Microsoft Lumia 535 Dual SIM

• , zakoupeno v Mobil-Telefon.cz

• jednoduché ovladani
    • foťák nemá zoom
    • starší verze windows - nefunguje messenger

Pro neprehnane náročného uživatele výborná volba. Jsem velmi spokojena.

• , zakoupeno v VK Servis

Vinikající navigace HERE + a inteligentní wifi. Nedoporučuji instalovat moc aplikací.

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Cena. I bez návodu snadná obsluha přístroje.
    • Žádný rychlík (vzhledem k ceně jsem to ani nečekal), ale slušně chodící mobil s dvěma kartami.
    • Mizerný fotoaparáty, čočka zřejmě plast.

Dostal jsem co jsem si objednal a co jsem očekával. Jsem spokojen.

Konstrukce
Diktafon
Kalendář
FM rádio
Kalkulačka

Smartphone střední třídy s Windows Phone a Dual SIM, pro snadné sdílení a každodenní zábavu. 5" dotykový IPS displej, rozlišení 960 x 540 pixelů; 4jádrový procesor Snapdragon 200 s frekvencí 1,2 GHz; 5 MP fotoaparát, světelnost F2.4; 8 GB vnitřní paměti (podpora microSD 128 GB); konektory: microUSB; Bluetooth 4.0, WiFi; 1905 mAh baterie; HERE Maps; Windows Phone 8.1 OS.

Microsoft Lumia 535 Dual SIM.
Věříme na zkušenosti.

Více ve vašich záběrech.
Díky širokoúhlému objektivu se do autoportrétů a videohovorů Skype s 5megapixelovým předním fotoaparátem vejde více.

Spousty zážitků s telefony Lumia.
Získejte veškeré výhody aplikací Skype, Cortana, Office a OneDrive, které jsou součástí nejnovějšího a nejlepšího telefonu se systémem Windows Phone.

Vždy práce s nejnovějším systémem Windows Phone.
Telefon Lumia 535 Dual SIM se dodává s nejnovější verzí systému Windows Phone. Díky pravidelným aktualizacím prostřednictvím mobilní sítě budete mít k dispozici vždy nejnovější software. Ve třídě nebo v práci? S vestavěnou sadou Microsoft Office a rychlým přístupem k souborům prostřednictvím úložiště OneDrive jsou prohlížení a úprava dokumentů snadné. Dostanete k dispozici 15 GB volného místa na úložišti OneDrive – odesílejte fotografie a sdílejte je s přáteli v soukromé složce.

Větší zážitky s autoportréty.
Nechte promluvit okolí. Pořizujte skvělé autoportréty a zaberte ve snímku více přátel díky širokoúhlému 5megapixelovému přednímu fotoaparátu. Pro snazší přístup k přednímu fotoaparátu je součástí nainstalovaná populární aplikace Lumia Selfie – vylepšete svoje autoportréty pomocí filtrů a snadno je sdílejte s přáteli z této aplikace do služeb OneDrive, Instagram, Twitter a dalších.

Videohovory s aplikací Skype.
Hovory prostřednictvím aplikace Skype jsou na telefonu Lumia 535 Dual SIM fantastické. Chcete z obyčejného telefonního hovoru udělat videohovor ve vysoké kvalitě? Bez problémů. Stačí klepnout na tlačítko videohovoru v aplikaci Skype. Díky širokoúhlému objektivu vám videohovor Skype ukáže více pozadí za vámi – do hovoru se současně vejde více přátel a rodiny.

Všechny aplikace, které milujete a potřebujete.
Chcete aplikace? Jsme s vámi. Představujeme vám portál Windows Phone Store, vaši knihovnu pro všechny aplikace, které chcete – a je to několik stovek tisíc těchto aplikací. Od těch nejrozšířenějších titulů jako jsou Instagram a WhatsApp k nejpopulárnějším a nejnovějším hrám jako je Subway Surfers – s telefonem Lumia 535 Dual SIM se nikdy nebudete nudit. Díky živým dlaždicím na přizpůsobené úvodní obrazovce můžete dokonce sledovat ožívání vašich oblíbených aplikací.

Nádherné. Uvnitř i na povrchu.
Telefon Lumia Lumia 535 Dual SIM je nacpaný prvotřídními funkcemi, nabízí snadnou čitelnost velkého pětipalcového displeje na slunci a čtyřjádrový procesor pro skvělé zážitky s chytrým telefonem. A pokud vám nestačí 8 GB interní paměti a 15 GB volného prostoru v úložišti OneDrive, můžete přidat dalších až 128 GB pomocí karty microSD.

Ahoj. Jsem Cortana.
Seznamte se s Cortanou, asistentkou s osobním duchem, o které se nejvíc mluví. Od nejnovějších výsledků přes připomínku vybrat dárek k maminčiným narozeninám až po nejlepší recept pro chystaný večírek, naše asistentka má tohle všechno v malíčku. A samozřejmě máte plnou kontrolu nad tím, kolik toho o vás Cortana ví.

Klíčové vlastnosti
Základ přístroje Microsoft Lumia 535 tvoří dotykový 5" IPS displej s qHD rozlišením 960 x 540 pixelů. Čtyřjádrový procesor Snapdragon 200 s frekvencí 1,2 GHz se stará o rychlý chod přístroje, zatímco jeho činnost a správu aplikací zajišťuje systém Windows Phone 8.1. Pro uživatelská data je k dispozici 8 GB vnitřní paměti s možností rozšíření o micro SD kartu (max. 128 GB). Velmi široké možnosti připojení mohou být realizovány pomocí konektoru microUSB (USB 2.0) nebo bezdrátově pomocí Bluetooth 4.0 a WiFi. Z podporovaných provozních frekvencí lze zmínit klasické GSM 850, 900, 1800, 1900 MHz. Baterie BL-L4A nabízí vysokou kapacitu 1905 mAh. Rozměry přístroje činí 140,2 x 72,4 x 8,8 mm a hmotnost 146 gramů.

Technické parametry:

Hmotnost [g]: 146

Displej
Typ displeje: TFT IPS
Velikost displeje [palce]: 5
Rozlišení displeje [pixel]: 960 x 540 (qHD)

Data

• , zakoupeno v Mobil-Telefon.cz

• jednoduché ovladani
    • foťák nemá zoom
    • starší verze windows - nefunguje messenger

Pro neprehnane náročného uživatele výborná volba. Jsem velmi spokojena.

• Spuštění prezentací
    • Microsoft nepodporuje spoustu aplikací
    • Velmi špatná výdrž baterie
    • U fotoaparátu nelze zoomovat (-,+)

Mobil mi vydržel dva roky a potom kompletně odešla baterie a mobil už nešel nabít. Mobil bych moc nedoporučovala.

• , zakoupeno v VK Servis

• , zakoupeno v KIM Group s.r.o.

• Cena. I bez návodu snadná obsluha přístroje.
    • Mizerný fotoaparáty, čočka zřejmě plast.

Dostal jsem co jsem si objednal a co jsem očekával. Jsem spokojen.

• , zakoupeno v Můj nový mobil

• oper.program Windows
    • ,
    • zatím nevím,máme ho jen krátce

• Pěkný vzhled
    • Super cena
    • Výběr z více barevných variant
    • Výdrž
    • Dual sim

Microsoft Lumia 535 bych doporučil,mam ho cca rok a zatím funguje bez jidiné chybičky.Baterie vydrží při běžném používání dva dny a více.

• + Super cena
    • + Vykon - neseka se , male prodlevy...
    • + Moznosti nastaveni
    • + Kazdy tyden vychazi opravy a aktualizace
    • + Nizka cena nahradnich dilu (baterie kryty, display, dotyk..
    • + Windows 10
    • + Dual sim..
    • + Vydrz baterie
    • + Neresite RAM pamet...
    • + Celkem krehky a citlivi na pady na beton...
    • + Zvuk reproduktoru neni uplne na muziku,ale to je normalni, stejne vsichni poslouchaj ze sluchatek

Bohuzel MS vydal telefon skoro jakoby verzi BETA, ktera se doladila softwarove lidem v rukou.... Tim padem jsou tu casto starsi negativni recenze....Take jsem byl po zakoupeni telefonu zklaman a za pul roku uz me to preslo, protoze aktiualizacemi se chyby opravily a telefon je spickovy :-) Nic mi v nem nechybi :-)

Svuj LG F6 jsem vymenil za tento pul roku stary telefon nelituji toho... Zpocatku mi trochu trvalo se orientovat v nastaveni a pred rokem bohuzel telefon neumel prehrat ani video, kvuli kodeku.... Kazdy tyden se aktualizacemi telefon zlepsuje a zlepsuje... Je rychly, presny...

Parkrat se mi stalo, ze spadl pri delani domacich praci (zamkovka, betonovani...) na zem a rozbil se display... Plasty a celkove konstrukce na to neni stavena, za mesic jsem rozbil dva dotyky.... ale ty jsem za 400kc koupil a nalepil doma sam... Nyni mam na displayi nalepene tvrzene sklo a cely telefon v silikonove sprcce... Vypada super a od te doby neresim pady :-)

Telefon ma papirove slabsi konfiguraci, taky jsem si rikal, ze jeden GB ram je nejak malo....Ale toho se nebojte, je to jako sp rodukty od Aple... Jejich telefony jsou taky naladene na svoji konfiguraci....

Telefon po roce funguje suprove, originalni baterie uz vydrzela necely den, koupil jsem za 200kc od aligatora a ta drzi tri dny..

UZ PROSTE NIKDY NECHCI VLASTNIT TELEFON S ANDROIDEM.... :)

Pouze za tu odolnost pul hvezdicky uberu...je to skoda :-)

• Levny,dobry telefon,mam ho temer dva roky a ok.

V pohode telefon pro obycejneho nenarocneho cloveka.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Dlouho vydržel
    • Velký displej
    • časem začal vrzat plastový kryt
    • slabá výdrž
    • WP (nedávno jsem si koupil Android, a WP už nikdy!! :)
    • Je toho víc ale nechce se mi vzpomínat..

nedávno jsem si koupil nový mobil(Android) A WP už nikdy nechci ,až teď začínám zjišťovat, jak moc WP chybí k dokonalosti(Hodně :D), je to prostě průměrný mobil(A to i v době uvedení na trh)

• vytrvalé sklo
    • Windows systém
    • Po pár měsících poškrabaný zadní fotoaparát
    • Málo aplikací

S mobilem jsem spokojená, neseká se, rozhodně lepší jak Android.