Meizu M1 Note 16GB

Výborný poměr výkon/cena.
    Návykové ovládání.
    Skvělé fotí

• , zakoupeno v ALEXA

• Krasny display, plastove telo je z kvalitniho plastu, super rychly procesor, rychla gps i 4g, baterka ma vysokou vydrz pri beznym pouzivani, display se pri dotyku tolik nezamatlava je velmi citlivy, prijemne barvy, fotak ok rychla odezva barvy jsou verne, za tu cenu asi nejlepsi mobil jaky muzete poridit. Ma slot na 2 SIM!!!
    • Neuskodil by slot pro pametovku nebo 32GB verze v cine ji vyrabeji, obcas se sekne pri mnoha spustenych app, vetsi rozmery treba oproti LG G2, slot pro SIM karty neni presne licovan okolnim plastem tela, mirne vycniva.

Super mobil s GPS glonasem, 4G, dobrym fotakem a nadhernym displayem, navic za par kacek.

Konstrukce
dotykové
Operační systém
Android
Verze operačního systému
Android 4.4 (KitKat)
147 g
Možnost paměťové karty

Meizu přichází s novinkou M1 Note se zajímavým designem a vynikajícím poměrem výkon cena. Telefon se může chlubit těmito přednostmi: výkonný 64-bitový 8-jádrový procesor s taktem 1,7 GHz, 2GB RAM, 16GB ROM, 5,5" IPS FullHD displejem chráněným sklem Gorilla Glass III, vynikajícím fotoaparátem s rozlišením 13 Mpx, podporou LTE nebo baterií s kapacitou 3140 mAh.

• Design
    • Seká se mi každý den při procházení běžného internetu, vždy následuje samostatný restat nebo ruční restart, telefon to nedává.

Již mám druhý, první měl výrobní vadu, dostala jsem ihned nový. Tento mám přes rok a seká se, neskutečně. Design výborný, fotky výborné, video také.

Občas je špatná čeština, sem tam vidím v nastavení čínské znaky.

Kupováno v CZC.CZ.

• pamět 16GB (11) uplně dostačuje
    • rychlý, neseká se
    • displej perfektní
    • velikost
    • unese i těžké apky-Asphalt 8 a neseká se!
    • praktické vychytávky
    • ceny-výkon-užasné
    • vzhled, desing
    • blbě se shání kryt
    • ostatně nic jsem velmi spokojená

Tento produkt jsem si vybrala, protože jsem hledala telefon z řady tabletofonu za dobrou cenu! Téhle koupě nelituji! a doufám že litovat nebudu!

Recenze po cca 5 měsících, stále funguje skvěle.

Kupovala jsem na mobilnipohotovost.cz
    vše proběhlo dobře!

Myslím že se hodí pro každého, ať do kanceláře tak pro studenta..zvládne hodně!

Zpracování velmi dobré, nemožnost vyndat baterii mi prozatím nechybí...

Očekávala jsem celkově méně takže překvapil! Cena tedy odpovída! Dokonce je možná poodměrečnáá ale jedním slovem SUPER!

• Především živý Full HD display za cenu 5900,- snad nemá konkurenci.
    • Rychlost systému za tyhle peníze je neuvěřitelná, kupř se zamknutým telefonem uděláte první fotku za méně než 1sec, telefon pro focení není potřeba odemykat, má na uzamčené ploše fungující ikonu pro okamžité focení.
    • Možnost úplného vymazání zbytečných přednastavených aplikací od Googlu.
    • Velice povedená bílá dioda ve formě bílého kroužku za tmy signalizující zprávy, hovor atd.
    • Nevím jak u jiných telefonu, ale oproti 2x tak drahému Samsung S4(S5 má Meizu v základním systému užitečné aplikace jako svítilnu, automatické nahrávání hovoru atd.
    • 1) Stává se mi, že v některých aplikacích když je telefon otočen na ležato tak nefunguje tlačítko zpět.
    • 2) Tel má 16GB pamět ale v reálu systém pustí cca 11GB (vyřešil jsem mini microSD čtečkou za cca 200,-) kde jednou za čas překopíruji především videa.
    • 3) Pomalé dobíjení cca min.3hodiny z 0 na 100%
    • 4) Tel má češtinu ale sem tam někde vyskočí v menu anglické slovíčko (místo "sim card", "Mobile networks")
    • 5) Až zbytečně moc možností nastavení všehokoliv, ale je to na škodu?

Po třech měsících užívání:
    Telefon jsem hledal z důvodu potřeby telefonu na 2 sim karty,předchozí obavy "co to je za pádlo" vystřídalo zděšení jak výborný a levný přistroj lze koupit.

Baterka max 48h - ale jsem nonstop na netu (wifi+data)
    I po instalaci cca 10 aplikací je rychlý, bez sekání.
    Oproti předchozímu Samsung S4/S5 je M1 rychlý, rychlý, rychlý.
    S tímhle telefonem neznám restart.
    Když jsem ho v autě připojil do nabíječky, okamžitě se mi sám spároval s rádiem, roztřídil hudbu do složek, předchozí Samsung S4/S5 byl v tomhle daleko komplikovanější a kupř Samsung S4/S5 přehrával jako hudbu i nahrané hovory.

Závěrem: Poměr výkon cena je někde kolem 99%

Předchozí telefony:
    iPhone 3/4S, Samsung S3/S4/S5mini

• Smartphone Meizu M1 Note je součástí výběru těch nejlepších phabletů v poměru cena / výkon. Proč je tomu tak a jaké dalš...

Zobrazit celou recenzi na www.cena-vykon.cz

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Super telefon za tuhle cenu

....

• Kopie iPhonu 5c
    • Nekvalitní
    • Za rok je na vyhození

Nedoporucuji

• Dnes se koukneme na zoubek telefonu, který se těší poměrně výrazné oblibě v zahraničí díky dobrému poměru ceny a nabídnu...

Zobrazit celou recenzi na gizchina.cz

• výkon
    • foťák
    • display
    • Všechno šlape jak má

Za ty peníze, je to skvělá volba.

• , zakoupeno v CZC.cz

• skvělý 5.5" full HD IGZO Sharp displej s corning gorilla glass
    • Přehršel výkonu nového 8-mi jádra MTK
    • Grafický čip Mali T760 MP2
    • velice dobrý fotoaparát
    • FlymeOS 4 ačkoliv někomu se nemusí pozdávat, podle mne je to velice příjemná nadstavba androidu jen s minimem neduhů
    • odladěné prostředí
    • gesta
    • Solidní výdrž a kapacita baterie
    • někde i LTE
    • základní obrázkový manuál přímo jako aplikace v mobilu
    • Velmi citlivá, rychlá a přesná navigace GPS/Glonass
    • v noci fosforeskující homebutton - na první pohled jde poznat orientaci zařízení
    • dualSIM
    • dobrá olejofobní vrstva - není třeba furt leštit, netvoří se v takové míře omaky
    • povrch telefonu značně klouže a dost hrozí vyklouznutí z ruky
    • 64-bitová architektura čipsetu od Mediateku není využita v použité verzi Androidu (4.4)
    • ne vždy dobře fungující gesto zpět
    • na plochách nelze aplikace a složky řadit dle preferencí (třeba abecedně), nutné si "pořádek" udělat ručně. Nicméně stejně je to u naprosto všech launcherů na bázi "vše na plochách"
    • Ne všechny LTE frekvence jsou podporované, ale v Praze mi na několika místech LTE fungovalo. Podporované pásmo 1800MHz se u nás používá jen k dokrývání některých lokalit. Republika bohužel jede vesměs na 800MHz a Vodafone pak i v úplně hloupém extra pásmu 900MHz, jehož podporu bych nečekal, ale ta 800 být mohla. Čipset ho podporuje.
    • 16GB úložiště bez microSD slotu není mnoho, běžnému uživateli stačí, pro náročnější je tu 32GB verze, ale ta už nevychází tak zajímavě cenově.

Dopíši, ale momentálně už nemám čas