Motorola Gleam

bez OS
105 g
Možnost paměťové karty

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• Jednoduchý,pěkný vzhled,vhodný i pro starší lidi.

Jsem max.spokojena.

• přehlednost,jednoduchost
    • neupozorňuje zavřené zvukem ani obrazem na zmeškaný hovor či zprávu

asi nejlepší z mála véček na trhu

• , zakoupeno v Český-mobil.cz

• pro zeny:-)hezky,elegantni,stylova designovka.Klasicka klavesnice i display uz neni moc k dostani.Jednoduche funkce,zadna prehnana technika.Hlasite zvoni,coz vsechny neumi:-)
    • zadni plastovy kryt atd.cely v kovu by potesil vic.

je jednoduchy,funkce ktere mi staci,pouze zakladni a neco malo navic,hodne podobny memu staremu V3razru se kterym sem byla hodne spokojena.ovladani v pohode,doporucuji dal.mobil pro "duchodce"co ma krasny design.krasny a jednoduchy.jen mohl byt vic "naslapany"jako V3razr.

Konstrukce
véčka
Operační systém
bez OS
105 g
Možnost paměťové karty

Motorola Gleam+ je stylový véčkový telefon. Rozměry telefonu se zastavily na příjemných číslech 107 x 52.5 x 13.5 mm. Přístroj se drží velmi dobře v ruce. Displej má 2,8 palce a úhlopříku 240 x 400 pixelů.

Své soubory si můžete uložit na microSD kartu, kterou přístroj podporuje až do velikosti 16GB. K dispozici máte také 50MB interní paměti. V telefonu je připraven hudební přehrávač. Pokud Vás omrzí Vaše hudba omrzí, můžete poslouchat FM rádio.

Své snímky pořídíte dvoumegapixelovým fotoaparátem, který zvládne natočit také krátké video. Samozřejmostí je podpora BlueTooth a jistě Vás také potěší přítomnost microUSB slotu.

• Stímto telefonem jsem velmi spokojená,dostala jsem ho jako dárek
    • Nabíječka je na nic,nebylo možné nabít baterii, tak mám druhou a vše je v pořádku

nemám nic proti,je super

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• Jednoduchý,pěkný vzhled,vhodný i pro starší lidi.

Jsem max.spokojena.

• přehlednost,jednoduchost
    • neupozorňuje zavřené zvukem ani obrazem na zmeškaný hovor či zprávu

asi nejlepší z mála véček na trhu

• , zakoupeno v Český-mobil.cz

• zadni plastovy kryt atd.cely v kovu by potesil vic.

• jednoduché použití
    • přehledný displej
    • chybí druhý displej

jednoduchý mobil především pro ženy, které nepotřebují velké IT novinky

• , zakoupeno v Mobilplus

• velká tlačítka, velký displej, hezký design, véčko ,
    • nemá dotykový displej
    • měla jsem předtím vždy Nokii , má přece jen přehlednější ovládání

velmi pěkný mobil , líbí se i ostatním

Měla jsem starší verzi tohoto mobilu,kde nebyl ani bluetooth apod. prostě mobil jen pro volání a sms,max. na poslouchání rádia,takže nic moc,ale někomu to samozřejmě stačí po cca 2 letech se pokazil mikrofon,prostě když voláte,občas funguje,občas ne,takže to máte prostě 50 na 50....

• , zakoupeno v Max-shop.cz

• Véčkový mobil,velká klávesnice,prosvětlení,dostačující funkce.
    • Součástí nebyl kabel na stahování fotografií??

S tímto typem mobilu jsem velmi spokojená.Kvalitu fotog.nemohu posoudit,potřebuji dokoupit kabel.

• , zakoupeno v Handy Mobil

Pro nenáročného uživatele co má rád véčka této značky je to správná volba.(skvělý dárek pro ženy)

• , zakoupeno v Handy Mobil

Tento produkt jsem si vybrala protože mám ráda véčka, tento mobil se mi zdál jako nejlepší ze všech dosavadních véček. Jsem s ním spokojená, používá se jednoduše, doporučuji hlavně ženám, kterým tento mobil skvěle sedne. Není nic na co bych si měla stěžovat, teda aspon o ničem zatím nevím, mám telefon teprve chvilku.