Motorola K1

Odolné

• , zakoupeno v Webtelefony

kvalitní telefon s reálným vyzváněním a mnoha funkcemi

• , zakoupeno v Aukro.cz

• sice pouzity,ale velice kvalitni telefon pro nekoho,kdo nepotrebuje hyperspecialni funkce

potrebovala jsem rychle spolehlivy telefon a tahle znacka mi vyhovuje
    od te doby,co se u nas mobilni telefony objevily za celkem normalni ceny cca 15let jinou firmu nekupuji

• , zakoupeno v Aukro.cz

• telefon za nízkou cenu
    • splňoval moje kritéria

jsem s ním plně spokojen

Konstrukce
véčka
Operační systém
bez OS
102 g
Možnost paměťové karty
Odolné

Představte si telefon, kterého se nemůžete dočkat. Pokaždé, když ho otevřete, MOTOKRZR zastíní vše ostatní.

Samozřejmě skvěle fotí, nabízí více zábavy a pomáhá vám co nejlépe využít váš čas.

Žiletka nové generace v atraktivním pojetí designu a pokročilých funkcí, to je MOTOKRZR K1.

S charakteristickou metalickou, lesklou úpravou přední části a reflexním vlastnostem zrcadla je MOTOKRZR skvělým véčkovým telefonem.

Vybavené véčko v žiletkovém designu, minerální sklo vnějšího displeje, podpora karet MicroSD,MP3 přehrávač, vícepoložkový seznam pro kontakty, Bluetooth s A2DP profilem, podpora EDGE, synchronizace s PC. Fotoaparát s rozlišením 2 Mpix, nahrávaní videa.

Technická specifikace: ===================

• Slot pro paměťové karty: microSD, až 2 GB
  • Interní displej: 176 x 220 mm, 1,9”, 262K barev, TFT
  • Externí displej: 96 x 80 mm , 1,0”, 65K barev, CSTN CLI
  • Fotoaparát: 2 Mpix, 8x digitální zoom, možnost úpravy obrázků
  • Natáčení videa a zvuku: MPEG4 (15 fps CIF), možnost nahrát až 25 minut videa na zabudovanou paměť
  • Datové přenosy: EDGE třída 12, GPRS třída 12 (2U/4D), Synchronizace Over the Air (OTA), FOTA (Firmware over the Air)
  • Připojitelnost: Bluetooth, MotoSync

Progresivní stahování videí

Přehrávání audio/video (3GPP)

Zabudovaná technologie stereo Bluetooth, bezdrátová technologie pro handsfree připojení

Funkce PIM s obrázkovou identifikací volajícího

Hlasová paměť, vylepšené prediktivní vkládání textu a vylepšené rozeznávání hlasu pro snadnou handsfree připojitelnost

• Vylepšený telefonní seznam s novými políčky u kontaktů: URL, IM, poštovní adresa, narozeniny a další
  • Identifikace volajícího obrázkem: nebo dle vyzvánění (závisí na síti)
  • Obrázkový telefonní seznam: závisí na síti

Zabudované hands-free

Funkce Push-To-View pro sdílení obrázků v reálném čase

• Baterie: 780 mAh Li-Ion
  • Délka hovoru: až 200 – 400 minut
  • Pohotovostní doba: až 200 – 350 hodin

Příslušenství: http://www.motorola.com/consumer/v/index.jsp?vgnextoid=c24e44b98f7ae010VgnVCM1000008206b00aRCRD&show=accessoryCategoryHome

Obsah balení : telefon baterie

USB kabel sluchátka nabíječka 220 V

CD manuál

2zákazníci nedoporučují produkt

• krásný telefon,moc jsem ho chtěla
    • velmi špatné jednání s prodávajícím,přišel mě telefon,ve kterém nefungovala žádná paměťová karta,telefon při otevření vrzal,celková nespokojenost...při jednání o vrácení peněz velké problémy,neochota,nakonec mě nepřišla na účet celá částka,obracím se na ČOI.

Neobjednávejte si zboží na Mobily Poruba.cz....

• , zakoupeno v Webtelefony

• intuitivně dobré ovládání
    • fotoaparát
    • rádio
    • komunikace s pc

Celý život jedu na motorole, začínal jsem s T2288 pak jsem přešel na véčka 720 a poslední jsem měl K1 koupenou 5.4.2007. Používanou do dnes a vydržela vše, nebyla ani jednou v opravně a myslím, že si se mnou vytrpěla dost. Dodnes s originál baterkou bohužel, již vydržela tak den. V kanceláři na dílně, prach.... dnes jsem si pořídil tu samou jen v jiné barvě. Potřebuji telefon na volání a psaní sms takže super mobil. na focení mám zrcadlovku a na poslouchání hudby a radia jiné věž, gramofon a autorádio takže spokojenost. Motorola je nádherná a klasika.

• Elegantní spolehlivý, dobře vybavený,
    • jednoduché ovládání, kvalitní fotoaparát.
    • Současná K1 má ještě kvalitnější fotoaparát.
    • Předešlá 4 ZOOM,nyní 8 ZOOM
    • Celkový vzhled i barvy velmi pěkné, dobře zpracovaný, oblíbila jsem si ji víc než Nokii a chtěla bych u Morotoly dále zůstat.,
    • Není možnost zvětšení textu.

Mám Motororoly už 9 let,Měla jsem Motorolu Razr V3, nyní Motorilu K1 jsem na ní zvyklá, nyní budu mít druhou K1.
    Patřím již ke zkušeným uživatelům.
    Chytrý telefon nechci, jsem patriot,Motorola je velmi elegantní,skladná,nemusím si blokovat klávesy,líbí se mi
    melodie vyzvánění, kvalitní fotoaparát.
    Doplnila bych o pam.kartu pro stahování fotek do PC.
    Jsem velmi spokojena, funguje podle mých představ.
    K1 se hodí pro každou příležitost.
    Svou úspornou velikostí konkuruje jiným značkám,jako je Nokia.
    Cena odpovídá kvalitě, je cenově dostupný průměrnému uživateli.
    Vhodný pro ženy,které milují eleganci.

• Vzhled
    • Poruchovost
    • Nesolidost servisu Motorola
    • Vysoke ceny oprav
    • Vzhledem k vybavení a kvalitě vysoká cena
    • Zcela debilní způsob psani SMS
    • Nezobrazuje SMS v azbuce oproti Samsungu a HTC
    • Nelogicke menu a ovladaní.

Motorola byl nejhorší mobil co jsem kdy měl. Koupil jsem ho před několika lety v Mobil City Opava u naměsti,což je asi nejhorší prodejna, kterou nikomu nedoporučuji. Při prodeji slobili vše a pak při reklamaci se prodejce neustále vymlouval a nehodlal nic moc řešit. Stejně tak problematické byla komunikace s firemnim servisem Motorola v Brně.
    Motorolu nikdy vice a všem doporučuji se vyhnout jakýmkoli výrobkům této firmy obloukem,

• -Vzhled
    • -Odolnost
    • -Co si budeme povídat.Mobily dnes, už nejsou mobily před 5 lety, takže...

Mobil mám už 4 roky, kdy už v té době jsem jej nemohl skoro sehnat.Kvůli nádhernému designu jsem ho ale musel mít.A taky nelituji.Je sice pravda, že mobil má někdy pomalejší odezvu a sekne se.Ovšem k přehrávání MP3 není špatný.Největší rozporuplné pocity mám z foťáku.Někdy totiž fotky vyjdou hrůzostrašně a hned je mažu.Někdy zas ale pořídí tak skvělé snímky, že by se mohl rovnat foťákům s 5 MPX .
    Prostě K1 zůstane v mém srdci navždy..

• dobry

mam tuhle K1 na prodej .... kdo ma zajem...??? piste e-mail [email protected]

Po 4 letech používání se objevili problémy při komunikaci s novějšimi tlefony, z htc občas nepříjde sms, pokud máte více jak 150 zpráv v telefonu a při volání s iphone 4 mi v tom šumí a chová se jakoby měl slabí signál, tak jsem ho dal seservisovat, vyměnit prasklý displej (to jsem si udělal sám klíčema v opilosti) a odrbanou klávesnici (nebylo to nutné, ale když už) a od té doby mi v mobilu píská a nemůžu si za boha vybrat nový...

• velmi odolný
    • kvalitní foťák
    • dobré mp3
    • po čase se začne sekat

Tento telefon mám 4 roky, v té době to byl dobrý telefon. Foťák je skvělý a mp3 taky!. Spadl mi minimálně 20x - až na pár škrábanců vydržel a stalo se mi taky že jsem ho měla v kapse a narazila s ním do rohu lavice -> prasklo přední sklo, ale telefon funguje už přes rok dál (včetně foťáku). Je opravdu hodně odolný, dlouho vydrží. Po čase se začal sekat, a taky se mi stalo že mi spadl a vykloubilo se mu rameno -> to se ale nahodilo zpátky a zase normálně funguje :D MP3 je opravdu super.. až na to sekání je opravdu úžasný! Teď si budu kupovat nový, ale na tenhle budu mít dobré vzpomínky. Takže pokud chcete elegantní telefon který je odolný a dlouho vám vydrží, tak kupte tenhle :)

potrebovala jsem rychle spolehlivy telefon a tahle znacka mi vyhovuje