myPhone A210

koupila jsem ho 12letému synovi a je velice spokojen

• , zakoupeno v PPelectronic.cz

• Mnoho funkcí,operační systém a k tomu nádherná cena
    • zatím jsem se nespojil s PC,je to asi trochu oříšek

Zatím nemohu hodnotit kvalitu telefonu mám ho příliš krátce a ještě se s ním učím

• pěkný design
    • velmi složité ovládání funkcí
    • nelogické seřazení a názvů funkcí

Můj přítel si mobil vybral kvůli vzhledu a funkcím, které nabízí. Ovládání mobilu je však velmi složité a přecházení do jiných oblastí ovládání je dlouhé. Zatím nemůžu říct, jak se produkt používá, neboť jsme ještě nepřišli na to, jak se mobil dá snadno používat. V žádném případě bych nedoporučila tento mobil svým známým.

Konstrukce
dotykové
106 g
Možnost paměťové karty

Mobilní telefon s operačním systémem Android, 3“ celodotykovým displejem, 3.2 Mpix fotoaparátem, snadným přístupem na internet a e-mail prostřednictvím Wi-Fi připojení. Kapacitu telefonu je možné rozšířit o paměťové karty microSDHC až do kapacity 16GB. Předinstalovaná aplikace SlideME, která nabízí katalog s několika tisíc i aplikací a her. Hlavní funkce: •Operační systém Android 1.6 – umožňuje instalaci aplikací a her •Kapacitní dotykový 3" LCD displej •Bezdrátové připojení Wi-Fi / WLAN (802.11 b/g) •Polyfonní vyzváněcí tóny (MP3, MIDI) •Slot pro paměťovou kartu microSD, podpora max. 16GB •FM rádio •Bezdrátová technologie Bluetooth (včetně profilu A2DP pro bezdrátové stereo) •Vestavěný fotoaparát 3,2Mpix s automatickým ostřením •Pohybový senzor •Podpora Java •Přehrávač hudby •Videorekordér, Videopřehrávač •Hlasové vytáčení •Kalendář •Kalkulačka •Možnost nabíjení přes ...

1zákazník doporučuje produkt

• Rozlišení Displaye
    • Velikost Ram
    • Velikost vnitřní paměti
    • Seká se

Takže tento mobil za tuto cenu kterou mne stál 2199,-Kč se mi zdá moc.
    Takže nedoporučuji,kupte si jiný s androidem alespon 2.1++++

• nelogické seřazení a názvů funkcí

• Cenová relace
    • OS Andrioid
    • Gsenzor
    • Přehledný display a menu v nabídce
    • Rozšířené menu je v anglickém jazyce

Před týdnem Jsem zakoupil tento telefon a nevěděl jsem ,jestli jsem udělal dobrou koupi.Telefon se mi líbil hned na pohled.Vzhled telefonu je jednoduchý,ale zároveň elegantní.Hlavní důvod koupi byl ale systém android.Po zapnutí telefonu jsem začal vychutnávat prostředí plochy,která se zobrazuje v 3D tedy můžete pozadí posouvat do leva a do prava kde je jen jedna tapeta např. pláže ale posouváním do stran vidíte tapetu jako by jste se na té pláži ddívali kolem sebe.Dále se mi líbylo,že telefon vlastní připojení wifi a lze sním bez problému prohlížet internet a využívat komunikátory,socialní sítě,email klient,google vyhledávač a google mapy zobrazující i satelitní snímky.Telefon také vlastní navigaci,ale bohužel nemá AGPS a nahrazuje ho připojení k internetu.Když jste připojeni zjistíte si vlastní polohu a můžete si naplánovat trasu či porovnat trasy která je výhodnějši či časově rychlejší.Telefon vlastní 3,0Mpx fotoaparát který nemá blesk,ale má automatické zaostření a další i funkce kterými jsou vybavený telefony jiných značek.Telefon byl vyroben ze zaměřením převážně na komunikaci,ale má docela povedený přehrávač s podporou MP3 a MP4.Video na 3,0" obrazovce je určitě pěkná věc a musel jsem hned vyzkoušet přehrát film a můžu potvrdit že jsi výrobce dal opravdu záležet,protože pri zapojení stereo sluchátek k telefonu přibalených se dostavil opravdu pěkný zážitek se zvukovými efekty a jasnym obrazem filmu ve formátu MP4.Teď se vrátím k dotikové obrazovce.Dotiková reakce obrazovky je nad očekávání přesná a citlivá.Měl jsem strach z psaní sms kde užíváte querty klávesnici na dotikové obrazovce.Psaní je rychlé a přesné.Telefon také vlastní hlasové příkazy ale bohužel tuto funkci nemam ještě odzkoušenou.Na telefon se dají stáhnout zdarma aplikace,tapety,motivy,hry a spousta jiného software díky aplikace nainstalované výrobcem která vás připojí na stránku kde vše naleznete.Na stránce můžete také zkontrolovat kompatibilitu z telefonem a hlavní výhodou je že vidíte hned jestli aplikace je také v češtině či nikoliv.Nevím co bych dodal,ale jedno vím jistě.Pokud chcete android a internet za rozumnou cenu,neváhejte.Telefon splňuje parametry výbava a cena zatím nemá konkurenci.Není na dvě simkarty!!!
    Poslední poznámka:Oficialní servis jsem našel v Plzni,určitě jsou po celé čr a nybídli mi tam bezplatný nový upgrade systému.Reklamace jsou velmi rychlé,trvají kolem 1 týdne.

• všechno kromě ceny
    • ceny

je dost dobrej až na tu cenu

• čína se zůčastnila souboje v Android Ringu, to je jediné plus ... účast je to ale velmi slabá = K.O. pro CPA myPhone alias SciPhone alias General Mobile alias CECT ... firmu mnoha jmena a stále mizerné kvality !!
    • naštěstí máme jiné daleko lepší možnosti od stabilních výrobců http://goo.gl/17qr
    • čína opět útočí a posílá na evropský trh to nejhorší ze své produkce
    • použili starou verzi operačního systému (1.6), aktuální verze už je minimálně 2.2 a kdo ví jestli se na tomto telefonu kdy objeví
    • opravdu mizerný fotoaparát a videokamera
    • pomalý procesor pouze 400MHz navíc je to katastrofální VIA ...
    • otřesně nízké roslišení displeje, nekvalitní displej ... pouze 240 x 400 to je na 3" fakt málo, pixely jsou přímo obrovské

hnus telefon, takovy kram se jen tak nevidi ... dalsi cinsky smejd nedotazeny ve stovce drobnych detailu a ocesany na kost.