá vnitřní paměť pořád to ukazuje plná paměť
  • Potisk na zadním krytu se brzy sestře.
  • Dost pomalý.

Vzhledově se mi líbí sice je to briketa ale má to qwerty klávesnici která opravdu nezklame.
Takže dopoučuji tenhle produkt koupit.
Ale hodnotu 4000-5000kč vážně v dnešní době nemá.
Nový maximálně 1500kč.

Přidáno: 22. července 2014

• Velký displej
  • Velká hmotnost
  • QWERTY klávesnice ( luxus!!!)
  • Fotoaparát
  • Je nerozbitný - ideální na sázky typu: Komu se dřív zničí mobil??
  • Vzhled fakt není nejlepší stránkou
  • Občasná náladovost ( toho mobilu)
  • Slabý výkon - občas se sekne
  • Extrémně vysoká cena v obchodu

Tento telefon si nesmí koupit ti, kteří chtějí drahý Samsung co nic nevydrží, a prostě chtěj být šik s telefonem nad 10 000. Mobil není určený pro takéto fajnšmekry, ale pro ty, co potřebují kvalitní mobil za levno. Za levno??? Dám vám jednu radu. Tenhle mobil nekupujte v obchodech kde stojí 6 000 Kč - viz výše. Kupujte ho na aukcích, kde stojí cca 1 500, za tolik jsem ho koupil já. Když na něj nebudete spěchat, mobil budete mít na pár Esemesek rodině za měsíc, na internet se mrknete 3x za týden a smíříte se s tím, že si na něj nestáhnete ani tu nejhorší hru která jde na Android ( mimochodem velkou shittku) kvůli Symbianu, dostanete velmi kvalitní mobil. Já mobil nedoporučuji, protože dnešní trend je kupovat ty předražené s-ačky, a tím pádem vyhoví max. 1 z 10. Já jsem jeden z těch, kterým tento mobil stačí, protože má kvalitní snímky a neseká. Stejnak net skoro nepotřebuji, protože na něj nechodím. Mobil už 3 měsíce drží i po asi 10 tvrdých pádech na beton při mém běhu, takže se nerozbije, což naznačuje mou poslední radu těm, kteří mají v ümyslu ho zničit: Nedělejte to, protože se vám to stejně nepodaří!

Kačka

Kačka

Přidáno: 16. března 2014

• klávesnice, fotoaparát, jednoduchost ovládání, dotykový , baterie
  • občas zamrzne a musí se vyndat baterie, jinak problémy po 4 letech a to už má nárok

Mám ho už 4 roky. Několikrát spadl, takže po těch letech strašně špatně funguje repráček často vůbec nerozumím tomu volajícímu. Strácí se signál, dlouho načítá a strácí signál i internet. Často když někdo volá nezvoní. Dotykový display občas nechtěl fungovat, ale to se zpravilo klávesnicí, nebo jsem musela vyndat baterku. Nechápu jak někdo může nadávat na hmotnost, tak si ho nemají kupovat. Mě naopak vyhovuje váha, když ho dám do kapsy, tak vím že tam je, cítím ho tam.....

Kaja

Kaja

Přidáno: 6. března 2014

• Dobry fotoaparat
  • Kvalita fotek
  • Zivotnost

Telefon jsem mela 2 roky na oprave byl jednou a po druhe jsem ho prodala... zavady telefonu jsem si zavinila sama.. na telefon nemam zadne chyby

Baruš

Baruš

Přidáno: 14. února 2014

(Upraveno 14. února 2014)

• qwerty klávesnice
  • na telefon docela kvalitní fotky
  • blesk
  • nerozbitný
  • snadné ovládání
  • váha
  • občas nezobrazuje jména kontaktů
  • tlačítko fotoaparátu funguje kdy se mu chce
  • dlouhé načítání wifi
  • padání internetu
  • špatná viditelost na slunci
  • často hlásí chybu systému a plnou paměť
  • pro aktualizaci systému nutnost připojení k pc

Telefon mám už přez rok a půl, za tu dobu byl pouze jednou v opravě a to kvůli často nefunkčnímu tlačítku pro fotoaparát, což se nevyřešilo, tlačítko si stále dělá co chce. Nemůžu si stěžovat jako jiní uživatelé na časté sekání telefonu, za celou dobu užívání se mi zasekl tak dvakrát třikrát, takže z tohoto pohledu bez problému, co je velké plus telefonu je qwerty klávesnice, která je výborná na psaní zpráv a také na ovládání telefonu. Na druhou stranu mě na tomto telefonu hrozně rozčiluje částé vypínání internetu, je opravdu nepříjemné když něco hledáte a najednou se vám vypne internet.
Pořizovala jsem ho s tím, že je to NOKIA a jak známo telefony této značky byly vždy jedny z nejlepších, to ale bohužel u tohoto modelu neplatí. Podruhé bych si tento telefon, a asi ani jiný model od společnosti Nokia, nepořizovala, ne že bych s ním byla úplně nespokojená, ale jsou věci které mi na něm dost vadí.
Celkově bych ale telefon hodnotila jako dostačující pro nenáročného uživatele, který s dotykovými telefony začíná. Rozhodně bych ho nedoporučila pro běžného uživatele, který má už pár takovýchto telefonů za sebou.

Bagr Bagrovic

Bagr Bagrovic

Přidáno: 8. února 2014

• Fyzická klávesnice
  • Displej
  • Pomalý
  • Pořád se mi zasekává
  • Operační system

Mobil mám asi rok a neustále s ním mám problém. Seká se nevydrží víc jak den nepustite skoro žádnou aplikaci a na Nokia store je skoro vše placené.

Míra z Budějc

Míra z Budějc

Přidáno: 29. ledna 2014

• fotoaparat
  • životnost
  • neseká se!!
  • Musí se nainstalovat opera mini

Tento mobil vřele doporučuji jelikož je strašně kvalitní!!
není pro ty kteří musejí pořád kupovat drahé telefony aby šli s dobou!! Mám tento tel již třetím rokem a ani jeednou se mi nesekl ani jinak nerozbil!! Rychle se na tom píšou smsky!!
pokud někdo tento produkt nedoporučuje tak ho lituji!!

Hannnka

Hannnka

Přidáno: 14. ledna 2014

• QWERTY klávesnice. Dobrý fotoaparát. Nokia - nerozbitný.
  • Pomalý systém.

Dostačující, ale už zastaralý.

Viki :)

• Paměť
  • Váha
  • Tloušťka
  • Repráček

Mám tento mobil necelé 2 roky a neskutečně mě sere. Hodně se sekal po prvním půl roku používání, tak jsem ho dala na reklamaci, vyměnili mi celej displej a kryt. Ale i při 1. i při 2. displeji se mi sloupla barva na tlačítkách pod displejem. Fakt pokud někdo zvažuje koupi tohoto mobilu, přehodnoťte to. Vim o čem mluvim. Často i to píše ,, málo paměti '' na ale když se kouknu na stav paměti na PC je tam treba jeste 100 MB a to je půlka. Někdy mu dost dlouho trva nez uděla to co chci. Na něco kliknu ale jemu to trva dlouho nez to spusti. Myslim že cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Za takovouhle cenu by měl být o mnoho lepší. Myslím že tento telefon není vhodný ani pro začátečníka je to šunt.

LK

LK

Přidáno: 31. prosince 2013

• Tragická funkčnost.

Nyní už asi není mobil asi v prodeji a bude zajímavý jen na aukcích. Mám ho rok a půl. Vystřídal jsem hodně mobilů, ale tento vede opravdu v počtu tužeb třísknout s ním o zem, ať se rozletí na tisíc kusů. Po soužití s ním jsem si sám před sebou přísahal, že už nikdy v životě nechci žádnou Nokii za jakoukoli cenu.... A teď trochu bez emocí. Mobil je konstrukčně naprosto dokonalý. pokud jenom telefonujete a píšete SMS, není asi nic lepšího, s vysouvací klávesnicí je to naprostý luxus a pohodlí. Telefonování taky zvládne a příležitostné fotky taky. Víc radši nečekejte. Jo, má to GPS, ale než se to probere, tak k vám doputuje stařenka o holi, která vám řekne, kde jste. Pokud budete chtít navigovat při jízdě, počítejte s tím, že má navigace zpoždění typu, že se až po projetí křižovatky dozvíte, že jste měli odbočit. Reakce telefonu jsou odvislé dle jeho nálady, ale není nenormální čekat třeba pět sekund než zareaguje, byť třeba blbě. Docházející baterii telefon nijak zvlášť neřeší, většinou vás nechá v dobré naději několika čárek a pak se prostě potichu bez varování vypne. Sem tam se vypne i jen tak, ze cviku, přestože je nabitý. Je to prostě rozený smíšek. Za měsíc budu mít mobil nový a furt nevím, jestli tenhle rozdupat nebo někomu darovat, abych se mu potají pomstil.

Terka

Terka

Přidáno: 12. prosince 2013

• Po dvou letech stále výborná výdrž baterie
  • Už mi dvakrát spadl do vody a stále běží bez závad
  • Skvělé psaní sms na klávesnici
  • Občas se zasekává

Prostě skvělý telefon pro ty, kterým nevadí trochu menší displej.

nokia C6

nokia C6

Přidáno: 1. prosince 2013

• rychlé psaní sms
  • celkem dlouhá výdrž baterie
  • strašný display

Mobil jsem již po půl roce musela dát do opravy, protože mi přestal úplně fungovat display. Chvíli mi zase šel jenomže po dalším půl roce už nefunguje vůbec a do opravy ho znovu dávat nechci. Tenhle mobil rozhodně nedoporučuji.

Kocur

Kocur

Přidáno: 22. října 2013

• Navigace a mapy zdarma
  • Některé užitečné aplikace zdarma přes ovi suite
  • Klávesnice
  • ČASTO hlásí nedostatek paměti. Např. ke spuštění fotoaparátu
  • SEKÁ SE !!!!! Když se zasekne, nezbyde než vyndat baterii (nejlepší je, když se Vám nepovede přijmout hovor nebo vypnout budík apod.)

Tento telefon jsem si vybral po poradě u Vodafonu, kde pro mě bylo důležité, aby telefon měl dobré připojení k internetu, dobrou navigaci a slušný fotoaparát. Přitom jsem spoléhal na domělou kvalitu NOKIE. Navíc v se jevil jako dobrý poměr cena/výkon. Ale už po prvním měsíci používání se začal sekat a nepomohl ani záruční servis u Vodafonu, proto bych ho svým přátelům v žádném případě NEDOPORUČIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uživatel

Uživatel

Přidáno: 8. října 2013

• Design (věc názoru)
  • Pomalý
  • Displej

Telefon jsem si koupila hlavně kvůli klávesnici (ta byla super), ale po cca měsíci používání jsem začala opravdu litovat! Koupě tohoto telefonu mě mrzí. Čekala jsem od něj víc, ale chápu, že je to starší telefon- prostě žádné zázraky. Jestli někoho telefon zaujal, radím Vám- NEKUPUJTE si ho! Budete zklamaní!

Kvalita fotografií pořízených telefonem: Špatná
Lenka

Lenka

Přidáno: 21. září 2013

• Nemám problém s ničím

To co tady čtu,tak jen zírám,telefon mám přes 2roky a bez problému..to,že si řekne o novej software je normální u všech dotykáčů...baterka mi vydrží i dýl,než se tady píše a že internet mám furt zaplej:-)

Dom.

Dom.

Přidáno: 12. září 2013

• Qwerty klávesnice (když vám dobře funguje)
  • Nerozbitný (několikrát hozený o zem, stěnu)
  • Velmi lehké ovládání.
  • Při zapnutí několika aplikací se mobil sekne a aplikace se zavřou.
  • V celku nekvalitní reproduktory.
  • Qwerty klávesnice se mi seká..řekněme že si jdu napsat SMS a sekne se to v půlce slova a začne to psát hovadiny.
  • Stává se že se sám od sebe zapne a pohybem v kapse (tašce) si tam samozřejmě navolí co chce a třeba se i nechtěně připojí k internetu a to pak něco stojí...
  • Pomalé načítání.
  • Váha..
  • Displej na slunci není vidět..
  • Když už mobil přestane zvládat pobírat data z internetu jednoduše a bez upozornění ho vypne.
  • 3 Přední tlačítka totálně zbavené stříbrné barvy.

No shrňme to asi takhle..Mobil je možná tak pro někoho kdo z toho bude volat a psát SMS nic víc. Aspoň ten můj. Také se mi stalo že už neunesl kapacitu mým přijatých uložených SMS a prostě zčernala obrazovka a vypnul se. Nešel zapnout ani po době na nabíječce ani při restartování. Po předání technikovi jsem si musela SMS smazat a udržovat stálý limit 150 SMS uložených v mobilu. A nebo se mi z ničeho nic zničil zadní kryt. Poškrábal se jedním směrem a byly v něm doslova rýhy. Vůbec nevíme od čeho ale jsou tam. Kryt byl vyměněn a sám technik si nevěděl vysvětlit jak se to mohlo stát když se kryt tak pevný.
Takže no.. mám ho něco přes rok a už tohle dělá.. tak si domyslete jestli si ho máte kupovat nebo ne.
Mobil je používám každý den ale nijak zátěžově.
Dobrý pro mě byl tak prvních půl roku.

Lucie

Lucie

Přidáno: 12. září 2013

• skvělé funkce
  • qwerty klávesnice je luxusní a pohodlná
  • funkce videohovorů
  • práce s dokumenty - Office, PDF atd.
  • mapy
  • lze připojit k PC pomocí OVI, vše funguje rychle a dobře
  • podpora SD karet
  • k čemu skvělé funkce, když nejdou (videohovory)
  • smíšené pocity z wifi
  • u dokumentů je možné prohlížení, pro editaci je nutné dokoupit SW z OVI obchodu
  • blbne dotykové ovládání
  • po cca 3 letech odešel úplně displej
  • ale vzhledem k tomu, že lidem se obvykle rozbíjel po cca půl roce je to ještě dobrý výkon
  • mapy jsou super, ale stejně se to seká
  • pomalý procesor
  • pro videa v *.avi jke nutno složitě konvertovat nebo instalovat software
  • vysoká cena - tenhle přístroj jsem si kupovala hlavně kvůli qwerty a výbavě, kterou má špičkovou, avšak za celou dobu jeho používání (předtím, než se rozbil), jsem ani jeho funkce nevyužila - viz třeba ty nefunkční videohovory
  • neustále hází falešnou hlášku o nedostatku paměti a chybě systému
  • displej na slunci je hrůza - u této třídy bych už očekávala více, přišlo mi to jako pasivní displej a to u této cenové hladiny netoleruji

Celkově, dle mého subjektivního názoru tento telefon neodpovídá ceně. Já jsem ho před lety koupila za 6500 Kč a to je na střední třídu docela dost. Když dnes vidím, co bych za tyto peníze měla - krásný HTC, Sony Ericson atd., tak mě to jen štve. Tento telefon nalákal na hardwarovou klávesnici a na skvělou výbavu, ovšem v praxi je tato výbava k ničemu, protože skoro nic z toho nefunguje, telefon má malou paměť, mě odešel displej. Doporučila bych ho lidem, kteří mají dost peněz na to, aby si jej koupili jako "hračku" na rok a nebudou litovat vyhozených peněz. Samozřejmě nechci být nespravedlivá a uvádím i klady. Celkově jsem s tím telefonem byla i přes jeho negativa docela spokojená, jen by za tu cenu mohl vydržet déle. Nyní plánuji jít do Nokia Lumia 610 a doufám, že tentokrát mě už Nokia nezklame. Mít víc peněz nazbyt tak už do této značky obecně nejdu a volím Sony, HTC apod.

David Tejzr

• 128 MB RAM
  • 860 MHz procesor
  • Symbian OS ve verzi S60 v5
  • malá podpora aplikací

Tento telefon má moc hezký design, ale před 2 lety, jak jsem ho kupoval jsem ani nevěděl co je RAM a procesor. RAM a procesor je největší mínus tohoto telefonu, ale pro nenáročné a trpělivé uživatele by byl tento telefon vhodný. GPS: chce to trpělivost s chytáním GPS signálu. Procházení webu není kvůli zmiňované RAM a procesoru zrovna největší zážitek.
Já jsem největší problém tohoto telefonu trochu trochu zmírnil přeinstalováním softwaru pomocí programu J.A.F . Hned se zdá být telefon svižnější a lépe použitelný i přehledný.
Všem co mají tento telefon bych doporučil si vylepšit OS Symbian. Zde odkaz: http://forum.dailymobile.net...

Abych to shrnul... Tento telefon je dobrý na tzv. experimenty softwerové i hardwerové.

Lukášek :D

Lukášek :D

Přidáno: 31. srpna 2013

• možnost barevných schémat
  • velice odolný :)
  • 0,3 gb ram ....
  • tak zkurvený zasekaný, příšerný , kterénský os

není pro lidi který si chtějí s mobilem hrát ...

jakub

jakub

Přidáno: 29. července 2013

• silný blesk
  • dotykový display
  • ABSOLUTNĚ NEROZBITNÝ..!!
  • Nejde zaseknout..!
  • po několika letech je trochu pomalejší
  • často hází chybu systému a falešnou plnou paměť
  • zabudovaný prohlížeč internetu padá (opera mini vůbec)
  • špatný OS

C6ku jsem si koupil kvůli qwertz a dotekovému displayi
po několika letech ho sice vyměním, ale to jen proto, že pokrok jde do předu
dnesk jdou sehnat za stejnou cenu lepší mobily, přesto ale neodrazuju od nákupu...
dnesk je to opravdu levný mobil, doporučuji lidem, kterým často padá, třeba i z několikametrových výšek.

Cashed

Cashed

Přidáno: 4. července 2013

• 5 MPX fotoaparát
  • blesk
  • vysunovací klávesnice
  • velká výdrž
  • Os Symbian (velmi špatný)
  • zbytečně těžký
  • Wifi se seká
  • slabý reproduktor

Telefon jsem měl dva roky, byl jsem s ním spokojený, jeho výhoda je, že při prvním pádu nepraskne displej. Má špatný repráček, takže pro muziku venku není vhodný

Vince Black

Vince Black

Přidáno: 2. července 2013

• Vysouvací klávesnice
  • Zabudovaná navigace
  • Nelze zobrazit kontakty na SIM kartě
  • Většinou nefunguje synchronizace s Gmailem
  • Navigace neudrží uložený cíl
  • Pro správnou navigaci je téměř nutné mít zapnutou asistovanou GPS
  • Podivná hláška o chybné paměti
  • Nelze provést aktualizaci softwaru přes Nokia Suite

Zdravím, koupil jsem si tento model na podzim roku 2010. Rozhodujícím faktorem byla vysouvací klávesnice a navigace. Tehdy byly recenze v drtivé většině kladné. Za dobu používání však nevím, co si o kvalitě tohoto přístroje myslet:

1) téměř neustále se mi při volbě "Kontakty" objevuje hláška, že není přístup ke kontaktům na SIM kartě. Ta tam samozřejmě je. Když jsem se náhodou k SIM dostal, zkopíroval jsem všechny kontakty do paměťové karty, abych měl klid. Hláška se objevuje nicméně i tak a je velice otravná.

2) Synchronizace s Gmailem funguje kdy se jí zachce. Někdy musím zvolit zrušení synchronizace a poté znovu synchronizovat. Někdy pomůže jedině restart telefonu. Někdy nepomůže nic.

3) Navigace - super věc, akorát patrně neumí pracovat s uloženými cíly. Párkrát se mi stalo, že jsem si uložil adresu, na kterou jsem chtěl jet až následující den. Další den jsem tedy vyvolal cíl z uložení a jak jsem se divil, když mi po pár blocích řekla, že jsem na místě nebo mě vedla úplně jinam. Když tedy chci použít navigaci, musím cíl nalézt těsně před výjezdem a pak už nechat navigaci zapnutou.

4) Bezplatné navigace - asi jen chyták na zákazníky. Pokud nemám zapnutou "asistovanou GPS", pak je navigace téměř nepoužitelná. Jenže zapnutá asistovaná GPS se v zahraničí trochu prodraží, ne?

5) Někdy se objevuje hláška, že je plná paměť a že mám některé aplikace pozavírat. Poněkud směšné, pokud mám otevřenou pouze meni a hlavní panel. Na rozšlapání mobilu, pokud mi kvůli tomu nejde otevřít nějaká aplikace, kterou potřebuji rychle otevřít.

6) Přes Nokia Suite jsem se pokoušel dělat aktualizaci softwaru. Připojil jsem tedy kabelem USB mobil k PC a na mobilu zvolil připojení přes Nokia Suite. Stahování map fungovalo OK, ale při aktualizaci softwaru se objevila tato hláška: "Přistroj připojen. Zdá se, že máte přes USB kabel k počítače připojeno zařízení Nokia. Odpojte kabel a zkuste to znovu." To jsem sice udělal, ale nepomohlo to. Ale co je to vůbec za nesmysl? Samozřejmě, že mám připojen kabel - jak jinak bych aktualizoval software? Jaký mobil, takové podpůrné aplikace?

Přidáno: 24. června 2013

• Klávesnice-užásná pro psaní zpráv
  • Lehké ovládání
  • Velikost,váha
  • Často se zasekáva
  • Nemá Android

Pro ty co píší často zprávy je velmi dobrý, píše se na něm jednoduše. Skoro se nevejde do kapes- je velmi veliký.

Luk

Luk

Přidáno: 20. května 2013

• nokia
  • 5pix foták
  • malé RAM
  • pomalé prohlížení

Mobil na rychlé psaní sms, avšak pomalé prohlížení internetu.
Kvalitní fo´ták s bleskem. Mne se po 3 letech používání pokazil.

Ověřený zákazník Alza.cz

Přidáno: 17. května 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• průmer, uz to neni co to byvalo
  • nedotazeny zpusob ovladani

jedina vyhoda je qwerty klavesnice

mk

mk

Přidáno: 7. května 2013

• skoro vše
  • jen blbější dotyk jinak asi nic

hrůůza proč tu píšete takový h.o.v.n.a!!!! je to fajn mobi, za bomba cenu i jeho design je ohromující ale souhlasím s tím simbianem rychle se omrzí jeho prostředí ale jinak mi hodně krát spadl a pořád je uplně fajn PROSTĚ BOMBA OD NOKIE JEN TAK DÁL NOKIE JSI NEJ!!!!!!!!

Veronika Hladová

• váha telefonu
  • operační systém
  • kvalita hovoru
  • výdrž baterie

Když jsem se chystala koupit si svůj první dotykový telefon, rozhodla jsem se pro Nokii C6 z těchto důvodů: a)kvůli ceně ( v té době byl zrovna novinkou a stál mě 7 000Kč a tak jsem si myslela, že bude kvalitní b) jsem SMSkový maniak, takže klávesnice c) samozřejmě vzhled d) a také slibované aplikace.
Z těchto všech věcí opravdu fungovala jenom ta klávesnice.. Mobil se mi od začátku sekal, hovor byl šumivý-nekvalitní, práce na něm vyžadovala vždy nějakou dobu - než byl vůbec ochoten se nastartovat, hudba se mi ukládala úplně někam jinam a to i po prokonzultování s expertem, 3x jsme ho reklamovali a po dvou letech jsem to vzdala. Nevím, jestli to bylo jenom vadným kusem (zřejmě ano), ale do budoucna nad Nokií ani nezačnu uvažovat.

katka

katka

Přidáno: 29. dubna 2013

• baterie
  • spolehlivý
  • sluchátko
  • wifi se seká
  • občas se sekne na internetu

mám ho přes rok a jsem s ním celkově spokojená

Saboteur_CZ

začátečník

Saboteur_CZ

Přidáno: 19. dubna 2013

• Slušný display
  • 5Mpix fotoaparát + LED dioda
  • Tlakový display, takže funguje stylus
  • Až 16GB MicroSDHC, ale utáhl mi i 32GB kartu
  • GPS
  • Nekvalitní konstrukce
  • Display je velice měkký, takže hrozí promáčknutí
  • Špatné použítí softwaru

Telefon jsem si koupil kvůli podnikání, protože se na něm dalo rychle psát a dobře pracovat s Emaily. Ovšem po necelém měsíci se telefon začal sekat. Při zamčeném stavu jsem ho otevřel abych mohl rychle psát, ale musel jsem čekat zhruba 3 min. než se mi telefon vůbec rozsvítil. S fotoaparátem jsem byl maximálně spokojen. Bohužel další věc která mě po delší době používání štvala, bylo to, že se část s displayem a část s QWERTY začaly od sebe vyklat, že jsem měl opravdu strach, že bude na dva kousky. Po důkladném prozkoumání telefonu jsem zjistil, že aby se telefon nesekal, nesmělo by v něm být nic nahraného. Pro plynulý chod telefonu bych doporučil, jednou za 14 dní ho dát do továrního nastavení.

Laura

Laura

Přidáno: 18. dubna 2013

Mobil mám přes dva roky a jsem s ním celkem spokojená. Má mnoho užitečných funkcí. Foťák je dobrý, dají se s ním pořídit pěkné fotky a výhodou je blesk. Kvalita zvuku při přehrávání písniček je bez chyby. V mobilu je celkem rychlý internet a pokud je v blízkosti wifina, nemá to chybu. Co bych vytkla, je bytelnost zadního krytu, při větší zátěži sekání telefonu a operační systém symbian, v dnešní době jsou dobré programy a hry dělané pro android. Samozřejmě je mnoho lepších mobilů, ale myslím, že tenhle úplně v pohodě stačí :)

Luc

Luc

Přidáno: 6. dubna 2013

• snadné ovládání
  • fotografie
  • kvalita
  • výdrž baterie

Koupila jsem si mobil Nokia C6. půl roku šlapal tak, jak by měl.. následně se objevil problém s vnitřním reproduktorem, takže jsem neslyšela volajícího.. Po opravě bylo vše v pořádku tak 14 dní.. po 14 dnech se objevil další problém, tentokrát s displejem ( rozteklé barvy) ... kdybych tohle věděla, už bych si ho znovu nekoupila....

eda

• usb
  • stále se seká
  • špatná výdrž baterie
  • pro průměrné uživatele
  • hned se oddělá přední fólie, tím se poškrábe display
  • display často zčerná
  • špatný budík
  • přední fotoaparát
  • klávesnice se hned ošoupe
  • po roce už display špatně drží s klávesnicí
  • GPS - dlouho hledá družice a nepřesně určuje kudu jet

Nedoporučuju pro odborné uživatele ;)
s tímto se Nokia moc nezlepšila..

Adam

Adam

Přidáno: 21. března 2013

• Klavesnice na kterou jsem si rychle zvyknul
  • A promiňte že to musím takhle říct ale na nic jiného jsem nepříšel a to telefon vlastním skoro už druhým rokem.
  • Shazam, aplikace ktera funguje báječne(ale s telefonem nema nic spoečného, je to jen aplikace)
  • Neustále se zasekává(Ram jen 128 Mb)
  • Slabý procesor
  • Po běžném použivání praskl mezerník(možna jen vadný kus)
  • Při delším zapnutí, se buď sekne celá aplikace nebo buď nejde psát, nebo ovládat mobil dotykově.
  • Telefon ma furt nějaky problem, mi furt vypadava signál(tím pádem i internet)
  • Už ho budu davat po 4x na reklamaci protože to už není možné.

Když jsem si mobilní telefon kupoval, tak mi všichni kamarádi z mého okoli říkali, ať si ho nekupuju, že už jenom tím že to má "slavný" Symbian. To by mi ani tak nevadilo, jelikož tento mobilní telefon byl muj první tzv. Smartphone (jestli se tohle "heblo" da tak nazvat).
Nicmeneně jsem si jej koupil, a ze začátku jsem byl spokojený ale časem, kdy už to nemate jen na telefonování a smsky ale i internet a tim myslím všeobecně aplikace( ICQ Mobile, Opera Mini, Oskárek, FB Chat aj.) tak na to už telefon moc nestačí.
Jasně, když vypnete a hned telefon zapnete, spustite aji 3 aplikace, které běží vpohodě a mobil se neseká. Bohužel to je otázka tak 10-15 minut kdy, jak už jsem nahoře zmiňoval, na telefonu buď nejde dotykový displej a nebo psaní textu(na qwertz klavesnici)

Tudíž, můj názor jestli si telefon koupit či ne je: NEKUPOVAT.

David Červenka

• widgety
  • hodně slabá výdrž
  • mobil není moc rychlý
  • občas se sekne
  • klávesnice se po delším čase opotřebuje, a začne skřípad,
  • nedolíhat, až odejde uplně (cca 1 rok každodenního používání)
  • display se lehce poškrábe

Slušný telefon, který poteší designem, velmi praktickou výsuvnou klávesnicí, a příjemným uživatelským prostředím. Avšak zub času je na tomto telefonu znát hodně rychle. A občasná pomalost a zasekávání naštve mnohokrát...

Petra Vejnarová

Petra Vejnarová

Přidáno: 3. března 2013

• qwertz hardwarová klávesnice
  • psaní nehtem
  • malá ram paměť, což mluví za vše
  • měla jsem normální nároky, jenže telefon nezvládal
  • pořád se sekal a vypínal mi aplikace

Telefon jsem si původně vybrala kvůli qwertz klávesnici, ale po delším používání jsem zjistila, že ji až tak nepotřebuji. Výsledkem je, že po 2 letém používání a po 3 uznaných reklamacích mi prodejce vrátil peníze a už nikdy ten telefon nechci. Byl zastaralý už když jsem si ho koupila, ale to jsem bohužel zjistila až pozdě.......Doporučuji nekupovat!!!!!!

Aneta

Aneta

Přidáno: 2. března 2013

• Bezdůvodně se zasekává
  • Nereaguje na dotek
  • Internet padá bez vysvětlení
  • Malá výdrž baterky
  • Při více spuštěných aplikacích se vypne nebo aplikaci ukončí
  • Zamykání občas zamrzne

Mám ho necelé dva roky a už byl jednou měněný a jednou na reklamaci ! Rozhodně tento mobil NEDOPORUČUJU !!

Přidáno: 27. února 2013

• vse

doporucuji

Přidáno: 2. února 2013

• fotoaparát
  • dostačující výdrž baterie
  • qwerty klávesnice
  • od začátku nějaký problém (viz. shrnutí)
  • občas problém s přehledností v menu
  • každá funkce se musí dát ukončit, nejde z ní vyjet pouze červeným tlačítkem (aplikace jinak běží dál na pozadí a vybíjí baterii)
  • velká hmotnost

Telefon jsem si koupil před 2 lety. Vybral jsem si ho kvůli GPS, wifi, bluetooth, foťák s bleskem 5 Mpx, operační systém, rádio a mp3 přehrávač a hlavně kvůli qwerty klávesnici, na kterou jsem si zvykl a na psaní častých sms na ni nedám dopustit, prostě super věc.

Nicméně již po zakoupení problém se softwarem a telefon se sám vypínal. Software jsem si nechal aktualizovat a vše běželo jak má. Po čase začaly jiné problémy, telefon pomalu reagoval, sekal se, míval období kdy nešla např. zamknout klávesnice proto že se display otáčel sám od sebe o 90° (tuto funkci jsem měl vypnutou) nebo se na jednom místě roztekl display anebo se začal display zhasínat třeba při psaní sms apod. Telefon se vždy zhruba po 3 dnech vzpamatoval i display se zalil zpět a tak jsem k reklamaci přistoupit nemusel.

Avšak aktuální stav zhruba po měsící kdy skončila reklamační lhůta display přestal svítit úplně, telefon jde zapnout svítí všechny tlačítka i na klávesnici dokonce i budík zvoní avšak display se prostě nerozsvítí.

Telefon mám celé 2 roky v pouzdře nikdy nebyl vystaven extrémním podmínkám, sice párkrát spadnul, ale napočítal bych to za tu dobu na prstech jedné ruky.

Momentálně řeším koupi nového telefonu a po téhle zkušenosti Nokii a její symbian určitě volit nebudu. Věřím, že ne každý má s tímto mobilem problém, ale já jich bohužel měl tolik, že tento telefon doporučit nemohu!

Magda

• Foťák nic moc
  • Wifi je nespolehlivá
  • Je moc pomalý
  • Display někdy vůbec nereaguje

Tenhle telefon bych si už podruhé nekoupila, dala jsem jej na reklamaci a odstoupila jsem od kupní smlouvy. Za ty peníze koupíte mnohem lepší, takže NEDOPORUČUJU.

Přidáno: 19. ledna 2013

• celkem rychlá wifi
  • klávesnice qwertz
  • kvalitní fotky
  • výdrž baterie
  • nelze nabíjet přes USB kabel

Nechápu proč skoro všichni piší že se telefon seká ,sekne se tak možná když děláte psí kusy a ješte větší . Kdo kritizuje vysouvání že se vyklá tak je to protože tam musí být vůle aby se to dalo vysunout , jinak by se to zadrhávalo. Bez vůle by to nešlo :D .

anna

anna

Přidáno: 13. ledna 2013

• qwerty
  • strašně se seká!
  • plastový kryt
  • nestíhá i s jednou puštěnou aplikací např. zprávy - trvá i minutu než se načtou (stalo se mi, že mi přišla zpráva a sekl se, musela jsem mobil restartovat, pak mi přišla další zpráva - to samé)
  • symbian
  • málo aplikací v nokia ovi
  • půl hodiny trvá, než se připojí na wifi (wifi si nezapamatovává většinou)
  • kolikrát nejde klikat na displej
  • 5 megapixelový fotoaparát nejde poznat - nekvalitní fotky
  • z ovi obchodu stahuju aplikaci i 10 minut a pak mi to celé spadne
  • kolikrát se bezdůvodně vypne
  • rychle se poškodí zadní kryt

Strašně špatný mobil - nedoporučuju.
Nekupovat !

Uncle_J0hn

Uncle_J0hn

Přidáno: 5. ledna 2013

• Pohodlné psaní na klávesnici
  • Vyhovovala mi kombinace dotykového displaye a výsuvné klávesnice.
  • SMS
  • Internetový prohlížeč
  • Dostupnost
  • Poměrně skladný telefon
  • Výdrž baterie
  • Ne příliš kvalitní provedení telefonu telfon mi jednou spadnul a byl špatný kontakt u dotykového displaye.
  • Nepřesná GPS( v rámci desítek metrů, dlouho hledá družice)
  • Symbian

Přešl jsem na telefon s Androidem už jenom kvůli symbianu ten je opravdu strašně omezující. Jinak s telefonem jsem byl spokojen hlavně kvuli klávesnici a pohodlnému psaní. Příjemné bylo i prohlížení internetu. Dnes koupě takového telefonu opravdu zbytečná, symbian je omezující a pro mě zastaralý systém. Ale musí se nechat, že prostředí je svižné. Kvalita fotoaparátu dostačující ale za zhoršených světelných podmínek velice slabá. Výdrž baterie je dobrá při použití internetu samozřejmě menší. V této verzi symbianu se dají stáhnout nebo koupit nějaké novější aplikace.

Laura Splitková

• rychlost internetu
  • prohlížení fotografií
  • přehrávač mp3
  • zadní kryt
  • při velké zátěži sekání telefonu

Mobilní telefon mám přes 2 roky. Jsem s ním opravdu spokojená. Má mnoho užitečných funkcí, které zaujmou úplně všechny. Plno funkcí dokonce ani nevyužiji. Mobilní internet v telefonu je celkem rychlý, přes wifinu s dobrým signálem je internet o malinko rychlejší. Jde na něm otevírat plno souborů. Jediné, co bych vytkla, je bytelnost zadního krytu a při větší zátěži možné sekání telefonu. Jinak bych telefon doporučila. Cenově je dostupný a jak už u Nokií bývá zvykem, je i kvalitní. Dokonce i ve škole mi docela pomáhá :))

Přidáno: 16. prosince 2012

dobrý společník

Sandokan

Sandokan

Přidáno: 11. prosince 2012

• Hodí se jako podložka pod vyklající se stůl :)
  • Aspoň že to má WIFI - Na vyhledání jízdních řádů.
  • Může se tam dát klidně 16GB Karta
  • QWERTZ - CZ
  • Repro
  • 3,5mm Jack
  • Baterie celkem vydrží ( i po roce )
  • Co se týče krytů a obalů tak nevypadají špatně.
  • První hodinka s tímto telefonem a už nenávidíte celý svět !
  • Systém nestíhá, jako Česká Pošta před Vánocemi !!!!!!
  • Ve firmě Nokia musí být ,,zfetovaný" konstruktéři. Jinak by nevznikl takovýto ,,OMYL".
  • Za tu cenu ? Radši Nokii 3410 ! a zbytek si nechám.
  • Paměť RAM . Furt píše ,, Málo paměti " - HRŮZA
  • Neustále zasekávájící se.
  • Pokud používáte klávesnici QWERTZ ryhle odejde displej
  • Po roce odešel Diplej.
  • ryhle se ,, ohmatají " klávesy
  • Displej je takovej ,, utrápenej "
  • Rychlost zobrazení zprávy je neuvěřitelně pomalá
  • Mám tam 16 GB Kartu z toho zaplněno jen 4 GB a nestíhá načíta. Třeba Písničky SMS, prostě NIC !
  • Přehraje jen 3gp a u MP4 a jiných mi to přehraje jen zvuk.
  • !! Budík !!! - Ten kdo vymyslel funkci budíku na tomto telefonu, musel být hodně ALE hodně zakomplexovaný ! Večer nastavíte budík, ráno pak nejde vypnout, musíte vyndat baterku, mezitim vzbudíte celej barák, a třeba 5x musíte zapnout a vyndat baterku aby vás mobil pustil aspoň do menu ! - Sice to neni pokaždý ale 2x do měsíce určitě.

? ..... Nekupujte to ! Nekraďte to nikomu ! Pokud bude mít to NEštěstí že telefon najdete, nechte ho ležet, za ty problémy to nestojí. Využití všech HW a SW součástí je na 100 % už jen když svítí displej, takže nemá cenu hrá hry, natož psát ,, zpomelené " SMS.
- Nokia kdysi dávno měla dobrý telefony. Dnes ? Je to už jen závan starých časů.
- Hodí se jako závaží, ozdoba do akvárka, možná i jako předmět k sebeobraně ( Myslim že ta váha a vztek z telefonu, udělá nějakou tu modřinu )
- Po pár dnech se na telefon tváříte, jako by vám někdo trhal zub.
- Možná že někdo bude nesouhlasit, ALE přečtě si ostatní recenze a 70% recenzí budou to samé, jen v slabším měřítku nenávisti k tomuto omylu, ke kterému se ani sama firma Nokia nehlásí :)

Vasek4

• funkční navigace
  • dobrý foťák
  • mobli je těžký
  • špatná vydrž baterie
  • mě se začal odirat lak i když ho mívám v pouzdru
  • NEUVĚŘITELNĚ zasekaný i bez zbytečných aplikacích
  • docela divné nastavení
  • podsvícení klavesnice nesouhlasí s žadným zdarma motivem v ovi shopu
  • displej neni na slunci vubec videt a v noci se do něj nedá dívat kvuli hroznému jasu
  • internet se skoro nedá použít

Tento mobil mám již rok a znovu bych si ho asi nekoupil... nokie už to maj za sebou.... jsou mnohem lepší značky.

Tableťák

Tableťák

Přidáno: 10. prosince 2012

• Vše

Bomba.Chlapy z nokie se dokázali že jsou lídři v mobilním průmyslu

Petr S.

Petr S.

Přidáno: 8. prosince 2012

• Po 2 leté zkušeností nic
  • Dříve - rozhodně qwerty klávesnice
  • z počátku slušná reakční doba
  • Ovi mapy - před aktualizací
  • bezdůvodně se zasekává (většinou když se to fakt nehodí) nutno výjmout baterii
  • internet padá bez vysvětlení
  • Ovi mapy po aktualizaci jsou absolutně nefunkční, připojují se online a ani po x hodinách se GPS nepřipojí a pokud tak nezobrazí mapu.
  • Symbian - málo aplikací s mizernou funkčností
  • 5 dní po záruce přestal fungovat display

Dnes bych si tento telefon rozhodně opět nekoupil, moje počáteční nadšení se hodně rychle začalo vytrácet. V dnešní době odpad. Pokud máte zájem o qwerety klávesnici podíval bych se na Sony Ericsson Xperia Pro - podobná cena HW i SW o 200% lepší a pozitivní recenze.

Nokia N8

Nokia N8