Motorola Razr XT910

Verze operačního systému
Android 2.3 (Gingerbread)
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Max-shop.cz

"Stylový telefon s jedinečným designem plně dostačující svými parametry nárokům dnešního uživatele."

• Vše
    • Absence Češtiny ( mě to nevadí ale ostatním uživatelům by mohlo )

Vynikající telefon za dobré peníze

• Kvalita provedení
    • Velikost
    • Slušná výdrž baterie
    • -

Telefon doporučuji ve všem ohledech. Před tímto telefonem jsem byl majitelem iPhonu a LG OptimusX. A Motorola je někdy mezi něma. U iPhonu bylo přece jen intuitivnější ovládání a vyšší výdrž baterie.Ale oproti LG je o parník napřed.
    Celkově co se týká poměru cena/výkon tak jsem si jistý, že mnoho lepších přístrojů pořídit nelze.

Konstrukce
Android 2.3 (Gingerbread)
Možnost paměťové karty

Výrobce: Motorola
Záruka (měsíců): 24

Špičkový mobilní telefon Motorola Razr americké divize, je pokusem o znovuzrození proslulé "žiletky" Razr V3. Novinka ale nemá podobu véčka, nýbrž superúzkého smartphonu s obřím qHD displejem a dvoujádrovým 1,2GHz procesorem. Osmimegapixelový fotoaparát natáčí Full HD video. Zaujme i Vás?

Parametry Související produkty Obsah prodejního balení
Základní informace

Operační systém:
Android 2.3

Výhody:
Kevlarový povrch, 8mpx fotoaparát, Wi-fi a rychlá data, fullHD video záznam, dvoujádrový procesor Cortex A9

Nevýhody:
Internetové rádio, čeká na CZ lokalizaci (má být dostupná březen 2012)

Doba hovoru (max):

Dle volné paměti

Vícepoložkový seznam:

Skupiny volajících:
Ano

SIM a vnitřní adresář najednou:

Způsob vyhledávání v kontaktech:

Emailový prohlížeč:

Práce s přílohami:

Automatické stahování:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • Protože v dnešní době je na poli telefonů z čeho vybírat, na těchto stránkách vám pomůžeme s výběrem telefonu vysvětlíme...

Zobrazit celou recenzi na itelefon.webnode.cz

• Stylový tenký lehký s odolným sklem a gumickami pro pripady padu...velmi odolny s kvalitnich plastů...zadni strana karbon pěkně vypadajici a udržující stále pěkný vzhled...dvoujadrovy procesor zarucuje dobrou rychlost, velmi dobra kvalita fotek a videii
    • Pri stalem serfovani na interneru vydrz baterie cca 5 hodin pokud nepouzivate interner nebo jen v nutnoati tak vydrz cca 15 hodin pei nepouzivani internetu vubec vydrz 4 dny

Mam Razr uz pres rok mel jsem i iphone 4s ale vratil jsem se k Motorole...pekny styl hlavne displej mam jak novy neposkrabany a to me mobil nekolikrat spadl a davam ho displejem i na stul atd a vse jak novy jen na rohach je videt slouply lak kdyz me spadl...Iphon jeden pad = jasne znamky nekvalitky plast displej keramika hned praskne.... Doporucuji urcite Motorolu Razr...

• Vše
    • Absence Češtiny ( mě to nevadí ale ostatním uživatelům by mohlo )

Vynikající telefon za dobré peníze

• Kvalitní
    • Výkonný
    • Fotoaparát
    • Display
    • Chybí čeština, ale na to se dá zvyknout

Motorola XT910 Razr, vybral jsem si ho protože Motoroly byly vždy držáky, a stále jsou. Razra už mám rok a půl a nemůžu si ho vynachválit. Vzhled je pěkný, neokoukaný, a oceňuji jeho štíhlost. Ovládání je perfektní, ale je potřeba se alespoň troch orientovat v anglickém jazyce. Foťák, perfektní fotky a videa, lepší jak v levnějších fotoaparátech! Výkon tak akorát.. Všechny hry a aplikace jedou dobře, ani trochu se nesekají, zvládá nové graficky náročné hry... Nedávno mi nešel jack na sluchátka, to stačilo profouknout kompresorem a bylo to zase funkční... Zdá se mi že reproduktor na volání je málo hlasitý.. Telefon mi už jednou spadl do vody, asi do metrové hloubky, ale stále je funkční, a to velice oceňuji, protože můj minulý mobil jen tak trochu navlhnul a přestal fungovat...

• Kvalita provedení

• Wifi i 5ghz
    • Vydrz
  • , zakoupeno v Handy Mobil

• Velký display
    • Díky velkému displeji pohdlné čtení a procházení webu
    • Rychlé odezvy na dotyk
    • Budoucí update na JB
    • Dle mého názoru je špatně umístěn mikrofon (držím li telefon v levé ruce protistrana mě hůř slyší)
    • Zoom na fotce v galerii není plynulý
    • Někomu může vadit chybějící česká lokalizace
    • Občas problémy se zvukem při přehrávání videa (po restartu OK - divné chování)
    • Nažloutlé bíle barvy při přímém pohledu a namodrálé při pohledu z úhlu.

Zatím spokojenost. Rychlý a spolehlivý telefon s celkem dobrou výdrží baterie. Fotoaparát v pohodě, občas se nepovede zaostřit, specialně při makru, ale pokud jednou zaostří a má zamknutý fokus lze pohybem telefonu zaostřit na určitý bod.
    Dle mého povedený a neokoukaný design.
    MOTOROLA se polepšila a dle přicházejících modelů dále zlepšuje

• Procesor
    • Přítomnost slotu na SD kartu
    • Velký displej s Gorilla Glass
    • Bohužel není k dispozici čeština

Opravdu kvalitní mobil. Doporučuju.

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• krásný design,obrovský displej,moje slabost pro značku Motorola,
    • menší výdrž baterie,není v českém jazyce,

tento model mě oslovil designem,použitými materiály,po technické stránce nejsem odborník a zdaleka nevyužívám vše,co tento přístroj umí