Nokia 206 Dual

Odolné

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• dobře se mačkají tlačítka
    • vcelku srozumitelné a logické ovládání
    • pouze příliš tmavé barevné kombinace zobrazení (na výběr jen dvě možnosti) a chybějící funkce svítilny, takže tímhle mobilem si člověk moc neposvítí
    • sklo displeje by mohlo být odolnější - chovám se k němu podobně jako k předchozím mobilům, ale jen na tomto se povedlo vyrobit prasklinu na skle
    • zbytečně velký, můj příští mobil bude asi zase něco menšího

pro jednou jsem si zkusil pořídit něco s větším displejem, ale žádný velký přínos to není
    očekávání splnilo pouze příjemné mačkání tlačítek

• , zakoupeno v Market Mobil

Jeden z poslednich dobrzych hloupych dual SIM Nokii, ktere se daly sehnat. Na telefonovani a SMS bohate staci. Telefon ma alespon nejakoui vnitrni pamet, tak nemusim kvuli poznamkam v kalendari hned kupovat pametovou kartu a bluetooth neni ten orezany mrzak co maji 220 225 atd.

Konstrukce

Konektor napájecí 2 mm

Konektor audio 3,5 mm

Multimédia a zábava: MP3 vyzvánění,

Bluetooth 2.1

Bluetooth - specifikace: EDR, DUN, FTP, GAP, GOEP, HFP, HSP, OPP, PBAP 1.0, SAP, SDAP, SPP 1.0 .

Baterie Li-Ion 1110 mAh

Výdrž v pohotovostním režimu až 1132 hodin

Výdrž za provozu až 20 hodin hovoru, až 6 hodin přehrávání videa, až 5 hodin nahrávání videa, až 41 hodin přehrávání hudby

Max. pohotovostní doba 1132 hod.

Max. doba hovoru 20 hod.

Funkce Dual SIM

Fotoaparát 1,3 Mpix, 1280 x 960 pixelů, 4x digitální zoom,

Záznam videa - max. rozlišení VGA (640×480)

• Záznam videa - specifikace: 15 fps, 4x digitální zoom
  • Přehrávání videa: 3GPP formats (H.263), ASF, AVI, H.264/AVC, MP4, MPEG-4, WMV

Záznam zvuku AMR

• Přehrávání hudby: AAC, AMR-NB, AMR-WB, MIDI Tones (poly 64), Mobile XMF, MP3, MP4, NRT, True tones, WAV, WMA
  • Prohlížení obrázků: BMP, GIF87a, GIF89a, JPEG, M3G, PNG, SVG-T, WBMP

• vcelku srozumitelné a logické ovládání
    • zbytečně velký, můj příští mobil bude asi zase něco menšího

očekávání splnilo pouze příjemné mačkání tlačítek

• , zakoupeno v Market Mobil

• jednoduchý tlačítkový mobil pro nenáročné
    • horší kvalita foťáku

Po ztrátě tohoto mobilu jsem koupil novou verzi a to byla katastrofa!! Proto jsem velmi rád, že jsem ještě tento sehnal.
    Nové verze jsou absolutně nesrovnatelné šunty.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Je to Nokia tak jak je na ni člověk zvyklý, co víc dodoat.
    • Něco by se našlo, ale jsou to banality

Snad poslední Nokia, která je ještě Nokií, co se dá, leč obtížně, sehnat. Pokud jste odpůrci dotykových telefonů, tak jako jsem já a zároveň chcete od telefnou pár užitečných funkcí, třeba si při chvilce nudy zahrát nějakou tu java hru, nebo jste si na zkoušku z matiky zapoměli kalkulačku Casio :-), nebo si jen rádi přizpůsobíte telofon dle sebe, tak je toto jeden z posledních dostupných, od Nokie rozhodně. Bastly od Microsoftu co se, dle mého úsudku, neprávem nabízí pod značkou Nokia nesahají tomuto telefonu ani po kotník.

• Přiměřený ceně
    • nekvalitní zvuk při telefonování

Za tu cenu ujde

• jednoduchý,levný

jednoduchý a levný mobil pro volání a sms

• , zakoupeno v Mobilmax

• Jednoduchost ovládání
    • Přehledný a dobře viditelný displej

Splňuje mé nároky. Fotoaparát nehodnotím, nepoužil jsem jej, ani jsem ho nepožadoval. Od 1,3 Mpiix se nedá moc očekávat, ale pro případnou dokumentaci události může stačit.

• , zakoupeno v Mobilmax

• Vystouplá tlačítka
    • Jednoduché ovládání
    • Dual SIM

Jednoduchý telefom, pro volání a SMS dobrá volba

• , zakoupeno v F-mobil.cz

• akorát do ruky dobře ovladatelný mám tam vše co potřebuji velký displey i pro slabozraké baterie má slušnou výdrž dobrá slyšitelnost nešumí
    • nic mě nenapadá

za ty peníze je to bezva mobil