Motorola V9

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v nejlevnejsimobily24.cz

• Véčko s povedeným designem a solidním zpracováním. Alternativa pro někoho, kdo nechce dotykový mobil.
    • Prostě ovládání Motorola, kdo je zvyklý, nebude mít problém, ale intuitivní to zrovna není :)

Motorola "véčka" prostě uměla. Bohužel, jejich výroba skončila, takže je to vlastně vyběhlý typ, ale předchozí model sloužil spolehlivě řadu let, tak snad bude i tento. Mobil hezky vypadá, solidní zpracování.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Motorola RAZR 2 V 9

Vnitřní 2, 2" a vnější 2" displej QVGA TFT s 262 tis. barvami a rozlišením 320 x 240 pix, paměť 45 MB a podpora pam. karet microSD. 2 Mpix fotoaparát s 8x zoomem. Polyf. a MP3 vyzvánění. GPRS, HSDPA a Bluetooth A2DP. Rýchly procesor 500 MHz.

• Pohotovostní doba (až hodin): 260

• fotoaparát
    • fotoaparát jen 2 megapixel
    • nemá infraport

doporučuju

• Je na to dost her, rychly internet.
    • Pozor rychle se nici mnel jsem ho, po 2 mesicich se zacne sekat a potom uz ani nenaskoci obrazovka.

Vybral jsem si ten telefon kvuli toho ze je maly, lehky, ma hodne moznosti,atd.

• vše

vlastnil jsem V3i a nemůžu se dočkat na tento model

jednoduchý,dobře vypadá,kdo nepreferuje počítačoví tip telefonu bude velmi spokojen.

• Preciznost
    • Hudební funkce
    • Vzhled
    • Slabý fotoaparát
    • Absence moderních datových funkcí
    • Vnitřní displej mohl být větší

Tento telefon je pro mě synonymem nejkrásnějšího "véčka" nejen, že dobře vypadá ale taky je zpracován z prvotřídních materiálů. Tato žiletka bohužel vsází hlavně na vzhled, napovídá tomu výbava která je průměrná až podprůměrná. Musíme se spokojit s horším fotoaparátem, absencí bezdrátových sítí.

Vzhledem k hudebnímu potencionálu je škoda, že výrobce opomenul 3,5 mm jack.

Pro ti co nehledí na funkce, ale na desing je to výborný reprezentativní telefon.

• perfektní zpracování
    • kvalitní displej
    • vysoká odolnost(aniz by k tomu byl staven)
    • pametove karty micro sd
    • fotoaparát pouze 2mpx

Když jsem se s mobilem poprvé setkal tak jsem si myslel, že mám tu čest s motorolou Razr. Nevěděl jsem že se jedná o U9. A co vše jsem se nedočetl?? Motorola jak vite už není tak populární jako bývala dříve, kvalita se však nezapře. Slyšel jsem že kolikrát telefon vypadl z ruky na zem, a telefonu se nestalo nic. je to díky kvalitě zpracování materiálů. Podpora Micro SD karet nám pomůže při přehrávání mp3.. O fotografie se postará fotoaparát 2mpx. Ovšem kdo říká že je to málo, nemá nač nadávat. Motorola vždy bývala o stylu a né o nějakých extra funkcích... Za tuto cenu bych motorolu pochválil. Pamatuji si doby co takto vybavené motoroly stály skoro i 9000,-

• styl,zvuk,spolehlivost
    • malá pamět,u nás nesehnatelné výměnné kryty

Když tenhle mobil přišel na trh, okamžitě jsem se zamilovala. Vzhled a styl se mu nedají vytknout...jen mi vadí že u nás se dá hodně těžce sehnat s operačním systemem windows a taky nemá žádne stylové kryty...

• hlasový recorder
    • prehnaná pohotovostná doba.

Motorola ako každá iná. Vlastním Motorolu V8 a práve ju porovnávam z V9 Pohotovostná doba je však prehnaná. pri občasnom telefonovaní , tak 2-3 hovory denne , vydrží tak max.150 hodín. Nahrávanie hovorov na 512 Mb kartu až 7 hodín . Super zvuk a super ,čo sa týka spoľahlivosti.
    oneeeee

• Motorola včera představila nový Razr2. Zaujme dvěma QVGA displeji a špičkovou výbavou v čele s HSDPA.

Zobrazit celou recenzi na www.mobilmania.cz