Motorola EX130 Wilder

Android 2.2 (Froyo)
92 g
Odolné

• , zakoupeno v mobilprovás

• pět hvězdíček mluví za sebe :o)))

nadšení:o)))

• , zakoupeno v Handy Mobil

• Jednoduchost.
    • Kvalita značky.
    • Není český návod.

Kvalitní mobil za dobrou cenu.
    Jednoduché ovládání.
    Kdo přešel z klasiky na dotykový,tak k němu brzy přilne.

• , zakoupeno v Korunka.cz

Verze operačního systému
Android 2.2 (Froyo)
92 g
Odolné

Jednoduchý telefon s dotykovým displejem, pod kterým se nachází ještě jeden malý displej pro zobrazení rychlých informací. Mobil je pouze dvoupásmový a má přijímač FM rádia.

Základní údaje:

Baterie: 910 mAh
Fotoaparát: 2Mpx (1 600 × 1 200), video

Převzato se svolením serveru Mobilmania.cz

• nízká cena
    • citlivost dotykového displaye katastrofa,napsat sms velmi složité

od značky Motorola jsem očekával kvalitu,zaujala mě cena,chtěl jsem jí používat jako druhý telefon pouze na volání a sms,sms se píší velice špatně,volání na čísla které nemáte v seznamu je dobré,ale ze seznamu katastrofa,volaná a zmeškaná čísla se někdy objeví,někdy ne,je to zřejmě způsobeno displeyem,který špatně reaguje na dotyk,druhý telefon mám Nokia lumia 610,taky nic moc,ale proti tomuto je to mercedes/trabant

• asi jen to,že je to Motorola
    • velice špatná viditelnost na slunci,nedá se připojit na net, některé položky v menu se dost pomalu načítají. když chcete vyndat z kapsy vyzvánějící telefon,musíte dávat velice pozor,aby jste nezavěsili.

moc se mi tato motorola líbila,už mám asi čtvrtou motorolu,ale tuhle bych si znovu nekoupila.

• odolnost
    • vše ostatní

nejvíc mě irituje to, že pokud vám telefon zvoní v kapse, tak při vytahování ho většinout buď zavěsíte nebo zvednete. To je docela fatální problém. Hry v něm nainstalované nefungují, motorola mi odpověděla, že nejsou určeny pro čechy, takže je to v pořádku. S jakoukoliv podporou výrobce nepočítejte, operátoři tento typ také nepodporují, takže s veškerými problémy se budete muset vypořádat sami. Fotky mázlé a škaredé. Jsou to vyhozené peníze. Příště radši samsung. Jsou to sice korejci, ale o své produkty se starají a dokonce jim i fungují jak mají. Motorola tímto telefonem dokázala, že její éra skončila a nemá právo žít.

• jednoduchy mobil s vcelku dobrou vybavou

na pohodu

• malá velikost displeje
    • displej
    • vleze se hezky do ruky
    • 2 úvodní tapety
    • výdrž baterie
    • je to MOTOROLA
    • hodně aplikací
    • hezké provedení
    • nemá wifi
    • nemá možnost widget

Dobrý mobil. Výhodou je cena, já ho koupila za za 900 kč a to z MALLU. Je malý a proto se hezky vleze do ruky, do kapsy atd. Má dvě úvodní obrazovky. Ta druhá šetří baterku. Hodně aplikací: kalendář, úkolníček, budík, převody jednotek, foťák, videokamera, stopky a měřič jednotek.
    Displej: velmi kvalitní, odolný proti vodě atd. Naopak ale není odolný proti prachu a proto musíte obrazovku pořád čistit. Na slunci jde vidět hůř, ale stačí.
    Psaní: zaleží na tloušťce prstů, já je mám trochu tlustější a jde mi na tom psát. Záleží také na cillivosti.
    Fotoaparát: velmi kvalitní fotografie. Hardwarové tlačítko na focení (to je velké plus). Toto platí i pro video.
    Hudba: reproduktory myslím dostačující, hudba se přehrává kvalitně. Můžete si udělat alba na roztřízení písniček.
    Ovládní mobilu: pro nenáročné uživatele je ovládání jednoduché.
    Internet: mobil nemá WIFI takže se k internetu připojit nedá. Pouze pokud máte volné místo na paměťové kartě. E-mail, prohlížeč, facebook a další aplikace jsou v monilu.
    Kvalita mobilu: pro nenáročné uživatele je to mobil dobrý.
    Cena: levný. Já ho koupila za 900 kč. odpovídá kvalitě
    Výdrž baterie: výdrž baterie je překvapujnící na rozdíl od ostatních dotykových mobilu. Já jsem na MOTOROLE pořád a vydrží mi 4 dny. Pokud ho nepoužívám, vydrží dokonce i 1 týden.
    Mobil bych doporučila všem kteří nepotřebují mít v mobilu hry, internet a td.

• , zakoupeno v mobilprovás

• pět hvězdíček mluví za sebe :o)))

nadšení:o)))

• , zakoupeno v Handy Mobil

• Jednoduchost.
    • Kvalita značky.
    • Není český návod.

Kvalitní mobil za dobrou cenu.
    Jednoduché ovládání.
    Kdo přešel z klasiky na dotykový,tak k němu brzy přilne.

• je skvělý
    • dost lesklý displej na sluníčku

doporučuji, je to prostě skvělá Motorola

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Cena, dotykový displej, jednoduché ovládání
    • Váha, výdrž baterie

Levný a s jednoduchým ovládáním dotykovým displejem

• Líbivý
    • jednoduchý
    • levný
    • displej je vidět jen v hlubokém stínu
    • nabiječka po 2 nabitích nefunkční
    • malá výdrž baterie

Dal jsem na recenze,předchozí zkušenosti s Motorolou a rozhodl si ho pořídit. Od začátku nevydržela baterie déle jak týden - jen telefonování a SMS, žádný internet a pod..Reklamace a výměna nefunkční nabíječky po dvou nabitích. Po měsíci používání jen pro telefonování je výdrž baterie celých 24 hodin v pohotovostním režimu = bez jakékoliv práce s telefonem. Takže po měsíci už druhá reklamace.
    Z počáteční spokojenosti nálada spadla na bod mrazu. Musel jsem vytáhnout starý mobil.