Motorola Moto X

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• Výborně se drží v ruce
    • Malá velikost na displej 4,7"
    • Rychlé odezvy, neseká se
    • Slabá výdrž baterie, max. den a půl
    • Chybějící návod v jakémkoliv jazyce, pomoc jedině přes internet
    • Nemá FM radio I když bylo na stránkách CZC inzerováno
    • Chybí LED dioda indikace zmeškaných událostí

Po deseti dnech užívání konstatuji, že telefon pro mne má tak 50% pro a 50% proti, takže půjdu do jiného. Na začátku jsem z něj byl nadšený, postupně ale převážily nedostatky. Nejvíc mi ale vadí nutnost každý den dobíjet. S4 mini mi při stejném využití vydržel o den déle.. Cena kvalitě odpovídá, ale uživatel musí počítat s tím, že jde o syrový Android a téměř vše se musí doinstalovat. Někomu to může vyhovovat...

• , zakoupeno v CZC.cz

• rychlost systému, RAM, google now, active display, fotoaparát, voice control, nabijecka se dvema USB, velikost
    • nano sim, bez slotu na pametove medium, v baleni nejsou sluchatka

Výborný poměr cena-výkon, dokonale vyladěný chod (nestalo se mi, že by se seknul), fotí párádně, fotky i videa jsou i při horším světle moc pěkné, super ergonomie, je o chlup stejně veliký jako iphone ale ma o 0,7" vetsi display, zpracování je výborné, všechno sedi všude jak má, ani nevadí že to je plast a vydrží bez problému přímý déšť i sníh, za cenu 7k mi to pri spocitani rozhodovaciho modelu vyslo jako lepsi varianta nez Z1 compact

• , zakoupeno v Bestcena

• active display
    • vzhled
    • rychlost systému
    • nový android
    • slušná baterie
    • lze lokalizovat většinu systému pomocí Morelocale2
    • u nás nepoužitelný Google Now

Stylový, svižný a nyní cenově dostupný. Slušná výdrž baterie - při malém využití (4 maily, 3 sms, 15 minut hovoru, 20 minut her, 1 hodinu internetu, automatický jas) vydrží tři dny.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Oficiální distribuce: oficiální distribuce pro EU

Menu je v anglickém jazyce a také dalších jazycích ... mobilní telefon je odblokován na všechny sítě T-Mobile, Orange, O2 ... na mobilní telefon se vztahuje plnohodnotná záruka 24měsíců. bezproblémový servis u prodejce

Moto X je připraven, když jste i vy. Reaguje na váš hlas, není nutné se ho dotýkat. Můžete se zeptat na vše, nastavit budík nebo nadiktovat poznámku.

Dva krát Potoci zápěstí a zapne se fotaparát. Dotykem kdekoli na obrazovku zachytíte vaše vzpomínky pomocí 10 Mpx fotoaparátu. Motoroly Moto X běží na adroid a nabízí více než 1 milion aplikací pro stažení.

Proč koupit Motorola Moto X?

Krásný AMOLED displej o velikosti 4,7 palce při rozlišení 720 x 1280 obrazových bodů. Kapacitní displej dokáže zobrazit 16 milionů barev, dvoujádrový procesor s frekvencí 1,7 GHz, kterému sekunduje paměť RAM s kapacitou 2 GB. grafický čip Adreno 320 zaručen upgrade na Android 4.4, Kitkat

Snímač fotoaparátu dosáhl maximální rozlišení 10 megapixelů.

Nechybí automatické zaostřování, stabilizace obrazu ci LED blesk určený do zhoršených světelných podmínek.

Fotoaparát dále dokáže nahrávat video ve FullHD rozlišení (1080p @ 30fps). 2Mpx přední kamera, která bude primárně sloužit na videohovory.

Data si uložíte na interní paměť s kapacitou 16 GB

Konektivita zahrnuje bezdrátové technologie Wi-Fi 802.11 b/g/na Bluetooth 4.0.

Z pohledu komunikace na delší vzdálenosti potěší podpora HSDPA a HSUPA a nejnovější LTE konektory-microUSB (nabíjení a komunikace s počítačem ) a 3,5 mm jack pro připojení jakýchkoli sluchátek .

Ve výbavě novinky nechybí navigace GPS .

Technická specifikace :

Kapacitní dotyková obrazovka, 16M barev

Rozlišení 720 x 1280 pixelů, 4,7 palce 312 ppi pixelů na palec

• Multi-Touch
  • Corning Gorilla Glass 3 -zvýšená odolnost vůči škrábancům
  • Accelerometer senzor -zajišťuje přetáčení displeje (horizontální, vertikální)
  • Proximity senzor -zabezpečuje vypnutí obrazovky během telefonování

Zvukové upozornění typy Vibrační, MP3, WAV zvonění

• Reproduktor: Ano
  • 3,5 mm jack: Ano

Paměť

Paměť telefonního seznamu prakticky neomezená

Paměť hovorů prakticky neomezená

• Bluetooth: Ano, v4.0 s A2DP, LE
  • NFC: Ano
  • USB: Ano, v2.0 microUSB

Fotoaparát

• Primární fotoaparát ( na zadní straně ) : 10 MPx , 4320x2432 pixelů, autofokus LED blesk
  • Vlastnosti : Geo-tagging (přiřazení fotky k GPS souřadnici ) , dotykové zaostřování , stabilizace obrazu, HDR , detekce obličeje a úsměvu
  • nahrávání videa : Ano , v rozlišení 1080p @ 30fps
  • Sekundární kamera ( na přední straně ) : Ano , 2 MP

Funkce

Operační systém Android OS , v4.3 ( Jelly Bean ) , upgradovatelné na v4.4 ( KitKat )

Procesor Dual-core 1.7 GHz Krait

• Hry: Ano
  • GPS : Ano , s podporou A-GPS a GLONASS
  • Java : Ano , přes Java MIDP emulátor

Active Noise Cancellation

Google Drive ( 50 GB storage )

• Sloučení sociálních sítí

Integrovaná baterie Li-ion

USB/microUSB datový kabel

Uživatelská příručka

• Výborně se drží v ruce
    • Malá velikost na displej 4,7"
    • Rychlé odezvy, neseká se

• rychlost systému
    • nový android
    • slušná baterie
    • lze lokalizovat většinu systému pomocí Morelocale2
    • u nás nepoužitelný Google Now

• Velikost - ovladatelnost jednou rukou
    • Čistý a aktuální android
    • Rychlost- neseká se
    • Vzhled - na to že je s plastu vypadá dobře
    • Notifikace na vypnutém displeji
    • Foťák nefoťí vůbec špatňě i když na dnešní špičku nemá
    • Poměr cena výkon - v CZC.cz cca 8000kč
    • Vychytávky od Motoroly (ovšem ted budou i na androidu 5)
    • Jen tak nikdo ho nemá :D
    • Nemá češtinu
    • Nemá slot na paměť. karty (mám 16gb verzi)
    • Amoled - IPS by byl asi lepší, ale to je spíš konstatování než zápor

Vyměnil jsem Samsusng S2plus za tuto Moto X. A musím říct že je to velký skok k lepšímu hlavně co se týká rychlosti a zpracování telefonu. Rozhodoval jsem se mezi Nexusem 5, LG G 2 a Moto X (starší generace). První jsem vyřadil G2 kvůli tlačítkům na zádech a velikosti, jinak výbava super za cenu za kterou se prodává nemá moc konkurenci aspoň ne u nás. Nexus 5 jsem vyřadil s podobných důvodů nevyhovovala mi velikost a trošku jsem se bál výdrže baterie i když nová verze androidu 5 by to měla částečně vylepšit. Každopádně hlavně kvůli ergonomii to vyhrála Moto X . Ovládaní jednou rukou bez problémů, tlačítka na pravé straně super. Výkon - žádnej lamač rekordů v testech výkonosti to není ovšem důležitá je realita a tady si troufnu napsat že moc svižnějších mobilů s Androidem není. Nevýhody jsou dostupnost v CZ absence Češtiny, relativně malá interní pamět po spuštení cca 12gb. Já jsem telefon kupoval v CZC.cz asi jedinej obchod v cz kde se dá koupit bez strachu co přijde. Musím pochválit jednání s tímto obchodem a hlavně pobočku České Budějovice. Telefon můžu doporučit každému komu vadí velikosti dnešních mobilů a chce rychlost a aktuální Android za tuto cenu moc konkurentů nemá. Hlavní problém je dostupnost v CZ a hlavně chybějející čeština. Bohužel i Motorola už podlehla a nové generace jejích telefonů už jsou taky pěkný plácačky :D . Ještě pozor pro případnè zájemce mobil si žádá NANOSIM.

• Pěkný vzhled.
    • Vhodný spíš pro USA.

Nic moc.

• Je to skvělý a kvalitní telefon.
    • Vyšla nová verze 2014 - Motorola Moto X 2nd Gen
    • Bez micro SD

Je to bezva telefon, Cortex A8 a 2GB RAM je v telefonu opravdu znát. Android dobře vyladěný, hlasové ovládání taky super, displej velmi dobrý a jasný, fotoaparát taky super.

Pokud si pořídíte telefon z kvalitní distribuce tak je to jedna báseň, bohužel mám dojem že spousta garážových eshopů prodává pod cenou repasy z Číny a nehodlají si to přiznat, takže Vám to prodají sice levně, ale taky né uplně nový telefon ikdyž se tak bude tvářit. Tohle mě na tom mrzí. Pak Vám něco nebude fungovat jak by mělo nebo klekne dříve baterka a přitom za to nemůže Motorola ale někdo kdo vám prodá balast.

Proto si myslím že je někdy lepší nebrat to nejlevnější, radši si zjistit odkud to je a tak než si pak stěžovat. Já měl jednu z Ameriky, druhou z Británie a byla to jedna báseň.

Telefon doporučuji.

• Velký displej při "malých" rozměrech telefonu
    • Rychlý
    • Notifikace při zamknuté obrazovce
    • Docela slušně fotí
    • Ještě nevím, snad ani zápory nejsou.

Mám 32GB verzi (olivový zadní kryt, oranžová tlačítka, černý předek). Pro mě má nejideálnější proporce (HW i SW), bohužel se takovéto supr věcičky nedají sehnat v ČR, mě ho dovezl strýc z US. Jsem nadmíru spokojen.

• , zakoupeno v MM mobily.cz

Maximalni spookjenost jako s kazdym vyrobkem Motorola. Co dodat. :-) Je to moje srdcovka ...

MM mobily.cz (prodejce)

Děkujeme za reakci k produktu.

• , zakoupeno v MM mobily.cz

• Kompaktní rozměry a přitom dobrá hw vybavenost; dobře se drží, lze pohodlně nosit v kapse; úzký rámeček činí displej větším; rychlé reakce; dobrá výdrž baterie; hlasové ovládání telefonu i ve stand-by modu je úžasné (pouze v aj)
    • jen 16 gb paměti + absence slotu na paměť. kartu - je třeba víc hospodařit s místem (častější obměna hudby, ale v celku postačuje); místo stavové diody (která se aktivuje jen při nízkém stavu baterie) jsou nové události oznamovány přímo na displeji (problikávají jen konkrétní pixely, systém je tedy šetrný k baterii, ale blikání diody by bylo určitě lépe vidět - lze obejít rootem a konkrétní aplikací, ale tím by padla záruka)

Výborný, svižný a elegantní telefon s "geniální" funkcí hlasového ovládání (promítlo se dočasné vlastnictví googlem); slabinou je menší (ale pro běžné používání dostačující) vnitřní paměť; největší slabinou je velmi špatná dostupnost v ČR

MM mobily.cz (prodejce)

Děkujeme za reakci k produktu. Nyní je možnost zakoupit v našem OUTLETU Moto X 32GB za výhodnou cenu.
    Nové telefony Motorola Moto G 2nd Generation s 5" displejem a slotem na microSD máme skladem.