Motorola Defy +

Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

• , zakoupeno v Handy Mobil

• Moje oblíbená značka, která mě nikdy nezklamala.
    • Splňuje veškeré moje nároky na mobil.
    • Voděodolný telefon.
    • Chybí lokalizace do češtiny.

Velmi dobrý.

• , zakoupeno v Trendymobil.cz

• Odolnost IP67, dobrá podpora na CM (Android 4.4.4), spolehlivý
    • Starší model, od výrobce poslední aktualizace 2.3.6

Odolný telefon, který Vám neutrhne kapsu s rozměry a vizáží běžného smartfonu.

• Voděodolný
    • Displej
    • Výdrž baterie

Na trhu prakticky není odolný smartphone v podobné velikosti s podobně nízkou cenovkou, škoda že Motorola nevyrábí nástupce.

Konstrukce
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

. Pozadí {background-color: EEEEEE}

K tomuto telefonu doporučujeme zakoupit navigační software Sygic, Cela Evropa - nyní v speciální ceně!

Hledáte kvalitní GPS navigační software pro Váš mobilní telefon? Sygic GPS Navigation je ta správná volba. Zakoupením této GPS navigace získáte přístup k nejnovějším mapám. Navigaci můžete bezplatně využívat a aktualizovat na doživotí Vašeho zařízení. Vaše mapy budou vždy aktuální!

Více informací o Sygic navigaci naleznete zde: Sygic

Oficiální distribuce: mobilní telefon pochází z Evropské distribuce

Menu je v anglickém jazyce a také dalších jazycích ... mobilní telefon je odblokován na všechny sítě T-Mobile, Orange, O2 ... na mobilní telefon se vztahuje plnohodnotná záruka 24měsíců. bezproblémový servis na území Slovenska a celé EU

Voděodolný a prachotěsný Android smartphone s odolným sklíčkem a displejem 854 × 480px. Motorola Defy + je dokonalý telefon do každé příležitosti.

Tento smartphone je certifikován standardem IPX7, což znamená, že je zařízení chráněno při ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metru.

Proc koupit Motorola Defy + (plus)? je vybavena OS Android 2.3 (Gingerbread) s nástavbou Motoblur 1.5. v anglickém jazyce.

Ma displej s krycím sklíčkem z materiálu Corning Gorilla, který je odolný proti nárazu a poškrábání. je kapacitní dotykový s vysokým rozlišením (480 × 854 bodů) a úhlopříčkou 3,7".

Telefon je voděodolný a prachotěsný.

Přístroj v sobě skrývá procesor Texas Instruments OMAP 3630 (1000 MHz).

Jeho vnitřní paměť má velikost 2GB a je možné použít microSD paměťové karty až do velikosti 32GB. 5Mpx fotoaparátem (2 592 × 1 944) s nahráváním videa, bleskem a autofocusem. pro poslech hudby je možné využít konektor pro sluchátka 3,5 mm jack.

Navigaci zajišťuje vestavěný GPS modul. pro komunikaci je možné využít jako WiFi, Bluetooth technologii a datové přenosy (HSDPA 7,2 Mb/s, HSUPA 2 Mb/s).

Technická specifikace:

Displej:

TFT barevný displej s úhlopříčkou 4 palce rozlišení 480 × 854 bodů až 16 milionů barev

• Gorilla sklo
  • MOTOBLUR UI s Live Widgets
  • Multi-touch
  • Accelerometer sensor
  • Proximity sensor

Prostředí telefonu:

Android 2.3

Podporované sítě:

WCDMA 900/2100, GSM 850/900/1800/1900, HSDPA 7.2 Mbps (Category 7/8), EDGE Třída 12, GPRS Třída 12, HSUPA 2.0 Mbps

Paměť: 2 GB úložného prostoru, 512 MB RAM, 1 GB ROM podpora Micro SD a Micro SDHC karet do kapacity 32GB - paměťové karty i pro Motorola DEFY + (Plus) - napájení:

Li-Ion baterie s kapacitou 1700 mAh, pohotovostní režim 384hodin, volání 426 minut konektivita:

Prohlížeč Android HTML Webkit with Adobe ® Flash ® Lite 3

Bluetooth verze 2.1 + EDR (podpora profilů A2DP, AVRCP, HFP, HID, HSP, OPP, PAN, PBAP, SPP)

GPS (aGPS (asistovaná), Google Maps ™, Google Maps ™ Navigace, eKompas)

Mobilní služba Google:

GOOGLE CALENDAR ™, GOOGLE CONTACT SYNC ™, GOOGLE LATITUDE ™, GOOGLE MAIL ™, GOOGLE MAPS STREET VIEW ™, GOOGLE MAPS ™, GOOGLE MAPS ™ NAVIGATION, GOOGLE NEWS AND WEATHER Widgets (WITH 2.1 AND HIGHER), GOOGLE QUICK SEARCH BOX ™, GOOGLE TALK ™, GOOGLE ™ SEARCH BY VOICE, YOUTUBE ™

Hudba a Video:

Přehrávač Android Media Player, rádio formáty (eAAC +, MP3, AMR WB, MPEG-4, H.264, AAC, WMA9, AAC +)

Rozměry: 107 × 59 × 13,4 mm hmotnost: 118 g

Obsah prodejního balení:

Motorola Defy + baterie 1700mAh Li-Ion nabíječka 220 V (bez kabelu) datový a dobíjecí kabel stereo sluchátka paměťová karta microSD 2 GB dokumentace

3zákazníci nedoporučují produkt

• odolny telefon,nizka hmotnost,spolehlivost
    • neumi cesky ale s tim ssm pocital

Za mne naprosta spokojenost

• , zakoupeno v Handy Mobil

• Moje oblíbená značka, která mě nikdy nezklamala.
    • Splňuje veškeré moje nároky na mobil.
    • Voděodolný telefon.
    • Chybí lokalizace do češtiny.

Velmi dobrý.

• , zakoupeno v Trendymobil.cz

• Odolnost IP67, dobrá podpora na CM (Android 4.4.4), spolehlivý
    • Starší model, od výrobce poslední aktualizace 2.3.6

Odolný telefon, který Vám neutrhne kapsu s rozměry a vizáží běžného smartfonu.

• Opravdu odolný odolný telefon
    • Lehký
    • Vychytaný
    • Spolehlivý
    • Perfektně se drží v ruce a jen tak nevyklouzne.
    • Výdrž baterie hodnotím jako dostačující.
    • Jediný telefon s kvalitním nahráváním hovorů.
    • Dobrá viditelnost na slunci
    • Nemá češtinu ale lze ji nainstalovat

Defy vlastním již 5 let. Tenkrát jsem ji koupil za necelých 8000 a neprohloupil jsem. Mohu ji vřele doporučit. Časem se začal zadrhávat stejně jako to dělají všechny telefony s androidem. Stačí zálohovat nastavení,kontakty,aplikace, uvézt jej do továrního nastavení, vyčistit paměťovou kartu od zbytečností a bude šlapat opět bez problémů. Dělám to 1x až 2x za rok. Pak stačí obnovit nastavení systému.
    Vyskytla se závada na sluchátku. Nové sluchátko stojí 150kč a výměnu zvládne každý, stejně jako výměnu rozbitého skla. Telefon je stále vodotěsný i po 5 letech. Myji jej pod tekoucí vodou, nechám klidně na dešti nebo se s ním i koupu na koupališti. Pozor ale na přechod do teplého bazénu v termálech.
    To se pak sklíčko může zamlžit
    Baterii jsem měnil až nyní po 5 letech
    Doporučuji nainstalovat systém MIUi který obsahuje jednoduché ovládání i plně automatické a velmi kvalitní nahrávání hovorů.

• vodotěsný, prachotěsný
    • ideální velikost
    • Pro někoho možná problém, že neumí česky

Pohybuji se ve výrobním provozu a každý předchozí telefon byl zaprášený i na displeji. Tenhle není.
    Jako každý smartphon chce občas restartovat.
    Mám ho více než dva roky a předtím jsem měl rok předchůdce.
    Označení bez +. Než si ho při autonehodě někdo přivlastnil.

• Velikost
    • Pomaly
    • Prehriva se
    • Obcas zasekany

- Mam spatnou zkusenost co se tyka performancu pri pripojeni do internetu
    - GPS signal se docela dlouho rozjezdi

• Voděodolný
    • Displej
    • Výdrž baterie

• , zakoupeno v Handy Mobil

Skoda ze mob.nebol v slovenskom alebo ceskom menu :-)

• malý
    • vodotěsný
    • nárazuodolný
    • Gorilla Glass displej
    • přehřívá se
    • pomalý
    • sám se ničí

Mám ho už skoro dva roky a jsem velmi nespokojený. Zezačátku nebyly žádné problémy, ale to se brzy změnilo. Protože je tak odolný, velmi rychle se přehřívá, začne se nekontrolovaně restartovat a sám vyvádět (displej se pohybuje, část začne spouštet, jako by ji někdo mačkal). Už od začátku se mi stává, že když chci psát zprávu, textové pole se zasekne a nedá se s ní nic dělat, jen čekat. Už nekolikrát se i sám bezdůvodně vypl.

• Vše
    • Zatím nic

Po letech jsem opět pořídil mobil od Motoroly,a udělal jsem dobře.Dobrý display,slušný fotky,jsem spokojený.